Uit brieven van lezers FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 20 APRIL 1979 TROUW/KWARTET. 16 - voorkomt in de officiële naam van de Commissie van toezicht Met de ..plannetjes" wilde alleen de argwaan van de betrokken gemeenteraden ge- ruggereerd zijn. Deze rubnek is uitsluitend bestemd voor korte readies op in deze krant gelezen benchten. artikelen en commentaren, en met voor open boeven gedichten oproepen oi reacties op advertenties (deze laatste dienen tot de directie gericht te worden) De redactie behoudt zich het recht van bekorting voor Hierover o» over het met plaatsen (meestal door ruimtegebrek) kunnen wij helaas niet corresponde ren. Sneven adresseren aan Secretans hoofdredactie Trouw. Postbus 859.1000 AW Amsterdam B<| pubiikatie worden naam en woonplaats van de schrijver vermeld Persvrijheid Dans om het gen Onder de titel „Dans om het gen" zet wetenschapsjournalist Rob Fop- pema, zoals steeds heel helder, de verschillende aspecten van het DNA- onderzoek uiteen. Dit onderzoek heeft in de V.3. geleid tot goede voor uitzichten waarbij zowel menselijk groeihormoon als insuline door bac- terieén geproduceerd zou kunnen worden. Het is dan wat vreemd dat hij. zoals vele Journalisten, dit soort werk met het woord knutselen aan duidt. Knutselen is op zijn best ama teuristisch bezig zijn en in de ongun stige betekenis staat het gelijk met prutsen. Niemand heeft graag te aien met een loodgieter die bekend sta^t als een knutselaar. Er zijn meer sug gestieve termen op dit terrein in om loop zoals „sleutelen aan de erfelijk heid". ook de term „manipuleren met genen" wordt gebruikt. Ze hebben allen een ongunstige ondertoon. Wie aan een auto sleutelt moet maar af wachten of die weer wil gaan rijden; een journalist die zijn lezers manipu leert, geniet weinig vertrouwen. Fop- pema heeft het ook over „de planne tjes van de dames en heren aan plaat selijke universiteiten". Ook zo n sug gestief zinnetje, dat doet denken aan een niet serieus te nemen kleuterklas- Je dat eens iets wil proberen. Waarom dit negatieve taalgebruik? Vermoe delijk om aan te geven dat men vindt dat aan het onderzoek griezelige kan ten zitten Ais dat zo is dan richt men zijn onrustgevoelens toch aan het verkeerde adres Hoe men ook over DNA-onderzoek mag denken, ama teur- of prutswerk is het zeker niet! Zoals het artikel ook aangeeft zijn er zeker problemen, ook al is het onder zoek goed vakwerk. Dat zijn echter vooral problemen op politiek terrein. De hamvraag is. hoe de toepassing van deze nieuwe kennis maatschap pelijk gezien in goede banen geleld kan worden. Het echte probleem is de inrichting van een toeKomstige maat schappij. waar men met steeds meer wetenschap zal moeten leren omgaan of er mee ten onder gaan. Aan dit proces leiding te geven is in de eerste plaats een taak voor politici en voorlichters, een taak die ze niet kunnen afschuiven door de weten schappers die de nieuwe kennis aan reiken. bij voorbaat belachelijk te maken. Wat de gemiddelde politicus aan maatschappij-vernieuwing doet is niet bemoedigend. Wat knutselen aan de werkgelegenheid, een beetje sleutelen aan de betalingsbalans en manipuleren met de voorlichting over een verondersteld Russisch overwicht om de defensie-begroting te verhogen. Dit in het kader van een collectieve dans rond het gouden kalf van de economische groei en een ka binet dat ondertussen op de winkel past. (Wiegel) In zo'n maatschappij dreigt het DNA-onderzoek zoals alle wetenschap inderdaad geen zegen maar een vloek te worden. Oegstgeest dr. P. van Duyn Naschrift van Rob Foppema: Met de omschrijving „knutselen" be doel lk niets onaardigs. Het lijkt mij beeldend voor wat de onderzoekers doen. en ik zal het daarom