Trouw Trouw \i FAMILIEBERICHTEN INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 voor rechtvaardigheid en rechtszekerheid ELKE ZATERDAG IN WOENSDAG 25 APRIL 1979 TROUW/KWARTET P 12 - Rr: kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Oma Nederveen hartelijk gefeliciteerd met uw 80ste verj'aardag Klazine Blokland Goede morgen Opa en Oma Schippers Vanuit Bennekom. Naku- ru en Vaassen van harte gefeliciteerd met uw 40- jarig huwelijk. Sandra. Iris. Rozemarijn. Saskia. Arjan. Kanna. Ewoud. Voor de bijzondere belangstelling, liefde, vriend schap, geschenken etc. die wij met ons 40-jarig huwe lijksfeest mochten ontvangen zeggen wij u hartelijk dank. J. Boogaard A. Boogaard-Kamper Woerden, april 1979. 19*9 1979 Dank dal U ons hebt gegeven de juiste richtlijn voor ons leven van Bethlehem naar Golgotha leven uit liefde, door Gena Dankbaar en blij zijn wij dat wij vrijdag a.s. 27 april mogen gedenken dat onze ouders Jan Roos en Geertje Roos-Visfer 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Amsterdam, april 1979 Pasteurstraat 36 „In Uw hoede zijn wij wet geborgen" Na een liefdevolle verzorging in Huize „Ger- mar" nam God tot Zich onze lieve vader en grootvader Jacobus de Hamer sedert 22 september 1970 weduwnaar van Hermina de Koning op de leeftijd van 75 jaar. Ermelo: J. J. van der Werff-de Hamer G. van der Werff Herma Pier Maarssen: J. de Hamer W. M. de Hamer-de Ruyter Ridderkerk: P. de Hamer M. de Hamer- Lievisse Adriaanse Ermelo. 24 april 1979 Horsterweg 64 Corresp.-adres: Faunaweg 16 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 28 april om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst wor den gehouden in het Kerkelijk Centrum. Jeugdkant 32. welke aanvangt om 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Op de leeftijd van 75 jaar nam de Here tot Zich onze broer, zwager en oom Jacobus de Hamer wed. van Hermina de Koning Krabbendijke: F. M de Hamer-Zeevaart J. C. de Hamer (Noordweg 25) Waddinxveen C. de Hamer G. de Hamer-van Son Delft: J. de Koning-Hettenga Zeist: A. A. van Zwet E. van Zwet-de Koning Rotterdam tl A. de Haan H. de Haan-de Koning Apeldoorn N. J. de Koning J de Koning-Hommes Oost-Souburg: W de Koning J de Koning-Velthuis Neven en nichten Ermelo. 24 april 1979 De begrafenis vindt plaats zaterdag 28 april a.s. om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst wor den gehouden in Kerkelijk Centrum. Jeugd kant 32 te Ermelo. welke aanvangt om 11.00 uur. Schaduwen, die over het leven vallen, kan men achter zich laten, als men zich keert naar het Licht. In zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God plotseling tot Zich onze lieve schoondochter, zuster, schoonzuster en tante Johanna v.d. Bosch-Griffioen oud 58 jaar Trooste de Here haar man. kinderen en klein kinderen in dit zo zware verlies Baambrugge 20 apnl '79 Fam. Griffioen. Fam. v.d. Bosch „De rechtvaardige zal uit hel ge loof leven." Rom. 1:17 Met ontroering vernamen wij het onverwachte heengaan van onze lieve oom Roelf van Vondel Vorden. Fam. J. Bakker-Ottens Groningen. Fam. H. Holwerda-van Vondel Vorden. Fam. A. Otten-Veenstra Vorden. Fam. R. Ottens-Schreuders Zutphen. J. Ottens-Hofstede Zutphen. 18 april 1979 Enige kennisgeving Onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Jan Hendrik Geertsema Weduwnaar van Rikste Kuiper ging van ons heen. op de leeftijd van 89 jaar „Mij is een schuilplaats toebereid in het paleis van U. mijn Koning". Haren. 24 april 1979 Huize ..Avondlicht" Correspondentieadres: Fuotweg 12. Hazerswoude: M. H. Geertsema F. Geertsema-Sol Haren. H. G. Geertsema Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 27 april om 13.15 uur in ..Ons Centrum" aan de Kerkstraat te Haren, waarna de begra fenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats ..Eshof" aan de Rijksstraatweg te Haren. