i l V Kiest de 5e Unctad- conferentie straks voor de Derde Werekt oorlog of vrede? li I BON Trouw jmm school voor taal- en letterkunde DEN HAAG TOEKOMSTVISIE? Mej. L. ter Stege, WERELD HANDEL rHy ZATERDAG 28 APRIL 1979 TROUW/KWARTET Met grote dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Irene Dominique H. J. Kuiper en P. Kuiper-Jong Christian Via della Fornace 29 50061 Compiobbi (Fi.) Italië, 26 april 1979. Op 4 mei 1979 hopen wij D.V. met kinderen en kleinkinderen ons 40-jarig huwelijksfeest te vieren. H. Pastoor G. Pastoor-Jonker Receptie zaterdag 5 mei 15.30-17.30 uur in het „Kruis punt" Zilverschoon 114 te Apeldoorn. Mr. v. Hasseltlaan 2c 7316 DL Apeldoorn Zaterdag 5 mei a.s. hopen wij D.V. met onze kinde ren. dankbaar te vieren, dat wij 25 jaar getrouwd gijn. En er is veel reden tot dankbaarheid. Gelegenheid ons hiermee te feliciteren is er op zater dag 5 mei a.s. in „De Wolfshoeve" te Schoonebeek van 14.30 tot 17.00 uur. H. A. Timmerman J. A. W. Timmerman-Karst April 1979 Kerkeind 19. 7761 CL Schoonebeek IN PLAATS VAN KAARTEN 191» 197S Ps. 138 is de danktoon van ons allen, waarop vader en moeder, opa en oma J. Zomer en R. Zomer-Sikker op 3 mei a.s. hopen te gedenken dat ze samen 60 jaar lief en leed met elkaar hebben gedeeld. Dit diamanten jubileum hopen ze te vieren in Hotel Homan te Hoogeveen U kunt hen hiermee feliciteren van 16.00-18.00 uur. Hun dankbare kinderen: Hoogeveen: F. Zomer J. M. M. Zomer-Perfors Wijster: T. Zomer A. Zomer-Sportel Holl.veld: J. Zomer M. Zomer-Otten Alteveer: H. Sportel T. K. Sportel-Koopmans Alteveer: J. Hartman-Zomer J. Hartman Alteveer: L. Zomer J. Zomer-Joling Scherpenzeel: G. Zomer L. Zomer-Kars Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Da Costastraat 72. 7901 H.G. Hoogeveen Onze ouders Dirk A. van Harten en Jannie van Harten-Heerding zijn 25 jaar getrouwd. Wij willen dit D.V. 4 mei blij en dankbaar herdenken. Gelegenheid tot feliciteren van 15.00 tot 19.00 uur in het Kerkelijk Centrum Hogeweg. Waarschapsstraat 3. Weesp Alie en Egbert Wilma en Theo Marten Aetaveldseweg 4. 1383 HS Weesp. 1929 1979 Op 3 mei zijn D.V onze lieve ouders en grootouders A. Kamps en H. Kamps-Louissen 50 jaar getrouwd. Wij zijn de Heere dankbaar dat wij deze dag met hen mogen gedenken Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Aalden. april 1979 Aelderstraat 43 7854 RP Gelegenheid tot feliciteren 's middags van 3.00-5.30 uur in hotel Haling te Aalden. Woensdag 9 mei a.s. is het VEERTIG JAAR geleden, dat wij elkaar trouw beloofden en daarover God's zegen vroegen. Dankbaar en blij hopen we dat D.V. met onze kinde ren en kleinkinderen te vieren in het daaropvolgende weekeinde. Gelegenheid tot gelukwensen is er op vrijdag 11 mei 1679 van 19.00-21 00 uur in hotel Homan aan het Stationsplein te Hoogeveen. 7914 RG Noordscheschut Meester Kosterweg 20 J. Meijer J. Meijer-v.d. Haar 1954 1979 Zo de Here wil zijn wij op 19 mei a.s. 25 jaar getrouwd Wij zijn blij met onze kinderen dit feest te mogen vieren. Ook voor de komende jaren zien wij onze trouwtekst „De Here doe zijn aangezicht over u lichten en zij u genadig" als een belofte Iedereen die ons gelukwensen wil, is van harte wel kom op onze open avond zaterdag 12 mei vanaf 19 00 uur in de Predikerzaal van de Salvatorikerk. Willem de Zwijgerlaan. Alphen aan den Rijn J KRANENBURG M KRANENBURG-V VLIET Anna van Burenlaan 14 Alphen aan den Rijn Joke en Henk Cock en Annemiek Gerda en Frank Arte en Marian Onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn geliefde man. onze vader en grootvader Johannes Bosma op de leeftijd van 77 jaar. Psalm 81 Zuidlaren. 