Q N, bij-de-hand in ieder huis tt Jongens aan de slag \öor je 't weet is het moederdag 't Is al weer bijna zover. De tweede zondag in mei koken. Niets van dat alles. Want 364 dagen per jaar is meer komt met rasse schreden naderbij. Mannen, broeders laten we er wat moois van makea Jongens, meisjes draai de rollen één dagje om. Moeder wil nou ook wel eens één dagje niets Niets geen afwas. Niets geen gestofzuig. Niets geen dan genoeg. Die 365ste maken we er een ouderwetse moederdag van. Een dagje vol verwennerij. Moeder mag uitslapen. Moeder krijgt thee op bed Moeder hoeft nou eens niets. Maar moeder mag alles. Dat heeft ze dubbel en dwars verdiend, of niet soms? JDenk aan het goede been Maak vooral niet de fout om met het ver keerde been uit bed te stappen Want dan gaat alles op moederdag goed fout Dus... uit de veren En vrolijk aan de slag. Keteltje water op het vuur en snel een kopje thee gezet Pa is inmiddels ook vol goede moed verschenen Zachtjes gaat de deur open Pa en het kroost sluipen binnen Voorzichtig wordt moeder wakker ge maakt Netjes op een presenteer- blaadje prijken thee, een beschuitje, I een eitje en een glaasje vruchtensap. Het feest kan beginnen Moulinex citruspers voor een oerge zonde morgenstond. Al vanal 44,50 is Willem Duys? "t Is even zoeken Want de zenderkleuring zorgt op zich al voor een bont mozaïek. Maar Willem moet op één van de Hilversums te vinden zijn Hoor, daar babbelt hij al vrolijk over stenen en coryfeeën in de dop. Goedzo. Dat geeft de juiste zondag ochtend atmosfeer. Fluitende ketel Kokende eitjes. Willem's muziekmozaïek klinkt welluidend door het huis. "We goed doet, goed ontmoet Zie je wel dat alles op rolletjes gaat Geen gezeur. Geen gejacht Geen geket Verrassing. Moeiteloos. Plezierig. Zo gaat-ie goed. Moeder straalt Zo zou het altijd moeten zijn Moulinex nieuwe koffiezetter 6009. Zet 9 lekkere kopjes koffie. En de opaal-glazen koffie-voorraadpot is tiidelijk gratis. Adviesprijs 69,95 Kloffie met cadeau. Moeder is nog met van de eerste verrassing bekomen of de volgende dient zich aan Een lekker kopje koffie met een koffie-voorraadpot cadeau De nieuwste koffiezetter is leuk om te geven Maar minstens zo leuk om te ontvangen Pittig cadeau-idee, nietwaar! Nieuw van Mouhnex! Roundstyler nr. 15 Adviesprijs 59.95 No log een aardig idee. Wèt dachten jullie trouwens van een complete hairstylingset? Hoeven jullie voortaan met meer allemaal met die ene haarborstel te doen En moeder kan wat vaker een beetje meer tijd besteden om zich mooi te maken Vindt ze best leuk. TYouwens, wou je vandaag zelf niet jnoedersmooiste" wezen? U laatje voor Maatje. Goede genade. Ineens is alles makkelijk lijkt het wel Het snipperen van de uitjes. Het aan flintertjes hakken van kooL Roets, roets, roets. Daar heb je de schijfjes komkom mer. Plakjes wortel. Minifriet De MAXIMA weet niet van ophouden Kaas raspt-ie. Noten hakt-ie. Vlees maalt-ie. Deeg kneedt-ie. Maar ook mayonaise klopt-ie. En beslag. Het is te gek. En zo snel Zo ongelofelijk snel En dan te bedenken, dat veel moeders dat allemaal nog met de hand doen 't Is toch te gek om los te lopen De MAXIMA doet alles beter, sneller en zonder moeite. Nou ja Dan hoef 't toch niet meer met de hand! Moulinex MAXIMA. Hét apparaat voor talloze snij-, schaaf-, rasp- en snipper- karweitjes. Maar ook voor hak-, kneed- en klop-karweitjes. Van dun tot dik, een druk op de knopklaar. Adviesprijs 195- Wïtzal ze willen: bakken of grillen? Weetje wat we doen het allebei. Komaan, het beslag voor de roomsoezen gemaakt En rap de kippetjes in de marinade. Zo, nu eerst de ruit in de bakstand Kijk, daar rijzen reeds de soezen Straks de hoenders aan het spit De ruit dan dus weer in de grillstand Alles watje bakken of Moulinex Blaasoven CT12 met een programma- en ti|dschakelaar. signaal, inschakelbare txnnenverlichting, 3 roosters. 