HUIZEN ADVERTENTIES m verloskundige Trouw FAMILIEBERICHTEN BEVOEGD LEIDSTER „spel en kommunikatie" INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 Alicante Belgische Ardennen kG 21 APRIL 1979 TROUW/KWARTET fn van maandag iot en met vrijdag telefo- [van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op «er 020-913456 bndagavond is dit alleen mogelijk van 120 00 uur jand is het veertig |den, dat wij ria Louisa I der Beek n Swart wd zijn. en reden tot gro- laarheid en vie- om feest in de kinderen, fami- enden. persoonlijk wil isen, kan dat vrijdag 27 april ot 7.00 u. in „De f", Sleutelbloem- Assen. 40, Assen. Goedemorgen lieve opa Dijkstra hartelijk gefeliciteerd met uw 75ste verjaardag op 23 april. Nog vele gezonde jaren worden u toegewenst door al uw klein- en ach terkleinkinderen. 25 april 1979 „De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen" (Deut. 33:27) tekst werd 50 jaar geleden het huwelijk id van onze lieve ouders, grootouders en touders E. Heslinga H. Heslinga-Koning r en blij hopen wij dit gouden jubileum et hen te vieren op vrijdag 27 april 1979. die dag gelegenheid hen geluk te wensen van 19.30-21.30 in het Geref. kerkelijk cen- tnorah", Wigboldstraat 3 te Ten Boer. uidspaar: iezenbergstraat 9, Ten Boer (Gr.) in dankbare kinderen, klein- ideren en achterkleinkind. God is ons een toevlucht en sterkte Trouwtekst Ps. 46 vers 2a |r en blij hopen wij op D.V. 25 april a.s. te en, dat onze ouders en grootouders H. J. Koskamp en H. J. Koskamp-Meurs feleden in het huwelijk zijn getreden Gesien en Gerrit Lammers- Koskamp ijk: iVillemien en Gerrit Wildenbeest- Koskamp Uiden: Annie en Frank Zevenhuijzen-Koskamp tnbroek: tVim en Willemien Koskamp-Lensink barien en Johan Hartemink-Koskamp )ven: Ab en Clari Koskamp-Splinter <en: ^penk en Alette Koskamp-Wijers en kleinkinderen 9, Sinderenseweg 51, I] Sinderen hen daarmee wil feliciteren is van harte fop zaterdag 28 april van 19.00 tot 21.00 uur in Ploeg". Kerkplein 17 te Varsseveld; ingang "plaats Hovenstraat .s. hopen wij D.V. met kinderen en ^eren ons 40-jarig huwelijksfeest te vieren. zaterdag 5 mei van 15.30-17.30 uur in het xt. Zilverschoon 114 te Apeldoorn. Hasseltlaan 2C 1 H. Pastoor ■1 G. Pastoor-Jonker Arpil hopen onze ouders A. Jansen nc P. Jansen-van Tol arig huwelijksfeest te vieren. 3 mei zullen zij 25-jarig bestaan van de zaak herdenken. 2 n ieder, die van de gelegenheid gebruik wil >m hen te feliciteren, is de receptie op 7 mei !-s|iur tot 19 uur in restaurant „De Vuurtoren", Wilhelminaboulevard. Noordwijk. kinderen: Astrid Anja Piet Noordwijk. aat 62 Psalm 45:2A Mijn hart trilt van blijde woorden. en blij hopen wij met onze ouders op 28 de dag te herdenken dat zij Pieter Mars en Elisabeth Mars-Lof gjjaar in het huwelijk traden. Nettie en Nico 6' Jan en Roos Mieke en Rob m Hans Christiaan Bklegenheid tot felicitatie op 28 april van 16.30 lb uur in restaurant ..De Waegh". Middendam ■jxiekendam. S(Z.H). lalaan 11. Op 14 april 1979 is onverwachts van ons heen gegaan onze geliefde oom Cornells Bakker op de leeftijd van 77 jaar. Hij had zelf geen kinderen en was erg op ons gesteld. Wij denken in grote dankbaarheid aan hem terug. Tante Francien wensen wij Gods kracht toe om dit grote verlies te dragen. De neven en nichten: Cees en Fem Truus en Ger Bert en Bep Corrie en Tom Henk en Diny Anneke en Wim René en Tineke Gerrit en Nies Nog onverwachts, heeft God thuis gehaald. Zijn kind, onze geliefde broer, zwager en oom Willem Dekker echtgenoot van Grietje Groot op de leeftijd van ruim 80 jaar. Dat zijn vast vertrouwen in de opgestane Hei land ook tante Grietje moge troosten. Namens: fam. Dekker: A. Hovenga-Dekker Andijk, 19 april 1979 Laat heden tot Uw lof en prijs mij bij U zijn in 't paradijs. Slotregel lied 206 Op dinsdag 17 april j.l. overleed na een hard