T i ADVERTENTIES JJKh assistent medewerkster medewerkster part-time medewerker telefoniste/telexiste medewerker(ster) Spoed medewerkster administratief medewerker/ster Amnesty International Irema Re financiële medewerksters Bessel-Kok B.V. jonge mensen Filmteksten typen! Vereniging voor Openbaar Onderwijs typiste/ telefoniste Op maandag 30 april a.s. zullen de Mini-lijnen Koninginnedag Snel nog even doen!! 020 - 93.68.68 Advocatenkantoor typiste Assistent(e) ervaren boekhoud(st)er Iets heel anders: secretaresse op een reclamebureau. direktie-sekretaresse administratieve kracht typiste administratief medewerk(st)er medewerk(st)er Voelt u voor 'n boeiende baan in alle branches tegelijk? merken-secretaresse ervaren boekhoud(st)er Accou ntantskantoor W. J. Zoet B.V. afdelingssekretaresse assistente Fokker-VFW B.V. administratief medewerk(st)ers Sekretaresses Typistes Ponstypistes Medewerkers huisdrukkerij assistent tor its consular section inval-telefoniste :RDAG 28 APRIL 1979 TROUW/KWARTET PHS41 ^reiken ca. 1.2 miljoen mensen m Nederland, onder wie ii|na de helft van alle mensen in Amsterdam Hat: gezet over 1 kolom uit een 8 punts letter, met een jnkel woord in hoofdletters 6.27 per regel Tegel: gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze uit de olgende letterkorpsen 8 punts kapitaal en onderkast, 12 unts onderkast. 18 punts onderkast. 24 punts onderkast he 3.62 per mm-hoogte per kolom. Ignet: gezet over of 2 kolom breedte, met keuze uit lezelfde letterkorpser als bij regel-mini-advertenties en gebruik van eigen (firma) naamvignet 3.98 per mm- oogte per kolom jen bewijsnummer voor de mini-advertenties wordt uit- ïltluitend op verzoek et a .- inclusief porti- en admini- ixlratiekosten verstrekt. bor een advertentie onder briefnummer wordt 3.- .jjministratiekosten in rekening gebracht. Alle prijzen zijn kdusie» 4% B.T.W IPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES Jatte-Mini. Regel-Mini en Vignet-Mini-advertenties kun- ren van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 'r 30 uur worden opgegeven Teksten die voor 15.45 uur irijdag 13.45 uur) in ons bezit zijn kunnen de daarop ilgende dag geplaatst worden n.i fcdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder jlefoonnummer 020 - 03 68 68 I schriftelijk, geadresseerd aan: Mini-Advertentieafdeling Wibautstraat 131 14 1091 GL Amsterdam e.tij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor scha- 'Üt van welke aard ook, ontstaan door het niet, niet tijdig ol snpjuist plaatsen van advertenties. Klachten over de uit fasering van telefonisch opgegeven advertentieopdrach- ln of over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift in de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden laccepteerd „groepen, verloren voorwerpen enz. 'lOCHT: gezellige DUI- IDPOOT (of iemand die voor wil leren) die mij eheiden vrouw 35 jaar) |e tijd wil helpen in mijn n met 7 kinderen. Alleen toch wel een hele klus. iris kunnen we niet bieden ir wel een verblijf in rd-Drente, een leuke ka- voeding en de gezellig- i van een groot gezin. Br. 1-10998 bur. v.d. blad. ZOEKT U EEN HUIS? LEES ELKE ZATERDAG DE HUIZEN-MINI S. Jongen (17 jr.) met werk zoekt gezellig kostgezin voor enige tijd tegen red. vergoeding in Amsterdam. Liefst met eigen kamer. Gaarne gesprek voor af. Reacties onder tel. nr. 020-253652, vragen naar C1 Personeel biedt zich aan a. 2 jonge vakbekwame, ïtomeerde TIMMERLIE- voor winkelbetimmerin- renovatie enz. Voor de luren en week-ends, redelijk en wordt van te n opgegeven. Ook buiten stad Telefoon 177242. biedt zich aan. ie ervaring in buitenland, ms broodbakker. Zoekt 3 