VELDWIJK VRAAI3T L J Academie voor Gezondheidszorg Noord Nederland 0 20Jlfiahul/ üjfD'iüJyasjr STICHTING-BEILEROORD- jé ziekenverzorgenden hsl aöjuiaiiiil/ •iiuaJJa Afdelingshoofd hsl U Befhel Ziekenhuis Delf! waarnemend hoofd verpleegkundige waarnemend eerste verpleegkundige 11KAZIA ZIEKENHUIS ROTÏÏRDAM hoofd verpleegkundige hart en longziekten psycholoog of socioloog docent(e) verpleegkunde LEERLING VERPLEEGKUNDIGEN n HOOFD KINDERAFDELING opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige iJai!' verpleegkundig docent(e) r PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO P^asifC ZATERDAG 28 APRIL 1979 TROUW/KWARTET I te La re huizen TJ de Stiel "De Stichtse Hof' onder Laren (N-H) is een van de 4 psychogeriatrische verpleeg izen voor hulpbehoevende beiaarden, die ressorteren Stichting Verpleeghuizen Nederland Op korte termijn kunnen wij plaatsen in lull-time dienstverband, die de bewoners van ons verpleeghuis kunnen verzorgen en verplegen. Voor hen die over enige ervaring beschikken bestaan promotiemogelijkheden. Oe salarissen zijn overeenkomstig de richtlijnen van de N.Z.R, terwijl voor de overige arbeidsvoorwaarden de C.A.O. Ziekenhuiswezen van toepassing is. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer A. van der Klein. Hoofd Verplegingsdienst, telefoon 02153- 87744 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van de Stichtse Hof. Naarderstraat 811251 BG LAREN (N.H.). SVn stichting verpleeghuizen nederfand met 170 plaatsen, waarvan 90 voor somatisch zieken en 80 voor geestelijk gestoorde bejaarden, vraagt een voor een verpleegafdeling met 30 patiënten Hij/zij zal worden belast met de organisatie van deze afdeling; het deelnemen en toezien op het verplegen en begeleiden van de bewoners; het leiding geven aan ziekenverzorgenden en leer lingen. Opleiding: A en B of A diploma- Aanstelling vindt plaats in de rang van Ie verpleeg kundige. Telefonische inlichtingen worden gegeven door de verpleegkundig directrice, mevrouw J, v.d. Belt. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Zwartewaterallee 20 8031 DX ZWOLLE Tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis' met verpleeghuizen te Amstelveen, Beekbergen. Doorn, Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. Reymer de Graefweg 3. 2600 GA Delft Telefoon 015-569340 Vlak builen de oude stadskern van Delft ligt het moderne Bethel Ziekenhuis. Kr is plaats voor 364 patiënten. De totale personeelsbezetting bedraagt ruim 500 medewerkers. Mede als gevolg van interne promoties komen binnenkort in ons ziekenhuis de funkties vrij (vakaturenummer 7901!)) (vakaturenummer 79020) voor de afdeling Urologie (42 bedden). Sollicitanten van buiten Delft kunnen, zolang geen passende woonruimte is gevonden, direkt hun intrek nemen in de moderne woonflat, die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Informatie over deze funkties kunt u inwinnen bij Zr. A. Sterrenburg, Hoofdverpleeg kundige algemene dienst, oproepnummer 1494. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. Protestants Christelijk Ziekenhuis „Ikazla" Rotterdam In ons ziekenhuis komt binnenkort de functie vacant van de afdeling Deze afdeling heeft 31 bedden, waarvan 5 bewakings bedden. leder jaar wordt een cursus hartbewaking gegeven. Het verdient aanbeveling dat kandidaten in het bezit zijn van een diploma hartbewaking. Voor deze functie is, naast goede organisatorische kwaliteiten, een ruime ervaring als leidinggevende gewenst. Kandidaten moeten een kader-opleiding hebben gevolgd of bereid zijn deze te volgen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige functionaresse tel. 010-846611 Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie van het ziekenhuis Ikazia, Montessoriweg 1, 3083 AN Rotterdam. Gevestigd te Groningen Deze nieuwe academie verzorgt de volgende opleidingen: - docentenopleidingen - kaderopleiding - opleiding maatschappelijke gezondheids zorg - hogere beroepsopleiding verpleegkunde In de organisatie wordt uitgegaan van de- mokratische waarden. Bij de afdeling Kader- en Docentenopleidin gen bestaan per 1 augustus a.s. vakatures voor 16/18 dienstverband 16/18 dienstverband Het hoofdaccent van de funktie ligt op on derwijs ondersteunende werkzaamheden Daarnaast zullen enige lessen gegeven die nen te worden in het eigen vakgebied. Van kandidaten wordt werkervaring in de ge zondheidszorg en/of onderwijs gewenst. Vereist is afgesloten doctoraalstudie in psy chologie of sociologie. Vanwege de plaats van deze lunktle binnen de opleiding wordt het van belang geacht, dat deze docent(e). naast het verzorgen van de lessen grondslagen van het beroep en or ganisatie verpleegkundig onderwijs metho dische praktijkbegeleiding geeft, kontakt onderhoudt met praktijkinstellingen en an dere stafwerkzaamheden vervult. Bovendien wordt van de docent(e) een bijdrage ver wacht in de gedachtenvorming omtrent de verhouding onderwijskunde-verpleegkunde. Er wordt hierbij gedacht aan een persoon met - de diploma's verpleegkundige A en B, aan gevuld met Hogere Opleiding (differentia tie-onderwijs) of opleiding tot docent ver pleegkunde, aangevuld met M.O.