26 april 1979. Berken weg 78. vers 7 (oude ber.) F. C. Bosma-Westerdijk Australië. Ina en Joop Meyer Grand en Justin Wagenborgen; Marten en Ida Bosma Janke, Ingeborg en Hester Wagenborgen: Ben en Emmy Bosma Mirjam, Nanja en Nynke De overledene is opgebaard in de aula aan de Zuiderstraat 2A te Zuidlaren. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op 1 mei a.s. om 13.15 uur in het Ontmoetingscen trum „De Deel", Verlengde Stationsweg 149. achter de Geref. Kerk te Zuidlaren; waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zuidlaren om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. In vrede is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Johannes Bosma geliefde echtgenoot van F. Westerdijk Zuidlaren. 26 april 1979. „Weest ook gij bereid, want op het uur, dat gij het niet verwacht, komt de Zoon des mensen." Zuidhorn: A. Bosma-Kloosterman Groningen: A. P. Bosma-Idema Noordhorn: K. W. Bosma S. H. Bosma-Buffinga neven en nichten. Steeds bezig met het werk van de zending heeft de Grote Zender plotseling tot Zich geroepen onze zeer gewaardeerde secretaris, de heer M. Kerkhoff Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Namens de zendingscommissie van de Gereformeerde kerk te Hoorn: J. Grin Het Bondsbestuur van de BOVAG geeft met grote verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van de algemeen voorzitter van de BOVAG. de heer R. W. Breeman ridder in de orde van Oranje-Nassau Hij bereikte de leeftijd van 65 jaar. Reeds vanaf 1949 bekleedde de heer Breeman met zeer veel toewijding en enthousiasme een groot aantal functies in de besturen en in het hoofdbestuur van de organisatie. Hij was bijna vijftien jaar voorzitter van de afdeling motor rijwielen van de BOVAG en sinds 1977 be kleedde hij het algemeen voorzitterschap van de bond. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 2 mei op de begraafplaats "Oud Kralingen". Kralingseweg 334 te Rotterdam, na aankomst in de kapel om 15.00 uur Geen bezoek aan huis Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Bezorgen van bloemen alleen op de begraaf plaats ..Oud-Kralingen". Rijswijk-Rotterdam. 26 april 1979 ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. Vrijdag 4 mei a.s. hopen D.V onze lieve ouders en grootouders Jan Pier Hellinga Grietje Wiertsema hun 25-jang huwelijk te gedenken Gelegenheid tot felicitatie 's middags van 16.30-18.30 u in „Ons Trefpunt" te Thesinge Hun dankbare kinderen en kleinkind Schuttingaweg 3 9796 TE St Annen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u met droefheid kennis, dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Klaziena Hermiena van Meurs-Voerman op de leeftijd van 65 jaar. Amsterdam. F. L. J. van Meurs Amsterdam. Th. M. J. Arens-van Meurs J. M. Arens Kitta Bunschoten, J. C. F. Kortekaas-van Meurs A. L. W. Kortekaas Yvette en Martine Baarn. F L. J. Zieltjes-van Meurs G. W. Zieltjes Eric en Natasja Amsterdam, K. H. C. de Graaf-van Meurs H. J. de Graaf Tommy Amsterdam. 26 april 1979 Albrecht Rodenbachhof 4'. De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere niging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amster dam. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek al daar dinsdagavond van 7-7.30 uur. De crematie zal plaatsvinden woensdag 2 mei om 13 uur In het crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275, einde Osdorperban te Am sterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van huis om 12.30 uur. Op nadrukkelijk verzoek van de overledene geen bloemen, liever een gift aan Kon. Wilhel- mina Fonds te Amsterdam, postgiro 26000. Heden ontvingen we bericht uit Vancouver. Canada, dat de Here plotseling tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde zoon, onze lieve broer en oom Cornells A. E. Laninga geliefde echtgenoot van W. van der Velden op de leeftijd van 45 jaar. Groningen: A. C. A. Laninga-de Boer Vancouver: A. J. J. Laninga S. Laninga-Damstra Tokyo: A. C. Kwantes-Laninga D. Kwantes Dallas: J. W. E. Laninga R. Laninga-Garnsey Oudewater: C. G. van Kampen-Laninga J. van Kampen neven en nichten Groningen. 