i OPGELET. ALLEMAALVERSCHILLENDE BLAZERS DIE JE MAAR OP ÉÉN MANIER DRAAGT..MET ALLURE! FAMILIEBERICHTEN PEEK EN CLOFFENBURG. GEWELDIGE MODE, GEZELLIGE SFEER. DONDERDAG 26 APRIL 1979 TROUW/KWARTET P 10 - R kunnen van maandag tot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 10 00-20 00 uur Met grote blijdschap de len wij u mee, dat ons door gods goedheid een dochter is toevertrouwd Anna Maria Barbara J. R. Poelman M. H. Poelman- Marquart Scholtz 24 april 1979 Buitenplein 5, 1181 ZB Amstelveen. Tijd.: Academisch zieken huis Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam. Goedemorgen Pa en Ma Hettinga gefeliciteerd met uw 40- jarig huwelijk Kinderen en kleinkinderen goedemorgen Tante Fokje Doe Aoraham de groeten van ons Jojo Jacoke Op D.V. 1 mei a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders S. de Hoop N. de Hoop- van den Heuvel 55 jaar getrouwd te zijn. Wie hen hiermee wil feli citeren is van harte wel kom op 4 mei a.s. in ge bouw „Irene". Kerkstraat te Mijdrecht van 20.00 tot 21.30 u. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Mei 1979 Piet Heinlaan 11 Amstelhoek. Post Uithoorn. Op 10 mei 1979 hopen, zo de Here wil, onze ouders N. van der Brugge en G. van der Brugge-Admiraal te gedenken, dat zij 40 jaar geleden elkaar trouw beloofden. Dinsdag 8 mei 1979 is er van 20.00 tot 21.30 uur gelegenheid tot feliciteren in het „Motel", Banneweg te Gorinchem. Lidy en Frans Piet en Marijke Doede en Annie Barbara en Simon Margreeth en Floor en kleinkinderen. 4205 AM Gorinchem. Dokter Biegelstraat 7. Dankbaar en blij laten wij u weten dat onze ouders en grootouders Harmen Koning Johanna Koning-Smids D.V. op vrijdag 4 mei a.s. 40 jaar zijn getrouwd. Wilt u hen hiermee persoonlijk feliciteren dan bent u van harte welkom op die dag van 8.00 tot 10.00 uur 's avonds in „Het Centrum" te Oldekerk. Niekerk: Jakob en Siet Jannie, Joke en Reina Reek: Renze en Ankie Hajo en Meino Opende (Gron.): Roelie Grootegast: Henk en Afie Arjen, Janeska en Jack Almelo: Rein en Hillie Bartold, Johanna en Harmen Duiven: Ruud en Jellie Oldekerk, april 1979 Dinsdag 1 mei hopen wij met onze ouders, groot- en overgrootouders Pieter Rustenburg en Geertje Rustenburg-Schuurman te gedenken dat de Heere hen gedurende 60 jaar samen geleid en gespaard heeft. We zijn dankbaar voor de zegen ons hierin geschon ken en hopen deze dag samen met hen in familie kring thuis te gedenken. Hun dankbare kinderen Sorghvlietlaan 68. Andijk. Het leven is mij Christus het sterven gewm (Filippensen 1:21) Tijdens ons verblijf in Zuid-Afrika heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde man. onze liefdevolle vader en opa op de leeftijd van 78 jaar Roelf van Vondel Zutphen. 18 april 1979 Warnsveldseweg 152 Zutphen: A. van Vondel-Dusseljee Veenendaal. K. van Vondel D. E. van Vondel-van Weyland Zutphen: T Scholten-van Vondel C. Scholten Zutphen. M. Pauw-van Vondel A. J. Pauw Tilburg: H. J. Douw-van Vondel L. C. Douw Eerbeek: A. W. Melsen-van Vondel A. J. Melsen Kaapstad Z.-A.: A. van Vondel H. van Vondel-Neu Emmercompascuum: J. van Vondel R. van Vondel-Dost en kleinkinderen. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 27 april a.s. om 14.15 uur in de Chr. Ger. Kerk aan de Hobbemakade te Zutphen. waarna de be grafenis om 15 00 uur zal plaatshebben op de Oosterbegraafplaats aan de Voorsterallee te Zutphen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Want deze God is onze God. eeuwig en altoos; Hij zal ons geleiden tot de dood toe. Ps. 48: 15 Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen, in vol geloofsvertrouwen, onze lieve moeder en oma Tjaaktje Frederika Biewenga sinds 27 mei 1978 weduwe van Siert Garbrand Wiersema op de leeftijd van 71 jaar. 9919 JS Loppersum. 