blijven gebruiken tot iemand iets beters aan de hand doet „Manipuleren" klinkt inderdaad naar. hoewel het (nog) Twee uitspraken in uw blad van 14 april trokken mijn aandacht De eer ste ls de waarschuwing van de voor zitter van de Nederlandse Dagblad Pers (de directeuren van de dagblad uitgeverijen) tegen gevaren, die onze persvrijheid bedreigen. De NDP- voorzltter had het erover dat de over heid de pers te veel als een gewone bedrijfstak ziet en te weinig als insti tuut met een bijzonder algemeen be lang. Hij doelde daarbij op de over- heidsplannen om ook de dagbladen aan te slaan voor de BTW Het is curieus te lezen, dat krantendirecteu ren nu wèl weet hebben van de bij zondere positie van dagbladen. Ik herinner mij namelijk nog levendig, dat ten tijde van allerlei krantenfu sies directies benadrukten, dat de krant een doodgewoon commercieel produkt was als schoensmeer en hon- devoer. Derhalve moesten redacteu ren niet liggen zeuren over de „identi teit" van hun bladen. De tweede merkwaardige uitspraak is die van een groot-mogol in de va derlandse boekenuitgeverijen, me neer Van den Brink van Elsevier. Ver schraling van het boekenaanbod is volgens hem niet te wijten aan de concentraties in het uitgeversbedrijf: „Een zo groot bedrijf durft meer te wagen dan een kleine uitgeverij. Zo'n klein bedrijf kan zich geen waagstuk ken veroorloven." Je moet toch maar lef hebben, hoor. De uitgeversmam moet Elsevier heeft zich altijd onder scheiden in het uitgeven van overwe gend risicoloze plaatjesboeken en verhalen en van maar zeer weinig commercieel wat moeilijker liggende uitgaven. En ieder kan weten, dat het vaak Juist de kleine(re) uitgeverijen zijn, die zich de waagstukken veroor loven van hoogwaardig, maar com mercieel minder aantrekkelijke werken. Niemand hoeft zich dan ook enige illusie te maken over de toekomst van onze „overdrachtsindustrie": de (commerciële) onbenulligheid zal haar opmars voortzetten op radio en tv. in kranten en boeken Voor wie zich daar niet mee bezig houden, zal het modderen in de marge zijn tot de dood erop volgt. Stolwijk A. Hoeksema Mahlangu (4) In haar commentaar (2) bij de execu tie van Solomon Mahlangu in Zuid- Afrika. schreef de redactie van „Trouw" op 10 april jl „Mahlangu is terecht gesteld voor feiten die alleen maar strafbaar zijn volgens een .recht' dat moet dienen om het apart heidssysteem in stand te houden." Moet ik daaruit opmaken, dat Mah langu niet strafbaar zou zijn geweest volgens het recht van een systeem, dat naar het oordeel van de redactie wèl deugt? Gesteld eens. dat een drietal tot de tanden met explosieven en automati sche pistolen gewapende jongelui tij dens een koffiepauze het redactiebu reau van „Trouw" binnendrong en zo maar een paar hun onbekende redac teuren neerknalde. Hun reden daar toe door velen misschien zeer plau sibel geacht blijkt te zijn, dat zij (of hun lastgevers) het Nederlandse „sys teem" van binnenlands beleid zeer ondeugdelijk achten. Zou de redactie eens willen medede len of zulke schutters hier nu straf baar of niet strafbaar zouden behoren te zijn? En ook of ik en vele anderen met mij. die het Nederlandse „sys teem" heel erg ondeugdelijk vinden, en desondanks van oordeel zijn dat de schutters de doodstraf zouden be horen te krijgen (welke helaas uit onze wetgeving is gebannen) hele maal op de verkeerde toer zitten? En. zo ja. waarom dan toch? Doesburg G. Goossens Naschrift redactie: het is te simpel Solomon Mahlangu te vergelijken met een schuttter die zo maar ergens wat mensen neerknalt. De rol van Mahlangu bij de mislukte terreur actie. die uitliep op een schietpartij, is tijdens het proces niet precies vast gesteld. Dat hoefde ook niet. want hij kon volgens de