Ikga hem tóch dit jaar inruilen Trouw >2»£ ÏZSS «r 1 FAMILIEBERICHTEN Dét Is toch niet uw uitgangspunt als u banden bestelt? voor verdergaande veiligheid DINSDAG 24 APRIL 1979 trouw/kwartet Kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Jochem Annette Jan en Govert Valkenburg-Thijs .-Amsterdam, 23 april 1979 Marnixstraat 364 1 Getrouwd: Jan Vos Lammineke M. A. E. Tuik Kampen Mijnsheerenland 21 april 1979. Toek. adres de Gorsen 31, Callantsoog. ..Zij is verlost. God heeft haar welge daan." Na een liefdevolle verpleging in Huize „Deo Gratias" overleed heden onze lieve schoonzus ter. tante, nicht en vriendin. Johanna Wilhelmina van Strien-Schmal, in de leeftijd van 79 jaar. Namens de familie en vrienden, Amersfoort: L. C. Ribbens K. J. Ribbens-Van Strien Havelte: R. A. Haverkorn van Rijsewijk J. T. Haverkorn van Rijsewijk- Wepster. 2587 CE 's-Gravenhage. 20 april 1979. Huize „Deo Gratias", Badhuisweg 115, K. 430 Correspondentie-adres: Randenbroekerweg 135c, 3816 BH Amersfoort. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Deo Gratias". alwaar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag van 11.30-12 uur; waarop volgend de rouw dienst zal worden gehouden. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben woensdag 25 april om 13 uur op de be graafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Ejk en Duinen 38. Na veel lijden werd van ons weggenomen mijn irmfg geliefde dochter, onze lieve zuster en tante Sara Maria Catharina Poortier echtgenote van de heer A. J. Giezen op de leeftijd van 63 jaar. J. Poortier-Passchier J. Baalbergen-Poortier J. N. Baalbergen N. Poortier Nichten en neven Noordwijk. 21 april 1979 Van de Mortelstraat 112 Want ik ben er zeker van. dat het lijden van de tegenwoordige tijd, met opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons ge openbaard zal worden. Rom. 8:18 Na een moedig, geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich onze lieve schoonzuster, tante en oud-tante Adriana Dederika Kramer op de leeftijd van 78 jaar. Den Helder. 21 april 1979. Huize „Goede Ree", Bernhardplein 36. Corr.adres: Mevr. A. Kramer-Bakker, Krugerstraat 65, 1782 EM Den Helder. Namens de familie: A. Kramer-Bakker De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 25 april om 11.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Huisduinen, gemeente Den Helder. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula aldaar. Vertrek van het uitvaartcentrum Annie Ro mein-Verschoorlaan 16 om 10.45 uur. Laat Hem besturen, waken, 't is wijsheid wat Hij doet! Zo zal Hij alles maken, dat ge u verwondren moet. als Hij. die alle macht heeft, met wonderbaar beleid geheel het werk volbracht heeft, waarom gij thans nog schreit. Gez. 427 vers 5 Na een moedig gedragen ziekte is in volle overgave aan zijn Heer en Heiland vredig van ons heengegaan mijn lieve man. onze geliefde vader en grootvader Willem Rietkerk op de leeftijd van 70 jaar. Zwaag: G. Rietkerk-van Voornveld Woerden: D. Rietkerk J. C. Rietkerk-Lobbes Yolanda. Carla, Edwin Oudorp N. H.: G. Rietkerk C. Rietkerk-Drost Frieda. Oscar Heerhugowaard: M. la Pleine-Rietkerk P. J. la Pleine Nicole. Florence. Mireille Hoorn: W. Rietkerk E. F. Rietkerk-van der Rijst Linda, Marc. Peter 1689 JZ Zwaag, Klagerstuin 157 22 april 1979 De overledene is opgebaard in de aula van het Uitvaartcentrum. Achterom 5 te Hoorn. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 25 april van 19.30-20.00 uur. Een Dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden donderdag 26 april om 14.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de J. D. Pollstraat te Hoorn, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Berkhouterweg te Hoorn. Thuis liever geen bezoek, geen bloemen Heden nam de Here tot Zich onze schoonzoon, zwager en oom Willem Rietkerk echtgenoot van G. Rietkerk-van Voornveld De Here vertrooste zijn familie door Zijn Woord en Geest. 22 april 1979. Huizen. H. Th. van Voornveld-in 't Hout J. C. van Voornveld Amsterdam. L van Sluis P. H. Th. van Sluis-van Voornveld D. van Voornveld P. van Voornveld-de Vente J. van Voornveld J. C. van Voornveld-Bruynis Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder en oma Willempje de Groot- Blom op de leeftijd van 83 jaar. Amsterdam, A. de Groot A. H. de Groot-Meijer Piet, Kees, Wim Alkmaar. Hanneke en Nick Nina Julianadorp A. A. de Groot 1973 AH IJmuiden, 22 april 1979 Havenkade 3 Corresp. adres: A. de Groot, Lobo Draakensiekstraat 16. 