0 Rabobank Q controle leider Unit-Leider capac hoofd onderhoudsdienst^ T administratief medewerker/ assistent dokumentalist kantoorbeheerder MONTEUR BEDRIJFSWAGENS rayonvertegenwoordiger Intradal RYDER f TRUCK "VRENTAL Protestantse School voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs, Sibeliuslaan 2A, EINDHOVEN een ADMINISTRATEUR koördinator huishoudelijke dienst ASSISTENT HOOFD HUISHOUDING r Bührmann-Tetterode Uitzendbureau ZATERDAG 28 APRIL 1979. TROUW/KWARTET Welke monteur wil vooruit komen en stelt het op prijs zelfstandig te kunnen werken in een dynamisch bedrijf? Wij zoeken een allround monteur voor ons wagenpark in Amsterdam. De juiste kandidaat kan rekenen op een goed aanvangssalaris, goede sociale voorzieningen en een prettige werksfeer met uitstekende promotiekansen. Vanzelfsprekend worden Uw gegevens strikt vertrouwelijk behandeld U kunt ons bereiken door te schrijven of te bellen naar onderstaand adres, t.a.v. de heer van Engelen. Portsmuiden 30 1046 AJ Amsterdam Tel. (020)116365 's Avonds na 19.00 uur tel. 01804-15171 KONINKLIJK INSTITUUT VOOR DE TROPEN wetenschappelijk onderzoek I ontwikkelingssamenwerking onderwijs en voorlichting te Amsterdam De Afdeling Tropische Hygiëne vraagt voor de Lepra Dokumentatie Dienst een (mnl./vrl.) (tijdelijke functie voor tenminste 2'/a jaar) Taak: maken van titelbeschrijvingen en samenstellen van literatuuroverzichten: coderen en classificeren van lepra documentatiemateriaal: ordenen en catalogiseren van audio-visueel materiaal en van de histopathologische collectie; aanschaffen van gedrukt audio-visueel materiaal; adviseren aan derden over audio-visueel en documentatiemateriaal en bemiddeling bij levering daarvan; voeren van de administratie van de Lepra Dokumentatie Dienst. Gevraagd: b.v.k. HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren ervaring in documentatie- en/of administratieve werkzaamheden; kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling; goede beheersing van de Engelse taal. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2451,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8°/t vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-1321/KIT (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Deze school met 140 leerlingen vraagt per 1 augustus a.s. in de rang van adminstratief beamte 1e klas. In aanmerking komen zij die in het bezit zijn van het diploma WVO/HAVO/MAVO, aangevuld met het diploma MBA of Boekhou den. Ervaring in een schooladministratie strekt tot aanbeveling. Salaris naar opleiding en ervaring tot maximaal f2.980,- p.m., premie A.O.W. is voor Rijks rekening. Sollicitaties aan de Penningmeester van het Bestuur, Herman Kruyderstraat 8, Eindhoven, (Schriftelijk). (mnl./vrl.) De huishoudelijke dienst bestaat uit conciërgerie, drukkerij, studie- middelenmagazijn, onderhoud, telefoon, kantine en schoonmaak (deels uitbesteed) en telt 11 medewerk(st)ers. De taken zijn m.n. de kontakten met het instituut (250 medewerkers, 2400 studenten); de organisatie van de dienst en de personele kant: Hij/zij wordt bijgestaan door een assistent die m.n. de technische en bouwkundige kant en de werkplanning beheert en is verantwoording aan de direktie verschuldigd. De funktie is veeleisend. Zonder opleiding en een aantal jaren ervaring onnodig te reflekteren. Inlichtingen te verkrijgen bij de heer F.L. van Vliet (adjunkt-direkteur, toestel 139 of 233) of de heer B. Westdorp (assistent, toestel 149). Aanstelling en salaris (max. f 4.335.- bruto per maand) volgens rijks regeling. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan drs. Chr. Schrijner, direkteur, o.v.v vakaturenummer 89. Stichting opleiding leraren archimedeslaan 16, postbus 14007. 