- pedagogiek; - daarnaast strekt ervaring als docent(e) in het verpleegkundig onderwijs tot aanbeve ling. Salaris en rechtspositie worden vastgesteld volgens het rechtspositiebesluit W.V.O. Reakties kunnen tot 14 mei a.s. worden in gezonden. Voor nadere informatie en voor sollicitatie kunt u zich wenden tot de benoemingskom missie. t.a.v. Wim Mol. koOrdinator kader- en docentenopleidingen, tijdelijk adres Eendrachtskade Z-Z 12, Groningen, tel 050-254646 (privé 05951-2507). B PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING GEILEN, TELEFOON (Q5930) 2541 Bij de Stichting "Beileroord" te Beilen kunnen voor de kursus per 1 september 1979 worden geplaatst Vereisten: Minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden. Havo - Mavo 4 of soortgelijke opleiding. Een duidelijke gemotiveerdheid voor het beroep van verpleegkundige. Opleiding: Volledige opleiding voor het Staatsdiploma B-zie- kenverpleging. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, diploma' en cijferlijsten kunt U richten aan het Hooft Personeelszaken van de Stichting "Beileroord'^ Postbus 30000,9410 RA BEILEN. DIACONESSENHUIS BREDA omvat een algemeen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Op de kinderafdeling van ons ziekenhuis ontstaat per 1 augustus a.s. de vakature van Op deze afdeling worden 45 patiëntjes verpleegd. Het is een gemengde afdeling, hetgeen betekent dat er couveuse kinderen, zuigelingen, kleuters en kinderen tot 13 jaar verpleegd worden. Het afdelingshoofd is behalve met de leiding van de afdeling ook belast met de begeleiding van gediplo meerden ln de opleiding voor de kinder aantekening. Gaarne komen wij in kontakt met kandidaten die in. het bezit zijn van het diploma A-ziekenverpleging en de kinderaantekening. Het diploma kaderopleiding strekt tot aanbeveling. Ervaring ln een dergelijke funktie is gewenst. Benoeming geschiedt in de rang van hoofd verpleeg kundige. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van van de sollicitatie-procedure. Verzoeken om Inlichtingen en/of sollicitatie te richten aan de direktie van het Dlaconessenhuis, Langendijk 75, 4819 EV Breda, o.v.v. kode 009 op de enveloppe. -i "Groot Bronswijk" is een psychiatrische inrichting met 400patiënten, uitgaande van de "Vereniging Tot Christelijke Liefdadigheid". Binnen enkele maanden willen wij weer starten met een Om tot de opleiding te kunnen worden toe gelaten, moet je minstens 17 jaar en 7 maanden oud zijn en een voltooide opleiding op ten minste MAVO-IV nivo hebben. In de selektieprocedure is een psychotech nisch onderzoek opgenomen. Heb je belangstelling? Stuur dan een brief met zoveel mogelijk gegevens naar de dienst personeelszaken, postbus 1, 9945 ZG Wagen borgen. Stuur ook een recente pasfoto mee. jyvh PSYCHIATRISCHE INRICHTING Ons verpleeghuis biedt plaats aan 84 psychisch gestoorde bejaarden en 207 somatisch zieken. Daar één van onze verpleegkundig-docenten op de afdeling "Op leiding Ziekenverzorgenden" de docentenopleiding gaat volgen, zoeken wij voor de periode van één jaar (van 1 augustus 1979 tot 1 augustus 1980) een in full-time dienstverband. De kandidaat dient als lid van het opleidingsteam de leerlingen een goede theoretische opleiding en een adekwate begeleiding te geven. Van de betrokkene wordt verwacht, dat hij/zij meewerkt aan de organisatie van de Opleiding waarin ca. 100 leerlingen worden opgeleid. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die naast het diploma Ver pleegkundige A de docentenopleiding met sukses heeft gevolgd. Rang en salaris zullen overeenkomstig opleiding en ervaring worden vastgesteld volgens de C.A.O. van het Ziekenhuiswezen. Informaties kunt u inwinnen bij het Hoofd Opleiding, mevrouw J.6. Dermaret. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Laan van de Helende Meesters 2 1186 AM AMSTELVEEN Tel. 020-4583 51 I 5 Uitgaande van de Christelijke Vereniging Het Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardingen. Zuidhorn en Zwolle. Het psychiatrisch ziekenhuis "VELDWIJK" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit ziekenhuis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiënten. Op de afdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische be handeling worden ca. 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwijl hel ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. Wegens een benoeming elders van de huidige algemeen directeur. Dr. H. van Andel. wil het bestuur gaarne in contact komen met belangstellenden voor de functie van directeur geneesheer/algemeen directeur die met de economisch adjunct directeur, Drs. A.J. Luijt en de adjunct directeur personeels zaken F. Rekker, gezamenlijk verantwoordelijk is voor de dagelijkse leiding in het ziekenhuis alsmede voor de voorbereiding en realisering van het ziekenhuisbeleid. In het directieteam, waarin hij belast is met de coördinatie binnen de directie, zal hij tevens de patiëntenzorg tot aandachtsveld hebben; nadere taakverdeling in de directie kan in overleg worden vast gesteld Voor de vervulling van de functie wordt gedacht aan een psychiater niet ervaring in het lei den van een organisatie in de gezondheidszorg, beschikkend over management kwaliteiten en een open instelling in overleg en samenwerking. Gezien het karakter van ons ziekenhuis is een Christelijke levensinstelling gewenst. Belangstellenden worden uitgenodigd zich, voor 1 juni 1979 schriftelijk met curriculum vitae, te richten tot de voorzitter van het ziekenhuisbestuur Ds. S.S. van Dijk, p/a Psychiatrisch Ziekenhuis Veldwijk. C Postbus 1000,3850 BA Ermelo. "V Desgewenst wordt tevoren nadere informatie verstrekt 'a door: de adjunct directeur personeelszaken, tel 03417-4848. s avonds 03417-3569

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26