de glind groepsleidsters maatschappelijk werker (m/v) twee hoofdleiders (m/v) AGOGISCH MEDEWERKSTER leid(st)er gezinsverzorging ICU groepsleiders echtpaar het Academisch Ziekenhuis Groningen waar mensen voor mensen werken priester of diaken, eventueel pastoraal medewerk(st)er De afdeling Reclassering van het Leger des Hells VAN DEN BERGHSTICHTIt Q PSYCHOLOGISCH ASSISTENT(E) MEDEWERKER TRAININf EN VORMING (M/V) ZATERDAG 19 JANUARI 1900 TROUW/KWARTET TERI Het Bestuur van de Stichting Vormingscentrum Barchem. deel uitmakend van het Woodbrookerswerk in Nederland, vraagt wegens een vakature zo spoedig mogelijk een A. De Stichting houdt zich bezig met ondersteunen en begeleiden van groepen volwassenen, zoals: ondernemingsraden en andere groepen uit de sektoren gezondheids- en welzijnszorg; groepen in het kader van voorbereiding op de pensionering: deelnemers aan kursussen met open inschrijving. B. In overleg met de nieuwe kollega stellen het Bestuur en de Staf zich voor het emancipatorisch werken met vrouwen, zoals: vrijwilligsters leidsters van VOS-kursussen leidsters van VIDO-groepen verder te ontwikkelen. Taak: Tot de taak van de nieuwe medewerkster behoort: het zelfstandig ontwikkelen, voorbereiden en leiden van kursussen en trainingen in internaalsverband met de bovenstaande groepen. Gevraagd: Universitaire opleiding of Sociale Akademie VO; ervaring in het werken met groepen: ervaring in de sektoren gezondheidszorg of welzijnswerk strekt tot aanbeveling; openheid voor levensbeschouwelijke en maatschappelijke/politieke vraagstukken. Geboden: afwisselend werk in een team van 5 personen in een aantrekkelijke omgeving; salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, (C R M.-schaal 1/7/ 79: minimum 3192,61 tot maximum 4809,71 per maand); voorts is de CAO-Welzijnswerk van toepassing. Inlichtingen: direkteur Woodbrookershuis, dhr. stafleden, telefoon 05734-443. E. H. S. Verheijden, of een van de Sollicitaties: binnen drie weken na verschijnen van dit blad aan Bestuur en Staf Stichting Vormingscentrum Barchem, Woodbrookersweg 1. 7244 RB Barchem. Wij zijn een regionaal werkzame instelling voor maatschappelijk werk. gezinsverzorging en bejaardenverzorging. Het werkgebied omvat de gemeenten Nunspeet, Elburg, Oldebroek, Kampen. De sektie gezinsverzorging en gezinshulp van de Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid te Rotterdam heeft op korte termijn plaats voor een die zich na een ruime inwerkperiode zal gaan bezig houden met het bezoeken van gezinnen, waaronder veel bejaarden, het begeleiden van gezinshelpsters/- verzorgsters, het koördineren van diverse organisa torische werkzaamheden alsmede het voeren van een kleine administratie. Onze gedachten gaan uit naar een kandida(a)t(e) met het diploma M B O.-S.D.. H.B.O.-M.W. Ervaring in deze sektor is zeker een pré. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Rechtspositieregeling is de C.A.O. voor de welzijns- sektor. Schriftelijke solficitaties aan: Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid, sektie ge zinsverzorging en gezinshulp. Westersingel 109 3015 LD Rotterdam. Voor telefonische informatie vooraf: K.S.A., tel.: 010- 363033. afd. Pers. zaken. uitgaande van dg Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting De Glind, Barneveld. In verband met het vertrek van het huidige gezin ontstaat binnenkort een vakature voor een ter vervulling van de funktie van logeerhuis- ouders. Het logeerhuis van het Jeugddorp biedt, naast het gezin, plaats voor een zevental kinderen. Deze verblijven daar als de pleegouders een weekend weggaan of vakantie hebben. Eén van de logeerhuisouders treedt in dienst van onze vereniging en dient daartoe te be schikken over een MBO of HBO-i.w.-diploma of de bereidheid dit diploma te gaan behalen. Wij verwachten van gegadigden voor deze taak dat zij zich met liefde en plezier willen inzet ten vanuit een christelijke geloofsovertuiging. Wie belangstelling hebben kunnen schrijven naar de direktie. Postbus 130, 3770 AC Barneveld, of bellen voor nadere informatie (03425) 14 41. Jeugddorp De Clmd is een dorp waar kinderen wonen bu pleegouders en in groepshuizen. De kinderen die door omstandigheden niet in het eigen gezinsverband kunnen verblijven, kriigen een verzorging en opvoe ding die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. Het AZG - één der grootste ziekenhuizen van Nederland - heelt taken op het gebied van