Zuidafrikaanse wet ten tegen het terrorisme sowieso ter dood worden veroordeeld, ook al zou vast hebben gestaan dat hij zelf geen wapen had aangeraakt. Dat bedoel den wij toen wij schreven dat Mah langu terecht werd gesteld voor fei ten die alleen volgens het recht van het apartheidssysteem strafbaar zijn. Doop (2) Ik ben het eens met ds. Van Nood De erkenning van de classis Haarlem vind ik niet juist. Er is absoluut geen enkele schriftuur-plaats te vinden waaruit blijkt dat het een geldige doop zou zijn. Zelfs in de allernieuw ste stukken van onze kerken, blijkt nergens uit dat de doop door drie personen bediend wordt. Het voor naamste punt vind ik dat Onze Here Jezus Christus gedoopt werd door Johannes, en zo zou Onze Here Jezus het hebben. Bussum Amels Hoogtezon Het is wel interessant eindelijk ln de krant te lezen dat de hoogtezon-do- minee geen persoonlijke brieven be antwoordt. Tenzij je een welgevallig „realistisch" probleem aandraagt, waarover hij zijn mening te beste kan geven. Wat dat echter met pastorale zorg te maken heeft, is mij een raad sel. De luisteraars krijgen op deze manier steeds weer een nieuw „rea listisch probleem" opgedrongen, in plaats van de bevrijdende boodschap van Ood over hun ziekten en zonden, zoals bijvoorbeeld in het programma „Licht en uitzicht" te beluisteren valt. Ouderkerk aan den IJssel H. G. van der Weyden In tegenstelling tot rampen, waar door de mensheid vroeger getroffen werd. is een ramp met een kerncen trale een ramp, die wat de nawerking betreft niet aan plaats en tijd gebon den is. Éénmaal vrijgekomen radio activiteit kan immers zeer ernstige gevolgen hebben voor het leven zelf in een gebied dat veel groter is dan het terrein, waar de kerncentrale staat èn over een tijdsbestek van vele tientallen Jaren. Dat er bij traditionele vormen van energie-opwekking honderden doden vallen per jaar. zoals de heer Ahs- mann beweert, is zeker triest. Het is echter een onzinnig en naïef argu ment vóór de kernenergie, met be hulp waarvan wij onze verkwistende manier van leven denken voort te kunnen zetten. Een manier van leven die per jaar overigens zeker honderd duizend verkeersdoden over de hele wereld eist. Enschede H. Hones Journaal Van harte ben ik het eens met uw commentaar waarin u stelt dat het NOS-journaal de serieuze betoging van homofielen en mensen die met hen meevoelen verlaagde tot een uit dagende grap door het uitzenden van beelden van elkaar uitdagend zoe nende jongelieden. Maar toch Tot voor kort waren dergelijke onderwer pen in het NOS-joumaal taboe en nu was het de opening. Bovendien bleek de bedoelde opname in het NOS-jour- naal van half tien alweer te zijn inge kort. zodat daar de storende scène ontbrak. Wat mij betreft dus toch alle lof voor de NOS, die kleine schoon- heidsfout neem ik graag op de koop toe. Best Joop Boonstra Kernenergie (9) In kernenergie (3) verdedigt de heer Ahsmann de kernenergie als veilig, omdat het aantal doden dat daarbij valt. verwaarloosbaar is, in tegenstel ling tot andere vormen van energie opwekking Als „Harrisburg" echter één ding duidelijk heeft gemaakt, is het juist wel, dat het aantal doden niet een juist criterium is. Deze krant heeft een speciaal telefoonnum mervoor mensen die zin hebben in een abon nement 020-65 93 88 Inspraak Capelse Met foto's gee| schending van, staatsgeheimer ROTTERDAM Het bezitf verzameling van 170 foto's) tenaren van de binnenland heidsdienst (BVD) kan niq aangemerkt als „schending staatsgeheim" Tot deze kwam donderdag de Rot^ rechtbank in zijn vonnis teg» jarige Rob G. die veertien da den voor dit delect terechtsf" vendien was G. een aantal en inbraken ter voorbereii terroristische acties ten lastf" G. werd op 7 oktober 