evt. in buitenland. Tel. "*>(0-16685. tesch vrouw biedt zich bij een moederloos gezin n huwl.) of bij een al- rt. oudere dame, omgev. of Geld. Br. nr 2-10973 v.d. blad. Biedt zich aan: Meisje 21 jr. per 1/9 in creche of kinder dagverblijf of i.d. met ervaring. Br. on.r. 2-11088 bur. v.d. blad. Jonge vrouw 33 jr erv. in ho reca, gewend zelfst. te wer ken, Engels en Duits spre kend zoekt passende werk kring. Br.o.nr. 2-11037. Gediplomeerd dierenverzorg ster zoekt werk F. J. Lam berts. Pauwenstraat 10 Hil versum. warming up sportpromotions sportadviesbureau voor organisatie, publiciteit, public rela tions en management. Tevens importeur van NIKE sport- shoes (meest verkochte sportschoen in Amerika) «portffc»** vraagt voor spoedige indiensttreding, in een team van jonge mensen een Boekhoudkundig administratief medewerker op M.B.A. niveau, leeftijd ca. 23 jaar. Heeft U interesse schrijf of bel dan naar de Dhr. Lukkien van Warming up Sportpromotions Roetersstraat 10a, 1018 WC Amsterdam. Tel. 279958. J. MEERSCHWAM B.V Heren- en jongensconfedie Confectiecentrum Koningin Wilhelminapleln 13 - Tel. 171922 zoekt een voor de commercieel directeur Zakelijke instelling, enige bekendheid met de herenconfectie- branche, alsmede kennis van de moderne talen, strekken tot aanbeveling. Bij gebleken geschiktheid na een grondige inwerkperiode kan een zelfstandige functie worden opgebouwd. Gegadigden kunnen zich schriftelijk tot bovenstaand adres wenden, dan wel telefonisch een afspraak maken met de heer L. Groenteman. Importfirma vraagt voor kleine, doch levendige afdeling die over typevaardigheid, kennis van de duitse taal en kantoorervaring beschikt. Eventueel is een kortere werktijd ook mogelijk b.v. van 9.30- 16.30 uur. Aan deze prettige werkkring zijn een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden verbonden. Schr. soil, aan WILLIAM KOCH EN CO. C.V., Keizersgracht 316, Amsterdam, t.a.v. de heer Smit of telef. onder nummer 246621 Gezellig reklamebureau in het hartje van de stad. Zoekt op korte termijn een vlotte en pientere een charmante doorzetster die gaat werken op de kontakt- en media afdelingen: af en toe zelf belt met klanten en leveran ciers. We zoeken iemand die nauwgezet en accuraat is. Een paar jaar kantoorervaring is vereist, je moet behoorlijk kunnen typen, en een beëtje kennis van de Engelse taal is een voordeel. Als je zin hebt in een boeiende en goedbetaalde baan met een kleine groep leuke collega's, bel dan 235996 (020). Lilian Kienecker maakt een afspraak met je. DRUK EN PAPIER FEDERATIE VAN ANGB EN GRAFISCHE BOND NKV Koninginneweg 20. Amsterdam zoekt een AFDELING BOEKHOUDING met praktijkdiploma boekhouden, die na een inwerkperiode vrij zelfstandig zal werken. Hem wacht een afwisselende werkkring op een kleine afde ling, een goede honorering en overeenkomstige arbeidsvoor waarden. Brieven richten aan: Druk en Papier, Postbus 53026,1007 RA Amsterdam. J.m., 22 jr. dipl. havo typen, zkt passende WERKKRING. Verh. gn bezw. Aanb.: Joh. Semsstr. 17, L'warden. andels- en kantoorpers. gevraagd advocatenkantoor, Cen- Amsterdam. vraagt jon- lankomende secretaresse de ochtenduren. Tel 240172. 2 enthousiaste MEDEWER- KERS/STERS gevraagd, leeftijd v a. 18 jaar, met mavo opleiding, voor onze adminis tratie. Alsmede een BOEKHOUD- 1 kantoor Amsterd.