2 bakplaten en een opvang- schaal met handgrepen. Hemeltie. wèt een pracht cadeau. Adviespois 465- teesf-eten is friet-etea Moeten jullie ook altijd zo moeilijk doen om je moeder over te halen om friet te bak ken? Eigenlijk logisch, hè? 't Is meestal één vieze vette boel Met een boel stank voor dank. Maar niet met Moulinex De nieuwe friteuse heeft een anti-reukdekseL En een filter waar alle vette walm in ver dwijnt Eigenlijk is zo'n friteuse een even fijn cadeau voor je moeder als voor je zelf. E n wat dacht je van die gratis reuze zoutstrooier, die je tot nu toe alleen in een echte friettent zag? Mooi meegenomen Als moederdag-aardigheidje. Moulinex Iriteuse de luxe mei anti- reukdeksel, thermostaat met smeltzekering en dubbele wand. Gemakkelijk verwisselbaar koolstoffilter en traploos instel- bare temperatuurregeling. Nu met gratis reuze zoutstrooier Adviesprijs 149.50 De mixer Major combinatie is er nu ook met een extra mengbeker. Adviesprijs van deze combinatie tijdelijk van 119,- voor 99- belp.Hoemaakje gebak? Geen punt Geen probleem De nieuwe mixer Major helpt een handje. ZoemmmmKlaar is het beslag. ZoeffffDaar is de slagroom Gemak dient de mens. Waarom zou je dus moeilijk doen als het makkelijk kan? Doe de groente in de was. Even draaien droog. De groenteslingeraar. Droogt in een ommezien Sla, radijs, champignons en patat. Geen gefrutsel meer. Geen gespat in de pan Even draaiendroog! Adviesprijs 9.75 grillen wilt kan in de B12. Schoonmaken hoeft niet, want |1 dat doet hij zelf. Omdat Moulinex zijn 10e verjaardag viert is deze schit terende grill-bakoven 100 gulden goedkoper. Fijn of niet? Moulinex grill-bakoven B12. Normale adviesprijs 359,-. Nu tijdelijk met 100,- korting! liet te geloven! Alles in één keer in de oven Machtig moederdagnieuws. De Blaasoven Een waar wonder! Het principe is eenvoudig. Hete lucht wordt geforceerd door de gehele oven gestuwd Waardoor het overal even warm is. Dus het draaispit is vanaf nu overbodig. Door de verhitte lucht trekt het vlees sneller dicht Waardoor de sappen en daarmee de smaak beter bewaard blijven en het vlees minder slinkt U kunt tegelijkertijd op de verschillende bak- en braad- lagen uiensoep gratineren, gevulde paprika's smoren kip of varkenshaas braden bloemkool klaarmaken of appelgebak verwarmen Misschien een beetje groot cadeau, maar wel een machtig cadeau fcjtop het getob. Met een Moulinex elek trisch mes gaat alles moeiteloos en mooi Kip. Rol lade. Vers brood Taart Kaas. Je snijdt het met gemak. Laat voor de zekerheid vader maar snijden op moederdag. Want't is wél makkelijk Maar eigenlijk toch géén kinder A werk Moulinex elektrisch mes de luxe met 2 zeltslijpende messen en extra vergrendeling, die de motor blokkeert bij het inzetten of uithalen van de messen. Adviesprijs 57.50 I en dag om nooit meer te vergeten. Merk je dat moeder ondertussen nog niets heeft hoeven doen? Jullie konden alles, met een klein beetje hulp van vader, zélf. En alles lukte. Precies op tijd Met groot gemak. Eigenlijk zou je voor van-alles-en-nog-wat elke dag van het jaar Moulinex bij de hand moeten hebben. Dat zou heel veel tijd en energie besparen. Een goed begin is het halve werk En alles kan niet ineens. Begin dus bescheiden Met één, twee of drie nuttige Moulinex cadeautjes. Met een verjaardag, of een andere keer, komt de rest Zo maak je het moeder steeds makkelijker. Zo maak je van moederdag een échte ouderwets gezellige moederdag. Je ziet hoe makkelijk dat gaat Moedertje lief, wat wil je nog méér?

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 48