24 april 1979 Verzetsstrijderslaan 26. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Jesaja 43 1. Na een moedig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze lieve moeder en oma Cornelia Sara Bosch-Luteijn weduwe van Cornelis Bosch op de leeftijd van bijna 73 jaar. Amsterdam, Theo Bosch Dinie Bosch-van Heiningen Hans Bosch Greet Bosch-van Vuure Puck-Bas Vincent-Ester Portland (U.S.A.). Justin Caminga Suze Caminga-Johnson Erik-Kerith Amsterdam. 26 april 1979 Barentszstraat 299 Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC P C. Hooftstraat 183. Amsterdam-Zuid maandag van 13.00-15.00 en dinsdag van 14.30-15.30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 2 mei a.s tegen 12.00 uur op de gemeente lijke begraafplaats Westgaarde. Ookmeerweg 275. Amsterdam (bereikbaar met bus 23) mondelinge opleidingen middebare akten nederlands, trans, engels, duits, alle a en b en geschiedenis op de avonden en op zaterdag bovendien cursussen onderwijskunde, latijn, antieke cultuur, spreekonderwiis, filosofieën algemene taalwetenschap inlichtingen administratie: postbus 65790, 2506 EB 's-Gravenhage, tel. 070 - 23 49 70 en 070 - 23 49 77 Schoolgebouw: Zonnebloemstraat 70. fit' ..o*' Wist U dat U zonder een 65 kaart in een Bejaardencentrum kan komen? Op 30 april (KONINGINNEDAG) nodigen wij, "DE BUNTERHOEK" en "HET KODAL", jong en oud uit om tussen 14.00 en 16.00 uur kennis te komen maken met het leven en werken nu en in de toekomst in onze huizen. Waaronder: FUSIEPLANNEN RENOVATIE EN NIEUWBOUW OPNAME MOGELIJKHEDEN De Tehuizen. Bej. centrum "De Bunterhoek", Molenweg 5, Nunspeet Verz. huiz "Het Kodal", Ger. Vethlaan 13, Nunspeet. In vol geloofsvertrouwen ging van ons heen naar zijn Hemelse Vader onze lieve broer, zwager en oom Harmannus Hakkenes op de leeftijd van 90 jaar. Stadskanaal. 26 april 1979 Bejaardencentrum „Parkheem" Correspondentie-adres: W. Hakkenes. Slinge 77. 9406 EB Assen Borger: T. Blok-Hakkenes J. Blok Assen: W. Hakkenes J. Hakkenes-Horlings neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 1 mei a.s. te Stadskanaal. Brugstraat. Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur samen te komen in het rouwcentrum Vlaanderenlaan 1 te Stadskanaal. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in genoemd gebouw. Nu mag ik daarboven u danken en loven en juichend getuigen van uio goedheid o Heer! God nam tot Zich zijn dankbaar kind, onze geliefde schoonzus en tante Alida Heerema-Kroeze sinds 15 januari 1977 weduwe van Mettinus Heerema Zij werd 85 jaar oud. 27 april 1979. S. Heerema-Zijlstra Assen: A. v.d. Kooy-Heerema. Dordrecht: J. Heerema C. Heerema-Wits Amsterdam: B. Heerema Calgary (Can.): J. Heerema A. C. Heerema-Valstar Vught: M. Goettsch-Heerema H. B. Goettsch. Groningen: M. Thie-Heerema Amsterdam: H. K. Valom. In verband met de pensionering van stelt het bestuur van de HERVORMDE SCHOOL voor M.S.P.O. "DE EEKWAL" (opleiding tot gezins- en bejaardenverzor- gende) Hortensiaweg 4 te Eekle, u in de gelegenheid afscheid van haar te nemen. Dit afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 mei a.s. van 19.00 - 21.00 uur in de school. Zij die op