3508 SB utrecht. teL (030) 525111 Rabobank Gorinchem De Rabobank Gorinchem vraagt voor spoedige indiensttreding een voor haar bijkantoor in de gemeente Arkel. Dit dorp ligt op enige kilometers afstand van Gorinchem in een landelijke omgeving en telt ongeveer 3.000 inwoners. Het kantoor, dat in 1971 is geopend, voert het volledige dienstenpakket. Met één medewerkster zal de beheerder het contact met de cliënten onder houden, hen adviseren, informeren en de verdere service verlenen die een modern bankbedrijf zijn relaties biedt. Van de kandidaten wordt verwacht: - een MEAO-opleiding c.q. een HAVO- opleiding en Praktijkdiploma Boekhouden - goede contactuele eigenschappen - assurantie-B diploma of studerende hiervoor - reizencertificaat - bankervaring. Leeftijd ca. 25 jaar. De nieuwe beheerder kan rekenen op een ruime inwerkperiode en een goede introductie bij de cliënten. De functie biedt doorgroeimogelijkheden binnen de Rabobank-organisatie. De bank biedt naast een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden graag binnen 10 dagen na heden ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 166,4200 AD Gorinchem. Eventuele inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de heer J. Krale, hoofd afdeling Kas en Kantoren, telefoon 01830 - 30499, toestel 5. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad In onze organisatie hebben wij momenteel plaats voor een Betrokkene zal geheel zelfstandig werkzaam zijn in een zeer gevarieerde relatie-kring, terwijl een eigen inbreng een groot verantwoordelijkheidsbesef en ervaring in de accountancy noodzakelijk zijn. Wij denken daarbij aan een kandidaat van plm. 30 jaar met een prima schoolopleiding en belasting-technisch goed onderlegd. Sollicitaties schriftelijk aan accountantskantoor E. G. B. Bakker, Westerkade 2, Groningen. In HUIZE ORANJESTEIN te Doorn wordt per 1 september a.s. gevraagd een Dit in 1977 geopende verzorgingstehuis ligt in een bosrijke omgeving. Er wonen 65 bejaarden. Leeftijd vanaf 30 jaar Ervaring in soortgelijke funktie, liefst met opleiding MBO-CD of HVI Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Intern, waarvoor een royale flat ter beschikking staat. Sollicitaties: Direkteur Oranjestein, Oranjelaan 7, 3941 DR DOORN Telefoon; 03430-5141. Buhrmann-Tetterode nv is een internationale groep met ongeveer 80 werkmaatschap pijen en ruim 8000 mede werkers. die zich beweegt op het terrein van de papier- en kartonfabrikage, de papier handel. de papierverwerking, de levering van grafische- en verpakkingsmachines, de handel in kantoorbehoeften, speelgoed, boekhandels en uit- uitgeverijen. Het holdingkantoor is gevestigd in Amsterdam Binnen de BT-Groep is bij het Stafbureau Centrale Admini stratie in opbouw een afdeling Interne Controle en Admini stratieve Organisatie, die de volgende taken zal behartigen: beoordeling van de admini stratieve organisatie en advisering met betrekking tot wenselijke verbeteringen. controle op de interne verslag legging. het verrichten van speciale onderzoeken. de financieel-ekonomische beoordeling van eventuele overname-partners. de begeleiding van nieuwe BT-ondernemingen bij de administratieve integratie Ter ondersteuning van het hoofd van deze afdeling zoeken wij een controleleider die vanwege opleiding, ervaring en belangstelling in staat rnag worden geacht aan de opbouw van de afdeling een belangrijke bijdrage te leveren. De volgende eisen worden gesteld: een aantal jaren ervaring op een accountantskantoor of een interne accountantsdienst. een gevorderde NIVRA- opleidmg of volledige SPD- opleiding. belangstelling voor en ervaring in administratief-organisa- torisch advieswerk. goede kontaktuele eigen schappen. Uiteraard bieden wij voor deze zelfstandige en verantwoorde lijke positie een adequate honorering, terwijl ook de overige arbeidsvoorwaarden goed zijn. Verdere opleiding en ontwik keling zullen worden gestimuleerd. Belangstellenden voor deze positie kunnen schrijven aan drs B.M.J. Wagemakers. hoofd Stafbureau Personeel. Buhrmann-Tetterode nv. Paalbergweg 2. 