P t fj Mees Hope verhoogt een aantal rentetarieven. 51% 6% 6\% 61% Uw conclusie: sparen doet U bij Mees Hope. yy yy R ^30/ /O 4 R Bank Mees Hope nv FAMILIEBERICHTEN Le do po on tij ka n C n MAANDAG 7 JANUARI 1980 TROUWKWARTET kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur In plaats van kaarten Soli Deo Gloria Op maandag 14 januari 1980 zijn onze ouders, groot ouders en overgrootouders Dirk Overgaauw en Elisabeth Wolters 60 jaar getrouwd. Op deze dag is er gelegenheid hen met dit feit te feliciteren in de zaal van de Geref. Kerk te Zuidland vanaf 19.30-21.30 uur. Hun kinderen, kleinkinderen achterkleinkinderen Zuidland, Repelstraat 16 ..Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen" Ps. 103:17a Dankbaar voor alles wat zij voor ons geweest is geven wij U kennis dat God op Zijn tijd, maar voor ons onverwachts, tot Zich genomen heeft, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en huisgenote Grietje Hagen op de leeftijd van 83 jaar Hilversum: A. Hagen Belt-Schutsloot: B. Hagen-Hogeweg Hilversum M. G. van Wijk neven en nichten Hilversum. 5 januari 1980 Kolhornseweg 166 Corr.adres: Neuweg 36. 1214 GV Hilversum De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilversum. Aldaar geen bezoek. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde Heer ds P. van Oosterhoudt, zal DV gehouden worden woensdag 9 januari a.s. om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum, waarna aan sluitend de begrafenis aldaar zal plaats hebben. Na afloop van de begrafenis zal er in de aula van de begraafplaats gelegenheid tot condole ren worden gegeven. God nam tot Zich onze lieve Griet Hagen 83 jaar oud, wonende te Hilversum. Jarenlang heeft zij een grote plaats in ons familieleven ingenomen en wij zijn er dank baar voor haar van nabij te hebben gekend. Den Haag: G. Bax H. J. Bax-Thijs De Lier: H. Bax S. Bax-Vermeer Amsterdam: M. Deenik-Bax Sommelsdijk: H. de Wit-Bax J. J. de Wit Exloo: S. A Kleinhout-Bax G. Kleinhout Rotterdam: S. E. van Reijn-Bax M. van Reijn en kinderen. Daar zal Hem mijn oog aanschouwen. Hemwiens liefde mij verkwikt; Hem, wiens trouw mij hier geleidde. Wiens gend mij heil beschikt. Lied 809 vers 5 Joh. de Heer Heden nam God tot Zich in Zijne heerlijkheid, bezig zijnde in de arbeid van Gods Koninkrijk, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, grootvader en vriend Willem Ros echtgenoot van M. B. Ros-Heij in de leeftijd van 70 jaar. Zevenbergen: Hans en Ria Peter en Esther Rijnsburg: Gerda en Kees Wilhelmina, Jaap, Wilco, Ronald en Margreet Zevenbergen: Bart en Nel Linda, Suzanne en David Vlaardingen. Willem en Joke Lage Zwaluwe, 5 januari 1980 Oudlandstraat 39 De rouwdienst zal plaatsvinden op woensdag 9 januari a.s. om 11.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Lage Zwaluwe, waarna de teraarde bestelling zal volgen. De overledene ligt opgebaard in het bejaarden centrum „de Ganshoek" te Lage Zwaluwe. Bezoekuur: dinsdag 8 januari van 19.09-20.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden is mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en grootvader Jan Brouwers oud-burgemeester van Groot-Ammers, Nieuw- poort en Langerak, in de leeftijd van 73 jaar, ontheven van zijn aardse taak en bevorderd tot heerlijkheid. Bilthoven: A. D. Brouwers-Smits Huizen: P. Brouwers H.1 W. C. Brouwers-Landzaat Diane, Renate en Marjolijn Schoonhoven: W. R. Brouwers B. A. Brouwers-Kwakernaak Bastine en Anne-Dien Waalwijk: J. Brouwers J. H. Brouwers-de Geus Aernoud, Ferdinand en Marie-Louise Ammerstol: H. J. H. Brouwers C. J. Brouwers-Timmermans Amsterdam: M. G. Brouwers M. Brouwers-Selle Bilthoven, 4 januari 1980 Oranje Nassaulaan 5 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Soestdijkseweg 265 te Bilthoven. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 7 januari van 2O.0O-2O.45 uur. De begrafenis zal in besloten kring te Nieuw- poort plaatsvinden. Op 4 januari overleed onze lieve groot- en overgrootvader Arie Vingerling 93 jaar oud Wij zullen hem. in dankbaarheid herinneren. Utrecht: Wijnie en Fred Bakkes-Vingerling Harderwijk: Arie en Pieternel Vingerling- Graafstal Carolien Nieuwegein: Bram en Yvonne Vingerling-Hen- driksen Nieuwegein: Jet Vingerling In haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Trijntje Linstra-Doornbosch op de leeftijd van 88 jaar. 5 januari 1980 „Hippolytushoes", kamer 109, 9990 AA Middelstum Middelstum: H. Linstra A. Boelema-Linstra J. A. Boelema J. Linstra A. Linstra-Piersma klein- en achterkleinkinderen Condoleancebezoek op dinsdag 8 januari 1980 van 19.00-20.00 uur in „Hippolytushoes" te Middelstum. Een samenkomst zal worden gehouden op woensdag 9 januari 1980 om 13.45 uur in „Vita Nova" te Middelstum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelstum. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Vita Nova". Op zondagmorgen is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader Bastiaan Jacob van Ewijk 20-4-1924 6-1-1980 J. van Ewijk-ter Haar Jent je Egbert Sija Ems Aalten. 6 januari 1980 Hofstraat 16 Gelegenheid tot condoleren woensdag 9 janua ri van 19.00-19,30 uur in het Uitvaartcentrum Romienendiek 2a te Aalten, waarna er om 19.30 uur korte dienst wordt gehouden in het uitvaartcentrum. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 10 januari om 13.00 uur in het crematorium „Mos- cowa", Waterbergseweg 18 te Arnhem, alwaar ook gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Op zaterdag 5 januari is van ons heengegaan onze beste, dappere zwager en oom Ds Jannes Winter die in onze familiekring zo'n grote plaats innaih. God trooste zijn vrouw, mevrouw I. Winter- Bakker. L. Winter-Veldstra M::Winter-de Ruiter J. Winter-Aukema neven en nichten: familie Scheper familie Winter familie Smit familie Kieft „De gedachtenis des rechtvaardigen zal tot zegening, zijn. Spreuken 19:7 Enige en algemene kennisgeving Op 1 januari 1980 sliep zacht en kalm in mijn innig geliefde man, onze lieve vader en groot vader Hendrik Dirk Nanninga huisarts ereburger der gemeente Haarlemmermeer drager van de zilveren medaille van verdienste van het Ned. Rode Kruis herdenkingskruis 1940-1945 op de leeftijd van 81 jaar. Amstelveen: J. Nanninga-Dyserinck Amstelveen: Petra Nanninga Monnickendam: H. D. Nanninga L. Nanninga-Galestien Hoofddorp: Th. F. C. Roemeling Frima-Nanninga J. Roemeling Frima en de kleinkinderen Max Havelaarlaan 101 1183 LN AMSTELVEEN Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie, op 5 januari, in besloten familiekring plaatsge vonden. Geen bezoek aan huis. De Here zal Uw uitgang en Uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Heden nam God, op Zijn tijd, tot Zich mijn zeer geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Jacobus Everardus den Boer in de leeftijd van 69 jaar. Velp (Gld): G. J. den Boer-de Vries kinderen en kleinkinderen Velp (Gld), 4 januari 1980 Boulevard 16 Liever geen bezoek aan huis Woensdag 9 januari wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gereformeer de kerk, Parkstraat te Velp om 12.00 uur, waarna de teraardebestelling plaatsvindt op „Heiderrust", te Rheden om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst in een der zalen van de kerk en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De overledene is opgebaard in het mortuarium van „het Ziekenhuis" te Velp, bezoekuur 19.00- 19.30 uur, ingang Broekstraat. In plaats van kaarten Heden nam de Here tot Zich, na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis „Driemaasste den" te Schiedam, onze lieve zuster, schoon zuster en tante Maria Moerkerken op de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: G. A. Moerkerken Vlaardingen, 5 januari 1980 Marnixlaan 49 Correspondentie-adres: Broekweg 117, 3131 HG Vlaardingen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond a.s. van 20.00-20.30 uur in de aula van „De Marnix- flat", Marnixlaan te Vlaardingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 9 januari a.s. om 14.00 uur in de grote zaal van „De Marnixflat", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Holy" Olmendreef te Vlaardin gen, aankomst aldaar om 14.45 uur. O Jezus, hoe vertrouwd en goed klinkt mij uw naam in 't oor, als ik van alles scheiden moet gaat nog die naam mij voor. In onze Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve man, onze vader, gróót- en overgrootvader Hendrik Kraaij op de leeftijd van 73 jaar Amsterdam: J. Kraaij-Stolk Delft: H. Kraaij A. Kraaij-Brevoord Amsterdam: A. Kraaij J. C. G. Kraaij-Bakker Kemptville (Canada): G. J. Kraaij G. A. Kraaij-Hofman Baarn: T. H. de Boer-Kraaij T. R. de Boer Aalsmeer: S. J. van den Broek-Kraaij J. T. van den Broek Wilnis: J. Kraaij G. Kraaij-Peereboom klein- en achterkleinkinderen 5 januari 1980 Theodoor van Hoytemastraat 41, 1062 CH Amsterdam De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van de Stichting Uitvaartverzorging „Aula West", Willem Roelofsstraat 7, eind Postjesweg, bereikbaar met bus 18, gelegen heid tot afscheidnemen woensdagmiddag van 4.30-5.