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in ..Ons Centrum". In volle vrede is zondag 22 april jl. van ons heengegaan onze lieve dochter, zuster, schoon zuster en tante Sanneke Tjitskina van Leeuwen geb. van der Veen in de leeftijd van 45 jaar „Het begrijpen is mij ie wonderbaar, te verheven, ik kan er niet bij" Psalm 139:6 (onberijmd) Groningen: Petrus Campersingel 185 K. van der Veen G. C. van der Veen-Kloosterhuis Zeeven (Did.): Th. van der Veen J. van der Veen-Bar Nico. Hans en Oscar Roden: T. H. Jonkheid-van der Veen E. Jonkheid Vincent. Linda Groningen: C. G. van der Veen. Enige kennisgeving Heden overleed tot onze diepe droefheid mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder en groot moeder Ebba Douwes geb. Sidenbladh op de leeftijd van 70 jaar. Linköping (Zweden): Ted Douwes Södra Sandby (Zweden): Per Douwes Steffi Douwes-Dürr Coquitlam B.C. (Canada): Idske Traugott-Douwes Kurt Traugott Richard en Ted Danderyd (Zweden): Ingrid Sandell-Douwes Tony Sandell Margareta en Carl 58245 Linköping. 11 april 1979 Vadursgatan 2 D. Mijne genade is U genoeg 2 Cor. 12 9 Heden behaagde de Heere tot Zich te nemen onze geliefde Moeder. Schoonmoeder. Groot-, Overgrootmoeder. Zuster. Schoonzuster en Tante Wilhelmina Veldhuizen weduwe van Jan Blokland, op de leeftijd van 81 jaar. Vlissingen. R. Blokland F. M. Blokland-Gazan Sliedrecht. P. Blokland M. G. Blokland-Moret A. Kraayeveld-Blokland M. Kraayeveld S. Blokland K. A. Blokland-Teeuw A. van der Hei-Blokland A. van der Hel W. van Tent-Blokland J. van Tent Maarssen. J. Blokland •S. J. Blokland-Bolhuis Sliedrecht. A. Blokland W. A. Blokland-Broekhuizen M. A. van der Vlies-Blokland P. van der Vlies Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Sliedrecht, 23 april 1979 Huize „Parkzicht". Lijsterweg 1 Corr. adres: De Horst 47 Gelegenheid tot condoleren: in Huize „Park zicht". ingang Reigerlaan. op donderdag 26 april 's avonds van 7.00 tot 8.30 uur. De teraar debestelling zal plaats hebben D.V op vrijdag 27 april a.s. om 10.30 uur op de begraafplaats te Sliedrecht. En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde, want de eerste hemel en de eerste aarde waren voorbijgegaan. En Hij. die op de troon gezeten is. zeide: Zie: Ik maak alle dingen nieuw. (Openb. 21 1. 5 A) Riemke Kazemier-Ensing 11 mei 1917 23 april 1979 Groningen. Gorechtkade 101 J. Kazcmier Almelo: W. Dorst-Kazemier A. Dorst Marc. Jan. Coen Emmen: J. G van der Werff-Kazemier J. van der Werff Annelies, Jan-Willem, Peter Ezinge: H. B. Kazemier W. Kazemier-Schilt Brugt Thuis geen bezoek - Geen bloemen De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Be lang", Esdoornlaan 187, Wijk Selwerd te Gro ningen. Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 26 april om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof" te Groningen, waarna de begrafenis zal plaatshebben Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in dè koffiekamer van de begraafplaats. Diep bedroefd delen wij u mede. dat overleden is onze lieve zuster en tante Riemke Kazemier-Ensing „Zij zocht zich zelve niet" Fam. Ensing Fam. Kazemier Groningen. 23 april 1979. „Ik heb den goeden strijd gestreden, ik heb miji\ loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden" 2 Tim. 4 7 Heden 24 april 1979 nam de Here tot Zich in Zijn heerlijkheid, mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma Pieternella Hendrika Jantina Bertram geb. Haan op de leeftijd van 73 jaar. Assen. Gouverneur Hofstedelaan 6. P. M. van Goor-Bertram J. van Goor Veendam: W. Bertram-Lakerveld Glimmen: R. L. Bertram H. Bertram-Lode Sappemeer: W F J H. Bertram C. Bertram-Schaafsma Wezep: J. A. W. Bertram M. Bertram-Dieters en kleinkinderen De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op zaterdag 28 april a.s. om 11.00 uur in de Geref. kerk. Zuidersingel 37. Hierna vindt de teraardebestelling plaats om 12.00 uur op de begraafplaats de Boskamp te Assen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de Boskamp. Geen bloemen - Geen bezoek Door God thuis gehaald onze lieve schoonzus ter en tante P. H. J. Bertram-Haan echtgenote van H. Bertram op de leeftijd van 73 jaar W. E. P. Bertram G. Bertram-Elema A. Bertram E. R. Bertram Epe: L. J. M. Drupsteen-Bertram neven en nichten over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt ^/JVGLtV^ CNV RAVELLAAN 1 ANTWOORDNUMMER 1096. 