jssr u Begin de week vers bij AH! i&t t Televisiespel. ABN Bank 60+/65+reizigers kunnen weer twee dagen gratis op stai In de winkel vol winkeltjes van AHj $00&an Voor nieuwe spaarders van de ABN. Voor maar flQSO Goedspaar- Wij helpen. Hollandsche Beton Groep nv [HBG] jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders een LERAAR UNILEVER N.V ROTTERDAM buitengewone, algemene vergadering nationaal grondbezit n.v. Advertentiepagina's zijn pagina's vol nieuws. DINSDAG 24 APRIL 1979 TROUW/KWARTE- P18/Rit De Raad van Commtssanssen en de Raad van Bestuur van Hollandsche Beton Groep nv. gevestigd te Rijswijk, roepen aandeelhouders op tot de te houden op donderdag 10 mei 1979 te 15 30 uur ten kantore van de vennootschap aan de Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk. De agenda en het verslag over 1978. met de balans, de winst- en verliesrekening en de toelichting, liggen vanaf heden tot na afloop der vergadering ter inzage te Amsterdam. 's-Gravenhage en Rotter dam bij de Amsterdam-Rotterdam Bank NV. Pierson. Heldring en Pierson N V en de Algemene Bank Nederland NV. alsmede te Rijswijk ten kantore van de vennootschap, en zijn aldaar kosteloos verkrijg baar Houders vanaandelen op naamzijn verplicht, teneinde tervergadenng hun rechten uit te oefenen - hetzij in persoon, hetzij door hun schnftelijk gevolmachtigde - hun aandeelbewijzen of depótbewijzen uiterlijk maandag 7 mei 1979 ten kantore van de vennootschap aan de Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk te deponeren tot na afloop van de vergadenng. Het daarvoor uit te reiken ontvangstbewijs strekt tot bewijs van toegang Houders van aandelen aan toonder zijn verplicht, teneinde ter vergadenng hun rechten uit te oefenen, hun aandeelbewijzen of depótbewijzen uiterlijk maandag 7 mei 1979 bij één der voornoemde bankierskantoren te deponeren tot na afloop der vergadering. Het daarvoor uit te reiken ontvangstbewijs strekt tot bewijs van toegang Rijswijk, 24 apnl 1979 AMERSFOORT Chr. Scholengemeenschap voor L.E.A.O./L.A.V.O. Zangvogelweg 4 Stadsring 31, Telefoon 033-22157/17597 Gevraagd per 1 augustus 1979 bevoegd voor de handelsvakken. Het betreft een volledige weektaak. Het bezit van de akte voil. bev. ond. 77b of 41b strekt tot aanbeveling. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij uit overtuiging het Christelijk onderwijs willen dienen en kerkelijk meelevend zijn. Voor inlichtingen: directeur H. J. P. Wijnmaalen. Zangvogelweg 4. Amersfoort, tel. 033-22157; adj. directeur J. C. Brosius, Stadsring 31, Amersfoort, tel. 033-17597. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur. Bij beschikking van de Kan tonrechter te Haarlem, ne venzittingsplaats Hoofddorp (gemeente Haarlemmermeer) d d. 19 april 1979, nummer 119/79, is aan Paulus van El- deren, wonende te Rozen burg. gemeente Haarlemmer meer. Rijkerstreek 60, post Aalsmeer, geboren te Haar lemmermeer op 1 november 1959, handlichting verleend tot het aangaan met zijn moe der. mevrouw G. van Elde- ren-van der Maarl, wonende alsvoren. van een maatschap tot het uitoefenen van een landbouwbedrijf. Mr M. W. E. van Esch. Notaris te Hoofddorp. jaarlijkse algemene vergadering Van aandeelhouders op WOENSDAG 16 MEI 1979 te 10.30 uur des voormiddags, in het Concert- en Congresgebouw de Doelen te Rotterdam Kleine Zaal, ingang Kruisplein 30. AGENDA 1Verslag van de raad van bestuur over de gang van zaken der vennootschap en het gevoerde beheer in het boekjaar 1 978 2. Goedkeuring en vaststelling van de balans en de winst- en verliesrekening met toelichting betreffende het boekjaar1978 en vaststelling van de winstverdeling. 