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 10 januari te 10.50 uur in de Aula van de begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen In Jezus ontslapen onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Cornelia Johanna Visée-Verseveldt weduwe van W. G. Visée in de ouderdom van 91 jaar 's Gravenhage: C. J. Visée P. Visée Ancaster (Canada): A. M. Visée Nunspeet: I. F. Berger-Visée J. Berger Willowdale (Canada): W. G. Visée H. Visée-Smit Agincourt (Canada): W. F. Visée N. Visée-Smit Rijswijk: W. Lafeber-Visée H. J. Lafeber t Hamilton (Canada): E. Visée Delft: M. C. Krommenhoek-Visée J. Krommenhoek klein- en achterkleinkinderen 's Gravenhage, 4 januari 1980 2e Schuytstraat 43 De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 9 januari om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. In blijdschap gekregen In droefheid terug moeten geven onze lieve Carolien 25 jaar in het vertrouwen dat zij in Hem de rust heeft gevonden waarnaar ze zocht. W. G. van de Hulst R. van de Hulst-van Galen Wim Rose Marijne Kai Loenen a.d. Vecht, 4 januari 1980 Oude Over 116 C Onze Carolien is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12 te Utrecht] Gelegenheid om afscheid te nemen rrn van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvin den dinsdag 8 januari om 13.45 uur op dei begraafplaats „Soestbergen" aan de Gans-| straat te Utrecht. ma; Op zondag 6 januari ging in tot de eeuwige vreugde onze lieve oudste zuster, tante ei oudtante Grie Zweegman-Boendermaker weduwe van Simon Zweegman Zij mocht 84 jaar worden. Haar liefde tot ons allen was zeer groot. mevrouw A. ten Napel-Boendermaker Jenny en Piet Temminck-ten Napel Dini de Roos-ten Napel Gini en Henk Hendriks-ten Napel Riet en Klaas Schroot-ten Napel Dick en Leni ten Napel-Feenstra Simon en Adri ten Napel-Sala Evert en Marianne ten Napel-Versteegt en hun kinderen door DEN de k Nede veeri den uitgi word «langi Na een ziekte van enkele dagen overleed op januari j.l. onze lieve schoonzuster en tante Clasina Cornelia van Leeuwen weduwe van Paulus Bogaards op de leeftijd van 75 jaar. Oegstgeest: A. Bogaards M. Boogaards-Groenendijk Leiden: G. Bogaards L. Bogaards J. Bogaards-van Evert M. Kres-Bogaards H. A. Kres neven en nichten. loute pljnl rings Voor wees (allroi sprint Jong van d slecht ren. E Na een kortstondige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader Dirk Stolp echtgenoot van Martha Stolp-de Vries •op de leeftijd van 67 jaar Trooste de Heére ons in dit smartelijke verlies- M. Stolp-de Vries Maarten Pieter Cornelis Purmerend, 4 januari 1980 Mercuriusweg 616 De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum Wilhelminalaan 8 te Purmerend. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag januari om 14.00 uur in de Taborkerk aan de van Goor Hinloopenstraat, waarna de begrafe nis op de algemene begraafplaats aan de Pur- merweg te Purmerend. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Spaardeposito met opzegtermijn 1 maand was 4'/.%, Termijnspaardeposito met opzegtermijn 3 maanden was Termijnspaardeposito met opzegtermijn 6 maanden was 6 Termijnspaardeposito met opzegtermijn 12 maanden 6VMJ\J Termijnspaardepositol met opzegtermijn 24 maanden De nieuwe rentepercentages gelden met ingang van 7 januari 1980 voor nieuwe stortingen. Amsterdam, Herengracht 548, tel. 020 - 527 91 11. Rotterdam,Coolsingel 93, tel 010- 63 29 II. 's-Gravenhage, Kneuterdijk 13, tel. 070-92 4031. Voorts le: Alblasserdam, Arnhem, Delft, Dordrecht, Eindhoven Groningen, Haarlem, Heerlen, Schiedam, Utrecht, Vlaardingen, Zaltbommel en Zeist. GR in nln rijd gee geti mei Pas ruir van Grc sen hee De vee mei de gen tot dik' reaf ster juis mis deri Pas toef LI van als De tite! te n In h lift hoe! illuf Bij Hat kan einc twei rela de c D: Wal plaa (Grc War Mar 108.1 (Dei Aalc Jam 101.: Heri (Der cijfe (Der Basi De 1 tie jaar pass de v ping de II in C het kuni Dorl voor op i den. uitgi mer: wore de r mer. gewc aan kun< teen dus

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8