patiëntenzorg, onderwijs en wetenschappelijk onderzoek. In de, gedurende de afgelopen ja ren sterk gegroeide organisatie, vinden ruim 3000 mensen hun werk. De ruimtelijke sprei ding van de klinieken, de afdelingen en diensten biedt een boeiende variëteit in wijze van werken en werkklimaat dienst geestelijke verzorging De Dienst Geestelijke Verzorging heeft binnen het AZG een geheel eigen en gerespekteerde plaats. Van uit een oecumenische gezindheid geven de pastores begeleiding aan patiënten van verschillende levensovertuiging. In de va kature ontstaan door het vertrek van de R.K. pastor uit het team, zoeken wij bij voorkeur een Van hem wordt verwacht dat hij: - zich inzet voor de patiënten - samenwerkt met artsen en verpleegkun digen - meespeelt in het bestaande team van pastores. Hij zal mogen rekenen op: - inspirerende en afwisselende kontakten - medewerking van velen in het zieken huis - stimulerende samenwerking in het pastorale team. Deze benoeming zal geschieden door de bisschop van Groningen in nauw overleg met verschillende geledingen van het ziekenhuis. Een psychologisch onderzoek zal deel uitma ken van de benoemingsprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Drs. F. Strikwerda, Hoofd Dienst Geestelij ke Verzorging, tel. 050-619111. Na 18.00 uur: 05908-17566. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring te richten aan vikaris generaal C.L.M. Grasveld, o.f.m., St. Jansberg 160, 9202 EK Drachten. Honorering overeenkomstig rijksregeling, overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig regeling voor priesters in het bisdom Gronin gen. zoekt op korte termijn voor haar afdeling Rotterdam. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit niet geparticipeerd heeft in een fusie van andere reclasseringsinstellingen wordt van sollicitanten verwacht dat zij kunnen instemmen met de doelstelling van het Leger des Heils. Informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt om mensen, die met het strafrechtsysteem in aanraking komen of dreigen te komen, te helpen. Naast het individu-gericht werk willen we ook werken aan maatschappelijke structuren, welke vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag. Tot onze taak behoort o m. het uitbrengen van voorlichtingsrapporten aan Justitie. Belangstelling voor het strafrechtsgebeuren is noodzakelijk. De huidige bezetting van ons bureau in het arrondissement Rotterdam bestaat uit zeven maatschappelijk werk(st)ers. twee administratieve collega's, een bureauhoofd/ praktijkleider. terwijl part-time twee psychologen aan de afdeling verbonden zijn. Onze clienten wonen in Rotterdam en omgeving, maar kunnen elders gedetineerd zijn. Gezien de werkzaamheden van ons team zoeken wij een maatschappelijk werk(st)er die in het bezit is van het diploma Sociale Academie H.B.O.-m.w. of eventueel binnenkort die studie zal hebben beëindigd. zelfstandig en in teamverband zal kunnen werken, rijbewijs BE heeft (autokostenvergoeding volgens landelijke normen) te Rotterdam of binnen een afstand van circa 35 km van Rotterdam woont c.q. zich hier wil vestigen. Salaris en Rechtspositie volgens Rijksregeling Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij de heer S. Beunder of mw H. Bergstra. Mathenesserlaan 214 te Rotterdam, tel. 010-764244. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: de directeur varv de afdeling Reclassering van het Leger des Heils, Damstraat 15 1012 JL Amsterdam (tel. 020- 241703). Het orthopedagogisch centrum „Ottho Gerhard Heldringonderdeel van de Prot. Chr. Vereniging De Heldringstichtingen te Zetten, is bestemd voor adolescente meisjes van 11 tot 19 jaar die zich in een zeer moeilijke opvoedingssituatie bevinden Het behandelingsbeleid is onderwerp van kontinue bezinning en begeleiding. Duidelijke behandelingsprogramma's worden gezamenlijk opgemaakt. Op korte termijn zoeken wij die bereid zijn zich voor adolescente meisjes in te zetten. De vereniging De Heldringstichtingen te Zetten zet het door Ds O G. Heldring in 1847 begonnen werk voort. De vereniging omvat het Orthopedagogisch centrum „Ottho Gerhard Heldring" het Jeugdpsychiatrisch Centrum ..De Ungewal" de Z M O K -school „De Brouwenj B'i de Heldnngstichtingen zijn in totaal ca 200 personen werkzaam Telefoon 08880-3838 Sollicitaties kunt u richten aan de directie van het orthopedagogisch centrum ottho gerhard heldring uitgaande van de ned. herv. vereniging heldringstichtingen Bij het opleidingsniveau denken wij aan: H B O -I W., M.B O -I W. K en O zo mogelijk met ervaring. Minimum leeftijd 23 jaar. Van de gegadigde wordt verwacht dat zij openstaat voor de Christelijke beginselen. Salariëring en se- kundaire arbeidsvoorwaarden konform de C.A.O.