-B'vel- vraagt BOEKHOUDK. CHTEN. Enige ervaring ftwenst. Sollicitaties. Tel. 423045. tenminste i.b.v. PD en erva ring In het opstellen van jaar stukken. Kloosterman Bedr. org. B.V. Kromme Waal 23. Amster dam. Tel. 020-247323. I. op ADMINISTR. KAN- wegens uitbreiding der zaamheden met spoed •taresse. Mavo/Meao en adm. werk 20-40 jr. houder PD/MBA 20-35 1 pientere jongedame als assistente 18-25 jr. Ime mogelijk. Accoun- kantoor J. Groot. Sar- straat 37. Adam. Tel 652840 Op klein handelskantoor in Amsterdam-Oost. wordt ge vraagd meisje of jonge vrouw, voor alle voorkomende werk zaamheden, waaronder be grepen. telefoon bediening, schrijf en typwerk en ook het: zetten van een lekker kopje koffie. Brieven onder nummer 5-11039 bur. v.d. blad. rJ. MEERSCHWAM B.V. Heren- en jongensconfedie Confectiecentrum Koningin Wilhelminaplein 13 - Tel. 17.19.22 zoekt een s receptioniste. b6reid en in staat aanvullend administra- jm»erk te verrichten. Kennis van Engels en Duits is takelijk en enige praktijkervaring is gewenst. Ie. Itatieafspraken telefonisch onder bovenstaand nummer e heer L. Groenteman dan wel schriftelijk aan bovenge- d adres. e( lbobank „Sloten-Badhoevedorp" heeft plaats voor een op de verzekerings-afdeling k zal de taak bestaan uit het behandelen en afwikkelen ïhademeldingen east zal hij/zij ook betrokken zijn bi| andere voorkomen- lurantiewerkzaamheden ïl ien: !nsll 22 laar ~r' ervaring op verzekeringsgebied eleeeidheid zich middels studie en praktijk verder te ts voor deze functie kunt u richten aan de directie der >stbus 86. 1170 AB Badhoevedorp. sch kunt u nadere inlichtingen inwinnen onder num- '"3-5156. toestel 40 Intelligente vrouwelijke voor onze 1) debiteuren en crediteuren administratie 2) engelse correspondentie 3) controle op de kosten van in- en uitvoer Snel en accuraat kunnende werken W&P Confectiecentrum 11107, Koningin Wilhelminapleln 13 Am sterdam, tel.: 170985. Reisorganisatie Kontakt vraagt met HAVO of Atheneum opleiding en type diploma. Wij bieden interessant en afwisselend werk met goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan REISORGANISATIE KONTAKT, Overtoom 246. Amsterdam Tel. 020-122872. Het secretariaat van de Nederlandse sectie van zoekt een( vrijwillige medewerk(st)er ter assistentie van de coördinator van de Commissie Bedrijfs leven. Deze commissie stelt zich ten doel bij het Nederlandse bedrijfsleven ingang te doen vinden voor de mensenrechten- problematiek. Het is de bedoeling dat de gezochte medewerk- (st)er na een ruime inwerkperiode de taak van de huidige coördinator zal overnemen. Deze taak bestaat o.a. uit: onderzoek en activiteiten van de commissie begeleiden en stimuleren, onderhouden van schriftelijke en mondelinge kontakten met de organisaties van het bedrijfsleven, informeren en activeren van de Al-geledingen t.a.v het onderwerp Mensenrechten en Economische Relaties Kennis van het bednjfsleven strekt tot voordeel. Verwacht wordt de bereidheid tenminste gedurende een jaar. 2 4 dagen per week voor dit werk beschikken te zijn. Inlichtingen Kiki Buurman, 3e Hugo de Grootstraat 7. Amsterdam. Tel. 020-847905. INTERNATIONALE REASSURANTIE MAATSCHAPPIJ N.V. (International reinsurance company) Herengracht 199-201 Amsterdam. Tel. (020) 268626 In ons fraai verbouwd hoofdkantoor op een steenworp afstand van de Dam, zoeken wij aktieve en enthousiaste die ons niet alleen behulpzaam zijn bij de afhandeling van de uit ons herverzekeringsbedrijf voortvloeiende internationale financiële transacties, maar die bovendien door hun goede humeur passen in de in ons bedrijf heersende plezierige werksfeer Van onze nieuwe medewerksters verlangen wij ten minste HAVO-opleiding en een redelijke kennis van Engels en zo mogeli|k van Duits Leeftijd 20-30 jaar Belangstellenden worden verzocht contact op te nemen met mevr A Goedhart (toestel 13) DE VERENIGING „HET EIGENDOMSRECHT" Weteringschans 84c A dam vraagt voor spoedige indiensttreding een part-time steno-typiste Nederlands Werktijd 8.30 uur-12.30 uur. Soil te richten aan mr. J van Agtmaal. ook telefonisch 020-253619. Met gemaakte vakan tie-afspraken wordt rekening gehouden. vraagt voor spoedige indiensttreding jong energiek meisje voor de order/faktureerafdeling Zij zal in een klein teamverband allerlei adm. werkzaamheden verrichten die voor een goedlopende orgnisatie nodig zijn. Wij zoeken hiervoor iemand met een MAVO-opleiding en een typediploma. Nadere informatie over deze interessante job kunt u inwinnen bij ons kantoor Ruysdaelstr. 