FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 11 JANUARI 1980TROUWKWARTET PS 10/THTVRÏ .Mijn genade is u genoeg" Gelovig vertrouwend op Gods beloften is op de dag des Heren, nog onverwacht, van ons heen gegaan. mijn innig geliefde man, onze zorgza me vader en grootvader Arnoldus Woltmeijer echtgenoot van Maria den Burger eerder gehuwd met Niessien Bakker in de gezegende ouderdom van 85 jaar. Emmen: M. Woltmeijer-Den Burger H. Woltmeijer-Ten Brink Assen: H. Woltmeijer T. Woltmeijer-Botma Emmen: H. Woltmeijer L. Woltmeijer-De Vries V. Woltmeijer-Naaijer Scherpenzeel (Gld.): H. van de Bree-Woltmeijer G. J. van de Bree Emmen: L. Jagt-Woltmeijer H. J Jagt Amsterdam: A. Woltmeijer H. Woltrheijer-Jansen Emmen: I. Hoekstra-Woltmeijer K. Hoekstra en kleinkinderen. 7815 GC Emmen, 6 januari 1980. „De Meerhoek", Nijkampenweg 89. De begrafenis heeft inmiddels plaatsge vonden. Voor Gods troon in heerlijkheid Is mijn eeuwige vreugd bereid. In deze overtuiging heeft de Here tot Zich genomen onze lieve moeder en grootmoeder Dieuwertje Wigbout weduwe van P. H. de Boer in de leeftijd van 74 jaar. Landsmeer: T. A. Goede-de Boer D. S. Goede Jan en Peter Alblasserdam* A. J. Heeren-de Boer K. Heeren Peter en Wouter Landsmeer, 9 januari 198Q Corr. adres: Zwanebloemweg 2. 1121 XV Landsmeer. De begrafenis vindt plaats op maandag 14 januari a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Landsmeer. Vooraf zal een dienst worden gehoudèn in de Geref. Kerk te Landsmeer om 13.00 uur. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 12 januari van 14.00 tot 16.00 uur. Noordeinde 129, en na de teraarde bestelling in de voorhof van de Geref. kerk. Vertrek van huis omstreeks 12.45 uur. Het heeft God behaagd, voor ons geheel onver wacht, tot Zich te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Drs Theunis Heukels op de leeftijd van 63 jaar. Capelle a/d IJssel: M. A. Heukels-van Beek Putten: Heieen Basje Capelle a/d IJssel: Hans en Diny Ton Leo Mieke Tineke 9 januari 1980 Bilderdijkstraat 2, 2902 AB Capelle a/d IJssel. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdagmiddag van 2 tot 2.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51 te Rotterdam. De teraardebestelling op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 zal plaats hebben maandag 14 januari na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 2.40 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de kapel van de begraafplaats. Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 vers 25 Heden nam God plotseling tot Zich onze broer en zwager Theunis Heukels echtgenoot van M. A. van Beek Capelle a/d IJssel, 9 januari 1980 Bolsward: D. Zwart Rotterdam: N. Heukels J. M. Heukels-Kroon Delft: N. Tieleman-Heukels T. Tieleman Bergen (N.H.): A. Heukels R. Heukels-Van Valderen Rotterdam: A. Heukels H. Heukels Katwijk a/Zee: C. Stortenbeker-Heukels L. J. Stortenbeker De bomen hebben wortels de bomen mogen stevig staan maar mensen moeten verder gaan. De bomen hebben wortels maar mensen gaan voorbij. Gezang 489 Mijn lieve, zorgzame en moedige vrouw Jo bij de Vaate-de Haan is ons voorbijgegaan, op weg naar het onver gankelijke en volmaakte leven. 1 Cor. 15 9 januari 1980 Peppellaan 13 3319 VM Dordrecht Johan bij de Vaate De begrafenis zal op maandag 14 januari 1980 in de familiekring plaatshebben. Hierna zal om 14.00 uur een dienst worden gehouden in de Maranathakerk, Gravensingel 19, Dordrecht. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. „Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen in eeuwigheid altoos dezelfde wezen: Zijn trouw rust zelfs op 't late nageslacht, dat Zijn verbond niet trouweloos wil schenden. noch van Zijn wet afkerig d'oren wenden, maar die naar eis van Gods verbond betracht." Heden nam de Here, na een langdurige ziekte, voor ons toch nog onverwacht tot Zich, mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Aaltje Bouwer-Franssen op de leeftijd van 78 jaar. Nederhorst den Berg: T. C. Bouwer Nederhorst den Berg: L. C. Bouwer Th. Bouwer-Scherpenhuysen Eileen en Maurits, Monique, Lex Nederhorst den Berg: T. A. Kostelijk-Bouwer A. Kostelijk Arjan, Ton, Peter, René Weesp: T. C. Bouwer M. G. Bouwer-Lamme Dennis, Anique Ni j kerk: J. Bouwer J. G. Bouwer-Rosenthal Daniëlle, Robert-Jan Nederhorst den Berg, 9 januari 1980 Dammerweg 63. Moeder is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid tot condoleantiebezoek vrijdag- en zater dagavond van 7.00-9.