- Welzijnswerk. Bij het zoeken naar huisvesting kan worden bemid deld. postbus 1, 08880-3838. 6670 AA zetten, tel. Het Behandelingstehuis uitgaande van Het Bun Weeshuis van Rotterdam één voor een behandelingsafdeling van één leefgroep v 10 jongens en één voor 10 meisjes én jongens in de lee van 7 tot 13 jaar. en één voor de kleuterafdeling van 20 kinderen, verdeeld o twee leefgroepen van jongens en meisjes in de leeftijd vi 4 tot 7 jaar. De hoofdleider wordt met de coördinatiewerkzaamheden de betreffende afdeling belast. Vereisten: Leeftijd 30 jaar. Diploma H.B.O.-I.W. of gelijkwaardige opleiding. raai jaar eler en. en g Ervaring met het leiden van leefgroepen, het begeleiden v 'lijk kinderen en groepsmedewerkers, het coördineren van we iris zaamheden en het samenwerken met verschillende dis een piines. aan eter De voorkeur gaat uit naar kandidaten van protestant v, signatuur. [geI Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-Wjerei: zijnswerk; pensioenregeling P.G.G.M. oot Sollicitaties te richten aan de sollicitatiecommissie, Burger WeeshiTaps Mozartlaan 150, 3055 KM Rotterdam. rus Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandk gge ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK <ZH) Telefoon(01719) 19J20 CC Bij de Pedagogische-Psychologische dienst ontstaat binnenki een vacature voor een Zijn/haar taak bestaat primair uit het doen van spel- en gedragsobservatie en het maken van verslagen hierover. Da zal een gedeelte van de taak bestaan uit het opnemen en uitwivei van psychologische tests. Wij denken aan iemand: - met minimaal HAVO-diploma - die bij voorkeur in het bezit is van het N.I.P.-diploma Psychologisch assistent(e) of iemand, die bereid is de opleid) hiervoor te volgen. Ook mensen met een andere, meer op de praktijk van het werf gerichte, opleiding kunnen solliciteren. i Affiniteit en ervaring in het omgaan met ernstig geestelijk gehandicapten is gewenst. Gezien het karakter van de inrichting is een positief christelij levensovertuiging gewenst. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maxim 2.698,16 bruto per maand; de c.a.o. voor het Ziekenhuiswee vo is van toepassing. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer L. Swen, psycholoog, toestel 441. Sollicitatie alleen schriftelijk binnen 2 weken na verschijning dit blad, te richten aan het hoofd Personeelszaken. Bij de Gemeentepolitie Amsterdam kan in een volledige dagtaak geplaatst worden een Hij zal deel gaan uitmaken van het team, dat zich bezig houdt met de persoon in relatie tot zijn werk, door middel van bedrijfsmaatschappelijk werk, groepsbegeleiding, organisatie-advisering en training en vorming, dit alles in een multi-disciplinair werkverband. In dat kader vindt uitbreiding plaats van trainings- en vormingsaktiviteiten. Zijn taak zal gaan bestaan uit: A. Het ontwikkelen, begeleiden eri evalueren van cursussen ten behoeve van het gehele korps, die van belang zijn voor de uitoefening van de taak, zowel intern als extern. B. Het zonodig ondersteunen van aktiviteiten binnen A. door middel van het opzetten en begeleiden van trainingen. C. Het adviseren op pedagogisch, didactisch en organisatorisch terrein inzake bestaande interne vaktechnische cursussen. Het behulpzaam zijn bij nieuw op te zetten cursussen. Aanstellingseisen: leeftijd tussen 30 en 40 jaar. gedragswetenschappelijke opleiding op H.B.O./Universitair niveau; aantoonbare ervaring op bovenstaande terreinen. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring vanf 3.468, tot maximaal 4.761,bruto per maand, vakantie-uitkering 8%. (Salarisgroep XII.) Een psychologisch, medisch en antecedentenonderzoek vormei een onderdeel van de selectieprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heren P. de Jong en I. M. de Wolf, tel. 020-754227. Sollicitaties (onder vermelding van de naam van dit blad) *n b binnen 14 dagen te richten aan de Hoofdcommissaris van 1 Jai Politie onder antwoordnummer 2715 - 1000 PA AMSTERDAM, fc. ar I ijne 'rgai gen tsg( sten lOOli e he derh tbe: igrai iDa norg and nes 'evr men. otst egai lann ema «Je, lerei nt g, see vroi Toet

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22