Als u een klok heeft die zegt dat u eruit moei; waarom heeft u dan geen klok die zorgt dat u eruit wlel fen aai De Honeywell klokthermostaat wekt uw verwarming als uw wekker nog siaapt ettc Bijna iedereen heeft een onontkoombare vijand op z'n nachtkastje: een wekker. En of dat nu een ratelen de rinkelaar, een snerpende zoe mer, of een kastje vol ijverige disk-jockeys is, de straf blijft hetzelfde: uit je warme bed op de kouwe vloer. Toch is die zelfkastijding nergens voor nodig. Want er bestaat een klok die er, nog vóór z'n hardvoch tige collega u wekt, voor zorgt dat uw verwarming werkt aan een met-het-goede-been-uit- bed-temperatuur. De Honeywell klokther- mostaat. Een thermostaat met 'n ingebouwde, geruisloze wekker. Die uw verwarming bijtijds laat aanslaan. Waardoor u moei teloos kunt opstaan. In een be haaglijk verwarmd huis. En omdat de Honeywell klokthermostaat uw ochten den automatisch plezieriger maakt, kunt u de verwarming 's nachts zonder enig probleem lager zetten. Waardoor u brandstof en dus uw portemonnee spaart. Er zijn ook Honeywell klok- thermostaten die dat lager zet ten automatisch voor u regelen. Zelfs overdag, op tijden dat u regelmatig van huis bent. Vraag advies aan uw installateur. Hij kan u alles vertellen over de Honeywell klokthermostaat de toepassingsmogelijkheden, zichzelf heel snel terugverdient. En natuurlijk over de En vooral dat laatste lage prijs en de besparing op moet toch een belletje bij u doen uw stookkosten, waardoor rinkelen. Bon voor gratis uitgebreide folder over de Honeywell Chronotherm klokthermostaten. Opsturen naar Honeywell BV, postbus 9183, 1006 AD Amsterdam. Telefonische inlichtingen: 020-15 6815, I mevrouw Irma de Ridder. Naam: Adres: Postcode: trair te.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 44