Phiersil naar winst NSVV valt terug Nieuw Lekkerland haalt fors uit Scheidsrechter: Getrapt en geslagen SHO pechvol RCL blijft puntloos Nederlagen tegen SDCP en Quick Boys Kozakken Boys: Door het oog van de naald NABEZORGING VAN DE KRANT Quick Boys nekt SHO NSVV: Beide bene op de grom Kozakken Boys raakt uit vorm OINSDAG 17 APRIL 1979 TROUW/KWARTET AZV V-Oranyr Wit O-l 1M1 Een verdiend* over winning voor de bezoeker» AZW had wel de beste kansen maar men weigerde de geboden kansen te benutten De thuunloeg had wel pech u*n Nico Bouman de bal op de la' deponeerde Maar die zelfde Bouman faalde in de tweede helft toen hl) tot twee maal toe alleen voor de doelman van Oranje Wit verscheen Oranje Wit verdedigde goed en via de counter schiep de ploeg Zich enkele kansjes Uil een van de mogelijkheden kon Kees van de Putten scoren. Hij strafte een fout van Hei ra van Katwijk goed al V<* een beheerst lobje deponeerde hij de bal in het nel. Scheidsrechter Earclsior M AraewsMet M f*-li Een regeimati ge overwinning voor de bezoekers die wel de geboden mogelijkheden benutten Eerst was het Ad Poortvliet die uit een corner doeltreffend in kopte Excelsior probeerde wel. maar het ontbrak voorhoede Na de pauze van Lieve van Betzen Bij de thuisploeg rteiet, Co» van hei Hof en Wout van Vuuren uit met blessu res Hun respectievelijke vervangers MenUe de Jong en Henk van de Burg konden ook aan de stand nieU meer veranderen Scheidsrechter Frr te. NEO "ZS-Altro» iS-l) Een goede wedstnjd waarin weinig of geen krachtsverschil te noteren viel Het was duidelijk geen kat en muls spelletje tussen de bovenste en onderste NEO nam zelfs de leiding door een doelpunt van Marcel van der Koppel die een schot uit de tweede lijn in het doel zag belanden Na rust napi Allena tegen de ver houding in afstand Eerst was het Bert Paullder, die met een kopbal voor 1-1 zorgde en uen minu ten voor tijd was het Bert Verschoor die eveneens met een kopbal de winst bij de bezoekers bracht NEO probeerde wel om terug te komen, mnar pech stond de gelijkmaker in de weg. Schetdsrech ter. van der Weert. Toeschouwer. 1100 PPSC-SSC'55 M Een matige wedstnjd waann geen van belde teams tot grote daden Instaat was De bezoekers kregen nog de beste kansen, maar schotloosheid In de aanval verhinderde het scoren van een doelpunt PP8C maakte een erg tamme en lome Indruk De ploeg, die toch hoog genoteerd staat op de ranglljat. speelde erg timide. Verder valt er niet veel over deae wedatrtjd te vermelden Een vertoning om maar snel te vergeten. Scheids rechter De Oraal. Toeschouwers 100 Krabbeadljke-De Zwerven b-3 1041 Een geflat teerde uitslag Vooral voor rust waren belde ploe gen goed tegen elkaar opgewassen De thuisploeg had in deze fase van de strijd zelfs nog de beste kansen Na rust had De Zwervers het geluk dat het al na vijf minuten kon scoren De beste man van het veld Wun de Oraal tekende voor het doelpunt Na dit doelpunt gingen de bezoekers vnjuit voetballen Dat leverde nog twee doelpun ten op Leo Vos scoorde 0-2 en Luc Wilschut rondde een solo doeltreffend af 0-3 De thuisploeg probeerde natuurlijk wel om Iets terug te doen maar de overtuiging ontbrak Scheidsrechter Be SSS-WHS l-l (»4> Een gelijk opgaande wedstnjd met een leta beter combinerend WHS Voor rust leverde de confrontatie geen doelpunten op. Na rust was het Theo Moerland die de bezoekers door het benutten van een strafschop op voorsprong aette 0-1 S8S nam hierna het initiatief tn handen Dat resulteerde ui de 70e minuut in de geUjkma kêr Ad Hulsman scoorde zijn