58-60, A'dam-Zuid. of telef. 020- 721970/866927, dhr W. Jansen. Een van de grootste wetenschappelijke boekhandels van Nederland vraagt voor zijn kantoor aan de Beulingstraat 2-4 in verschillende aantrekkelijke administratieve functies full-time/part-time die zich verder administratief of in het boekenvak willen bekwamen. Gedacht wordt aan personen in de leeftijd van 18- 25 jaar met LEAO. MAVO. HAVO. ATHENEUM, kennis van de moderne talen typevaardigheid Salariëring geschiedt volgens een gestandariseerd functie classificatiesysteem naar leeftijd en functiejaren. Verder wordt een uitgebreid pakket moderne arbeidsvoorwaarden geboden (o.a. een bonus- en spaarregeling, studiekostenregeling, variabele werktijden, korting op boekenaankopen). Omvang en groei van het bedrijf bieden garanties voor goede vooruitzichten. Sollicitatiegesprekken na tel. afspraak met Mw. A. Verklei) tussen 9.30 en 16.00 u., tel. nr. 240885, tst. 210. Leuk werk voor een geroutineerde typiste Enige kennis van de moderne talen strekt tof aanbeveling! Titra filmlaboratorium b.v. Egelantiersgracht 82-86 Amsterdam Voor ons buro met 13 medewerkers zoeken wij een Sollicitaties kunt u richten aan het buro van de V.O.O., Jan Luykenstraat 29, Postbus 50.557. 1.007 DB, Amsterdam, tel. 020-798222, t.a.v. de heer Roland Schuerhoff. in verband met de vienng van ven 't middag* 12 30 uur af met meer bezet zijn Mini-advertenties voor de krant van dinsdag 1 mei kunt u opgeven tot maandag 12.30 uur U kent ons speciale Mini -nummer Wie wil kan nu beginnen met een administratieve baan. Wij zijn een groot reclamebureau en op onze produktie- administratie komt een plaats vrij. Administratieve ervaring is niet nodig, wel een Mavo-opleiding en misschien zelfs een type-diploma Je gaat in eerste instantie de inkoopfacturen begeleiden, d.w.z. inschrijven, controleren, opbergen. Onze afdeling heeft een erg goede sfeer en je hebt contacten met het gehele kantoor Meer weten? Bel voor nadere inlichtingen met Jaap de Nekker. 020- 842836. McCann-Erickson (Nederland) BV Sara Burgerhartstraat 25 1055 KV Amsterdam (vlak bij het Sloterdijk-station) in A'dam-Z vraagt zo spoedig mogelijk jonge flinke voor de gevarieerde en drukke praktijk. Bellen 020-790959. Hoek Sonèpouse b.v. vraagt voor directe indiensttreding op MAVO niveau Om na een inwerkperiode min of meer zelfstandig een gedeelte van de Administratie te verzorgen Tevens vragen wij een T elefoniste/Receptioniste/ Fakturiste Sollicitaties na telefonische afspraak: 020-233565, Plantage Muidergracht 151-153, Amsterdam Octrooibureau Los en Stigter B.V. WETERINGSCHANS 96 Postbus 20052 - 1000 HB Amsterdam vraag een met enige kennis van de moderne talen, die na een inwerkpe riode zelfstandig moet kunnen werken Voor de machinale boekingen (geen computer), alsmede voor overige assistentie, is een medewerkster aanwezig Alleen schnftelijke reacties op deze advertentie kunnen in behandeling worden genomen Sollicitaties, gericht aan de directie van ons bureau, wordt strikt vertrouwelijk behandeld Wij zijn een klein gezellig verkoopkantoor en verkopen flessen en potten aan a'le bekende industneén Alles wat wij verkopen wordt in België gemaakt, want wij zün een onderdeel van de Belgische verpakkingsgroep. Wij zoe ken een medewerkster/medewerker die Frans geleerd heeft en eenvoudig boekhouden alsmede typen, om ons te helpen met allerlei werkzaamheden voor de commerciële administratie en met de correspondentie. Grote re verantwoordelijkheid is mogelijk voor enthousiaste mede werksters. Goede salarisregeling. 