3. Benoeming van de raad van bestuur. 4. Benoeming van accountants. 5. Rondvraag. Deze agenda, het jaarverslag over 1978. benevens de balans, de winst- en verliesrekening en de voorge stelde winstverdcling on dc voordrachten behorende bij de punten 3 en 4 van de agenda liggen ter inzage voor aandeelhouders en houders van certificaten, uitgegeven door N.V. Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor, ten kantore van de vennootschap te Rotterdam, alsmede bij de kantoren van de hieronder genoemde banken, waar hun desgewenst ook afdrukken daarvan gratis worden uitgereikt. (A) Houders van aandelen of onderaandelen aan toonder, die hetzij in persoon hetzij bij een schriftelijk gevol machtigde aan de vergadering wensen deel te nemen, dienen hun aandeelbewijzen resp. bewijzen van onder aandeel uiterlijk op woensdag 9 mei 1979. in bewa ring te geven ten kantore van in Nederland de vennootschap of de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam. Rotterdam of 's-Gravenhage: in België de Kredietbank te Antwerpen de Generale Bankmaatschappij of Bank Brussel Lambert te Brussel in Engeland de Midland Bank Limited, Marmer House. Pepys Street te Londen. EC3N 4DA, of een harer bijkantoren in Frankrijk de Banque Rothschild te Parijs; in Duitsland de Dresdner Bank A.G. of de Deutsche Bank A G. te Hamburg. Dusseldorp, Frankfort aan de Main of Munchen de Bank fur Handel und Industrie A G. of de Berliner Disconto Bank A.G. te Berlijn; in Oostenrijk de Creditanstalt-Bankverein. de Oesterreichische Landerbank A.G. of Schoeller Co te Wenen of een harer bijkantoren in Zwitserland de Schweizehscher Bankverein. de Schweizensche Kreditanstalt of de Schweizensche Bankgesellschaft te Zurich. Genève. Bazel of Lausanne in de Verenigde Staten van Amerika Morgan Guaranty Trust Company of New York in New York City Op vertoon van het hun uit te reiken bewijs van ont vangst hebben deze houders toegang tot de vergade ring. (B) Houders van aandelen op naam waarvan de aandeel bewijzen zijn medegetekend door Morgan Guaranty Trust Company of New York. die hetzij in persoon, het zij btj een schriftelijk gevolmachtigde aan de vergade ring wensen deel te nemen, dienen de vennootschap van hun voornemen in kennis te stellen door gebruik van het vanwege de vennootschap verstrekte formulier (of door middel van een brief onder opgave van de nummers hunner aandeelbewijzen). uiterlijk op woonsdag 9 mei 1979. in te leveren bij Morgan Guaranty Trust Company of New York, 30 West l Broadway. New York. N Y 10015 (C) Houders van aandelen op naam, waarvoor aandeel bewijzen in andere vorm zijn uitgereikt en houders van geboekte aandelen, die hetzij in persoon, hetzij bij een schriftelijk gevolmachtigde aan de vergadering wensen deel te nemen, dienen door middel van een uiterlijk op woensdag 9 mei 1979. bij Unilever N.V. Afdeling Effecten en Coupons. Rotterdam, in te leveren schrijven de vennootschap van hun voornemen in kennis te stellen onder opgave van de nummers der aandeel bewijzen. respectievelijk der boekingen van de aan delen. <D> Houders van door N.V. Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor te Amsterdam uitgegeven certificaten van aandelen in Unilever N.V., die de vergadering wensen bij te wonen zonder aan de stemmingen deel te nemen, dienen hun certificaten uiterlijk op woensdag 9 mei 1979.bij een der onder (A) genoemde kantoren in bewaring te geven. Op vertoon van het hun uit te reiken bewijs van ontvangst hebben deze certificaat houders toegang tot de vergadering. (E) Indien houders van de onder (0) genoemde certifi caten hetzij in persoon, hetzij bij een schriftelijk gevol machtigde in de vergadering stemrecht wensen uit te oefenen, zal N.V. Nederlandsch Administratie-en Trust kantoor hun certificaten kosteloos ruilen tegen origi nele aandelen, deze op hun naam te eigen kantore in bewaring nemen (zijnde dit kantoor voor dit geval als plaats van bewaargeving aangewezen) en na de ver gadering weder kosteloos- ruilen tegen aan hen af te geven certificaten, zoals een en ander in de desbetref fende bepalingen van administratie nader is omschreven. Hiertoe dienen houders uiterlijk op dinsdag 8 mei 1979 hun certificaten, groot nom. fl. 20,-- of een veelvoud daarvan (in het geval van certificaten van 7 cumulatief- preferente aandelen echter tot een totaal nominaal bedrag van fl. 1.000.-- of een veelvoud daarvan) in te leveren bij N.V. Nederlandsch Administratie- en Trust kantoor. Keizersgracht 558. Amsterdam, en hun z g sub-share certificates, groot nom. fl. 12.-- of veelvouden daarvan, tot een totaal nominaal bedrag van tenminste fl. 60.-- per soort (in het geval van sub-share certificates van 7% cumulaiief-preferente aandelen echter tot een totaal nominaal bedrag van tenminste fl 1.000.--) in te leveren bij Midland Bank Limited. Mariner House. Pepys Street te Londen, EC3N 4DA, of één harer bijkantoren. De m te leveren stukken dienen vergezeld te zijn van een schriftelijk verzoek als in de bepalingen van admi nistratie omschreven, waarvoor formulieren bij N.V. Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor te Am sterdam en Midland Bank Limited te Londen kosteloos verkrijgbaar zijn Op vertoon van de door N.V. Neder landsch Administratie- en Trustkantoor, respectievelijk Midland Bank Limited uit te reiken bewijzen van ont vangst hebben de houders toegang tot de vergadering. Rotterdam, 24 april 1 979 DE RAAD VAN BESTUUR. Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Haarlem van 17 april 1979 is in staat van faillissement verklaard dc heer A. VAX DER MEU- LEN. wonende te Westzaan, gemeente Zaanstad. Burg. Verstegenstraat 10A, met be noeming van mr C. A. Ter wee-van Hinten tot rechter commissaris en ondergete kende tot curator. Mr M. H. Schenkeveld Postbus 172 1800 AD Alkmaar. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320461 Haarlem (bij de Ridderstraat) n:/u/~17II. Dt/ Wo Versvoordeel: 'De voorzitter van het bestuur van de Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen, gevestigd te Zeist, deelt de leden hierbij mede dat op verzoek van 7 leden van de ledenraad conform artikel 41 van de statuten op woensdag 2 mei 1979 om 10.30 uur ten kantore van de Bedrijfsvereniging te Zeist, Utrechtseweg 30-32 een zal worden gehouden. In deze vergadering zal als enige agendapunt worden behandeld een wijziging van artikel 29, lid 5, sub b, van de door de algemene vergadering van 15 november 1978 gewijzigde statuten. K. Hofman, voorzitter' Alexanderstraat 26, 2514 JM 's-Gravenhage Postbus 85818, 2508 CM 's-Gravenhage De aandeelhouders en de houders van certificaten van aandelen Nationaal Grondbezit N.V. worden uitgenodigd tot het bijwonen van de algemene vergadering van aandeelhouders op 14 mei 1979 om 10.30 uur in het Nederlands Congresgebouw, Churchillplein 10 te 's-Gravenhage. Houders van aandelen dienen om deze vergadering te kunnen bijwonen uiterlijk 11 mei 1979 van hun voornemen daartoe schriftelijk kennis