•r JK Een wereld van plezier In Ponypark Slagharen staat de wereld op z'n kop. Prima idee voor *n onvergetelijk schoolt verenigingsreisje of reünie. Uitnodiging voor alle vrouwenverenigingen in Nederland. Tot 30 juni a.s.: Gratis toegang voor alle bejaarden van Nederland. Slagharen is snel en gemakkelijk te bereiken. Slagharen in de gemeente Hardenberg. Na alle spanning en plezier; even uitblazen. Muziekfestival Slagharen! 10 weken lang elke zaterdag Een hele week in'n gezellig zomerhuisje? De duizend-en-éé mogelijkheden van PonyparkSlagharen Ponypark Slagharen. Uitstekend idee voor 'n onvergetelijke dag in één van de grootste amusementsparken van Europa. Nu nog vrolijker, gezelliger en indrukwekkender dan ooit. Maar, nog steeds met die verbazingwekkend lage toegangsprijs van f 7,50 p.p. Daarvoor kunt u 'n hele dag vrij genieten van al die geweldige attraktiesl Ideaal voor zomaar een dagje uit, weekends, schoolreisjes, trips van verenigingen en noem maar op. Voor een dag volop plezier komt iedereen in Ponypark Slagharen helemaal aan z'n trekken. Want er zijn 1001 mogelijkheden en 1001 attraktiesl Amusement zoals dat in heel Nederland, in heel Europa, niet te vinden is. Sensatie en plezier verpakt in geweldige attrakties van deze tijd. Kijk maar! Opzienbarend en nieuw: het 50 meter hoge reuzerad. In 't Amerikaanse video-theater beleef je de sensatie van je leven. Of vlieg als een astronaut in een van de 30 meter hoge Apollo's. Roets van de grootste glijbaan in Europa en maak even later zo'n spannende rit in de dubbele 8-baan. En wat dacht je van de 2000 meter lange monorail. Hoog boven het Ponypark, over en langs al die schitterende attrakties. Het gezellige trampolinepark. draai- en zweef molens. 'n diep-blauw zwembad, de Enterprise enz. En natuurlijk de meer dan 800 pony's waarmee Ponypark Slagharen z'n grote ver maardheid verkregen heeft. En dat hele feest kost niet meer dan f 7.50 per persoon! Nu nog in aanbouw, maar binnen enkele weken in gebruik, de Looping Star. Een gigantische "trein" waarmee je helemaal over de kop gaat Een adembenemende sensatie! Ja. dat wordt in Ponypark Slagharen echt 'n onvergetelijke dag. Want avontuur, spanning en gezelligheid hoef je in 't Ponypark niet ver te zoeken. En goedkoop is 't. f 7,50 voor 'n hele dag! Genieten van 1001 super attrakties die je verder alleen maar in Amerikaanse amusementsparken vindt De Nederlandse Spoorwegen en busonder nemingen hebben speciale dagtochten en groepsreizen naar het Ponypark in hun reis programma's opgenomen. Bij deze nodigt de direktie alle vrouwen van Nederland uit om in verenigingsverband kennis te komen maken met het Ponypark Slagharen. Helemaal gratis! Met de mogelijkheid tot 'n rondleiding en reser vering van 'n koffietafel (deze is niet gratis, wel voor 'n speciale prijs). Tot eind juni kunt u van deze uitnodiging gebruik maken. Dus, vrouwen verenigingen die kennis willen maken met een van de grootste amusementsparken in Europa, bel nu 05231 - 1317 of 1596. Ook oudere mensen hebben gegarandeerd een geweldige dag in het Ponypark. U kunt er gezellig in de monorail rijden, wandelen in het park. genieten van de meer dan 800 pony's. Of u bezoekt het prachtige Amerikaanse video theater en het Apollo ruimteschip. Een dag in het Ponypark Slagharen, een wereld van plezier. Als u in groepsverband komt, moet u dat van te voren wel even melden. Zodat er voor 'n rond leiding kan worden gezorgd. Het is ook mogelijk voor 'n speciale prijs een koffietafel te reserveren. Wilt u alleen of met z'n tweetjes komen, dan hoeft u dat niet van te voren aan te vragen. Voor de gratis toegang moet u dan alleen bij de ingang even uw pas 65+ laten zien. Deze uitnodiging geldt alleen op werkdagen tot 30 juni 1979. Dus geen vrij entree op zaterdag, zon- en feestdagen, want dan geldt de normale entreeprijs van f 7,50 p.p. N.B. Maak gebruik van de gratis reisdagen bij de N.S. voor pas 60 en 65+ kaarthouders. Met de trein? Vraag dan bij uw NS-station naar dagtocht 35. Vanaf de stations Zwolle, Hardenberg en Hoogeveen vertrekken geregelde DVM lijndiensten naar Slagharen. Met de auto? Ponypark Slagharen is via goede snelwegen gemakkelijk te bereiken. Ei is ruim voldoende parkeergelegenheid tegenover de ingang. Dagtocht 35 Nederlandse Spoorwegen. Logeer of kampeer eens 'n weekend in de gemeente Hardenberg voor een meerdaags bezoek aan het Ponypark. Prachtige omgevingitei bos, viswater, goede hotels, pensions en campings. In voor- en naseizoen speciale rka' weekend-arrangementen. VW Hardenberg get u graag alle inlichtingen. Tel. 05232 - 2000. Ook dat kan in Ponypark Slagharen. Want er zijn grote zelfbedieningsrestaurants om voor weinig geld de inwendige mens te versterken. Ook voor verenigingen, schoolreisjes en andere grote groepen. Er is ruimte genoeg. Zalen voor meer dan 2000 personen. En u mag ook rustig uw zelf meegebrachte konsumpties gebruiken in de tot picknickplaats omgetoverde huifkarren, zonnehuisjes. keuvelkoetsjes etc. Alles kan in Ponypark Slagharen. Bij regen en bij zonneschijn. De Koninklijke Nederlandse Federatie van Muziekverenigingen organiseert in samenwerk met de N.S. dit voorjaar op elke zaterdag t/m 23 juni het muziekfestival Slagharen. Van maar liefst 18 fanfare- en showorkesten komen er elk zaterdag twee u laten zien en horen wat ze kunnen. Met op 23 juni de finale tussen de besti B korpsen van Nederland. Voor supporters zijn er speciale trein- toegangsbewijzen te verkrijgen! Maak er gebruB van, want het wordt een groot feest, dat muziek festival Slagharen. In Ponypark Slagharen kunt u ook 'n fijn zomerhuisje huren. Voorzien van ver warming, koelkast, warm en koud water, badkamer etc. En... bij elk zomerhuisje heeft men de gehele dag gratis de beschikking over een pony. Alle attrakties staan in die week vrij voor u open. Zonder extra kosten! Echt, wie eenmaal in Ponypark Slagharen een vakantie heeft beleefd, komt terug. In voor- en naseizoen is er nog plaats en geldt een korting van maar liefst 50%. Voor bejaar de echtparen gelden speciale prijzen. Vraag de gratis kleurenfolder aan! Tel.: 05231 - 1596/1317. Ponypark Slagharei

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16