1 FAMILIEBERICHTEN )od DENSDAG 2 JANUARI 1980 TROUWKWARTET 7 kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Britse de J do Tylly graal astrij igerdi et ge nvanj eei geer Twin iddle le Ier! Hier Met zeer grote vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte Atse Jan Watse en Anneke Fokkens-Bouma Wouter, Tjibbe en Jopje Malden. 31 december 1979 wei melk bon Onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante Carolina Josephina Krijger-Emens is op 31 december j.l. vredig heengegaan. Wij zullen met diepe genegenheid aan haar blijven denken. Zeist: A. M. Krijger-Hulleman Ulvenhout: A. J. Wytzes-Krijger J Wytzes Arnhem: L. P. Krijger A. A. Krijger-Mijnlieff Spanje: A. Krijger G. Krijger-Buffinga Breda: C. J. Klitsie-Krijger J. G. Klitsie Australië I. N. A. Hooft-Krijger J. Hooft neven en nichten Met ontroering nam de Raad van de Gerefor meerde Kerk te Winterswijk kennis van het overlijden van Mevrouw C. J. Krijger-Emens echtgenote van zijn predikant Ds. D. Krijger Moge dominee Krijger en zijn familie gesterkt en getroost worden door de woorden uit Open baringen 19:9: „Zalig zij die genodigd zijn tot het bruiloftsmaal van het Lam". Winterswijk, 31 december 1979 Namens de kerkeraad: Ds. A. Wiersinga, pr. N. W, Wamsteeker, secr. De dag vóór haar 75-ste verjaardag riep haar HEER en Heiland, na een lang en donker lijden tot Zich in Zijn eeuwig licht mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder en grootmoeder Klaziena Hendrika van der Leer-van Werven Driehuis: A. A. van der Leer Purmerend: A. M. Debets-van der Leer W Debets Rochester (U.S.A.): H. A. van der Leer H. van der Leer-Hellenberg Purmerend: P. G. van der Leer Haarlem-Zuid: H. A. Müller-van der Leer F. A. Muller Purmerend: A. A. van der Leer Jr. M. Barten-Doorn en kleinkinderen Driehuis. 30 december 1979 Lodewijk van Deyssellaan 220 Condoleantieadres: Jacob van Lenneplaan 8 Haarlem-Zuid Gelegenheid tot afscheidnemen is er in de rouwkamer van de begraafplaats „Wester- veld" te Driehuis-Velsen heden woensdag 2 januari van 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 3 januari 1980 om 15.00 uur op de begraaf plaats Westerveld te Driehuis-Velsen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid Lot condoleren in eender ontvangstzalen van de begraafplaats „Westerveld". Onze Hemelse Vader heeft Zich ontfermd over zijn kind, en tot Zich genomen onze geliefde moeder, beppe, zuster en tante Tjiskje Kuipers weduwe van Jan Hendrik Visser op de leeftijd van bijna 88 jaar. Ps 84 (onberijmd) Gorkum. H Visser H. Visser-Hammingh Zuid-Afrika: T Visser E. Visser-Jacobi Drachten: A. Kuipers Rijssen: H Kuipers M. Kuipers-Spruit klein- en achterkleinkinderen, ne ven en nichten Drachten. 31 december 1979. Correspondentieadressen: A. Kuipers, 't Su- derhiem. flat 15. Drachten. H. Visser. Appcldijk 19. Gorkum. Donderdag 3 januari 1980 13.30 uur dienst van Woord en Gebed in de Zuiderkcrk. Burg Wui- teweg te Drachten, waarna de begrafenis plaats vindt op de Zuiderbegraafplaats. Een half uur voor de dienst is er gelegenheid tot jndplyr/sn .Willen degenen, die geen rouw brief hebbel obtvangen deze advertentie als zodanig Deschouwen „Immanuel, God met ons" Na een bewonderenswaardig gedragen ziekte is. voor ons nog veel te vroeg heengegaan, in volle zekerheid des geloofs. mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Aaltje den Ouden echtgenote van Pieter Jakobus Binnema - op de leeftijd van 55 jaar. Schoorl: P. J. Binnema Zuidhom: Aukje en Dick Feme, Martine. Willemijn Vlaardingen: Bart Vlaardingen: Henk en Juliette Schoorl. 