1977 in hem gehuurde garage-box ij t aan den IJssel gearresteerd >1 werd een groot aantal gesU j] werpen en een verzameling BVD-agenten gevonden Dt werden door de Rotterdan e ters zo verouderd, incomple 7 delijk en amateuristisch tag dat niet van een „staatsge rakter" gesproken kan wo^, vens speelde een rol dat systematisch bundelen van een verborgen camera gen e to's niet is gebleken. Rob G. tegen wie drie jaar >t nisstraf met aftrek was geé e eveneens vrijgesproken vai y ten laste gelegdde diefstall braken. De rechtbank was deel dat er onvoldoende verl jj aangetoond tussen G.'s v^r aandeel hierin en de aanwes w de garage van de uit divers< ven afkomstige goederen, w^, wapens, munitie en unifor e{ halve G. hadden nog versl^ anderen toegang tot de gar p Rob G. werd evenwel tot apa jaar gevangenisstraf met af m oordeeld omdat hij schuldig a vonden aan verboden wapeitd gewoonte-heling. (het verbot c den van gestolen goederen), n Omdat de uitspraak van dt. damse rechtbank een nieuwe^ de term „staatsgeheim" zou werpen was de publieke be ling groot. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen Oma van Namen Wij feliciteren u met uw 80-ste verjaardag Hans, Gertjjan, Marlies, Eric, Edwin. Ellen en Angela In plaats van kaarten. 1939 1979 Ps 4:7 Op zaterdag 28 april 1979 D.V. hopen onze ouders en grootouders P. Beukema G. Beukema Rijskamp de dag te gedenken, dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Noordwijkerhout: J. Beukema G. Beukema-Boerefijn Heerenveen: Z. Dijkstra-Beukema H. Dijkstra Putten: J. Beukema K. Beukema-te Velde Stedum: K. Beukema Stedum: A. Meindersma- Beukema J. Meindersma Gelegenheid tot felicite ren op zaterdag 28 april van 19-20.30 uur in ge bouw Trefpunt, Bedu- merweg, Stedum. Stedum. D. Triezen bergstraat 22. In plaats van kaarten Blij en dankbaar hopen wij D.V. met onze kinderen en kleinkinderen ons 40 jarig huwelijksfeest te vieren. W. de Vries A. A. de Vries-Knulst Indien u ons wilt gelukwensen, bent u van harte welkom in de Ontmoetingshal van de Verrijzenis kerk. Springerstraat 340. Rotterdam-Alexanderpol- der op vrijdag 27 april 1979 van 8 tot half 10 's avonds. 3068 VG Rotterdam. Cordell Hullplaats 333. Dinsdag 24 april 1979 hopen onze ouders en grootou- W. 't Hart ders A. 't Hart-Snel D.V. te gedenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. De kinderen en kleinkinderen zijn dankbaar en blij dit samen met hen te kunnen vieren. U heeft de gelegenheid hen te feliciteren op woens dag 25 april 1979 van 18 00 tot 19 30 u. in de Imma- nuelkerk Schoemakerstraat 1 te Delft. Prof. Telderslaan 191 2628 XC Delft In de gezegende ouderdom van 92 jaar heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Zandwijk-Bal weduwe van Huibrecht Zandwijk. Uit aller naam: J. J. Zandwijk 's-Gravenhage. 18 apnl 1979 Bejaardencentrum Landscheiding Isabellaland 1700 Correspondentie-adres W. A. Wentink Antonie Duvckstraat 13 2582 TB 's-Gravenhage De rouwdienst zal gehouden worden in Bejaar dencentrum Landscheiding, maandag 23 april om II 30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaat- Duinhof. gemeente Velsen. om circa 2 uur Op le Paasdag nam de Heer tot zich onze lieve vriendin Rie de Zeeuw in de leeftijd van 76 jaar. Wageningen. C. van Niekerken S. van Niekerken-Wiencke Zutphen: C. M. E- Breukelaar-Kappers Klundert: J. Haaksma-van Niekerken G- Haaksma Didam: E. van Werven- van Niekerken H. L. L. van Werven 's-Gravenhage: G. van Niekerken B.C. van Niekerken- Landwehr Zutphen, 15 april 1979 RECTIFICATIE Plotseling is uit onze kring heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve vriendin, zuster en tante Maria de Zeeuw op de leeftijd van 76 jaar. Pasen: „Jezus leeft, en ik met