I vrije universiteit nijsmellinghe gediplomeerde ziekenverzorgenden nij smellinghe RE FA JA T verpleegkun- eerste dige PSYCHIATRIE een VERPLEEGKUNDIGE INTENSIVE CARE een VERPLEEGKUNDIGE vJüürcJJjjyïJjJ Bk MENTOR en een MENTRIX directeur/trice verpleegkundige A hoofd afdeling personeelszaken een administratief assistent(e) ADMINISTRATEUR EEN STAFLID VOOR DE KOÖROINATIE VAN HET TOERUSTINGSWERK hoofd van de huishouding - ZATERDAG 28 APRIL 1979 PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN is een streekziekenhuis met 305 bedden. Het werk is op moderne wijze georganiseerd, met o.a. beddencentrale, centrale voedseldistri butie. zusteroproepcentrale en afdelingssekre- taresses onder leiding van de medisch admini strateur. Voor één van de Interne afdelingen zoeken wij een Wij verwachten van een eerste verpleegkundige dat hi|/zi| m samenwerking met de hoofdverpleegkundige een goede relatie tussen patiënten en medewerkers bevordert, over een gespecialiseerde vakkennis be schikt en de stafopleiding heeft gevolgd of bereid en in staat is deze opleiding te gaan volgen. Het salaris is overeenkomstig de inpassingstabel van de N.Z.R nr t6 t/m 23 terwi|l de secondaire arbeids voorwaarden volgens de CAO ziekenhuiswezen van toepassing zi|n. Drachten kent goede kutturele en rekreatieve voorzie ningen en goede huisvestingsmogeli|kheden. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J J Boer. hoofd verplegingsdienst telefoon 05120-88888 Uw schrifteli|ke sollicitatie gelieve u te richten aan de Direktie Ni| Smellinghe Postbus 20200 9200 DA DRACHTEN onder vermelding van de letters V.C de tjongerschans •[gemeen ziekenhuis heerenveen In de verplegingsdienst van ons middelgroot ziekenhuis (383 bedden) kunnen worden geplaatst: a. op de afdeling in het bezit van de diploma's A en B of B. De afdeling telt 25 bedden, een PAAZ- erkenning is aangevraagd, plannen voor nieuwbouw zijn in een vergevorderd stadium b. op de afdeling in het bezit van de specialistische opleiding intensive care. Belangstellenden worden uitgenodigd kon- takt op te nemen met de dienst personeels zaken van de tjongerschans, Postbus 10500, 8440 MA Heerenveen. Tel. 05130 - 44444, toestel 216. In ons verpleeghuis dat plaats biedt aan 170 soma tisch zieken, zoeken wij die in een goed teamverband mee willen werken aan de verzorging en begeleiding van onze licha melijk zieke bewoners. Salariëring geschiedt volgens de geldende c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch benaderen. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de directie, t.a.v. mevrouw T. Spanjer. Dillenburgsingel 5 3136 EA Vlaardingen Tel. 010-747922 Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis met verpleeghuizen ie Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardingen. Zuidhom en Zwolle. BEGELEIDE KAMERBEWONING VOOR SCHIPPERSKINDEREN TE NIJMEGEN De Internaten voor schipperskinderen "St. Nicolaas" (R.K.) en de "Sterreschans" (Prot. chr.) starten, in samenwerking met het Schipperscentrum v.h. K.S.C.C., per 1 augustus 1979 met een projekt "begeleide kamerbewoning". Via een jaar "Kamertraining" en een jaar "begeleide kamerbewoning" wil men de jongeren die het internaat verlaten z.g.m. voorbereiden op een voll. zelstandigheid. Het betreft 10 zowel studerende als werkende jongeren van 16 tot 18 jaar. Voor de begeleiding van deze jongens en meisjes zoeken wij per 1 aug. een zij zullen minimaal 25 jaar oud zijn en een opl. op HBO niveau/soc. studie richtingen) voltooid moeten hebben dan wel in een vergevorderd stadium zijn. Zij zullen bereid moeten zijn bij toerbeurt ook 's nachts aanwezig te zijn. Zij zullen vanuit hun eigen chr. overtuiging de jongeren begeleiden bij hun groei naar zelfstan- Zij zullen worden gehonoreerd volgens de salarisregeling geldende voor de inter naten voor schipperskinderen met een max. v. /3068.18 ind. O.R.T. en A.O.W.' Inl. bij de adj. dir. v.h. Internaat de "Sterreschans", tel.: 080-229270. Privé: 08812-3181 soil, binnen 10dgn. te richten aan: De Selectie Commissie "begeleide kamerbewoning" p.a. Ubbergse Veldweg 119/123, 6522 HG Nijmegen. Het Bestuur van de Algemene Stichting Huisvesting Bejaarden Baam zoekt voor haar Bejaardencentrum "Santvoorde" te Baarn, capaciteit ca. 130 bewoners Vereisten: leidinggevende en organisatorische kwaliteiten goede contactuele eigenschappen leeftijd ca. 45 jaar. Geboden wordt: salariëring en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de richtlijnen van de C.A.O. voor de bejaardenoorden. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de secretaresse van het bestuur. Mevrouw Mr. S.P.W.M. van der Aa-Schuurbiers, Eemnesserweg 90,3741 GC Baarn. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN is een streekziekenhuis met 305 bedden. Het werk is op moderne wijze georganiseerd, met o.a. beddencentrale, centrale voedseldistri butie. zusteroproepcentrale en afdelingssekre- taresses onder leiding van de medisch adminis trateur. Voor één van de chirurgische afdelingen zoeken wij een Wij verwachten van een verpleegkundige A dat hij/zij in samenwerking met de hoofdverpleeg kundige en de 1e verpleegkundige een goede relatie tussen patiënten en medewerkers bevor dert. over een gespecialiseerde vakkennis be schikt en de stafopleiding heeft gevolgd of bereid en in staat is deze opleiding te gaan volgen. Het salaris is overeenkomstig de inpassingsta bel van de N.Z.R. nr 14 t/m 21 terwijl de secondaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO ziekenhuiswezen van toepassing zijn Drachten kent goede kulturele en rekreatieve voorzieningen en goede huisvestingsmogelijk heden. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J. J. Boer, hoofd verplegingsdienst telefoon 05120-88888. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan de Direktie Nij Smellinghe Postbus 20200 9200 DA DRACHTEN onder vermelding van de letters V.C. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. Q5990 - 160 50 Het Refaja Ziekenhuis, een modern streek ziekenhuis met 218 bedden en een personeelsbestand van circa 350 mede werkers vraagt voor een op te richten afdeling Personeelszaken een: tot wiens taak ondermeer zal behoren: - het in overleg met de direktie vorm geven aan een personeelsbeleid dat aansluit bij de C.A.O. Gezondheidszorg. - het assisteren bij, eventueel zelfstandig kunnen verrichten van werving en selektie. - het mede-bewaken van de personeels- begroting. - het geven van leiding aan het projekt funktiewaardering. - het adviseren van de direktie en de bedrijfsstaf inzake werkverhoudingen, uitvoering sociaal statuut e.d. - het voeren van een goede personeels administratie. - het ondersteunen bij O.R. werkzaamheden en het bevorderen van het werkoverleg. De aan te trekken funktionaris dient een passende opleiding op dit terrein te hebben (tenminste H.B.O. personeelszaken), goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid alsmede goede kontaktuele eigenschappen. Ervaring in de sektor gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Leeftijd: circa 35-40 jaar. Salaris conform landelijke richtlijnen. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Refaja Ziekenhuis.Boer- haavestraat 1, 9501 HE STADSKANAAL H. ICCO De Stichting INTERKERKELIJKE COÖRDINATIE COMMISSIE ONTWIKKELINGSPROJEKTEN een Protestantse organisatie die zich toelegt op het verlenen van financiële en personele steun aan ontwikkelingsprojekten van partikuliere organisaties in de derde wereld zoekt wegens uitbreiding der werkzaamheden voor haar afdeling Financiële en Administratieve Begeleiding en Afwikkeling van projekten in uitvoering in ontwikkelingslanden. Onze gedachten gaan uit naar iemand: - met enig inzicht in financieel beheer en administratie (bijvoorbeeld M.E.A.O.- of H.E.A.O.-niveau) - die min of meer zelfstandig kan korresponderen in het Engels en zo mogelijk Frans - met belangstelling voor situaties overzee - die in teamverband wil werken Ons buro wordt waarschijnlijk tegen het einde van dit jaar naai Zeist verplaatst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Direktie van ICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. Bouw- en Aannemersbedrijf T. Gaastra b.v. te Zeist, reeds meer dan 45 jaar gevestigd, zoekt op korte termijn een kandidaat voör de functie van: - het voeren van de financiële administratie; - het opstellen van de jaarstukken en be grotingen; - het verzorgen van de salarisadministratie. M.B.A.-niveau, event, studerend voor S.P.D.; leeftijd 30-35 jr. Schriftelijke sollicitatie's aan het kantoor adres: Dalweg nr. 1-B, Zeist Het Toerustingscentrum van de gereformeerde kerken in Nederland vraagt wegens vertrek van de huidige funktionaris. drs. A. M. Mook. Gedacht wordt aan iemand met agogische deskundigheid en theologische} belangstelling, of aan een theoloog met agogische ervaring. Verdere vereisten o.m.: goede kontaktuele eigenschappen, organisatoriscl en redaktionele kwaliteiten. Jez Van de funktionaris wordt verwacht, dat hij lid is van de gereformeerde kerkerfb en zich betrokken voelt bij de opbouw van het kerkelijk leven. Het salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, wordt vastgestelduii volgens de in de gereformeerde kerken geldende regeling en bedraagt maxjra 4391.00. Bij het Toerustingscentrum, postbus 202. 