22 werkdagen vakantie e.d. Telefonische of schriftelijke sollicitaties aan Verlipack Nederland B.V. (de heer A. J. Koppe) Teilingen 11. 1082 JP Amsterdam (Buitenveldert). Tel 020-425266 Je hebt een opleiding gevolgd voor secretaresse, je bent net twintig geweest en je hebt misschien ai wat ervaring. Dan kun je natuurlijk secretaresse worden op zomaar 'n kantoor Je kunt ook "n reclamebureau proberen. Zoals het onze, J Walter Thompson Company in Amsterdam, waar 'n functie vrij is voor een account secretaresse Je werkt dan samen met een groep voornamelijk jonge mensen die elk op hun eigen terrein bezig zijn met het ontwikkelen en begeleiden van advertenties, TV-films of radio-commercials. Binnen die groep ben jij dan degene die met haar organisatietalent zorgt dat de voortdurend wisselen de en niet altijd voorspelbare werkzaamheden vlekkeloos verlopen. Belangrijk daarbij is te weten dat je af en toe een Engels gesprek moet kunnen voeren. Misschien ben jij inderdaad de account secretaresse die we zoeken. Bel even voor een afspraak met Juanita Wijnands. J. Walter Thompson Company B.V., Wibautstraat 12, Amsterdam. Tel.: 020-940335. De Vereniging „Het Eigendomsrecht", Weteringschans 84c, Amsterdam zoekt voor spoedige indiensttreding een Middelbare schoolopleiding is gewenst. De functie vereist een grote mate van zelfstandigheid, goede contactuele eigen schappen en accuratesse. Salaris en andere arbeidsvoor waarden zijn in overeenstemming mei de functie. Met ge maakte vakantieafspraken wordt rekening gehouden Sollicitaties te richten aan mr. J. B. A. S. van Agtmaal, p/a Het Eigendomsrecht, tel. 020-253619. Kantoor M. J. Scheele Boekhoud-adm. en belasting adv. bur. voor midden en kl.bedrljf zoekt voor haar klein, doch gezellig kantoor een (m. of vr.) en een Zij zullen resp. boekhoudkundige werkzaamheden verrichten, vertrouwelijke correspondentie, rapporten e.d verzorgen, het archief beheren en met het team samen de belangen van onze cliënten behartigen Voor deze functies is Leao- of Mavo-opleiding en type ervaring noodzakelijk. Wij denken aan een leeftijd tot 25 jr. Eigenhandig geschreven brieven worden met interesse tege moet gezien aan ons adres Postbus 61201 2506 AE 's- Gravenhage (kantoor adres Edisonstraat 79). Hebt u een Mavo- of gelijkwaardige opleiding? Op de donoradministratie van de Rode Kruis Bloedbank in Amsterdam is op korte termijn plaats voor een die aan de hand van computergegevens de donorregistratie gaat verzorgen. Bekendheid met geautomatiseerde adminis tratie is een aanbeveling, maar niet vereist. Leeftijd van 16 tot 25 jaar Belangstelling? Maak een afspraak met de heer P. J T ter Linden, of bij diens afwezigheid met het secretanaat. telefoon (020)-512 32 80. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting Rode Kruis Bloedbank Amsterdam, Zaanstreek en Waterland Plesmanlaan 125, Amsterdam-West Tel. (020)-5 12 32 80, Postbus 9137 Hebt u een Mavo- of gelijkwaardige opleiding? Op de afdeling bloeduitgifte van de Rode Kruis Bloedbank in Amsterdam is op korte termijn plaats voor een die met nog enige collegas gaat zorgdragen voor o.a. het beheer van de voorraad, het afwerken van bestellingen, het oproepen van donoren en de afwikkeling van administratieve zaken, die deze werkzaamheden met zich meebrengen Leeftijd van 18 tot 25 jaar Belangstelling? Maak een afspraak met de heer P J T ter Linden, of bij diens afwezigheid met het secretariaat, tel (020)-5123280. Schriftelijke soflicitatles te richten aan de direktie van de Stichting Rode Kruis Bloedbank Amsterdam, Zaanstreek en Waterland Plesmanlaan 125, Amsterdam-West Tel. (020)-5123280 Postbus 9137 GEVEKE ELEKTRONICA is een dynamische, internationaal geonenteerde onderneming op het gebied van de technische handel Voor één van onze afdelingen vragen wij voor spoedige indiensttreding een all-round medewerkster Havo-niveau eventueel part-time. Oeel uitmakend van een klein team van medewerkers leverl zij een directe bijdrage in de verkoopactiviteiten en de administratieve ondersteuning van de afdeling. Eigen inzich ten bij de opbouw van een klantensysteem worden zeer op prijs gesteld. Bij haar werk maakt zij gebruik van de modernste apparatuur Wij vragen naast een opleiding op Havo-niveau administratie ve ervaring en bij voorkeur enige kennis van Engels en Duits Ons kantoor is gevestigd op 5 minuten afstand van het station Sloterdijk. Wij bieden een gevaneerde baan met goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse? Bel of schrijf naar Geveke Elektronica bv. hoofd Personeelszaken dhr W. R. Muusze. Kabelweg 25. 1014 BA Amsterdam. Tel. (020) 802 802, toestel 2231 zijn Merkenbureau Van der Graaf Co. B.V. en ken een (VOOR HELE DAGEN OF MINDER) Wat dat Is9 Wel. we houden ons bezig met het adviseren op het gebied van o.a. merken (in èlie branches van cosmetica tot cassetterecorders, van hagelslag tot hijskranen, van mode tot motoren) Aantrekkelijk werk. vinden we zelf internatio naal, en altijd weer énders. Uw „aandeel" zal onder meer zijn het regelen van correspon dentie in diverse talen, telefoneren, administreren enz enz Logisch, dat u Mavo-Mulo of hogere opleiding achter de rug hebt, stenografeert en behoorlijk Engels. Duits en eventueel Frans beheerst. Voorts dient u bereid te zijn op de band opgenomen dictaat uit te werken. Ervaring? Niet beslist nodig. Mag wèl. Uw leeftijd? Mag 20. mag 30, mag. enfin, vult u zelf maar in. En uw werkweek mag bestaan uit 38'/. uur. of 30. of.dat spreken we wel af We zitten in de Helmholtzstraat 61: diréct bij dat (handige) winkelcentrum aan de Middenweg Dus makkelijk bereikbaar. Ferdi Pusters wacht graag uw telefoontje af. voor inlichtingen en/of afspraak 947911 is het nummer Tot horens! Merkenbureau Van der Graaf Co. B.V. Octrooibureau Los en Stigter B.V., Weteringschans 96 Postbus 20052 1000 HB Amsterdam vraagt een met enige kennis van de moderne talen, die na een inwerkpe riode zelfstandig moet kunnen werken. Voor de machinale boekingen (geen computer) alsmede vooi overige assistentie, is een medewerkster aanwezig. Alleen schnftelijke reacties op deze advertentie kunnen in behandeling worden genomen Sollicitaties gericht aan de directie van ons bureau, worden strikt vertrouwelijk behandeld In verband met het aanstaande vertrek van onze huidige telefoniste/receptioniste zoeken wij z.s.m. een representa tieve T elefoniste/Receptioniste Wij denken aan een intelligente dame. die naast b.g. functie in staat moet zijn lichte administratieve werkzaamheden, alsme de type-werk (IBM-mach.) te verrichten. Behalve uitstekende emolumenten bieden wi| een gezellige werksfeer Voor nadere informatie of een afspraak kunt u kontakt opnemen met Mevr. G. Poetiray. Desisco Nederland BV Eikenweg 48. 1092 CA Amsterdam (Postbus 4354. 