nekkige strijd tegen haar langdurige ziekte mijn innig geliefde trouwe vrouw, onze lieve zorgzame mamma en oma, onze blijmoedige zuster Amalia Elizabeth Klazina Bruijn op de leeftijd van 62 jaar. Het is voor ons een grote troost te weten, dat ook voor haar gelden de woorden van psalm 49 vers 16: Maar God zal mijn leven verlossen uit de macht van het dodenrijk, want Hij zal mij opnemen. Dankbaar zijn wij, dat zij de laatste weken mocht doorbrengen in de haar vertrouwde omgeving, omringd door de liefde van hen die zoveel van haar hielden. De begrafenis heeft in alle stilte plaats gehad. Namens allen, I. Bos Amstelveen, 20 april 1979 Bos- en Vaartlaan 41. Op Zijn tijd nam God tot Zich mijn lieve vrouw en trouwe kameraad, onze lieve moeder en grootmoeder Neeltje van Ree-Aalbers op de leeftijd van 61 jaar. Vries. 20 april 1979. Korenbloemstraat 11. H. van Ree Den Haag: C. J. Rutgers van der Loeff-van Ree A. Rutgers van der Loeff Mark Alexander Delfzijl: A. J. van Ree Thuis liever geen bezoek en geen bloemen. Mijn vrouw is opgebaard in de aula op de begraafplaats te Vries. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 24 april om 13.00 uur op de begraafplaats te Vries. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de aula. Ik weet aan wie ik mij vertrouwe al wisselen ook dag en nacht ik ken de rots waarop ik bouwe hij feilt niet, die Uw heil verwacht eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe voor elke dag mij hier gegeven U hoger, reiner loflied toe. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is heden ontslapen op de leeftijd van 84 jaar onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Lubbigje Dolfing-Vrijhof sinds 22 september 1936 weduwe van Jan Dolfing Kamerik: G. Dolfing M. Dolfing-Maarleveld Huizen N.H.: J. G. Hilgeman-Dolfing P. H. Hilgeman Den Helder: A. Roosendaal-Dolfing G. C. Roosendaal Kamerik: J. de Kwaasteniet Haarlem: W. J. Dolfing J. Dolfing-Leijnse Bodegraven: J. Dolfing J. C. Dolfing-Rosema Grijpskerk (Gr J. Huizinga-Dolfing J. Huizinga Cranebrook (N.S.W. Australia): E. K. Peeters-Dolfing A. D. Peeters klein- en achterkleinkinderen Den Helder, 19 april 1979. Corr.adres: G. Dolfing. Kerkstraat 2. Kamerik. Moeder is opgebaard in het Hervormd Cen trum ..Elim" t.o. de Herv. kerk te Kamerik alwaar maandagavond van 7.30 tot 8.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 24 april om 13.00 uur in de Geref. Kerk te Kamerik. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Hervormde Begraaf plaats te Kamerik. Vrij onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Everdina Boer-van der Zanden op de leeftijd van 67 jaar. Roden: R. Boer. Ford Lauderdale Florida USA. H. R. Boer P. Boer-Heringa Malden: R. van Weerd-Boer T. van Weerd Porsgrunn Noorwegen: B. Stoltenberg Hansson-Boer E. Stoltenberg Hansson Steen wijk: G. Boer Hengelo: G. Hartman-Boer A. Hartman Brielle: R. E. Boer Vianen: J. Boer R. Boer-Basters en kleinkinderen Roden, 19 april 1979 Noorderkroon 71. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 24 april a.s. op de Nieuwe Algemene Be graafplaats te Putten om 14.30 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de aula. Molenstraat 33 te Putten om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na af loop van de begrafenis in de aula. Met door dankbaarheid overstemde droefheid geven de Israël-deputaten van de Chr. Geref. Kerken kennis van het overlijden van hun oud- voorzitter ds. L. S. den Boer „Door Joods bloed verlost" was het hem een zaak van dank en roeping zich in te zetten voor Israël. Een 24 jaar heeft hij zo in ons deputaat- schap Israël en de kerken mogen dienen. Namens de deputaten Dr. T. Brienen, voorz. Ds. M. Drayer, secr. .maar wie de Here verwachten, putten nieuwe kracht; zij varen op met vleugelen als arenden; zij lopen maar worden niet moede; zij wandelen maar worden niet mat." Jesaja 40:31 Geheel onverwacht is door haar Heer en Hei land in heerlijkheid opgenomen, mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder, grootmoe der, zuster en schoonzuster Jantje de Jong-Hoekstra in de leeftijd van 70 jaar. 