<L Trouw AMILIEBERICHTEN ELKE ZATERDAG IN "icAG 19 APRIL 1979 TROUW/KWARTET 11 van maandag tot en met vr»|dag telefo- - an 9 00-19 30 uur opgegeven worden op 020-913456 dagavond is dit alleen mogeli|k van O.OO uur Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van Pieter Christiaan Nicolaas Klaas van Gelderen Ineke van Gelderen- Roos Mariëll^ Janco 18 april 1979 Keizer Karelweg 64. Amstelveen. u a.s. hopen onze ouders Bram van Weeren Kate Dijkstra huwelijk te vieren. hiermee feliciteren, dan bent u van harte zaterdag 28 april a.s. van 15.30-17.30 uur Koningshuys", Wilhelminalaan 12 te Lenie Pia en Hans Bram Egbert Ruth issenheim, april 1979 16 Bas de Leeuw en Rie Oudshoorn op 29 april 25 jaar getrouwd te zijn. inderen willen we dit 27 april vieren. d tot feliciteren van 19-20.15 uur in Concor- iin. Woerden. Opa en oma Molle Hartelijk gefeliciteerd met uw 40-jarig huwelijk. Marianne Marisca Renate Paul Jan Richard 26 april hopen wij met onze Ouders en Berend Oosterhoff ntje Oosterhoff-Buikema i dat de Heere hen gedurende 70 jaar 1 en gespaard heeft. kbaar voor de zegen ons hierin geschon- ten deze dag samen met hen in familie- i Bosch te vieren. I Z. K. Hamming-Oosterhoff P. S. J. Oosterhoff- P. Oosterhoff-Coeleman Klein- en achterkleinkinderen lerzand Vredevorst. Gij kunt gebieden de ',ed' op aard' en in mijn ziel. Gezang 26. naar Jesaja 9 6 olie overtuiging van haar geloof is in ons heengegaan onze geliefde moe- iotmoeder. overgrootmoeder, zuster en ^ïje Katharina Vroegindewey geboren Van der Knaap weduwe van G. Vroegindewey W iderdom van 86 jaar. ordrecht: rvr. K. Vroegindewey Wl N. Vroegindewey-Kes h Rijp: J. Vroegindewey J. Vroegindewey-Spek ïdrecht: M. Vroegindewey ïmskerk: J C. Fiege-Vroegindewey H J Fiege ordwijk: C. Passchier-Vroegindewey J. Passchier icker: M. Ras-Vroegindewey W Ras t hoven: P. G. Vroegindewey G. van Butselaar "*ht. 18 april 1979. ■fondentieadres: «raat 28. 3312 SH Dordrecht Geen bloemen. Jene ligt opgebaard in bejaardente- Vreedonk". Vreedonklaan 2 te Dor- leid tot condoleance- en rouwbezoek g van 17.00 tot 17.45 uur dienst zal worden gehouden maandag a.s om 11.15 uur in de aula van Jentehuis ..Vreedonk", waarna de ter- :elling zal plaatsvinden op de algeme- afplaats aan de Nassauweg te Dor- i 12 00 uur lechtigheid is er nogmaals gelegenheid bieren in de aula van bovengenoemde [plaats In Jezus ontslapen mijn geliefde man. onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Hidde Reinder Jan van der Veen oud-notaris Officier in de Orde van Oranje-Nassau oud 85 jaar. „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". Romeinen 14 8 Groningen: M. J. van der Veen-Duvekot Zutphen: A. E. H. van der Kluit van der Veen J. van der Kluit Rein en Marieken, Jan Stef en Christien Hidde en Kitty Trudie en Luc Krimpen aan den IJssel: S. van der Veen M. J. van der Veen-Schenkeveld Hidde Arie Leidschendam: E. H. A. van der Veen 9722 GX Groningen, 14 april 1979. van Houtenlaan 158a. De begrafenis heeft in kleine kring plaatsge vonden op woensdag 18 april. In Jezus ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Hidde Reinder Jan van der Veen oud-notaris, Officier in de Orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van 85 jaar. Bussum, J. C. van der Veen Bussum, A. E. H. van der Veen Heelsum, S. C. van der Veen-Weenink Neven en nichten- 14 april 1979 Op paasmorgen overleed onze lieve schoonzus ter en tante P. C. van Driel-Heuseveldt Amsterdam: J. Heuseveldt-Puister Rotterdam: W. L. Bakker-Heuseveldt Utrecht: P. T. E. Geerlings-Heuseveldt H. J. Geerlings nichten en neven Na een leven van strijd is tot onze droefheid overleden mijn lieve man. onze vader en groot vader Johannes Marinus Tichelman geboren 8 mei 1900 te Tholen. Wij zijn dankbaar voor zijn liefde en toewij- ding. A. T. Tichelman-Tromp Visser Leusden: M. A. de Groot-Tichelman R. de Groot Loehem: C. M. G. van Dam-Tichelman H. F. van Dam Fedde, Ans Amstelveen: H. J. Tichelman M. J. Tichelman-Geels Karin Steenderen: S. Tichelman M. T. Tichelman-Stuij Ineke, Bart, Michel Rotterdam, 17 april 1979. Freericksplaats 51. Aan huis geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 21 april om 10.30 uur in de Messiaskerk aan de Debussylaan 19, waarna de begrafenis om 11.30 uur op de begraafplaats Oud-Kralingen, Kralingseweg 334 zal plaatshebben. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 9.45 tot 10.15 uur in de Messiaskerk. Plotseling is uit onze kring heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve vriendin, zuster en tante Maria de Zeeuw op de leeftijd van 76 jaar. Pasen: „Jezus leeft, en ik met Hem Zutphen. 15 april 1979. Zutphen: J. M. van Niekerken Nederhorst den Berg: P. de Zeeuw Namens nichten en neven: Zutphen: L. Aldershoff-de Zeeuw Utrecht: U. F. Aldershoff Zutphen: A. de Zeeuw Corr.-adressen: 7203 AN Zutphen. Deventerweg 83 7201 BK Zutphen. Berkelsingel 11. Geen bezoek aan huis en geen toespraken. De overledene is opgebaard in de aula van de Zutphense Begrafenis Stichting. Lievevrou wenstraat 12 te Zutphen waar gelegenheid is om het condoléanceregister te tekenen donder dag 19 april a.s. van 19.00 - 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 april a s. on 14.00 uur op de Oude Algemene Begraafplaats. Warnsveldseweg te Zutphen Na de plechtigheid «s er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats Op Goede Vrijdag ging in volle vrede van ons heen. onze lieve nicht Irma Louise Prudhomme van Reine-Goedhart oud 34 jaar. Wij bidden haar man, kinderen en moeder Gods troost toe bij dit smartelijk verlies. Kaspischestr. 8 8303 EX Emmeloord. Fam. Goedhart-Hassing in Sliedrecht, Rijswijk. Schiedam. Leidschendam. Zacht en kalm overleed mijn geliefde moeder, onze grootmoeder en zuster Laurentina Gerarda Meijer weduwe van Johan Christiaan Kroner op de leeftijd van bijna 78 jaar. M. M. Kroner R. E. Bakkers H. J. Meijer Amsterdam. 16 april 1979. Huize Tabitha, Ingenhouszhof 15. Correspondentie-adres: De heer H. J. Meijer, Smeenklaan 88, Amstelveen. De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere niging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 20 april om 10 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat 101 om 9.15 uur. In alle vrede is heden van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Johanna Harmina Spoelder op de leeftijd van bijna 62 jaar. „Als dit het laatste zou zijn, dan was er geen hoop meer. Maar dit laatste is het nteuwe begin, wal nooit zal ophouden." Hoogeveen W de Lange Sneek: Jeanette en Jan Durban (Z.-Afrika): Henk en Nelly IJsselstein: Wiendelt en Leni Oenkerk: Reinout en Tineke Hoogeveen: Leon en Doetie en kleinkinderen Hoogeveen, 18 april 1979 Correspondentieadres: Van Limburg Stirumstraat 14, 7901 AR Hoogeveen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 21 april om 11.00 uur vanuit de Zuiderkerk, Baar- lelaan 3. Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 9.45 uur tot 10.15 uur. Aanvang van de uitvaartdienst om 10.