zestiende doelpunt van deze competitie SSS had vlak voor tijd de winst nog kunnen pakken, maar de spits faalde In vrije positie hopeloos Scheidsrechter Van de Engel Toeschouwera 300 Lyra-'s Gravenland** SV 14 1141 Een matige wedstnjd waann de thuisploeg verdiend won. De laatste weken zit er duidelijk vooruitgang in de prestaties van Lyra Oravenzandse had weinig in te brengen bij Lyra In de 27e minuut was het Toon van der Meer die een verdedtgingsfwut goed afstrafte 1-0 Gedurende de rest van de wedstrijd kregen t—ide teams weinig of geen kansjes meer Door deze overwinning Is Lyra wefr wat verder van de onderste plaats verwijderd en het ziet er naar uit dat e»n plaats in de middenmoot niet onhaalbaar is voor de Westlandse formatie Scheidsrechter Keyzer Toeschouwers 1100 SptrH-ASWB a-i ia-i» Een verdiende overwinning voor de bezoekers Op alle tronten werd tegen stander Spirit overtroefd Spint leed vooral veel balverlies op het middenveld Een feller ASWH jaagde zijn tegenstander goed op Uit een van die situaties scoorde Arthur Do ree het winnende doel punt Na rust kreeg de thuisploeg nog een ideale mogelijkheid op de gelijkmaker Ane Lingen mis te een strafschop die gegeven werd na het onder uit halen van Jan de Vrtj Na deze deceptie kwam Spint er niet meer aan te pas Men was wel constant in de aanval maar gevaarlijk werd het nooit De uitvallen van de bezoekers waren daar entegen veel gevaarlijker Scheidsrechter Dode- waard. Toeschouwers 500 sV"33-J©dan Boys 3-1 (0-11 Voorde rust hadden de bezoekers nog een voorsprong Kees Graafland scoorde na een solo 0-1 De wedstnjd was verder van een goed kaliber Beide teams schuwden de aanval niet Na de pauze nam de thuisploeg het initiatief in handen Bert Kuiper nam het eerste doelpunt voor zijn rekening en Jennv de Rijk de verdere produktie Het laatste doelpunt werd ge scoord uit een door de scheidsrechter toegekende strafschop Scheidsrechter 't Jong. Toeschouwers 800 Be Fair-Rijnsburgse Boys 1-2 (1-11 De thuisploeg nam na tien minuten tegen de verhouding in een voorsprong Wout Roskom Het vla een kopbal 1-0 aantekenen Na dit doelpunt duurde het nog enige tijd alvorens de bezoekers het overwicht In doel punt konden uitdrukken Vijf minuten voor rust was het dan zo ver Ge Pervors zorgde voor de gelijkmaker Na rust waren beide ploegen tegen elkaar opgewassen. De wedstrijd speelde zich hoofdzakelijk op het middenveld af Toch waren de bezoekers tets gevaarlijker als het tot aanval len kwam Het was dan ook niet verwonderlijk dat Henk van der Zwan tien minuten voor het einde de winnende treffer scoorde Scheidsrechter Rljs- houwer Toeschouwers: 800 Katwijk-Nieuw Lekkerland 2-1 (1-0) Het voor de winterstop zo stroef draaiende Katwijk lijkt nu als herboren iedere wedstrijd tegemoet te treden Nu werd er een overwinning geboekt op Nieuw Lekkerland. Al voor de rust nam de thuisploeg afstand Amold Broers scoorde het doelpunt Na rust kwamen de bezoekers nog eenmaal terug Via Sjors den Boef werd er gelijkgemaakt Wlm Ouyt 2 scoorde echter voor de thuisploeg de bevrijden de treffer Hierop hadden de bezoekers geen ant woord. Scheidsrechter: Van Oinneken Toeschou wers 850 BolnevLitser Boys 8-3 (»-2> Een afgetekende overwinning voor de bezoekers Al in de eerste minuut was het Gerard Nljkamp die de score opende 1-0 Na dit doelpunt probeerde Bolnes wel om wat terug te doen maar het miste iedere vorm van inspiratie Vlak voor rust strafte Ed Langenjs een fout in de verdediging af Dtt was de genade- stoot voor de thuisploeg Na rust kwam men