Hem". Zutphen, 15 april 1979. Zutphen: J. M. van Niekerken Nederhorst den Berg: P. de Zeeuw Namens neven en nichten Zutphen: L. Aldershoff-de Zeeuw U. F. Aldershoff Zutphen: A. de Zeeuw Corr.adressen: 7203 AN Zutphen. Deventerweg 83, 7201 BK Zutphen. Berkelsingel 11. Geen bezoek aan huis en geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 april om 14.00 uur op de Oude Algemene Begraafplaats. Warnsveldseweg te Zutphen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis, dat op 18 april volkomen onverwacht van ons is heengegaan mijn liefhebbende echtgenoot, onze liefhebbende vader en onze liefhebbende schoonzoon Jan Spaanstra op de leeftijd van 51 jaar. Namens de familie: C. H. J. Spaanstra-Kiers Amsterdam, 1979 Darwinplantsoen 3 1097 EX Amsterdam Thuis geen bezoek Geen toespraken Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC. Ook- meerweg 273. Amsterdam-Osdorp, zaterdag en zondag van 13.00-15.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 24 april a.s. tegen 14.30 uur op de gemeen telijke begraafplaats Westgaarde. Ookmeer- weg 275, Amsterdam (bereikbaar met bus 23). Met grote verslagenheid delen wij u mede dat volkomen onverwacht is heengegaan, onze di recteur de heer J. Spaanstra Namens personeel: Confectie Industrie EL-GRECO B V. Amsterdam 18 april 1979. Jan Rebelstraat 24, 1069 CC Amsterdam I.v.m. de begrafenis zal ons bedrijf dinsdag 24 april a.s. gesloten zijn. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze leerling-prakti- kant Louwe Willem Wiegman op de leeftijd van 21 jaar. „God is niet een God van doden, maar van levenden." (Math. 22:33) Groningen, 17 april 1979 Bestuur, personeel en leerlingen van de Chr. M.T.S. te Groningen In volle vrede van ons heengegaan, na een zeer moedig gedragen lijden, onze broer en zwager Arie Cornelis Bak Rotterdam, Robijnstraat 14A Familie Bak Familie Gijzen Rouwbezoek, zaterdag 21 april a s.. Heemraad- singel 287 van 13.00-13.30 uur Crematie maandag 23 april, op de begraaf plaats Hofwijk om 14.00 uur De HEERE heeft heden in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze moeder en oma Maria Hendrika Hoeksema-Lodder weduwe van Jacob Hoeksema op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam: Klaske Hoeksema Strathroy (Can.): Ank van den Ende-Hoeksema Toon van den Ende Zwanenburg: Bep van Neuren-Hoeksema Leen van Neuren Krommenie: Riet de Groot-Hoeksema Piet de Groot Amsterdam: Richt je de Vries-Hoeksema Henk de Vries Haarlem: Henk Hoeksema Gré Hoeksema-van Oeveren Baarn. Jaap Hoeksema Hermien Hoeksema-Wiggers Driebergen: Bram Hoeksema Greet Hoeksema-den Uyl Bunschoten: Alie Bos-Hoeksema Hugo Bos en kleinkinderen Badhoevedorp. 19 april 1979 Huize „Uitzicht", Franklinstraat 1 Forelstraat 83, 2037 Correspondentieadres KR Haarlem. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer van Dunwegs Begrafenis en Crematie Associatie, Tuinweg 9 te Hoofddorp, alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 23 april om 14.00 uur in de aula op de ned. herv. begraafplaats te Zwanenburg, waarna de begrafenis in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gele genheid tot condoleren in de aula op de be graafplaats. Tijdens de vakantie bij zijn familie in Canada is door de Heer onverwacht van ons weggeno men mijn geliefde man en onze geliefde vader en grootvader Pieter Johannes van Driesum oud 56 jaar ..Jezus. Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Meppel: L. van Driesum-van Setten Ditje en Arjan Hans en Marja Dick en Jeanette Peter Alies Meppel. 