1065 HN Amsterdam. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 26 april vanaf 10.00 uur in het Uitvaartcentrum. Eemstraat 27 te IJmuiden. De rouwdienst zal gehouden worden om 10.30 uur in de aula van het Uitvaartcentrum, hierna vindt de teraardebestelling plaats om 11.00 uur op de begraafplaats „Duinhof" te IJmuiden. Eveneens is er gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van br. Willem Rietkerk op de leeftijd van 70 jaar. Wij zijn God dankbaar voor al het werk dat hij als ouderling binnen onze gemeente heeft ver richt. Trooste de Heer van het Leven zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Voor de Gereformeerde Kerk van Hoorn: Ds. G. C. Hovingh. praeses J. K. van Gelderen-In 't Hout. Scriba Hoorn, 22 april 1979 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis, alleen bij U ben ik geborgei\. Gij doet mij rusten lot de morgen en wonen in een veilig Huis. Psalm 4:3 Mijn lieve man, onze vader en lieve opa is. in de stilte van het ziekenhuis, zaterdag 21 april ingeslapen en naar zijn Verlosser gegaan Frederik Rein Petrie op de leeftijd van 78 jaar. G. S. Petrie-Mostert Tine de Jong-Petrie Kees de Jong Onno en Frits Jan F. Petrie en kleinkinderen Stadionweg 332' Amsterdam Correspondentie-adres: Familie K. de Jong Rijn en Schiekade 121 A 2311 AT Leiden De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91. Amster dam-zuid (voorheen Prinses Irenestraat 91). Zowel thuis als in Uitvaartcentrum Zuid geen bezoek. De crematie zal plaatshebben donderdag 26 april te 13 uur in het crematorium Westerveld te Velsen. Vertrek van Uitvaartcentrum Zuid te 12.15 uur. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde moeder en grootmoeder Janke Hendrikje de Jong-geb.Ronner Sedert 10 november 1978 weduwe van Oebele de Jong Kzn. te Drachten. Zij overleed te Zoetermeer en werd 79 jaar. Als getuigenis gaf zij ons deze tekst mee: ..Er blijft dan een rust over voor het volk van God" Amersfoort: K. de Jong Ozn. B J. de Jong-Windig Zoetermeer: T. Kraaijeveld-de Jong H. Kraaijeveld Laren (N.H.): E. de Jong K. de Jong-v.d. Bosse O verveen: G. B. R. de Jong-Blaauw Amsterdam: A. de Jong N. J. Dorland Leusden: D. J. de Jong A. de Jong-Feenstra en kleinkinderen Zoetermeer, 23 april 1979 Moeder is opgebaard in het Uitvaartcentrum Slingehof, Zuiderhogeweg 78 te Drachten, waar gelegenheid tot condoleren op donder dag 26 april a.s. van 19.30-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den in de Geref. Noorderkerk, Stationsweg 21 Drachten, waarna de begrafenis plaats vindt, op de begraafplaats. Slingehof. Zuiderhoge weg 78. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegen heid tot condoleren in één van de zalen van de Noorderkerk. Corr.adres: Turfberg 53, Zoetermeer. Op de gezegende leeftijd van 85 jaar nam heden God tot Zich onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Johanna Jacoba Maria Duetz weduwe van Ds Tj. J. Wielinga Zeist: H. W. Duetz-Beijer Schiedam: M. E. Snijders-Duetz P. A. Snijders Zwolle: A. Duetz A. Duetz-van der Veen Neven en nichten Den Haag, 21 april 1979. Arensdorp, Wassenaarseweg 76. Corresp.adres: M. E. Snijders-Duetz. Anna van Burenstraat 7, Schiedam. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum aan de Prins Hendriklaan 23 in Zeist. De rouwkamer is voor bezoek geopend dinsdag 24 april van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst, welke geleid zal worden door Drs A. de Vries, zal gehouden worden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg in Zeist, woensdag 25 april a.s., aanvang 13.00 uur, waarna bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Zalig zijn de doden, die in de Here sterven Openbaringen 14:13 Heden nam God tot Zich in Zijn Eeuwige Heerlijkheid, onze geliefde vader, opa en huis genoot Pieter in 't Veld sedert 27 oktober 1963 weduwnaar van H. de Haas, drager van het Eremetaal in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. in de ouderdom van 83 jaar. A. in *t Veld M. in *t Veld-Woudenberg Annemarie en Lisette G. C. in 't Veld B. P. in 't Veld P. in t Veld T. M. in 't Veld-Schotman Peter, Wim, Arjen en Ineke J. Lokers-in 't Veld B. Lokers Bep en Harm M. Spek Dordrecht, 23 april 1979 Zuidendijk 537 Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 26 april om 13.00 uur op de begraafplaats te Dubbeldam. Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in de Maranathakerk aan de Gravensingel, aan vang 12.00 uur. Er is gelegenheid tot condoleren woensdag 25 april a.s. in de Maranathakerk van 19.30-20.30 uur. Want Gij zijt mij een hulp geweest, in de schaduw van uio vleugelen jubel ik Psalm 63:8 Voor ons geheel onverwacht nam de Here in alle vrede tot Zich onze lieve moeder en oma Helmina van Putten weduwe van Jakob Pranger op de leeftijd van 70 jaar Apeldoorn: Corrie, Jan en kinderen. Zaandam: Jannie, Dik en kinderen Amsterdam: Femmie Helmich en kinderen Hoofddorp: Willy, Egbert en kinderen Godlinze: Atty, Anne en kinderen Zaandam, 23 april 1979. J. Eydenbergstraat 58. De begrafenis zal D.V. plaats hebben donder dag 26 april om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Zaandam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula op de begraafplaats. Vertrek van de rouwkamer Jan van Scorel- straat 9, om 14.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Tot onze grote droefheid is na een kortstondig ziekte op 22 april te Ermelo ov*-leden om lieve vader en grootvader ki Albertus Jozeph Karei Binnendijk sedert 25 november 1970 weduwnaar van N.fljlf Mijnlieff. op de leeftijd van 85 jaar. Amsterdam. A. C. Binnendijk Groningen. B Binnendijk Albert. Jeroen. Maarten, Annick Ermelo. 22 april 1979 Oranjelaan 5. De begrafenis zal plaatsvinden op donderd; 26 april om 15.00 uur op de algemene begraa plaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdiens gehouden in de oude Ned. Herv. Kerk aan d Putterweg te Ermelo, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van djo begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden overleed na een kortstondige ziekte, o r de leeftijd van 73 jaar. onze geliefde vade el schoonvader en grootvader Arnoldus Marie Gerstel, L huisarts, weduwnaar van M. P. Ie Poole Uit aller naam: F. G. P. C. Gerstel. 2274 BC Voorburg. 21 april 1979 Kon. Wilhelminalaan 479. Geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf op de Oosterbe graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg, za plaats hebben dinsdag 24 april om 13 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van di bijzetting in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Vrees niet. want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen. Jesaja 43: Ten gevolge van een droevig ongeval uit on midden weggenomen mijn lieve man en onz< zorgzame vader Andries van Bentum Jzn. op de leeftijd van 55 jaar. Amstelveen, T. van Bentum-Vlieger en kinderen Amstelveen, 20 april 1979 Van der Véerelaan 41 Geen bezoek aan huis Na een geduldig ge dragen lijden nam zijn Leidsman nog ge heel onverwacht tot Zich mijn geliefde man, onze vader en grootvader Jacob Dalemans op de leeftijd van ruim 74 jaar. Zijn levenswoor den: „Merk op mijn ziel wat antwoord God u geeft. Hij spreekt gewis tot elk die voor hem leeft." strekken ons tot troost. Uit aller naam: T. A. Dalemans- van Wensen 8302 BX Emmeloord, 21 april 1979 Distelstraat 13 De rouwdienst zal D.V. gehouden wor den op woensdag 25 april om 13.30 uur in de „Jeruzalemkerk". Cornelis Dirkszplein te Emmeloord, waar na de begrafenis op de algemene begraaf plaats aldaar zal plaatsvinden. Een ie der, die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt ver zocht uiterlijk om 13.20 uur in de Kerk aanwezig te zijn. Ge legenheid tot condo leren voor de dienst in de kerk. UNILEVER N.V. obligaties 1966 per 1972/1991 6 pCt obligaties 1975 per 1981/1985 8'/« pCt Onder verwijzing naar voorwaarden waaronder venomschreven leningen uitgegeven berichten wij exemplaren van het jaai slag en de jaarrekening Unilever N.V. over het jaar 1978 voor de houderd bovenvermelde obligi gratis verkrijgbaar zijn bi Amsterdam-Rotterdam B N.V. te Amsterdam. Rotterdam. 24 april 1979. DE RAAD VAN BESTl! l'li ELKE ZATERDAG^ IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEN VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-9134 Toestel 794 rei 783 en 750. U Een auto vélt of staat met zijn banden; om te rijden zijn de béste banden amper goed genoeg. En er Is verschil In banden: In weggedrag en levensduur, rljgeruls, remweg en rolweerstand. Mlchelln, uitvinder van de radiale "X "-band, adviseert voor uw dag-ln-dag-ult rljomstandlgheden

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10