Witje rijdt ben Renault 5 Trouw FAMILIEBERICHTEN ELKE ZATERDAG IN RDAG 26 APRIL 1979 TROUW/KWARTET P 11 - RHS 13 fien van maandag lot en met vrijdag telefo- n van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op jmer 020-913456 {zondagavond 10-20 00 uur is dit alleen mogeli|k van Lrdat het ergste kwam, heeft God Thuis ^ald mijn lieve man, onze zorgzame vader, en mijn broer Huibert Batenburg leeftijd van 81 jaar. Rust een weinig, spreekt Gods stem en Hij nam aan 't eind van 't zwerven Zijn geliefde kind door 't sterven voor al d'eeuwigheid tot Hem. Almelo A Th. Batenburg-Richter Gramsbergen: C. Batenburg C. R. Batenburg-Hoogeboom Utopia (Can.): A. Borger-Batenburg G. A. Borger Almelo: E. S. Bennink-Batenburg Jac. Bennink 's-Gravenzande: H. Batenburg C. M. J. Batenburg-Zeillemaker Enter: M. E. Hulst-Batenburg H. E. Hulst Almelo: K. L. Batenburg J. C. P. M. Batenburg-Dercks en kleinkinderen ai 's-Gravenhage: ,1^ M. E. Batenburg glj-TR Almelo, 24 april 1979 t jensteijn 257 lienst van woord en gebed, waarbij wij ^igstellenden verzoeken aanwezig te zijn, lehouden worden op zaterdag 28 april a.s. ■"1.00 uur in de Pniël-kerk, Rembrandtlaan, •na de begrafenis zal plaatsvinden om i uur op de algemene begraafplaats (W. de tqstraat). genheid tot condoleren voor de aanvang de dienst. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaring 21 5 In diepe droefheid en in dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, berichten wij u, dat in de Vrede van Christus is ontslapen mijn lieve man en onze lieve pappa Jan Brommer op de leeftijd van 40 jaar. F. M. Brommer-Stronkhorst Hans Caroline Marja en verdere familie Amstelveen, 25 april 1979. Aidastraat 14. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantiebezoek vrijdag avond van 7-8.30 uur in het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen-Zuid. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 28 april om 10.45 uur in de Bankraskerk, Max Havelaarlaan 435, Amstel veen, waarna om 12 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Karssen- hof" aan de Binnenweg te Ouderkerk a/d Amstel. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de Bankraskerk. Op Zijn tijd nam God uit ons midden weg onze lieve zoon. schoonzoon, broer, zwager en oom Jan Brommer op de leeftijd van 40 jaar. Fam. Brommer Fam. Stronkhorst Zijn vaste geloof op een betere toekomst troos- te ons allen. Amstelveen. 25 april 1979. Met ontsteltenis delen allen, die in het Gemeen teziekenhuis Dordrecht werken, mede dat Zr. E. Knaape Zij heeft bijna vijfentwintig jaar in ons midden zich voor de verpleging van patiënten ingezet. Wij hebben in haar een goede en sympathieke medewerker verloren, die wij in dankbaarheid gedenken. Zr. A. van der Plas Dordrecht, 25 "april 1979. In verbondenheid met zijn vrouw en kinderen berichten wij u dat onze vriend en diaken Jan Brommer in de leeftijd van 40 jaren in de Vrede van Christus is ontslapen. De Heer die zijn rots is moge de zijnen en ons allen bemoedigen. Uit naam van de wijkkerkeraad van de Hervormde en Gereformeerde Bankras- kerkgemeente: Ds. W. Jansen C. J. den Dunnen-Vos Ds. C. L. Timmers J. Goldschmeding- Middeldorp Amstelveen, 25 april 1979 Voorafgaande aan de begrafenis te Ouder kerk. begraafplaats „Karssenhof' op zaterdag 28 april 1979. wordt een gedachtenisdienst ge houden in de Bankraskerk. Max Havelaarlaan 435 om 10.45 uur v.m. Gode dankbaar voor Zijn genade in Christus Jezus, delen wij u mede dat God tot Zich genomen heeft onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Jantje Huiting weduwe van Gerrit Jan van Loo op de leeftijd van 81 jaar. Den Haag: S. J. E. Dikken-van Loo J. D. Dikken De Bilt: J. B. van Loo J. van Loo-Bos Scheemda: K. van Loo A. van Loo-van Vliet Voerendaal: W. Gonkel-van Loo J. G. Gonkel Hoek van Holland: H. E. van Vemde-van Loo A. B. van Vemde Bilthoven: R. van Loo A. van Loo-Bouma en kleinkinderen Utrecht, 25 april 1979. „De Lichtkring", Eykmanlaan 72. Corr.