3830 AE Leusden. tel. 033-43244 kan nadere schriftelijke informatie over de funktie worden aangevraagd. tP< Schriftelijke sollicitaties (vergezeld van een levensbeschrijving) vóór 15 me®" a s. te richten aan de voorzitter van deputaten Toerustingscentrum, drs. K. A 3 Schippers. Jan van Arkelstraat 13. 8266 CK Kampen ^j( Een psychotechnisch onderzoek is in de benoemingsprocedure opgenomen.! Het Dr. Leo Kannerhuis te Oosterbeek la is een behandelingstehuis voor autistische jongeren van 14 tot 22 jaar. De behandeling is therapeutisch van opzet ery(:, gericht op de ontwikkeling van het sociaal-maatschappelijk J functioneren van de pupillen. Het tehuis omvat 24 pupdlennju verdeeld over 4 leefgroepen. Binnenkort ontstaat een vaca^er ture voor een b in Wij zoeken hiervoor een vrouw die de huishoudelijke leiding' op zich wil nemen en die tevens het tehuis een sfeer weet ter- geven, waarin de jongeren zich thuis zullen voelen. r?! Tot haar taak behoort verder. de inkoop van levensmiddelen; het samenstellen en bereiden van maaltijden; toezicht en beheer van de linnenkamer; verzorging van de was; de zorg voor het schoonhouden van het tehuis. Zij zal hierin worden bijgestaan door enkele full-time en part time huishoudelijke krachten, die in eerste instantie ondt haar leiding staan. Ervaring in een soortgelijke functie wordt op prijs gesteld.jre Leeftijd minimaal 30 jaar. Salariëring volgens CAO-ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur, Jhr. Ned. van Rosenlhatr weg 16. Oosterbeek. Tel. 085-333037. !"s amsterdam Het Histologisch Laboratorium van de faculteit der Geneeskunde zoekt een secretaresse (vacaturenummer 219-879) De taak zal bestaan uit het verzorgen van de corres pondentie, het gereedmaken van manuscripten (vnl. in de Engelse taal), administratieve werkzaamheden voor de afdeling, het bijhouden van de studenten administratie en het voeren van de financiële admini stratie. Vereist is tenminste een HAVO-diploma en een type diploma. Ervaring op het gebied van deze werkzaam heden alsmede goede contactuele eigenschappen zijn gewenst. Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door het Histologisch Laboratorium, tel. 020-548 27 17. Het Instituut voor Pedagogisch-Didactische Vor ming van a.s. Leraren zoekt ten behoeve van de subfaculteit Scheikunde een wetenschappelijk (hoofd)medewerker (m/v) (vacaturenummer 753-1199) voor de didactiek der Scheikunde. Taak: het verzorgen van colleges in de didactiek der scheikunde aan studenten die zich voorbereiden op het leraarschap; het begeleiden van de schoolpracti ca (hospiteerstages); het verrichten van onderzoek op het terrein van de didactiek der scheikunde. Functie-eisen: een afgeronde studie op academisch niveau; een ruime ervaring bij het voortgezet onder wijs; een goede reputatie als leraar op eerstegraads niveau; kunnen werken in teamverband. Betrokkene maakt deel uit van de staf van de subfacul teit Scheikunde, waarvoor hij is aangesteld en ont vangt aanwijzingen voor zijn werk van deze subfacul teit, onder wiens verantwoordelijkheid zijn werk valt. Hij neemt onverminderd het hierboven gestelde, deel aan de activiteiten binnen het Instituut t.a.v. instructie, overleg en verdere opleiding. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mw. dr. N.H. Velthorst, tel. 020-548 53 80 en door het Instituut, tel. 020-548 43 23. Br a A Het Bureau van de faculteit der Geneeskunde zoekt k een secretaresse (voor de volle werktijd) 42 (vacaturenummer 201 -1139a) secretaresse (voor 16 uur per week) (vacaturenummer 201 -1139b) Taak a: - inschrijving van de examenkandidaten - opstellen van de examenroosters - verwerking van de examenresultaten - bewaking examenprocedures - bijhouden studentenarchief - notuleren vergaderingen onderwijscommissies - uitvoering besluiten onderwijscommissie. Functie-eisen: - Athenaeum- of HAVO-diploma - diploma stenografie nederlands en typen - administratieve ervaring - grote mate van accuratesse. Taak b: -administratieve organisatie van de arts-examens -concipiëren van examenroosters arts-examen - verzorging studiegids geneeskunde s f - treedt op als secretaresse van de colloquiumdoctum Ver commissie tak -verstrekt informaties aan studenten geneeskunde. Functie-eisen: j!a! - Athenaeum- of HAVO-diploma d -diploma typen - administratieve ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van het faculteitsbureau, mw. A. van Riessen, tel. 020-548 27 12. Ir 2 ïh« Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het jer betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst) Personeelszaken, postbus 7161,1007 MC Amster- en dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boeleirei laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert. pv F

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 40