deze receptie aanwezig denken te zijn, worden verzocht dit vóór 7 mei a.s. de school mede te delen. Heden is van ons weggenomen, in de ouderDö 1 dom van 78 jaar. onze lieve moeder. schoon+\vc moeder en oma Hugorina Kleijburg sinds 26 februari 1967 weduwe van Martinus de Wit. „Mijn genade is u genoeg". Berkel en Rodenrijs: J A. de Wit H. K. de Wit-Oord Issaquah V.S.: A. J. de Wit A. de Wit-Watson Delfgauw: C de Wit J. de Wit-van der Eist Zoetermeer: N. Siersema-de Wit F. Siersema Zoetermeer: M. Bernhardt-de Wit A. J. Bernhardt Rotterdam: H. M. de Wit H. de Wit-Rolloos en kleinkinderen Berkel en Rodenrijs. 26 april 1979 „Hergerborch". Raadhuislaan 7 Correspondentieadres: J. A. de Wit Burg. Gründemannstraat 24. Berkel en Rodenrijs Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 19.01 tot 20.00 uur in de rouwkamer van „Herger borch" (zijingang). De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag mei om 14.30 uur in „Hergerborch". waarna di bijzetting in het familiegraf zal plaatsvindei op de algemene begraafplaats aan de Ds. Vai Koetsveltstraat te Berkel en Rodenrijs. 5te^ sch rer too BE ;ou 'OC lei ;es 'N .01 Ier Voor de vele blijken van medeleven betoond tijdeMQi de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vroij^ Margaretha van der Laan-Barreveld is f Tg betuig ik u mijn oprechte dank. Namens de gehele familie: D. van der Laan Rotterdam. 28 april 1979. Essenburgsingel 68. Wij danken allen oprecht voor de vele schrifte lijke en persoonlijke blijken van medeleven bijl het overlijden van onze vader en grootvader I Gerrit Hendrik Hilhorst kinderen en kleinkinderen Geesteren. april 1979 Molenweg 8. Langs deze weg danken wij familie, vrienden I bekenden voor de vele blijken van medeleven vriendschap ontvangen na het heengaan van i lieve man. onze onvergetelijke vader en opa Hendrikus Adrianus Brokking Het is ons onmogelijk u allen in een persoonl schrijven te bedanken. Weest u er van overtuigd wij aan dit medeleven een dankbare herinneri zullen bewaren. P. B. Brokking-Kaars Kinderen en kleinkinderen Rotterdam, april 1979 Lees daarvoor het boekje Wereldhandel. In mei zal in Manilla op de Filippijnen de vijfde Wereld handelsconferentie worden gehouden. Opnieuw zullen arm en rijk zich buigen over ten falend wereldhandelssrelscl Een systeem dar de Derde Wereldlanden in voortdurende financiële nood houdt. En dat waarschijnlijk de belang- njkstc oorzaak is van het voort duren van de Derde Wereld oorlog: do strijd van driekwart van de wereldbevolking tegen armoede, onrecht en onder drukking. Het boekje Wereldhandel informeert u over de belangen die straks voor de verschillende partijen in Manilla op het spel staan. Het schetst het ontstaan van ons handelsstelsel en de kwalijke gevolgen ervan. Bovendien helpt het u te beoordelen of Nederland en zijn EEG-partners srraks in Manilla hun beloften nako men die ze voor de Europese verkiezingen hebben gedaan. Een ander opinieblad over dezelfde problematiek: Her maandelijkse magazine Onze Wereld houdt u srraks als geen ander opinieblad op de hoogte van de ontwik kelingen en uitkomsten in Manilla. Een abonnement kost maar f 33.- per jaar. Het verzekert u van regelmatige, actuele infor matie over de stri|d van drie kwart van de wereldbevolking voor een menswaardig bestaan. Sla de bon daarom niet over. Stuur mij j 12 maanden lang „Onze Wereld" j het boekje „Wereldhandel";! f 15.- excL porti kosten, (aankruisen wat u wenst) Naam:- I Adres: j Postcode/plaars: _HL Deze bon (zonder postzegel) opsturen aan: Novib, Antwoordnummer 362, 2500 WB Den Haag

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14