FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 18 APRIL 1979 TROUW/KWARTET >G kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1 Joh. 3:1 Christiaan Dankbaar en blij zijn wij dat God ons een zoon en broertje heeft toever trouwd. A. van der Straaten D. van der Straaten- Benschop Arja. Jan-Willem, Dingena Oosterbeek. Hotel „Dreij- eroord" 14 april 1979 Goede morgen oma De Groot Wij feliciteren u met uw 60e verjaardag. Kinderen en kleinkinderen 1934 1979 Goedemorgen Opa en Oma Zandvliet van harte gefeliciteerd met uw 45-jarig huwe lijksfeest. Een fijne dag gewenst door jullie klein kinderen. A.s. zondag 22 april hopen onze ouders Wouter D. de Graaf en Marijke de Graaf-Floor de dag te gedenken waarop zij 25 jaar geleden elkaar trouw beloofden. Dankbaar hopen zij deze dag met vrienden en beken den te vieren op woensdag 25 april 1979 tussen 19.30 en 21.00 uur in de „Witte Huisjes" te Bunnik (gelegen achter de Hervormde Kerk). Wilma en Martin Alex Ewout „Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand." Gesterkt door deze levensovertuiging is in den Heer ontslapen onze geliefde moeder en oma P. C. Heuseveldt-van Driel geb. 15 augustus 1898. N. E. Fiet-Heuseveldt I. R. Fiet W. J. Smit-Heuseveldt G. J. F. Smit en kleinkinderen. Arnhem, 15 april 1979 Corr. adres: Kapellenberglaan 46 6891 AG Rozendaal (Geld.) De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 20 april om 12.30 uur op de algemene begraaf plaats „Moscowa". te Arnhem, ingang Water- bergseweg. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op Paasmorgen werd haar verlangen vervuld en is in Jezus ontslapen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Prientje Cornelia van Driel weduwe van J. W. A. Heuseveldt Gezang 300 Nieuwe Liedboek Leeuwarden: C. J. van Driel Middelburg: A. van Kamer-van Driel Surrey (Canada): J. van Driel H. van Driel-Anderson Amsterdam: N. J. von Heimburg-van Driei Deventer: P. J. ter Haar-van Driel Nichten en neven. „Want sterker als de dood is de liefde." Hooglied 8:6. Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft mogen betekenen, geven wij U kennis dat onverwacht door God van ons is weggenomen mijn lieve, onvergetelijke man, onze vader en opa, Arie van der Waal op de leeftijd van 63 jaar. Uit aller naam: E. van der Waal-Fonkert 's-Gravenhage, 15 april 1979. Gravendreef 66. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Statenlaan 78. alwaar bezoek dinsdag en woensdag van 18.30-19.30 uur. Donderdag 19 april om 11.30 uur zal de Weleer waarde heer ds. J. Visser een rouwdienst lei den in de aula van de Algemene Begraafplaats „Westduin". Ockenburghstraat te 's-Graven- hage/Loosduinen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer. Bestuur en personeel van de Vereniging voor Protestants Christelijk Schoolonderwijs te 's Gravenhage-Loosduinen geven met versla genheid kennis van het plotseling overlijden op de Paasmorgen van de Heer A. van der Waal Ook na zijn vertrek als hoofd van de Kagawa basisschool was hij nog aktief betrokken bij het Christelijk onderwijs. Wij herdenken dankbaar het werk dat hij met veel toewijding verrichtte. De Here trooste zijn vrouw en kinderen Nainens het bestuur O. Weijsenfeld A. v.d. Meijden Den Haag. 15 april '79 Vertrouwend op haar Heer en Heiland is opge nomen in Heerlijkheid onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacoba Barbertje Hofsteenge-Eldering Geliefde echtgenote van Klaas Hofsteenge, op de leeftijd van 55 jaar. Hoogkerk: C. H. Eldering A. Eldering-Oostinga Groningen: J. Cleveringa-Eldering KI. Cleveringa Giekerk: H. Eldering M. A. Eldering-van Zwol Hoogkerk: K. Eldering A. Eldering-van Zwol Apeldoorn: J. Eldering A. Eldering-Kwant Chatham, Ontario (Can.): J. de Groot-Eldering C. A. de Groot en kinderen Grootegast. 