24 april 1979 Zeerijperweg 8 Loppersum: P. S. Wiersema K. S. Wiersema-Grashuis Yvonne, Bouwina, Aietta Sauwerd: J. G Bakker Tjaaktje. Wiena, Frank Sneek: W. C. Wiersema N. Wiersema-Booij Siert. Arie-Jan. Piet, Wim Loppersum: L. H. Wiersema N. G. Wiersema-Veenkamp Marianna, Tjaaktje De begrafenis zal D.V. plaatsvinden te Lopper sum op zaterdag 28 april a.s. vanuit de Gere formeerde kerk om 10 uur. Aanvang van de dienst van woord en gebed om 9.30 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleantie. Liever geen bezoek Onverwachts heeft de Here uit dit leven van ons genomen onze schoonzuster en tante Tjaakje F. Wiersema-Biewenga in de gezegende ouderdom van 69 jaar. Sedert mei 1978 weduwe van S. G. Wiersema. Tynaarlo, 24 april 1979. M. P. Biewenga-Dijksterhuis Kinderen en kleinkinderen. Verlost van pijn en moeite is in zijn Heiland ontslapen onze zorgzame vader, groot- en over grootvader Herman Arend van der Breggen weduwnaar van Johanna Cornelia Tieleman op de leeftijd van 78 jaar. P. G. van der Breggen E. van der Breggen-Gort W. van der Breggen klein- en achterklein kinderen Amsterdam, 24 april 1979 Huize „De Schutse", Hemsterhuisstraat 123. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 1 mei om 9.45 uur in Huize „De Schutse", waar na om 11 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruis- laan. Vertrek van Huize „De Schutse" om 10.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Enige kennisgeving Heden overleed zacht en kalm na een welbe steed leven, onze lieve tante en oud-tante Zr. Elisabeth Evelein in de ouderdom van 85 jaar. Namens de familie: Mr. C. A. Erdman exec. test. Leiden, 25 april 1979 Lorentzhof, kamer 310. Correspondentieadres: 4331 CZ Middelburg, Wagenaarstraat 8. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Lorentzhof". Bezoek aldaar donderdag avond van 7.00-7.30 uur. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 27 april a.s. om 2.00 uur in Evangelisch Lutherse kerk a.d. Hooglandsche Kerkgracht te Leiden, waarna de crematie zal plaatsvinden om 3.30 uur in het Crematorium „Ockenburgh", Ockenburghstraat 21. 's-Gra- venhage, einde Laan van Meerdervoort. Vertrek van Lorentzhof om ca. 1.30 uur. ..Want het zichtbare is tijdelijk maar het onzichtbare is eeuwig." 2 Kor. 4 18b Heden nam de Here tot Zich onze geliefde vriendin Frouwina Kramer weduwe van Teunis van der Weiden op de leeftijd van 87 jaar. Mr S. Stutvoet executeur testamentair Zeist, 25 april 1979. Wilhelmina Parkflat 20. Correspondentie-adres Willem de Zwijgerlaan 19, Zeist. De overledene is opgebaard in „Rouwcentrum van Tellingen", Jufferstraat 1 te Zeist. Bezoek aldaar vrijdag 27 april a.s. van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben te Krimpen a/d Lek, op de Algemene Begraafplaats, zaterdag 28 april a.s. Hieraan voorafgaande zal om 11.00 uur een korte rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Vertrek Juffer straat 1 om 9.30 uur. Heden nam de Here tot zich onze lieve zuster. schoonzuster, en tante Pieternella Hendrika Jantina Bertram-Haan op de leeftijd van 73 jaar. „Mijn genade is u genoeg". Assen. 24 april 1979. Groningen: I. K. Haan-van Halsema Veendam: A. S. A. Haan-van Bottenburg Groningen: S. Haan Harderwijk: G. Bergsma-Haan D. Bergsma Groningen: R. P. Heslinga-Haan A. P. Heslinga neven en nichten In Jezus is ontslapen onze lieve zuster en ta Janke Hendrikje de Jong-Ronni Leeuwarden: M. Ronner-de Boer Utrecht: H. J. Ronner M. Ronner-Voorintholt Groningen M. P. Ronner J. Ronner-Veldkamp Apeldoorn: E. H. Mulders-Ronner L. Mulders J. J. Ronner A. M. Ronner-Roukema Huizum: I. v.d. Stouwe-Sebes J. v.d. Stouwe Neven en nichten. Zoetermeer. 23 april 1979. re h Wij dan gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede met God door onze Here Jezus Christus. Rom. Heden heeft de Here tot zich genomen, in rust en vrede, onze lieve oudste zuster, schq zuster en tante Harmke Boerma sinds 14 mei 1972 weduwe van Daniël Carl Grafe in de ouderdom van 87 jaar. Zaandam. 24 april 1979 „Groenland". Corr.adres: Teunis Bloemplein 37 2555 AB 's-Gravenhage Uit aller naam: A. Boerma Ex. Test. Onze zuster is opgebaard in het uitvaarto trum Jan van Scorelstraat te Zaandam. De begrafenis is bepaald op vrijdag 27 a| om 15.00 uur op de algemene begraafpla Zuiddijk 421 te Zaandam. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigh'^ in de aula van de begraafplaats. Vertrek fe Jan van Scorelstraat 9 om 14.30 uur. li< Allures.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12