's-Gravenhage: Joh. de Jong Zoetermeer: J. B. de Jong W. de Jong-Slump London (Canada): F. J. Blaak-de Jong W. E. Blaak H. N. van Zijll Langhout-de Jong G. H. van Zijll Langhout Leeuwarden: Th. H. de Jong P. A. J. de Jong-van Oort 's-Gravenhage: N. M. de Jong Kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 19 april 1979 Barneveldstraat 47 Liever geen bezoek aan huis: - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers, Van Diemenstraat 167 te 's-Gravenhage. Bezoek zaterdag en zondag van 1-2, maandag van 5.30-7 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Valkenboskerk, Zuiderparklaan hoek Loosduinsekade, dinsdag 24 april om 2 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 3 uur op de begraafplaats Nieuw Eykenduy- nen aan de Kamperfoeliestraat 2A te 's-Gra venhage. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de ontmoetingsruimte van de kerk. Zo reizen wij allen verder door dalen van verdriet en zorg, door diepten van het kwade, maar ook over hoogten van geluk, voorspoed, zegen. Op weg naar huis Ja!! God nam weer tot Zich mijn lieve man en onze fijne vader en opa Hendrik Hendriks geboren 25 april 1902. Nijkerk: B. Hendriks-de Jong Henny Hendriks Aly Hendriks-van Someren Heieen Ulda Arnold-Hendriks George Arnold Boukeline, Edward, Mieke, Alet te, Henk Heelsum: Tjits Griede-Hendriks Guus Griede Jan-Paul, Annette Utrecht: Wiep Kamphorst-Hendriks Rein Kamphorst Henriëtte. Herma, René Nijkerk 3861 AA. 18 april 1979 Verlaat 5. Geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 23 april a.s. om 12.00 uur. in het Uitvaartcentrum. Frieswijkstraat 56 te Nijkerk (gelegen achter de Algemene Begraafplaats), waarna aansluitend de teraar debestelling zal plaatsvinden. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren. Voor de zeer vele blijken van medeleven, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze gelief de zuster, schoonzuster en tante Sophia Martina Schoneveld betuigen wij u onze hartelijke dank Namens de familie: Gerry Schoneveld 2231 CB Rijnsburg, april 1979 Sandtlaan 23 Langs deze weg danken wij familie, vrienden, buren en bekenden voor de vele blijken van medeleven ontvangen na het overlijden van mijn lieve man. vader en opa Martinus Paats De zeer vele blijken van medeleven maken het ons onmogelijk U allen in een persoonlijk schrijven te bedanken. Weest U er van overtuigd, dat uw belangstelling zeer werd gewaardeerd, waaraan wij een dankbare herin nering zullen bewaren. J. M. Paats-Moeliker. kinderen en kleinkinderen Leiden, april 1979 Muldersstraat 22 Gemeente Termunten De txjrqemewtef <M> qemeeeie T»fmunten majki bekend 1 dat te» votdoervnq Mn de aHheten 63 en 10 do' onte«jer»nQs«ni een commissie uit Gedeputeerde Staten de' province Gron.n^-, Omgestaan door de daartoe door hel algemeen bestuur aangeweam deskundige en het hoofd van hel bestuur de' gemeente in hel gemeentehuis aldaar ïitlmg zal houden de 7e mei 1979 lo tS 00 uur ienemde de bezwaren van belanghebbenden aan le horen tegen hel plan van hel werk en de voorgenomen onteigening ton name van do province Groningen voor de aanleq van een zeedi|k in de OoUard tussen de Landpunt van Reide en de Johannes KerkhovenpokJef met bi (komende werken m de gemeente Termunten en nodigt belanghebbenden uit om hun bezwaren ter plaatse en ure vermeid mondeling ot $chntteii|k aan genoemde eomrmssre mede te 2 dat de stukken bedoek) m het eerste en laatste i.d van atikei 12 der ontcgenmgswet ter mzage van een ieder worden nedergeiegd secretarie der gemeente van 21 