14 april 1979. Tot onze droefheid is overleden onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Co Eldering echtgenote van Klaas Hofsteenge, te Grootegast Psalm 23 Groningen: A. M. Hofsteenge-van Dijken Veenendaal: Jo Hofsteenge Amsterdam. Sietse en Tiny Steenstra Ankie, Bas en Remko Heden werd, na een langdurig moedig gedra gen lijden, tot haar heer en heiland opgenomen Maartje Eijgenraam weduwe van Jacob Cornelis Manger, op de leeftijd van 84 jaar. Ik zal het welkom horen van mijn ko ning en jaar aan jaar verblijven in zijn woning. Psalm 23:3 (nieuw liedboek) Nuenen: J. Manger Heemstede: W. H. Manger C. W. Manger-Moen Zaandam: J. M. 't Hoen-Manger J. J. 't Hoen en kleinkinderen. Pijnacker. Tweede Paasdag, 16 april 1979. Huize ,,'t Hofland", Oranjelaan 2. Correspondentieadres: Van Veldekestraat 11. 5671 VC Nuenen. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Kerk, Kerkweg te Pijnacker, donderdag 19 april a.s. te 14.00 uur waarna er gelegenheid is tot condoleren. De bijzetting in het familiegraf vindt in beslo ten kring plaats. Op 15 april 1979 overleed onze oud-directeur J. Swen Jzn. op de leeftijd van 83 jaar. Zij die hem kenden herinneren zich zijn sociale bewogenheid in moeilijke tijden. Gepensioneerden en medewerkers Hofman Houtindustrie b.v. Op Eerste Paasdag is overleden Joseph Swen Jzn. oud-directeur Hofman Houtindustrie b.v. Meer dan 50 jaar heeft hij zich ingezet voor het bedrijf. Zijn werkkracht en prettige persoon lijkheid zullen wij ons blijven herinneren. Directie Hofman Houtindustrie b.v. ..Mijn herder is de Here God. in Hem is al mijn lust; in groene weiden voert Hij mij. aan wateren der rust." Op de morgen van eerste paasdag is toch nog onverwacht, na een kortstondige ziekte, van ons heengegaan, onze lieve vrouw, moeder en oma. Johanna den Harder-Kunst op de leeftijd van 59 jaar. A. den Harder Vorden: M. Aartsen-den Harder J. P. Aartsen Arjen. 's-Gravenhage: P. A. den Harder 's-Gravenhage, 15 april 1979 Sneeuwbalstraat 36. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot bezoek woensdag van 17 tot 18.45 uur in de rouwkamer van het ziekenhuis Leijenburg, Leyweg 275. De dienst van Woord en Gebed zal donderdag 19 april om 13. uur worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Rode laan te Voorburg, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. In plaats van kaarten Bedroefd delen wij U mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Cornells van Dorp op de leeftijd van 74 jaar. De Lier: J. J. van der Meer-van Dorp IJsselmonde: S. de Vries-van Dorp Maasland: J. van Dorp PI. van Dorp-Broekman Vlaardingen: T. van Dijk-van Dorp H. van Dijk Maasland: C. P. van Dorp M. van Dorp van der Spiek Maassluis: J. van Dorp A. van Dorp-Prang Maassluis: J. Kroes de Lier: J. Pauwe en verdere familie Rijswijk, 14 april 1979 Tulpstraat 72. Correspondentie-adres: Doelstraat 38, 3155 AH Maasland Geen bezoek geen bloemen De crematie is bepaald op woensdag 18 april a.s. om 12.45 uur in het Crematorium „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2B te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het Crematorium. Plotseling is van ons heengegaan, tijdens een familiebezoek in Canada, onze beste zwager Piet van Driesum „Waarlijk, mijn ziel keert zich stil tot God. van Hem is mijn heil." C.A. Knol-van Setten A. Knol Heerde: W. van Setten R. van Setten-van der Sluis J. van Setten M. van Setten-Gerritsen Hoogeveen: H. Mulder-van Setten G. Mulder 13 april 1979. Op Pasen 1979, uit lijden verlost, ging in tot het feest van Zijn Heer onze geliefde broer, zwager en oom Paulus van Daalen op de leeftijd van 80 jaar H. I. Ambacht: E. M. van Daalen-van Daalen Amsterdam: M. van Daalen H. I. Ambacht: J. van Daalén D. van Daalen-Mels De Bilt. C. M. van Eijk-van Daalen G. van Eijk 15 april 1979. Het bestuur van de Nederlandse Bond van Filatelisten-Verenigingen geeft met groot leed wezen kennis van het plotseling overlijden van zijn secretaris Leo Schmelzer op de leeftijd van 67 jaar. Zijn warme belangstelling voor alle bondsza- ken, zijn grote zorg voor een juiste uitvoering van de door hem op zich genomen taak en zijn innemende persoonlijkheid maakten hem tot een ware vriend en een onmisbare functio naris. Woerden, 15 april 1979 Namens het bestuur: Mr. J. de Boer Azn Voorzitter. P. W. A. M. Wap Penningmeester. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve moe der. oma. zuster en schoonzuster Maria Sophia Simons-Benoist weduwe van Ph. M. Simons. Moeder mocht bijna 78 jaar worden. Ph. M. Simons A. B. Simons-Riksen Zwijndrecht: G. F. A. Simons A. C. Simons-De Bondt Maassluis: B. A. Bedeker L. M. Bedeker-Simons 's-Gravenhage: W. Chr. Benoist Kleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage. 15 april 1979 Appelstraat 226. Correspondentie-adres: Aronskelkweg 33. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 20 april om 14.30 uur in ae aula van Westduin", waarna de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek van Aronskelkweg 33 om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoléance-bezoek donder dag 19 april van 19.30-20.30 uur. Aronskelkweg 33. De Heere zal uwen uitgang en uwen ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Heden nam God tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Jan Rodenburg, op de leeftijd van 80 jaar Amersfoort: Cath. S. Rodenburg- van Dommelen IJsselstein (Utr.): Jantine en Henk Yntema-Rodenburg Reinald en Jantine Aalten: Mariene en Peter Verwijs-Rodenburg Niels en Hans-Jan Castricum: Marieke en Heert Meijer-Rodenburg Jan-Fridse, Catherine en Annerieke Driebergen: Leo en Nanneke Rodenburg-Vermeer Cornelieke-Mathilde en Irene 3815 ZP Amersfoort, 17 april 1979 Verzetsplein 32 Geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum van het CVU, Langegracht 39, Amersfoort. Aldaar geen bezoek. D. V. zaterdag 21 april a.s. is om 12.15 uur de rouwdienst in de aula van de begraafplaats „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort, gevolgd door de teraardebestelling. De dienst zal worden geleid door Ds. W. de Vries, Geref. predikant te Amersfoort. Gelegenheid tot condoléance na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van „Rusthof". Heden nam de Heere nog plotseling tot Zich onze beste zwager Jan Rodenburg in de ouderdom van 80 jaar Leiden: C. H. van Weeren-van Dommelen W. H. van Dommelen. 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Op 2e Paasdag is zacht en kalm overleden onze onvergetelijke moeder, groot- en overgroot moeder Adriana de Bruyn weduwe van F. H. Groeneveld in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Zwijndrecht: L. M. van Bennekom-Groeneveld G. van Bennekom Hoek van Holland: A. F. Fonteijn-Groeneveld C. J. Fonteijn Dordrecht: J. Groeneveld A. P. Groeneveld-Boele Slikkerveer: G. van Vliet-Groeneveld T. van Vliet Zwijndrecht: G. Groeneveld A. S. Groeneveld- van Oudheusden G. Ilartn an-Groeneveld C. Hartman. Klein- en achterkleinkinderen. Zwijndrecht, 16 april 1979. Bejaardentehuis „Swinhove", Plantageweg 3. Corr.adres: Burg. de Bruïnelaan 51. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van „Swinhove". Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag a.s. van 19.45 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 20 april om 13.00 uur vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Heden nam God tot Zich, in volle zekerheid des geloofs, mijn innig geliefde vader, onze broer, zwager en oom, Aart Dirkzwager gehuwd geweest met Dina van den Berg, op de leeftijd van 86 jaar. D. Dirkzwager 's-Gravenhage. P. Dirkzwager C. Dirkzwager-Westdijk Voorburg: G. Kamphuis-Dirkzwager 's-Gravenhage: A. van Barneveld-Dirkzwager H. van Barneveld Winterswijk. L. van der Tempel Venray: M. Dirkzwager-Koers 's-Gravenhage: M. Dirkzwager A. Dirkzwager-Van der Burg Ede: R. Dirkzwager L. M. Dirkzwager-Van Egmond Oegstgeest: Joh. Dirkzwager C. Dirkzwager-De Jong Rijswijk: I. Dirkzwager Schiedam: M. van den Berg en verdere familie. Rijswijk, 15 april 1979 Van Vredenburchweg 503. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 20 april om 12.30 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2A te 's- Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaats vinden. „De Heer is mijn Herder" Bedroefd geven wij u kennis dat van heengegaan onze lieve en zeer zorgzamJ der en oma Elisabeth Conradine Marie Bouwmeester Weduwe van Marius Johannes Hein* op de leeftijd van 78 jaar VIII alv ouc wi iele 's Hertogenbosch: J. C. D. Heinen Sint Michielsgestel: A. J. Heinen M. Heinen-Versteeg Marius Lieke 's Hertogenbosch, 17 april 1979 Adr. Willaertstraat 51 Corr. adres: 3e Rompert 46, 's Hertogenbosch De dienst van woord en gebed zal w r.v gehouden in de Gereformeerde Kerk a 1 Korte Havenstraat te 's Hertogenbosch terdag 21 april a.s. om 11.45 uur, waan teraardebestelling zal plaatsvinden o „Protestantse Begraafplaats „Ouwerker J' vught. p;r Gelegenheid tot condoleren voor de dieij. de Gereformeerde Kerk vanaf 11.00 uur nd s v >ch Leg Heer Uw stille dauw van onze duisternis. Neem van ons ht ne< vrees, de lust, en maak ons inn bewust hoe schoon Uw Vrede is. Vlak na het feest van de opstanding, he Heer van het Leven tot Zich genomen, innig geliefde vrouw, onze onvergetelijke der en oma Jannetje van der Hoest geb. van 't Hof op de leeftijd van 62 jaar Wij zijn bedroefd maar niet vers uiant zij zong zo graag: De Heer is mijn Herder. G. van der Hoest Ermelo: Niek en Wil van der Hoest René en Marjan ati Dordrecht: Peter en Ineke Oostvoorne: Gertjan Dordrecht 17 april 1979 Prattenburg 54 Ma ligt opgebaard in het „Rouwcentf Kon. Wilhelminastraat 48 te Dordrecht, genheid tot condoleren aldaar, donderd april a.s. van 19.45-20.30 uur. De diensr^ Woord en Gebed zal worden gehouden M li et Morgensterkerk, Neptunuslaan te Dorc (wijk Sterrenburg), vrijdag 20 april om uur waarna de teraardebestelling zal p vinden op de Algemene begraafplaats, Nassauweg te Dordrecht om 12.00 uur. ci Op tweede Paasdag overleed, bijna oud, onze vader, grootvader, overgroc en vriend Nicolaas Breur weduwnaar van Wilhelmina Holstef- Hij leefde en stierf vertrouwend op Chi Wij zullen steeds tiankbaar blijven vo n liefde, zorg en vriendschap die wij zolai I hem mochten ervaren. pl> ev Amstelveen: hsl K. Breur L. Breur-van Eijk Flagstaff (Arizona, V.S.): W. M. Taney-Breur G. Taney Rosanna Marieke Amsterdam: N. Breur Jr. R. M. Breur-Pieterse Arjen Nicolaas Rotterdam: mejuffrouw J. de Haan Rotterdam, 16 april 1979 Sta ten weg 157 c Correspondentieadres: K. Breur Amsteldijk Noord 105 1183 TH Amstelveen Geen bloemen ol Bezoek en gelegenheid tot condoleren rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 Claes de Vrieselaan) donderdag van 19 ni 19.45 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaalm den vrijdag a.s. op de algemene begraaf rs „Crooswijk", Kerkhoflaan 1. Vertrek het woonhuis om 14.00 uur. Aankomst kapel circa 14.20 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenhe ei condoleren in de kapel. Plotseling is uit onze kring heengegaanlel haar Heer en Heiland onze lieve vrif, zuster en tante Maria de Zeeuw op de leeftijd van 76 jaar Pasen: „Jezus leeft, en ik met J Zutphen. 15 april 1979. Zutphen: J. M. van Niekerken Nederhorst den Berg: P. de Zeeuw Nan ens nichten en neven: Zutphen: L. Aldershoff-de Zeeuw Utrecht: F. Alderhoff Zutphen: A. de Zeeuw Corr.-adressen. 7203 AN Zutphen, Deventerweg 83. 7201 BK Zutphen, Berkelsingel 11. Geen bezoek aan huis en geen toesprak De overledene is opgebaard in de aula v Zutphense Begrafenis Stichting, Lie^ wenstraat 12 te Zutphen waar gelegenl om het condoléanceregister te tekenen d< dag 19 april a.s. van 19.00 - 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vriji april a.s. on 14.00 uur op de Oude Alg< Begraafplaats, Warnsveldseweg te Zuti Na de plechtigheid is er gelegenheid tot leren in de aula van de begraafplaats. Vervolg familieberichten ziel

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8