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is, in de vroege morgen van tweede Paasdag van ons heengegaan, onze innig geliefde vader, be huwd- en grootvader Antonie Adrianus Numan weduwnaar van Aaltje Deddens in de ouderdom van 88 jaar. De God des heils wil mij ten herder wezen, 'k heb geen gebrek, 'k heb geen gevaar te vrezen. Psalm 23 vers 1 Luxemburg: C. H. van der Hoeven-Numan W. F. van der Hoeven Rotterdam: A. Fonteyn-Numan Zwijndrecht: A. M. van den Oosterkamp- Numan F. van den Oosterkamp en kleinkinderen Rotterdam. 16 april 1979. Borgsate, Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres: F. van den Oosterkamp. Orchideestraat 30, Zwijndrecht. Vader is opgebaard in de rouwkamer van Huize Borgsate. ingang Meidoornsingel 183, waar donderdagavond van 7.00 tot 7.30 uur gelegenheid tot rouwbezoek zal zijn. De rouwdienst zal gehouden worden in boven genoemde rouwkamer, vrijdag 20 april a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling op de algemene Zuider Begraafplaats aan de Slinge 50 te Rotterdam om 14.20 uur zal plaatshebben. Hij heeft zijn strijd gestreden. Plotseling nam de Here tot Zich mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en groot vader Jacobus Nicolaas Johannes van den Haak op de leeftijd van 60 jaar. G. F. van den Haak-Giezen P. van den Haak R. J. van den Haak-Van Veen Sophia J. A. van den Haak Noordwijk. 17 april 1979. Van Hardenbroekweg 19. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 21 april om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condole ren direct na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Jezus. Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart In Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame vader en opa Catrienus Cornelia Timmer Weduwnaar van Zegerina Pellekaan, op de gezegende leeftijd van 87 jaar. Zwijndrecht: L. G. Timmer M. Timmer-Zoutewelle Odijk: H. C. Kampherbeek-Timmer F. Kampherbeek 's-Gravenhage: A. M. H. Timmer Hoogeveen: H. D. de Man-Timmer T. de Man Zwijndrecht: C. E. Timmer en kleinkinderen 3333 LB Zwijndrecht, 17 april 1979 Lindtsebenedendijk 97 A De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Gereformeerde „Ichtuskerk", Frits Vogelstraat 1, zaterdag 21 april, aanvang 10.00 uur waarna de begrafenis ca. 11.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Gelegenheid tot afscheid nemen: zaterdagmor gen van 9.45-10.00 uur in eerder genoemde kerk. Na de begrafenis zal er in het rouwcentrum bij de begraafplaats gelegenheid zijn de familie te condoleren. Gods goedertieren heid is in eeuwigheid Met ontroering ver namen wij het onver wachte heengaan van onze lieve neef Henk Timmer B. A. Vegter- Timmer J. H. Vegter Aad en Gerda Olga Simone Rotterdam, april 1979 Heden is na een kortstondig lijden rustig van ons heengegaan onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Jacobus Schipperus weduwnaar van Petronella Potuyt op de leeftijd van bijna 91 jaar. Rotterdam: L. Schipperus J. W. Schipperus-Hols E. Ch. Schipperus C. A. Schipperus-Bersma Beverwijk: P. J. Schipperus J. J. M. Schipperus-Rutgers van der Loeff Rotterdam: J. P. Schipperus kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 17 april 1979. Bergselaan 140a. Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot bezoek in de rouwkamer van het Bergweg-ziekenhuis, ingang Bergselaan 62. donderdagavond van 7.30 tot 8.