dan ook met meer aan de bak De bezoekers liepen nog verder uit Alweer Gerard Nljkamp scoorde na een lange solo 0-3. Scheidsrechter Hartman Toe schouwers 300 Rijsoord-Heerjansdam 2-1 (14) In deze onverval ste streekderby won de sterkste van de twee ploegen Louis Verschoor zorgde voor de rust voor de verdiende voorsprong Het was voor de pauze een niet zo spannende vertoning Pas na de rust sloeg de vlam in de pan Ane den Uil bracht de thuisploeg op 2-0 Jan Visser verkleinde een tien tal minuten de achterstand tot 2-1 Hierna werd het pas echt spannend Heerjansdam kreeg kans op kans maar weigerde pertinent om de geboden kansen In doelpunten om te zetten Zo bleef het 2- 1 voor de thuisploeg Scheidsrechter Siera Toe- ■teHBMaoo. TWEEDE KLASSE A Allena-Arnemuiden 2-2 (2-2). Twee snelle treffers maakten dit duel voor hel publiek bijzonder aan trekkelijk In de 4e minuut zette Jus van Heizen de bezoekers op 0-1 een minuut later trok Bert Verschoor de stand al weer recht l-l Met lange ballen die bovendien werden beïnvloed door de wind. en hoge ballen voor de doelen probeerden beide clubs opnieuw een voorsprong te nemen, en tn de 27e minuut gelukte dit Altena opnieuw via Ber* Verschoor In een scrimmage maakt* Aatl Roelsen echter even voor rust de stand wee gelijk en mist* doelman Haele van Arnemuiden een strafschop net voor rust Na rust bleef deze stand overeind en dit was gezien het spelbceld juist Scheidsrechter Heijbocr Toeschouwers 900 SSC '55-Oranje H it 0-0. Voor rust had Oranie Wit een licht veldoverwicht. en het schiep zirh enkele kleine kansjes Echt gevaarlijk werd hel voor het doel van SSC bijna nooit Na de hervatting lagen de verhoudingen in het veld precies omgedraaid wunt nu voerde SSC de-boventoon Ook hierop had de wind veel invloed Belde ploegen onder scheidden zich door een goede Inzet In de slotfase kreeg SSC goede kansen, maar omdat Oranje Wn de zaken goed dicht had kreeg de wedstnjd een juist* uitslag Scheidsrechter Groojen» Toe schouwers 600 He Zwervers-AZVV 0-1 (0-0). Met name de begin fase was voor De Zwervers bijzonder moeilijk AZVV kreeg In deze periode veel kansen maar het wist de?e niet te benutten Later kwaman de Zwervers terug, maar kansen kreeg het niet en Leen Wessels' inbreng werd duidelijk gemist. In dc 73e minuut kwam AZVV na een nlgeslagen aanval op een 0-1 voorsprong door een goal van Nico Bouwman De Zwervers probeerde hierna nog wel lerug te komen, maar de overtuiging ontbrak Scheidsrechter Amouts Toeschouwers 400 Katw ijk-Heerjansdam 0-0 <0-0». Een matige wed strijd waarin geen van beide teams wist te impo neren Katwijk had in de eerste helft pech toen Wun Guyt tot tweemaal toe werd neergelegd binnen de beruchte lijnen De scheidsrechter zag er echter geen strafschop in Na rust scoorde Katwijk wel maar het doelpunt werd afgekeurd omdat de scheidsrechter een overtreding gecon stateerd had van Stef Groeneweg pech dus voor Katwijk Heerhansdam speelde een redelijke wed strijd De kleine kansjes die men zich wist te creêeren werden helaas niet benut- Scheidsrech ter Van der Schaft Toeschouwers 800 WHS-Excelsior M. 0-0. Een bar slechte wedstrijd van Excelsior zijde Dit slechte spel resulteerde in vele kansen voor WHS Zo kopten Jan Mossel en Piet de Rijk op de lat. Ook Nlc Hage kreeg een dot van een kans Na de rust wilde WHS zo mogelijk nog meer de overwinning forceren, maar ook hun spel was zeer pover Al met al een juiste uitslag, al was de wedstrijd er een om snel te vergeten Scheidsrechter Hendrinks Toeschouwers 400 Lyra-NEO "25 