30 december 1979 Jan van Scorelpark 33 De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 januari a.s. op de Alg. Begraafplaats te Schoorl aan de Molenweg om ca. 12.45 uur. De dienst van Woord en Gebed, voorafgaande aan de begrafenis, zal plaats vinden in de Ned. Hervormde kerk te Schoorl. Daarin zal voorgaan Ds. Th. M. Middelkoop. Geref. predikant te Bergen. De aanvang van de dienst is 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Geen toespraken Na een moedig gedragen lijden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze innig geliefde doch ter, zuster, schoonzuster en tante Ali Binnema-den Ouden 30 december 1979 Groningen: B. den Ouden A. den Ouden-Mastenbroek Breda: C. den Ouden Y. den Ouden-Jansen Barend, Bouke, Arjan, Gerard Market Weighton (Eng.) A. Manson-den Ouden G. R. Manson John, David Almelo: P. van der Zanden-den Ouden J. van der Zanden Kees, Rianne, Han Doetinchem: B. J. den Ouden E. den Ouden-Heslinga Dirk Bart, Peter. Zondagavond 30 december is uit onze familie kring weggenomen onze geliefde schoonzuster Ali den Ouden echtgenote van P. J. Binnema Zij vertrouwde op haar Heiland. Landsmeer: J. K. Binnema Oosthem: W. Binnema N. Binnema-Holkema en kinderen Landsmeer: H. J. Binnema Telkwa (B.C.) Canada: J. H. Binnema H. Binnema-Scholtens Apeldoorn: J. M. Binnema Preston Cambridge (O.) Canada: H. de Vos H. de Vos-Scholtens Op 30 december nam God tot Zich Zijn kind. onze lieve vriendin Ali Binnema-den Ouden op de leeftijd van 55 jaar. Trooste de Here God haar man en kinderen. Jezus zegt: „Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven." Jannet en Cees van Buuren Jo en Jaap Knecht Janie en Tjalke van der Laan Bouma Nel en Anton Schipper Vlaardingen, 31 december 1979. „De Heer is mijn Herder; mij zal niets ontbreken" Volkomen bereid is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze gewaardeerde oom. Fokko de Vries op de leeftijd van 95 jaar Sinds 16 oktober 1943 weduwnaar van Enje Lantink 9901 BP Appingedam. 30 december 1979 Noordersingel 22 Amsterdam: R. Overdijk-de Vries E. Overdijk Vriezenveen: H. R. Klasens G. Klasens-v.d. Laan Delfzijl B. Klasens G. Klasens-Meijer Hoogezand: J. B. Haagsma-de Vries J. Haagsma De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 3 januari 1980 om 14.00 uur. Uitsluitend na afloop van deze plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zij. die de over ledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.30 uur aanwezig te willen zijn in de aula van „Rusthof". Jukwerderweg 19. Appingedam. „Dan ga ik op tot Gods altaren." Heden is nog onverwacht in Jezus ontslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder en groot moeder Petronella Cornelia Zandbergen weduwe van Gerrit Jungerius in de ouderdom van 92 jaar. H. Jungerius H. E. Jungerius-Eldering A. Eldering-Jungerius K. C. Eldenng C. Jungerius en kleinkinderen Rijnsburg. 31 december 1979. Brouwerstraat 40. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Smidstraat G8a, te Rijnsburg. alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren donderdag avond a.s. van 8.00-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 4 januari a.s. om 2.30 uur n.m. in de aula op de begraafplaats van de Gereformeerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. waarna de. begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Heden overleed onze schoonzuster en tante P. C. Jungerius-Zandbergen Uit aller naam: Fam. Jungerius Rijnsburg. 31 december 1979. Wecst verheugd, die den Heer verbeidt, nu Hij komt en u zelf bevrijdt." Psalm 149 3 God nam heden op ruim 82-jarige leeftijd tot Zich Hendrik van Dijk weduwnaar van Geertje Johanna Bruinings Krimpen a/d IJssel: H. van Dijk A. van Dijk-van Esch Henk Anja en Huib Erna en John Dordrecht: M. van Dijk M. J. A. van Dijk-Ettema Catja Mirjam Rotterdam. 30 december 1979 (Huize Waelestein) Schulpplein 50. Corr.adres: H. van Dijk Estafette 34, 2924 VB Krimpen a/d IJssel. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 4 januari 1980 in de rouwka mer van Waelestein om 11.00 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuider Be graafplaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid om 11.45 uur. Gelegenheid en condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden overleed, nog onverwacht, onze geliefde schoonzuster Adriana de Graaf-van Splunter Wij mogen weten dat haar heengaan was een overgang naar eeuwige heerlijkheid. Wieringerwerf: M. Stapel-van den Berg Hoofddorp: Chr. Roodenburg P. K. N. Roodenburg-Houtkoop Opperdoes: M. van Splunter M. van Splunter-Rodenburg Wieringerwerf: Chr. van Splunter J. van Splunter-Coumou Hoofddorp: N. van Splunter-de Koning Nieuw Vennep: N. Tensen A. Tensen-Verschoor Hoofddorp, 31 december 1979 Van den Berglaan 85. Buiten schuld van de familie eerst heden ge plaatst. De Heere is mijn Herder Ps. 23 1 Onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Lijntje Clasina Littooy gehuwd geweest met Izaak van Noppen is in de ouderdom van 76 jaar van ons heenge gaan. Voorburg: J. C. van der Ham-van Noppen I. van der Ham Middelburg: H. B. Boot-van Noppen G. Boot Amersfoort: E. de Hooge-van Noppen J. C. de Hooge Rob Linda Middelburg, 28 december 1979. Henri Dunantlaan C 94. Correspondentieadres: Korte Noordstraat 59, 4331 CH Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden heden 2 januari 1980 om 14.00 uur op de begraafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor fami lie en belangstellenden in ..De Hoeksteen". Roozenburglaan (Dauwendaele) die aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de weleer waarde heer Ds. D W. Dondorp. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de aula op de begraaf plaats. Geen bezoek - Geen bloemen. De Here is mijn Herder In zijn Heer en Heiland ontslapen Johan Wilhelm Genuït gehuwd geweest met Catharina Timmer» eerder met Helena Maria Both begiftigd met de gouden medaille behorende bij de Orde van Oranje-Nassau drager der ere-penning der gemeente Sprang-Capelle in de ouderdom van 78 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat wij in hem ontvingen, en weten ons getroost door Gods beloften. 5161 EG Sprang-Capelle, 1 januari 1980. Jan de Rooijstraat 12. Sprang-Capelle: M. J. Snel-Both J W Genuït G. Genuït-de Kruyk Hoofddorp: J. Genuït M. C. Genuït-Bastiaans Sprang-Capelle: J. Genuït Euskirchen (BRD): J. J. M. Neunsinger-Genuït H. Neunsinger en kleinkinderen De kerkdienst wordt gehouden op vrijdag 4 januari a.s. in de Gereformeerde Kerk te Sprang, waarin zal voorgaan de Weleerwaarde Heer P. C. Suurmond. Aanvang: 13.30 uur. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Tilburgseweg, waar na in de aula van de begraafplaats gelegenheid is de familie te condoleren. In vast vertrouwen op zijn Heiland Jezus Christus is van ons heengegaan onze oudste zwager Johan Wilhelm Genuït gehuwd geweest met Catharina Timmers eerder met Helena Maria Both Nieuw Vennep: J. Timmers A. Timmers-Versteeg Overveen: H. W. Voerman-Timmers Haarlem- L. M. van Wort-Timmers P. van Wort Wormerveer: H. P. Halff-Timmers L. Halff Nieuw Vennep: M. Timmers-Verhoeff Schagen: G. C. Timmers P. J. Timmers-Bijster Soest: L. P. Timmers H. J. A. Timmers-Westerveld neven en nichten Sprang-Capelle, 1 januari 1980. De Heer is mijn herder Op 28 december 1979 overleed onze onvergete lijke moeder, groot- en overgrootmoeder, onze zuster en schoonzuster Antonia Cornelia Timan sinds 1967 weduwe van Franke ten Hoor op de leeftijd van 81 jaar Namens de familie J. Kraak-ten Hoor Eindhoven, 28 december 1979 Sint Claralaan 38 huize „Ekelhof" Correspondentieadres: De Koppele 221. Eindhoven. De begrafenis heeft in familiekring plaatsge vonden. Vertrouwt op Hem te allen tijde, stort uw hart uit voor Zijn aangezicht God is ons een toevlucht. Öp nieuwjaarsmorgen-is mijn innig geliefde man, onze vader en opa Willem de Waard in volle vrede van ons heengegaan naar zijn Here, op de leeftijd van 67 jaar. Zwijndrecht: G. de Waard-Hooijmeijer Zwijndrecht: Arie en Trees Pim Hans Wageningen: Maarten en Bea Marco Gertrude Ridderkerk: Wim en Nelly Trudy Pieter Dordrecht: Marja en Peter Indra Zwijndrecht: Elly Zwijndrecht, 1 januari 1980. Stoop van Zwijndrcchtstraat 8. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de beneden zaal van de Koningskerk, Burg. Jansenlaan 1 te Zwijndrecht. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek, donderdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden geleid door de Wel eerwaarde Heer ds M. Berg, vrijdag 4 januari a.s. om 14 30 uur in de bovengenoemde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht om 15.30 uur. Na de plechtigheid is er nogmaals gelegenheid tot condoleien in het „Rouwcentrum" op de begraafplaats. De Heer is mijn Herder, mij ont breekt niets. Ps 23 Met verdriet In ons hart. maar met grote dank baarheid voor al het vele wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij U kennis dat plotseling van ons is heengegaan, onze zorgzame lieve moeder Ceentje Berendlna Mulder Sinds 1 juli 1977 weduwe van Willem van Hees op de leeftijd van 72 jaar. Els van Hees Cor en Adrie van Hees-Knobbout 30 december 1979. Costa Ricadreef 197, 3563 TG Utrecht. Moeder is opgebaard in een der aula's van het uitvaartcentrum H. Agterberg, aan de Wolter Heukelslaan 50 (bij de Maliebaan). Gelegenheid tot bezoek donderdagavond van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 4 januari, om 12.55 uur op de Algemene Begraafplaats „Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Vertrek vanaf het woonhuis Costa Ricadreef 197 te plm. 12.30 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de aula van de begraaf plaats. Voor ons nog onverwachts, heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde broer en zwager K. Braaksma geliefde echtgenoot van E. Toomstra op de leeftijd van 80 jaar Bedum: E. Braaksma-Nienhuis Uithuizen: GR R. Braaksma-Knol Uithuizen: J. Braaksma Uithuizen: S. Braaksma Groningen: D. Boersema-Braaksma D Boersema neven en nichten Groningen. 29 december 1979 En als de loopbaan is gelopen het doel bereikt met laatste kracht dan gaat de Hemel voor haar open ze is voor eeuwig thuisgebracht Na een moedig en geduldig gedragen lijden werd op zaterdag 29 december 1979 door haar Hemelse Vader Thuisgehaald onze lieve zus ter, schoonzuster, tante en nicht Cornelia Klenriëtte Ridderhof-Bronkhorst Rotterdam: A. S Schoemaker-Bronkhorst Manda Ridderkerk: H. L. Bronkhorst G. Bronkhorst-Mooi Anja en Arjen Henka en Martin Kees Rotterdam: C. de Wilt Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. (Rom. 14 8) Op 30 december is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve trouwe zwager, oom en schoonzoon Gerrit J. Zwaan echtgenoot van M. E. van der Veen op de leeftijd van ruim 70 jaar. Oegstgeest: K. v.d. Veen W. D. J. v.d. Veen-Osinga Enkhuizen: B. v.d. Veen A. G. v.d. Veen-Swier Drachten: B. J. v.d. Veen T. C. v.d. Veen-Hijnberg neven en nichten Enkhuizen: J. v.d. Veen-Meijer 30 december 1979. De raad van de Gereformeerde Kerk te Hille- gom geeft met leedwezen kennis van het over lijden van Ds. A. K. Krabbe op de leeftijd van 84 jaar. 35 Jaren, van mei 1930 tot oktober 1965 diende hij onze kerk als herder en leraar. Tijdens deze, in allerlei opzichten, veelbewogen perio de heeft hij zich met grote ijver en toewijding ingezet voor het welzijn van onze gemeente. Met dankbaarheid en waardering zullen wij hem blijven herinneren. Namens de kerkeraad: Ds R. E. van der Wal. vice-voorzitter H J. Hijlkema, scriba Hillegom, 1 januari 1980. Heden heeft de Heer tot Zich genomen, onze schoonzuster en tante Hendrika Roggeveen weduwe van Jan Willem Deenik. in de ouderdom van 93 jaar. Namens de familie: Notaris Hoek. Executeur Testamentair Rotterdam. 27 december 1979. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de begraafplaats „Oud-Krahngen" l

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 7