1009 AJ Amsterdam). Tel. 020-924800 DE VERENIGING „TOT STEUN" NEDERLAND zoekt op torte termijn voor haar kantoor te Amsterdam, administratie van 3 tehuizen voor jongeren: financieel adm. medewerker(ster) Salariëring vlg. de richtlijnen van de directie Kinderbescher ming van het Ministerie van Justitie, schaal 45 afhankelijk van leeftijd en ervaring. Met vakantieafspraken kan rekening worden gehouden. Soil, schriftelijk Vereniging „Tot Steun" Nederland Postbus 70346, 1007 KH Amsterdam, telefonisch: 020-712570. Merckenburg 1. 1082 BT Amsterdam, tel. 020-429477, vraagt assistentaccountant in bezit van S.P.D. 1 en 2 of stud, voor 2 assistentaccountant i.b.v M B A. evt. stud S.P.D assistent accountant stud voor M.B.A. loonadministrateur/trice Sollicitaties tel. of schnftelijk aan de directie van bovenge noemde B.V. Voor een assistente met ambitie Op ons modem kantoor met prettige kollegiale werksfeer is op korte termijn plaats voor een intelligente Na een inwerkperiode wacht haar boeiend en afwisselend werk: zij gaat zelfstandig werken, regelt de korrespondentie van de assistent-makelaars, maakt afspraken in hun afwezig- heid, ontvangt bezoekers, kortom zij is hun „ruggesteun" op >kantoor. Charmante omgangsvormen, typevaardigheid en steno zijn naast een schoolopleiding op tenminste MAVO- niveau vereist Voor een vlotte typiste/receptioniste Tevens is er plaats voor een met pit. Zij gaat ons assisteren op de afdelingen Makelaardij, Beheer en Assurantiën, afgewisseld met receptiewerkzaam heden. Beschaafde omgangsvormen zijn essentieel en levens moet zij goed kunnen typen Voor beide jobs geldt een aantrekkelijk salaris en gunstige sekundaire arbeidsvoorwaarden Met reeds gemaakte vakan tieafspraken zal uiteraard rekening worden gehouden Mogen wij je vragen ons even een kort bnef|e te sturen met vermelding van leeftijd en ervaring en bi|Sluiting van een recente pasfoto? Verme'd tevens naar welke funktie je sollici teert. Diskretie onzerzijds is natuurlijk verzekerd Gerard W. Bakker Amsterdam BV Makelaardij o.g., Oosteinde 9-11, 1017 WT Amsterdam Direktie G. W. Bakker en D Brouwer Makelaars o.g., Leden MVA ontwikkelt en produceert vliegtuigen. Naast de duidelijk tech nische afdelingen treffen we ook groepen aan die zich bezighouden met administratieve werkzaamheden. WIJ ZOEKEN HIERVOOR De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-grootmetaal Voor een sollicitatieformulier kunt u bellen 020-5443800 U kunt ook schn|ven naar Fokker-VFW. afdeling Personeelsza ken, Postbus 7600. 1117, ZJ Schiphol-Oost, onder vermel ding van nummer 034/79/PA The American Consulate General in Amsterdam requires the services of an Excellent knowledge of spoken and written English and Dutch required. Accuracy and ability to type are required. Candidates are invited to come or write to Museumplein 19. Amsterdam or telephone 020-790321, extension 35. Het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis te Amsterdam vraagt voor de telefooncentrale, bestaande uit 600 li|nen, een die oproepbaar is om tijdens afwezigheid ais gevolg van ziekte of vakantie van eén van onze vier vaste telefonistes in te vallen. De werktijden zijn volgens rooster vastgesteld, gedurende 7 dagen per week. waartni tevens gedurende de avonden en weekends gewerkt wordt Onze gedachten gaan uit naar een kandidate met ruime ervanng als telefoniste van een grote centrale Inlichtingen worden u graag verstrekt door mevrouw J Donker van de afdeling personeelszaken, tel 020-599 2108, aan wie u tevens uw schnfteli|ke sollicitatie kunt richten 1E OOSTERPARKSTRAAT 179. 1091 HA AMSTERDAM MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGINA 42

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 41