04. Bijzonder matige, en bovendien onsportieve wedstrijd NEO speelde bijzonder hard zo werd Van der Ee (Lyrai neergelegd binnen het zestienmetergebied Hij mocht zélf het vonnis voltrekken, maar miste. Toch heeft Lyra, vooral met wind mee zich door de resultaten in het weekeinde enigszins uit de problemen getild Scheidsrechter Van Spoel. Toeschouwers 400 sss-rrsc 14 (14). Topper in de tweede klasse A. waar SSS al na tien minuten aan een voorsprong kwam. via Ad Huisman. Een voorzet van rechts van Leo van de Veer. werd door Leo Schouten op de paal geschoten, en door Huisman m de re bound gescoord. PPSC en met name Vos en Vorstenbos hadden veel moeite met de wind In de eerste helft ging het spel op en neer. maar na de pauze bouwde SSS aan een veldoverwicht PPSC moest het toen hebben van de counters SSS trok echter verdiend aan het langste eind. want in de tweede helft schoot Leo Schouten nog op de lat en Leo van de Veer werd in het strafschopgebied nog onderuitgehaald zonder de beloning ipenaltyi te krijgen Scheidsrechter Groenenberg Krabbend)jke-'s Gravenundse SV 1-2 (»-li. In het eerste bedrijf een gelijkopgaand duel dat tech ni^ch niet hoogstaand was In de 25e minuut kwam i Oravenzandse op een 0-1 voorsprong omdat Pteter van de Weiden een verkeerde kopbal in de Krabbendijke-defensie afstrafte Direct na het herbegin kwam Krabbendijke terug toen Adne van de Parel diep ging op een dieptepass en werd neergelegd Kees Hogestege schoot Krab- bendijke naast s Oravenzandse In de tweede hellt ging het duel opnieuw gelijk op. maar in de 65e minuut haalde „De Sport de volle buit bin nen, toen Pleter van de Weiden opnieuw foutief uitverdedigen afstrafte 1-2 Hij gaf zijn club daar mee de toch verdiende zege. want Krabbendijke kon ondanks een slotoffensief. niet meer op gelij ke hoogt* komen. Scheidsrechter Van der Vel den Toeschouwers 400 TWEEDE KLASSE B Rijnsburgse Boy\-ASWI! 3-2 (1-01. Rijnsburgse Boys startte goed toen Ruud van de Voort al na een kwartier 1-0 scoorde Tien minuten daarna was het alweer gelijk via Joop Jacobs 1-1. Diezelf de speler maakte er vlak voor rust 1-2 van. toen Oerrit van Egmond een verkeerde terugspeelbal gaf. De tweede helft gaf een eennchtingsspel te z.len en wel op het doel van ASWH Rijnsburgse Boys schiep zich tal van kunsen. maar het duurde lot de 25e minuut voordat Henk van der Zwan de stand geUjk kon trekken. Pas vijf minuten voor tijd kon Ge Pertors uit een voorzet van Ruud van de Voort de verdiende voorsprong op het score bord brengen Aantrekkelijk en sportief duel Scheidsrechter Van Vliet Toeschouwers; 1.000 Nieow Lekker land-Spirit 6-0 (3-0l. Nieuw Lekker land nam In deze wedstrijd duidelijk revanche voor hel eerder dit weekend geleden verlies. Kon Spirit In de eerste helft nog wat terug doen. in de tweede helft was Lekkerland oppermachtig. Na tien minuten opende Kees de Bruin de score na een voorzet van Sjors den Boef Een klein half uur later was het Arte van der Ham die uit een vrije trap rechtstreeks doelpuntte Direct hierna bracht Sjors don Boef de ruststand van 3-0 op het bord. De tweede helft was wel Iets minder dan de eerste, maar ook deze helft leverde drie doelpun ten op en wel in de volgorde: Arie van de Ham. Hugo Boel en Kees de Bruin. Dit laatste doelpunt kwam voort uit een wegens hands toegekende strafschop Scheidsrechter: Brussaard. Toeschou wers 700 Kijsoord-Ter Leede 1-0 (O-O). De wind speelde in dit duel een negatieve rol want aan het spel van beide ploegen duidelijk te merken was. Rljsoord voetbalde vrij zwak, en