13 april 1979 Grote Kerkstraat 19 Geen toespraken Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de aula op de algemene begraafplaats te Meppel op zaterdag 21 april om 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Zij die de plechtigheid wensen bij te wonen, worden ver zocht om 11.50 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Ps. 39:6 Heden behaagde het de Heer. na een langdurig en geduldig gedragen lijden van ons te nemen onze geliefde man, vader, behuwd- en groot vader Hindrik Perdok Emeritus zendingspredikant van de Neder lands-Hervormde Kerk in de leeftijd van 70 jaar. Oegstgeest: Sj. Perdok-Meijer Katwijk: C. T. F. Perdok M. Perdok-Schalk Henk, Arnold en Marja Grams bergen: M. M. Valk-Perdok H. Valk Jeanette en Marthijs IJsselstein: M. H. Perdok F. C. Bleys 2343 EH Oegstgeest, 18 april 1979 Frans Halslaan 21 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Van Wijckerslooth", van Wijckerslooth- plein te Oegstgeest. Thuis en aan de rouwkamer geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op maandag 23 april a.s. om 15.00 uur in de „Groene- of Willibrord- kerk" te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Kerk. De Here kent de zijnen 2 TimótheüsL Heden is na een langdurig en moedig gedr^ lijden van ons heengegaan, mijn lieve i onze zorgzame vader en grootvader Jan Hendrik Blok in de leeftijd van 56 jaar Amsterdam, H. I. W. Blok-Langguth Aszlar-Werdorf (West-Duitsland). H. W. Otto-Blok F. Otto Amsterdam. B. J. Blok A. Blok-de Groot Helene Elke Martin en kleinkinderen: Melanie en Sebastian Iwan en Martijn Amsterdam-N., 17 april 1979 Sleutelbloemstraat 36 Het overlijden heeft plaatsgevonden te Dijjj mershausen (West-Duitsland). Teraardebi ling aldaar op zaterdag 21 april om 13.30' plaatselijke tijd, voorafgegaan door een rdl] dienst in de aula van de begraafplaats. Thuis geen bezoek. Woensdag 18 april overleed te Oegstgeest, in vol vertrouwen op zijn Heer, onze goede vriend en collega Ds. H. Perdok zendingspredikant, oud 70 jaar. Hij diende Christus' Kerk, eerst vanaf 1933 als zendingspredikant in Midden-Celebes en daar na van 1954 tot 1973 op het Zendingsbureau te Oegstgeest. "Hetzij dal wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren." Namens de medewerkers en het secreta riaat van de Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk: H. Bootsma Oegstgeest. april 1979 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 23 april te 3 uur vanuit de Groene Kerk te Oegst geest In Christus ontslapen: onze lieve vader, groot- en overgrootvadd Lieven Stoffel den Boer weduwnaar van Maria Adriana van hoven, geboren 30 april 1898 emeritus predikant van de Christelijke 0> formeerde Kerken ridder in de orde van Oranje Nassaü- Utrecht: M. G. L. den Boer A. M. Ch. den Boer-Konz Rijswijk: G. M. A. den Boer Zaandam: M. J. A. Ausma-den Boer Tj. Ausma Goudriaan: J. G. Th. den Boer J. L. M. den Boer-Mak Rijswijk: J. M. A. van Cruijningen-den A. J. van Cruijningen Moerkapelle: L. S. den Boer H. S. den Boer-Blokzijl Stadskanaal: Th. L. H. de Jonge-den Boer j, J. J. de Jonge kleinkinderen en achterklein Rijswijk, 19 april 1979 Clavecimbellaan 289 Geen bezoek aan huis Pa is opgebaard in het rouwcentrum 1 Postremus, Emmastraat 11, Rijswijk. Be uren van 16.30 tot 17.30 uur. Degedachtenisdienst zal worden gehoud de „Verzoeningskerk". Dr. H. J. van Mooi 33, Rijswijk op maandag 23 april om 13.3( waarna de bijzetting op de begraaff „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelies 2A te 's-Gravenhage omstreeks 15.00 uur Gelegenheid tot condoleren na de begra in de aula van de begraafplaats. 1< Hierbij willen wij u hartelijk danken voor uvl stelling en medeleven tijdens de ziekte en overlijden van Helena Jacoba Klein- van der Baan Uit aller naam. M. A van der Baan-dc Jong. Van Nijenrodeweg 815. Amsterdam-Buitenveldert n 2i Apl-

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18