3500 VE UTRECHT M TELEFOON 030 941041 Maar in dit alles zijn wij meer dan overwinnaars door Hem. die ons heeft liefgehad Romeinen 8 vers 37 In dit vertrouwen is. ten huize van haar zuster te Utrecht, plotseling van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Aaltje Petronella van Stempvoort oud-verpleegster Zij werd ruim 83 jaar Mede namens de verdere familie Utrecht: N. W. van Eijk-van Stempvoort R. W. van Eijk J C. Vink-van Stempvoort Soesterberg: H. J. van Soest-van Stempvoort Veenendaal: G. van Stempvoort- van Wingerden Rotterdam. 23 april 1979. Van Moorselplaats 178 Corresp.-adres: J. C. Vink-van Stempvoort Van Vollenhovenlaan 643 3527 JP Utrecht Gelegenheid tot persoonlijke condoleance don derdag van 17.00 tot 18.30 uur in het rouwcen- trum. Maliesingel 75 te Utrecht. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 27 april om 10.30 uur in de „Brugkerk". Kerke- wijk 18 te Veenendaal. waarna de begrafenis om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Munnikenweg zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. Heere. maak mij Uwe wegen bekend, leer mij Uwe paden. Psalm 25:4 (oude berijming) Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde man. onze lieve, zorgzame vader en opa Adrianus Troost op de leeftijd van 67 jaar. Pernis: N. Troost-van Alphen Oud-Beijerland: M. Barendregt-Troost C. Barendregt Zuid-Beijerland: J. A. Troost H. Troost-Molenaar Pernis: H. van Beveren-Troost J. A. van Beveren Zwartewaal: H. C. Troost S. Troost-Visser en kleinkinderen. Pernis. 23 april 1979. Burgemeester van Esstraat 244. Geen toespraken Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek woensdag- en donderdagavond van 7.30 tot 9.00 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 27 april a.s. om 2.00 uur in het Gereformeerd Jeugdgebouw, Burgemeester van Esstraat 34 te Pernis. waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Pernis. Vertrek vanaf het Gerefor meerd Jeugdgebouw om 2.30 uur. Na de begrafenisplechtigheid is in het Gerefor meerd Jeugdgebouw gelegenheid de familie te condoleren. In plaats van kaarten Voor uw blijk van medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vriend en schoonzoon Jo Couvée betuigen wij hierbij onze oprechte dank. Feikje Couvée-Fokkens Sleen, april 1979 Menso Altingstraat 23 Heden nam God geheel onverwacht tot mijn geliefde man en ons aller Heit en Jurjen Bulthuis op de leeftijd van ruim 73 jaar. na een gelukkig huwelijk van precies 47 ..Zalig zijn de doden die in de Here sterren" Kollumerzwaag G. Bulthuis-Hoeksma Groningen Jaap en Thea Utrecht Gerben en Clara Eindhoven Kees en Nel en kleinkinderen Kollumerzwaag. 23 april 1979 Foarwei 56 Op vrijdag 27 april 1979 s middags om 2 0 wordt een rouwdienst gehouden in het d huis ..De Trije Doarpen" te Koliumerzw, Foarwei 116 Gelegenheid tot condoleren daaraan va gaand om 1.30 uur. Onverwacht nam God tot Zich in Zijn heerlijkheid onze ge liefde zwager Jurjen Bulthuis echtgenoot van G. Hoeksma Aduard H. en T Wolters Heerenveen: E. Turkstra- Hoeksma Californië: S. Hoeksma D. Hoeksma- Smith Bilthoven Z. Hoeksma- Bosma Nijmegen: H. Mulder- Hoeksma G. E. Mulder Den Haag. S. Hamming- Hoeksma G. Hamming Veendam A G Hoeksma- Mendelts Dieren S. Hoeksma D Hoeksma- Stulp 23 april 1979. Voor uw blijk 'van medeleven ons betoond.' schriftelijk als mondeling, na het overlijden vd~ lieve moeder en oma Grada Wesselina Rensink-Pennings zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Rensink Aalten. april 1979 ..'t Heegt". Heegtweg 3 Hiermede betuigen wij u onze welgemeem* dank voor uw hartelijke blijk van deelnem J en medeleven na het overlijden van onze.°j liefde moeder, groot- en overgrootmoeder t, Maartina den Haan-van den Haak Uit aller naam: J A. den Haan Rijnsburg. april 1979 Noordwijkerweg 82. iel Ei »a r 1 nk b Ct ft Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 fa: Lst

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14