-adres: Laurillardlaan 15, Bilthoven. Liever geen bezoek De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 28 april om 14.30 uur op de begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg te Utrecht. Voorafgaan de aan de begrafenis zal er een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Julianakerk, Julianalaan te Bilthoven, welke aanvangt om 13.15 uur. Vandaag is gestorven, daartoe ten volle bereid, Marius Anne ten Kate oud zendingsarbeider en inspecteur Inlands onderwijs in het voormalig Nederlands Indië op de leeftijd van 85 jaar. Zeist: C. ten Kate-Kempers Maarn: Rahajoe van Lutterveld-ten Kate Wim van Lutterveld Jeanne Marie, Pieter, Aert Willem Amsterdam: Bonne Marius ten Kate Pepijn, Rogier. Floris Diepenveen: Machteld Dina Prins-ten Kate Jacob R. Prins Peter, Carolien. Erwin Zeist: Ida Carolina Kalmijn-ten Kate Paulo Kalmijn Francisca en Hans, Matthijs, Sandra 's-Gravenhage: Warner P. ten Kate Heieen C. ten Kate-van Haaften Zeist, 23 april 1979. „Nijenhove", flat 21. Arnhemse Bovenweg 18. Aan huis liever geen bezoek Vader is opgebaard in het rouwcentrum „Nij- enheim" Kroostweg 33 (bij de Griftlaan) te Zeist. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag, 27 april om 13.00 uur in het rouwcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Daarna zal de crematie plaatsvinden te Utrecht in het crematorium „Daelwijck", Flo- ridadreef (Overvecht), om 15.00 uur, aula 1. „De HERE is mijn licht en mijn heil. voor wie zou ik vrezen Psalm 27 1 Heden nam de Here tot Zich onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Pieter van der Beek weduwnaar van Wilhelmina Kooijman op de leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenhage: G. F. van der Beek E. M. van der Beek-Hamer Zwolle: M. Lok-van der Beek M. Lok Nieuw-Lekkerland: J. van der Beek G. W. van der Beek-van Weijen Burnaby (Can W. L. van der Beek G. van der Beek-Meijer Eindhoven: K. G. van den Einde van der Beek J. D. van den Einde klein- en achter kleinkinderen Zwolle, 24 april 1979 Bejaardencentrum „De Esdoorn" Corr.adres. Wilhelminastraat 6 8019 AM Zwolle Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 27 april in „De Esdoorn" te Zwolle van 18.30-19.00 uur, waarna aldaar een korte samenkomst zal wor den gehouden. Op zaterdag 28 april zal om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Zeist, voor afgaande aan de begrafenis, een samenkomst worden gehouden. Ook daar is na afloop gele genheid tot condoleren. Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Je rijdt Vijf, omdat zijn eigenzinnigheid de jouwe is. at Vijf probeert niet te lijken op iets wat hij niet is, en ïker niet op andere auto's. Een Vijf is een heel aparte "janier om met een hoop élan door het leven te njan! Wat je rijdt, ben je zelf. Temeer omdat er :t zoveel Vijven als Karakters zijn. Kijk maar. Renault 5. Een auto met een volstrekt eigen karakter. Die vooral zo charmant is, omdat hij zich niets van geldende normen en gemiddelden hoeft aan te trekken. De verworvenheden van de moderne autotechniek Zijn in de Vijf gekombineerd. Resulterend in ruimte, grote veiligheid, relatief hoge prestaties en zeer lage kosten. Een auto met I.O. Renault5va l 11.290.— Renault5TLva 112600.— Renault5GTLva.113995,— Renault 5 TSva 114 800 Renault 5Automatic v a 115 100.— Renault 5 Alpine v a 119 500.— Alievenngshosten 1247.— Prijzen méd B-T.W. Wijzigingen voorbehouden Renault adviseert Eli otien konstant) en toch nog een topsnelheid van minstens 135 km/u. Stijlvol interieur, komfortabele stoelen met ingebouwde hoofdsteun, kaartenbakken en dus en een top van 155 km/u. Standaard: een uiterst komplete uitrusting met ondermeer een elektronische toerentdler en vlicgruigstoden Renault 5 Alpine. De Extra Sportieve. Renpaard van de Vijven Bedoeld voor de kom petitie, maar meer dan handzaam genoeg voor de l i i j ii _j a l dagelijkse boodschappen. 5 Versnellingen Top een ovemchtel.jk dashboard Achterruit met WlL Cewdd Me J verwarming, wisser en dektnsche sproeier. r Renault 5 Automatic 1300. De Gemakkelijke. Niet alleen omdat hij een heuse, elektronisch gestuurde volautomaat heeft. Wat ontspannen, maar toch sportief rijpleder oplevert. Maar ook omdat hij alle komfort van de luxe GTL biedt En dat is nogal wat Alle Renaultszijn van fabrieks- wege volgens de ML methode terdege tegen corrosie beschermd. Vindt u ook niet, dat het echt rijd begint te worden om uw karakter eens hij de Renault dealer te laten blijken7 Ook te krijgen met roldak, getinte ramen en metallic lak. Renault 5 TS. De Snelle. Ook met een grote motor, die voortdurend extr.i vermogen achter de hand heeft. Veel IWs

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 13