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben in het familie graf op de algemene begraafplaats „Hofwijk" aan de Delftweg 230 v.m. Overschie op vrijdag 20 april, na aankomst in de kapel om 10.30 uur. Heden heeft onze God thuis gehaald onze lieve, zorgzame zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Conradine Marie Heinen-Bouwmeester op de leeftijd van 78 jaar. Apeldoorn: J. D. Ch. Fabery de Jonge- Bouwmeester J. J. Fabery de Jonge Zutphen: A. A. Pilon-Bouwmeester H. J. Pilon Stuifzand. M. E. Bouwmeester M. J. Bouwmeester-Goede nichten en neven 's-Hertogenbosch, 17 april 1979 „Uw genade is mij genoeg." De Heer heeft plotseling to* Zich genomen mijn lieve man. onze lieve vader en opa Maarten Leendert van 't Hoff op de leeftijd van 66 jaar. A. A. van *t Hoff-van Rijn C. D. van 't Hoff M. van 't Hoff-Molendijk Erwin C. S. van de Kruijsscn-van 't Hoff J. van de Kruijssen Ruth Heemskerk. 18 april 1979 Maerelaan 184 De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 21 april a.s. om 11.00 uur in de Morgensterkerk, Vrijburglaan te Heemskerk. Gelegenheid tot condoleren aan huis. Maerelaan 184, en na de rouwdienst in de kerk. Daarna wordt onze dierbare overledene door de naaste familie naar zijn laatste rustplaats begeleid op de begraafplaats „Eikenhof", Marquettelaan te Heemskerk. Enige kennisgeving In aansluiting op het zaterdag j.l. geplaatste overlijdensbericht nodigen wij u uil voor een dienst van woord en gebed waarin we samen hier afscheid nemen van Margreeth Thijs-Gilhuis en haar dochtertje Marije Deze dienst wordt gehouden op zaterdag 21 april te 10.00 uur in de Pauluskerk, W. van Borsselenweg 116, Amstelveen. Daarna /al in de kring van familie en vrienden op Zorgvlied de begrafenis plaatsvinden. Fam. Thijs Fam. Gilhuis. Met leedwezen geeft het bestuur van de Keu- cheniusschool. gevestigd Prinsegracht 182 B te Den Haag. kennis van het overlijden van zijn ere-voorzitter. de heer A. Dirkzwager Gedurende een lange reeks van jaren heeft hij als bestuurslid zijn tijd en rijke talenten voor onze school gegeven en in deze arbeid voor het Christelijk Onderwijs de Here mogen dienen. Dankbaar gedenken wij daarbij zijn grote har telijkheid en trouw. Namens het bestuur van de Keuchenius- school J van der Burgh. voorzitter Mr. I. J. Meesen. secretaris Den Haag. 18 april 1979. Op Goede Vrijdag, de sterfdag van Jezus, nam God tot Zich Zijn kind, mijn man. onze vader en opa Erris Jan Roclofsen op de leeftijd van 63 jaar. Wij zijn bedroefd om het afscheid, maar dank baar dat hij niet meer behoeft te lijden. Loenersloot, A. H. Roelofsen-Houwers Nunspeet, J. W. Joosse-Roelof sen F. C. Joosse Marco en Sander Spijkenisse, W. J. A. Boonstoppel-Roelofsen C. N. Boonstoppel Loenersloot, 13 april 1979 P. N. Kruiswijkstraat 9 Geen bezoek aan huis. De teraardebestelling heeft in besloten kring plaatsgevonden. In plaats van kaarten Bij deze betuigen wij onze hartelijke dank voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Johan Derk Keuper Familie J. G. Keuper-Velthorst. De Heurne, april 1979 „Den Elzert" Welskerveen la. De vele bewijzen van deelneming, die ik mocht ont vangen, persoonlijk, schriftelijk en in de vorm van bloemen na het overlijden van mijn geliefde man drs C. van der Zwet zijn zo talrijk, dat het onmogelijk is deze alle zelf te beantwoorden. Langs deze weg betuig ik u, mede namens mijn kinderen, mijn hartelijke dank. H. F. v.d. Zwet-Schlebaum Voorburg, april 1979. Laan v. Nieuw Oosteinde 263. Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over doze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11