1105 AG Amsterdam Intradal Cosmetica B V., behorende tot de internationaal georiënteerde Intradal NV., brengt een toonaangevend en zeer gevarieerd assortiment merkartikelen, die veelal marktleider zijn in hun produktengroep, zoals bij voorbeeld Prodent tand pasta, Proset hairspray. O.B.-tampons, Odorex deodorant etc. Ter versterking van ons aan de laatste markt ontwikkelingen aangepast buitendienstkorps vragen wij enthousiaste medewerkers in de functie van die aan de verdere uitbouw van deze organisatie willen mee werken. Wij denken aan jonge mensen tot 30 jaar, middelbare schoolopleiding, energiek en met doorzettingsvermogen. Bij voor keur met enige ervaring in de verkoop van merkartikelen. Taak: het met de steun van een modern verkoop- en promotie beleid krachtig ter hand nemen van de verkoop en door stroming van ons assortiment via de grote food-kanalen onderhouden en uitbouwen van de contacten met bestaande en het maken en behouden van nieuwe relaties. Rayon en woonplaats: De thans beschikbare rayons zijn: Groningen, Friesland-Drente Utrecht Amsterdam en het Gooi West-Brabant en Zeeland. Wonen binnen het rayon - of bereid zijn daarheen te verhuizen - is een noodzaak. Wij hebf>en een uitstekende verhuiskosten- regeling. Wij bieden naast een uit stekend salaris aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Dan een schriftelijke reactie aan de heer F. de Vries, Hoofd Personeelszaken Intradal N.V., Brabantsestraat 17, 3812 PJ Amersfoort. Hij zal u ook gaarne alle gewensti inlichtingen geven onder nummei 033-38822, toestel 326, na 18.00 uur 033- 17969. Capac is een jong uitzendbureau met vestigingen in Amsterdam, Den Haag en Rotterdam. Op het kantoor in Amsterdam (Rokin 118) zoekt Capac een Hij zal na een ruime inwerk- en opleidingsperiode verant woordelijk zijn voor de afdeling industrie en technisch perso neel, bijgestaan door 2 intercedenten. Bovendien heeft hij zijn eigen inbreng in het beleid van de vestiging. K Zijn funktie kan, in het kort, als volgt worden omschreven: Jr Werkzoekenden informeren over tijdelijke arbeid: sociale regelingen, honorering en plaatsingsmogelijkheden.b Ontvangst, selektie en uitzending van tijdehjk personeel. Het onderhouden en uitdiepen van kontakten met onze kliënten. De eisen die Capac stelt aan de kandidaten zijn als volgt£ tenminste middelbare schoolopleiding ervaring in het bedrijfsleven leidinggevende kapaciteiten kommercieel inzicht leeftijd tussen 23 en 30 jaar De honorering en de sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn zeer interessant. Hetzelfde mag gelden voor de toekomst mogelijkheden in een groeiend bedrijf. Sollicitatieprocedure Na uw schriftelijke sollicitatie (met recente pasfoto), te richten aan de Heer M. H. van Vlokhoven, zal de gehele sollicitatie procedure - inklusief een eventuele psychotechnische test - ca. 4 weken duren. Capac Uitzendbureau BV Rokin 118,1012 LB Amsterdam Tel. 020-247575. De „Stichting Bejaardenzorg PATRIMONIUM" te Groningen L" wil overgaan tot het aanstellen van een De Stichting heeft in beheer drie bejaarden- L tehuizen met een capaciteit van ca. 600 bewo- L ners. De taak van deze functionaris omvat o.a. 5, de verantwoording voor het bouwkundig- en 00 technisch onderhoud het adviseren bij technische aanschaffingen lan het contact met derden £d het energie- en waterbeheer b0 zelf evt. aan het uitvoerende werk deel te nemen. m K Onze gedachten gaan uit naar iemand 1 met goede kontaktuele eigenschappen met een protestants christelijke levens overtuiging in de leeftijd van 35 - 45 jaar met een M.T.S. opleiding afd. elektro techniek met belangstelling voor werktuig bouw die ervaring heeft in een dergelijke funktie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur, Zwanenstraat 1, 9712 CH Groningen, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad.j n' c- ad.p

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 38