april 1979 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de gemeente heelt volbracht Woldendorp 21 apni lV9 De burgemoostor voornoemd M Ztilslrn Wij danken allen oprecht voor de schriftelijke en persoonlijke blijken van medeleven bij het overlijden van onze schoonzuster, tante en vriendin Catharina Wilhelmina van der Lee Uit aller naam: D. J. van der Lee Rotterdam, april 1979 PROT.CHR.STICHTING TEHUIZEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN IN NOORD HOLLAND In ons gezinsvervangend tehuis „DROOGHE WEERT" le Julianadorp is op korte termijn plaats voor een Voor deze functie worden gevraagd: Diploma O.B.M. V.S.I.D./G.V.T. of Z. Kinderbescherming A.B.-M.B.O./I.W. Onderwijsakte Informatie kunt u inwinnen bij het hoofd de heer F. Faber, tel. 02235- 1566. Sollicitatiebrieven te richten aan de alg. direc teur mevr. Schetter, Prot. Chr. Stichting Tehui zen voor Geesteliik Gehandicapten p/a Bree- laan 75, te Bergen N-Holland. de tjongerschans OOSTERHESSELEN (Dr.) 28 juli - 4 augustus 1979: een zomerkursus voor zelfstandig wonenden rond 25 jaar. INLICHTINGEN bij de administratie van het cen trum, Witte Zand 18, Oosterhesselen. telefoon (05248) 1651. Diversen Ten behoeve van onze afdeling obstetrie vragen wij voor een spoedige indiensttreding een Hij/zij zal haar/zijn werkzaamheden onder su pervisie van de in het ziekenhuis aanwezige gynaecologen verrichten en tezamen met een kollega periodiek bereikbaarheidsdiensten ver richten. Salarisgrenzen: 2.378,87—/ 2.881,69. CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. De Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door de medisch direkteur. P. Heun, tel. 05130- 44444, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de dienst personeelszaken van de tjonger schans, postbus 10500, 0440 MA Heerenveen. DE BOUWWINKEL 01686-3650 OUD BEYERLAND Ruime, mooi gelegen tussen woning met berging. Ind.: hal. toilet, trap. ruime keuken aansluitend op kamer met tuindeur en trapkast. 1e verd.: 3 sl.k.. badk., ligbad, 2e toilet, wastafel, c.v. en gas- boilerruimte. 2e verd.: ruime zolderkamer en groot terras. Wordt in mei '79 opgeleverd, voor rekening verkoper, ople vering 1 juli 79. 189 000 k.k. HOGE ZWALUWE Riant gelegen helft 2/1 kap. Ind.: L-kamer. open keuken trap. toilet. 1e verd.: 3 sl.k.. 2e toilet, bergkast. Zolderverd.: 4 sl.k., gasbotler, c.v.. ruime ga rage en berging. Mooie grote tuin. extra voorziening dubbe le beglazing en isolatie. Ople vering voorzomer 1980, 199.000 k.k. ROCKANJE Mooie ruime hoekwoning met berging. Inh. 428 m3. Ind.: ruime hal, toilet, trap ruime kamer met zijraam, open keuken en wasruimte le verd.: grote badk. m. lig bad. 2e toilet, 3 sl.k. met losse kasten, grote zolderk. m raam over hele lengte voor zij- en achtertuin op zw. c.v., benedenverd. voorz. v. dub bele beglazing, voor en achtei zonwering. Oplevering direct 189 000 k.k. 01686-3650 DE BOUWWINKEL over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Buitenland In de bekende urbanisatie LA COFETA FUMA verkopen wij. nabij zwembad en tennisbaan, onze nieuwe Jupiter-bunga- low. 2 slaapk luxe inger., riant uitzicht over Middellandse Zee. Prijs 92.500. Telefoon 013-331834 Corstjens verhuizingen B.V. maandelijks verhuizen wij naar/uit Spanje, Frankrijk, Zwitserland per auto ook alle andere landen in Europa verpakkingen overzee verzorging douaneformaliteiten, ook voor 2e huls binnenlandse verhuizingen Noord Hollandstraat 14. Adam. Tel. 444195 telex 15522. Te koop in een der fraaiste streken van de degelijk uitgevoerde vakantiechalets in hout of steen (grootte en uitvoering naar eigen keuze) op eigen grond, met in vakantiepark. Int. C J Kieipoel, Venkelhof 88. 4907 HL Oosterhout (N -B tel. 01620-31489 en J P Lauwenjs. tel 01620-26142

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11