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 14 januari a.s., 's middags om 2 uur in de gereformeerde kerk aan de Dammerweg te Nederhorst den Berg, waarna de begrafenis omstreeks 3 uur zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats „Hornhof" aan de Slot- laan te Nederhorst den Berg. Heden heeft God tot Zich genomen onze gelief, de schoonzuster en tante Jo bij de Vaate-de Haan Echtgen. van J. bij de Vaate Oostkapelle: L. bij de Vaate E. bij de Vaate-Heuseveldt Putten: C. bij de Vaate-den Boer Zierikzee: D. bij de Vaate A. bij de Vaate-Muste neven en nichten 3319 VM Dordrecht Peppellaan 13, 9 januari 1980. Wij belar vang en oj Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Leendert van Rij in de ouderdom van 72 jaar. Leiden: H. van Rij-Botermans E. van Rij J. van Rij J. J. van Rij-Vonk M. Koenen-van Rij P. Koenen N. J. van Rij Voorschoten: P. Zwaan Oegstgeest: E. van der Heijden-van Rij A. Verra-van Rij P. Verra nichten en neven Leiden, 10 januari 1980 Hoge Morsweg 78 De overledene is opgebaard in de rouwkamei „Eenvoud", Van Ingen Schenau, Hoge Woeri 84. Aan de rouwkamer geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden dinsda; 15 januari a.s. in de aula van de algemeni begraafplaats „Rhijnhof", aanvang 15.00 uurj waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden.! Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren inl |n| de ontvangkamer van de begraafplaats. Sol dat hoi var zovel Wij i Onze naar (Rectificatie) Voor uw hartelijk medeleven ons betoond tijdens ziekte en voor de deelneming na het overlijden v onze innig geliefde en zorgzame vader, grootvader i overgrootvader Cornelis de Gier weduwnaar van Pietje Hoogendoorn betuigen wij u onze welgemeende dank. Uit aller naam' A. de Gier Amersfoort, januari 1980. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Totaalprogramma Het M.A.N.-VW totaalprogramma omvat de komplete Volkswagen LT-lijn van 2,8 tot 4,5 ton, de komplete M.A.N.-lijn van 10 tot 40 ton en de nieuwe G-lijn, een opmer M.A.N.-VW truck bus bv Stuartweg 2, 4131 NJ Vianen (zh) Tel. 03473 - 25 14. Op 9 januari is overleden onze broer, zwager en oom Klaas Polman weduwnaar van Johanna Benschop op de leeftijd van 80 jaar gewoond hebbende Noorderakerweg 177 Am sterdam. Uit aller naam: A. Visser-Polman p/a Huize „Uitzicht" Franklinstraat 1, Badhoevedorp De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum „Dunweg", Achterweg 40. Hoofd dorp. Geen bezoek aldaar. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 14 januari om 12.00 uur in de Sloterkerk. Osdorperweg 24, Amsterdam-Sloten, waarna aansluitend de begrafenis aldaar zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na de be grafenis m het jeugdgebouw, staande achter de Sloterkerk. Thuis geen bezoek Nu sterk op alle fronten M.A.N. en VVV hebben hun krachten gebundeld. Resultaat; een totaalprogramma bedrijfs wagens van 2,8 tot 40 ton. Een totaalprogramma waarmee M.A.N.-VW het antwoord geeft op letterlijk elk transportprobleem. Een totaalprogramma dat bestaat uit bedrijfswagens die stuk voor stuk gebouwd zijn om te winnen. In betrouwbaarheid, in prestaties, in zuinig heid. Kortom, in rendement. Daarom is M.A.N.-VW winnen in vervoer. kelijke serie bedrijfswagens van 6 tot 9 ton die door M.A.N.en VW werd ontwikkeld en die het 'gat' tussen de Volkswagen LT-lijn en de M.A.N.-lijn opvult. Waardoor M.A.N.-VW u in elke klasse een maximum aan rendement garandeert. Totaaltechniek Nieuwe ontwikkelingen komen van M.A.N.- VW. Dat bewijst niet alleen de nieuwe G- serie van 6 tot 9 ton. Dat bewijst ook de voorsprong van M.A.N. in luchtvering. De superieure techniek van M.A.N.-VW bedrijfswagens wordt internationaal erkend. Het jongste bewijs van die interna tionale erkenning: de M.A.N. 19.321 FL is uitgeroepen tot Truck Van Het Jaar 1980! Totaalservice De nieuwe importeur voor Nederland is M.A.N.-VW truck bus bv. Een dynamische en ervaren organisatie, op weg naar een toppositie op de bedrijfswagenmarkt. Samen met een snel groeiend aantal aktieve dealers die u graag laten winnen in vervoer en u de keus geven uit het M.A.N.-VW totaalprogramma. „Wie veel liefheeft doet veel". Thomas a Kempis. t! Op 10 januari 1980 zijn wij getrouwd. LAETITIA BEGEER KLAAS KRUITHOF, Amsterdam. Op 15 januari 1980 hopen onze lieve en zorgzame Ouders en grootouders P. de Jong en J. de Jong-Vonk 50 jaar getrouwd te zijn. Wij vieren dit heugelijke feit op zaterdag 19 januari 1980 in „De Dissel". Damlaan 44. Leidschendam. ^-Gelegenheid tot feliciteren van 15.00 tot 17.00 uur Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Leidschendam. H. de Jong L. G de Jong-Ooms Jolanda en Michiel Benno en Marièt Désirée Nijmegen. J. C. de Jong M. A. de Jong-van Sliedregt Marjolein en Evert Peter Anita Schoorlaan 17 2265 VS Leidschendam M.A.N.-VW op de bedrijfswagen RAI, stand no. 229. winnen in vervoer

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12