vooral aanvallend bleef het beneden de maat Desondanks nam Rljsoord na 35 minuten spelen de leiding via een treffer van Ab van Marion, die de bal vanaf twintig meter ineens inschoot. De tweede helft gaf een aanval lend Ter Leede te zien dat alles In het werk stelde om de achterstand ongedaan te maken. Ze kregen inderdaad veel kansen, maar door een flinke dosis pech kwam de verdiende gelijkmaker er niet. Ad Bossers raakte na een kopduel met Jansen van Ter Leede bulten bewustzijn en moest met een hersenschudding ln het ziekenhuis worden opge nomen. Scheidsrechter: Storm. Toeschouwers 300. Bolnes-Be Fair «4 (04). Het was een zeer maUge wedstrijd waarin de wind een belangrijk aandeel had. Bolnes speelde zeer behoudend en Het Be Fair het spel maken Be Fair wilde dit wel. maar was aanvallend niet erg op dreef Er ontstonden weinig kansen, ook doordat Be Fair telkens in de buitenspelval trapt*. Ook de tweede helft was onaantrekkeUJk. Aan geen van belde zijden ont stonden reeie scoringskansen zodat de stand bleef zoals belde ploegen begonnen waren. Als excuus voor het vertoonde spel gold behalve de wind. ook nog het veld, dat erg hobbelig was. Sportief duel met een juiste uitslag. Scheidsrechter t Lam Toeschouwers: 200 Lisser Bovs-SV "35 1-2 (1-01. In een attractieve wedstrijd was SV 35 de meest wilkrachtige ploeg Na een kwartier wist Piet Boot met een afstands schot de stand op 1-0 voor Lisser Boys te brengen Buiten bereik van SV-doelman Rob van der Lin den verdween de bal in de linkerbovenhoek Voor rust was Lisser Boys de wat betere ploeg maar SV kwam na de pauze goed terug ln de 55e minuut maakte Bert Kuiper uil een scrimmage 1-1 Lisser Boys probeerde na deze goal de overwinning te forceren, maar dat betekende juist de ondergang voor de ploeg uit de bollenstreek Derde klasse A DOTO-Capelle 04. Scheidsrechter Van Vliet Bij zonder slechte wedstrijd, waarin beide ploegen zo slecht voor de dag kwamen, dat ze geen overwin ning verdienden De defensies overheersten de wedstrijd Zuidland-ARC 1-3 (0-21. 16 Jan Leunk 0-1. 30 Jan van J>iden 0-2, 80 Wim Verhey 1-2, 84 Jan Leunk 1-3 Scheidsrechter Van Rijk Daar ARC in de eerst* helft beter was. en na de pauze Zuidland. had een gelijkspel de verhoudingen beter weerge SVPTT-Die Haghe 2-1 (Ml. 15 Bert Stlensma 1-0 35. Chris Wlllemsen 1-1. 60 Hans Lamens 2-1 Scheidsrechter: Dammers Echte derbysfeer ken merkte deze spannende partij voetbal Na dt tweede treffer van SVPTT probeerde Die Hoghi hardnekkig, doch tevergeefs alsnog langzlj t« komen Rozeniiurg-DSC 14 (141. 15 Cor van Seters 14 Scheidsrechter: Prinsenberg In een kansrijk duel was Rozenburg vooral in de beginfase iets feller en het gokte op de aanval Na rust moest DSO aanvallen en het kreeg veel kansen die echter om zeep werden geholpen. Rozenburg won daardoor verdiend Unicum-Dl-NO 2-1 (0-0). 61. Hans Wils 0-1. 69. Ed Vermaat 1-1 (strafschop». 75. Huug van Hattum 2- 1. Scheidsrechter: Vervloei. Over de gehelp wed strijd genomen een beter Unicum dat echter pas laat de overwinning kon binnenhalen. De penalty werd toegekend wegens handsbal Schoonhoven-Koudekerk 1-5 (0-4). 7 en 12. Jan Platteel 0-1 en 0-2, 35. Teun Vergunst 0-3 (straf schop). 43. Leo Brommers 0-4. 52. Albert Hakkel- rak 1-4 (eigen doel), 75. Jan Platteel 1-5. Koude kerk kreeg wel bijzonder veel ruimte en versloeg een met vijf invallers spelend Schoonhoven met veel gemak SVPTT-l'nicum 1-1 Hier moest nog een restant van 45 minuten gespeeld worden omdat de wed strijd op 21 oktober getaakt was Het bleef 1-1 Unicum verdedigde fanatiek waardoor de thuis ploeg niet tot scoren kon komen Capelle-Zuidland 3-3 (0-2). 