te hebben gegeven aan de vennootschap. Houders van certificaten van aandelen dienen om deze vergadering te kunnen bijwonen hun certificaten uiterlijk 9 mei 1979 te deponeren bij één der hier onder genoemde banken. Het door de banken daar voor afgegeven deponeringsbewijs dient als bewijs van toegang tot de vergadering. Aandeelhouders, die zich in deze vergadering willen laten vertegenwoordigen, dienen uiterlijk 9 mei 1979 hun volmacht daartoe ten kantore van de vennoot schap in bewaring te geven. De agenda luidt: 1. Opening. 2. Verslag over het boekjaar 1978. 3. Verslag van de accountant aangaande de jaar rekening 1978. 4. Goedkeuring van de jaarrekening 1978. 5. Vaststelling van het dividend over het boekjaar 1978 en de wijze van uitkering daarvan. 6. Statutenwijziging. (De voorgestelde wijzigingen in de artikelen 7 lid 4 en 9 lid 4 sub d van de statuten zulks i.v.m. de in punt 7 van de agenda bedoelde omwisse ling liggen vanaf heden ter inzage ten kantore van de vennootschap). 7. Toelichting op het aanbod tot omwisseling van de aandelen Nationaal Grondbezit N.V. in aan delen NAGRON Nationaal Grondbezit N.V. en de daarmee samenhangende maatregelen. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Het jaarverslag over 1978 en het omwisselingsbericht liggen vanaf heden voor belangstellenden ter inzage ten kantore van de vennootschap en zijn vanaf 27 april 1979 aldaar, alsmede bij de Nederlandsche Middenstandsbank N.V., de Algemene Bank Neder land N.V. en de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam. Rotterdam en 's-Gravenhage, op aan vraag kosteloos verkrijgbaar. Raad van Bestuur 's-Gravenhage, 24 april 1979 Het spel is makkelijk aan te sluiten op uwTV-toestel.Lspeelt in de huiskamer tennis, hockey, squash of solo. Op de verpakking is een duidelijke aansluit- en gebruiksaanwijzing gedrkt. 1 U opent bij het ABN-kantoor bij u in de buurt een spaarrekening en stort daarop ten minste f25,-. U krijgt dan van de ABN een spaarpremie van f7,50 op uw rekening. Een spaarpremie die u dan wel minstens 2 maanden moet laten staan. U kunt het televisiespel meenemen voor maar f 19,50. Zolang de voorraad strekt natuurlijk. adVieS. Wat vootpaar- rekening kiest u? Er zijn vel mogelijkheden: een'gewoi?' spaar rekening of ABN Girospaar rekening, een ABN Spaar-E*ra- rekening of jeugdspaarrekermg De Zilvervloot waarmee nog ens 10% rijkspremie te verdieneris. Het ABN-kantoor bij u in de biurt zoekt graag de ideale spaarvom met u uit. Komt u even langs? Houders van een 60 dames kaart of 65 kaart: u bent weer twee dagen gast van NS. Eén dag in mei en één dag in juni, of alle twee in mei. Elke dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag (uitge zonderd 24 mei, 2 juni en 5 juni) staan de treinen gratis voor u open. Waar u ook naar toe wilt. Op de kalender kunt u zien hoe die dagen precies vallen. mei 79 juni 79 maandag maandag dinsdag 1 8 15 22 29 dinsdag 12 19 26 woensdag 2 9 16 23 30 woensdag 6 13 20 27 donderdag 3 10 17 31 donderdag 7 14 21 28 vrijdag vrijdag zaterdag 5 12 19 26 zaterdag 9 16 23 30 zondag zondag U heeft nog geen 60+/ 65+ kaart? En u reist dus ook niet tegen de halve enkele reis- prijs? Haal dan snel zo'n kaart. Dat kan op ieder station. Breng dan wel even uw pasfoto, Twee gratis reisdagen in mei. Of één dag in mei en één dag in juni. legitimatiebewijs en eventueel trouwboekje mee. Zo'n kaart kost Jaarkaartf 60,- Voor'n echtpaarf 90,- Driemaandskaartf 25,- Voor'n echtpaarf 37,-

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20