GELDIG T/M 5 DECEMBER. R6. Jeproeft weer dat je rookt. Trouw Steek hs een willekeurige teer-en nicotine-arme sigaret op. x NUVANAF|9Q- Importante Schilderijen- Kunst- en Antiekveiling 19,20 en 21 novemlM U proeft't meteen: R6 is een pittige teer-en nicotine- arme sigaret. ^l\?T]\V - - Dat is te danken aan 'n uniek procédé genaamd 1 R6 Aroma Transfer®, het volle natuurlijke aroma van zware tabakken wordt overgebracht op speciaal geteelde teer-en nicotine-arme tabakken. R6 zit in 'n stevig pakje van 20. En kost f 22S MEDEWERKER Leden voor de Innovatiecommissie participatie-onderwijs (v/m) SPORT? MET DEKRANT ERETRIBUNE. ELKE ZATERDAG IN 't Gemeente Bunschoten. Bij de dienst gemeentewerken wordt op de afdeling bouw- en woningtoezicht/bouwkunde gevraagd een: die zal worden belast met bouwkundige projekten. Hij zal hoofdzakelijk worden ingeschakeld bij de voorberei ding en de uitvoering van de sociale woningbouw. Voor een goede vervulling van deze funktie is het bezit van het diploma opzichter VTS/BNA of gelijkwaardig, alsmede ervaring met genoemde werkzaamheden noodzakelijk. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot 3.535,bruto per maand. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de Gemeente. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing Voor het verkrijgen van een eengezinswoning zal medewer king worden verleend. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Bunschoten, Dorpsstraat 92, 3751 ES Bunschoten. VRIJDAG 9 NOVEMBER 1979 De minister van Onderwijs en Wetenschappen vraagt: Deze commissie is een onafhankelijk orgaan, dat de minister beleidsadvie zen geeft over de ontwikkeling van participerend leren in de tweede fase van het voortgezet onderwijs. De adviezen hebben betrekking op: de voortgang en in het bijzonder de samenhang In het ontwikkelingswerk binnen de proefprojecten 16-10 jarigen, de experimenten participatie- onderwijs en het part-time onderwijs (vormingswerk en beroepsbegelei dend onderwijs/leerlingwezen); de experimentele toepassing van het participerend leren in het middel baar beroepsonderwijs en de hogere leerjaren van het vwo/havo. Bij de commissie is plaats voor twee nieuwe leden, die zullen worden belast met het opstellen van adviezen voor de eerstgenoemde deeltaak. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij vanuit hun huidige werkzaamheden op de hoogte zijn met beleidsontwikkelingen in de betreffende onderwijssectoren. Ook is het gewenst, dat zij deskundig zijn met betrekking tot de ontwikkeling van nieuwe beroepsopleidingen. De nieuwe leden kunnen worden benoemd voor de periode tot 16 oktober 1981. Op dat moment loopt het huidige mandaat van de commissie af. De leden zullen, indien zij werkzaam zijn bij een uit 's Rijks kas gesubsidieer de onderwijs- of verzorgingsinstelling, in het algemeen in aanmerking komen voor buitengewoon verlof. Hun werkgever ontvangt hiervoor een compensa tie. In andere gevallen zal een regeling in het kader van het Vacatiegeldenbe- sluit 1970 worden getroffen. De gebruikelijke regelingen voor onkostenvergoeding zijn van toepassing. De benoeming geschiedt door de minister op voordracht van de commissie na raadpleging van de onderwijsoverlegorganen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de secretaris van de Innovatie commissie Participatie-onderwijs, Laan van Vollenhove 3227 te Zeist (tel. 03404-22866). Geïnteresseerde kandidaten kunnen schriftelijk een informatiepakket aanvra gen. Ook suggesties voor mogelijke kandidaten worden daar gaarne Inge wacht. In het kader van het streven van het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen het aantal vrouwen in hogere functie te vergroten, wordt vrouwen, die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties kunnen worden ingediend bij de minister van Onderwijs en Wetenschappen, Nieuwe Uitleg 1, 2514 BP 's-Gravenhage. Een écht dekbed is heerlijk behaaglijk èn heerlijk makkelijk in plaats van bed opmaken alleen even opschudden-klaar. En met devrolijk gedessineerde overtrekken ziet de slaapkamer er ook meteen veel gezelliger uit. Hema dekbedden zijn van gegarandeerde kwaliteit. Let maar eens op deze vijf punten: 1) Donsdekbedden: 65% dons en 35% kleine veertjes 2) Goedgekeurd Ned. Ver. van Huisvrouwen 3) Karo-step voor een goede donsverdeling 4) Vulgewicht 1-persoons ca 750 gram en 2-persoons ca 1150 gram 5) Warmteklasse 2. Donsdekbedden: 1-pers. normaal 215 - nü 190,- 2-pers. normaal 335,- nü 290,- Donzendekbed (65% dons - 35% veertjes) Geveild zullen worden: schilderijen uit de 17e, 18e, 19e en 20ste eeuw, alsmede een zeldzaam primitief uit Frankrijk einde 14e eeuw. Uit diverse nalatenschappen en wegens ontbinding van een stichting waarvan belangrijke schilderijen openbal worden verkocht. Tevens belangrijk kunstbezit uit de kollektie van het kasteel Sevrij bij Dinant. Onder de hamer komen, van bekende Nederlandse, Belgische, Duitse en Franse meesters, de volgende schilderij Andreas Achenbach, L Apol, K. Appel, Constant Artz, J. Bles, F. de Breakeleer, K. Breijdd, H.G. ten Kate, or J. Carabain, A. v.d. Croos, W. Eickelberg, O. Eerelman, A. Everscn, M. Gaisser, Pieter Gijsels, E. van Heemsken ft Jan van Hemesscn, H.F.C. ten Kate, Mari ten Kate, H. Koekkoek, H.P. Koekkoek, twee zeldzame schilderijen vi s MA. Koekkoek, N. de Keijser, E. Koster, Ch. Leickert, W. Maris, J.J. Moerenhout, J.M. Molenaar, iz< G.A.L Morgensteme Munthe, Fr. Musin, R Pieteis, Egbert v.d. Poel, C. Raaphorst, Jan van Ravenswaay, 'n H.R Reijntjens, W. Rip, H. Ronner, JA. Rust, Philip Sadee, J. Schenewitz, P.J. Schotel, F. v. Severendonck, Fr. Somers, J.J. Spohler, W.B. Tholen, Desiré Thomassin, L Verboeckhoven, A. Verhoesen (3x), P.G. Vertin (4 J. Vrolijk, W. de Zwart en vele anderen 500 schilderijen. n Houten sculpturen uit de 16e, 17e en 18e eeuw.KIokken uit de 18e en 19e eeuw. Meubelen uit de 17e, 18e en 19e Mooie verzameling Rozenburg aardewerk en eierschaal oa. van Colenbrander. Verzameling Saksisch porselein waarbij een prachtige klok met kandelabers begin 19e eeuw en ander porselein Kijkdagen op 15,16,17 en 18 november van 10.00 tot 16-30 uur. w Katalogus Tnet meer dan 200 foto's verkrijgbaar a f 20,- aan de zaal, of na overmaking op onze giro-rekening no. 46850 ofN.M-B. rek. nr. 66.73.60.034, van Lanschot bankiers rek. na 22.58.04.298. TROUW/KWARTET Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) In ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Kunst- Antiekveilingen Taxaties sedert 1918 van Marle Bignell Marcel Diederiks Lange Voorhou 2514 EG sGraver»1"1 070-637312/65 Telex: 3426kei

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12