3, Dick van Zeventig 0- 1 en 0-2. 48 Jan Baas 1-2. 53. Dick van Zeventig 1- 3 30 Piet Bonte 2-3. 85 Huub Moerman 3-3. Scheidsrechter Dammers Na de 0-2 voorsprong bij de rust dacht ten de bezoekers dat er niets meer kon gebeuren Capelle kwam echter knap terug waardoor er een verdienstelijk gelijkspel uit het vuur werd gesleept Koudekerk-DOTO 1-2 (1-1) 20 Albert Beijen 0-1 43 Adrie Zwerus 1-1. 85 Jan Willem Wemansfelder 1-2 Scheidsrechter 't Jong. DOTO won verdiend omdat Koudekerk de kansen erg slecht benutte Beide teams waren tegen elkaar opgewassen Schoonhoven-DSO 1-1 tl-0». 35 Kees Koudstaal 1- 0 Scheidsrechter: Van der Windt In een leuke en sportieve wedstrijd behaalde Schoonhoven een verdiende overwinning Het was gedurende de gehele wedstrijd de meerdere van DSO Unicum 17-23 Capelle 17-17 ARC 17-22 DSO 17-17 SVPTT 17-22 Schoonhoven 17-13 DOTO 17-21 DUNO 17-13 DieHaghe 17-19 Rozenburg 17-10 Koudekerk 17-17 Zuidland 17-10 Zaterdag. DOTO-Rozcnburc Unicum-SVPTT Schoonhoven-Zuidland. Koudekerk-Cape.Ie DU- NO-ARC. DSO-Die Haghe Derde klasse B De Zwerver-Piershil 24 (04). 54 Peter de Haan 1- 0. 78 Wim van Tol 2-0 Scheidsrechter Van Hans- wijk. Veel st*rker De Zwerver dat echter veel kansen onbenut liet Plershll had weinig ln t« brengen, getuige ook de 15-2 comerverhoudlng ln het voordeel van de ..Molenbewoners". De Zwer ver won dan ook verdiend EETHEN 1 ANP) Scheidsrechter Bultsma uit Nieuwendijk heeft zater dag de wedstrijd tussen de reserve- elftallen van GDC en Wllhelmina (re serve derde klasse zaterdagvoetbal (DatrlCl Zuid I van de KNVB) tien minuten voor tijd moeten staken. Tot dat moment had hij twee spelers van GDC van het veld gestuurd en zelf een schop van een speler gekregen. Terwijl hij naar de kleedkamer liep werd hij nog aangevallen door spelers en supporters, waarbij hem zijn scheidsrechtersjack letterlijk van het lijf werd gescheurd De moeilijkheden waren niet in de tachtigste minuut begonnen Eerder had scheidsrechter Bultsma al een speler gewaarschuwd (Bax-GDC) we gens het trappen van een tegenstan der Bovendien had hij van kemme- ren tGDCi naar de kleedkamer ge stuurd nadat die hem een trap had gegeven na het doelpunt dat voor Wllhelmina de stand op 1-0 bracht Tien minuten voor tijd brak de oorlog in Eet hen echt uit toen Baayens van GDC zijn tegenstander BUnksma een klap gaf Baayens werd uit het veld gestuurd en de scheidsrechter wilde een rustpauze van enkele minuten inlassen om de rust enigszins terug te brengen Dat is er niet van gekomen op weg naar de kleedkamer werd de heer Bultsma aangevallen. Hij werd tenslotte beschermd door bestuursle den van GDC. maar achtte het toch maar beter de laatste tien minuten niet uit te spelen SPAKENBURG - Ooed, IJss. lm.r vogels won maar gesteld kan worden dat het SHO geweldig tegenzat In de eerste fase van de strijd hadden de Beijerlanders het beste van het spel tot dat er een misverstand tussen keeper Jan Barendrecht en Arie Hit- zert die niet fit aan de strijd begon, volgde Piet Slechtenhorst maakte daar dankbaar gebruik van en IJssel- méér vogels dat de afgelopen weken door een diep dal ging. had een 1-0 VOOIsprong Daarvoor had Wim Kooi man al een keer tegen het hout ge- kamerd Dezelfde speler kopte bijna In SHO zocht de aanval waarin het duidelijk combineren, ook al doordat Hans Sliedrecht geblesseerd was, ontbrak Toen brak voor de bezoe kers de noodlottige 70e minuut aan Cees Orgers velde een tegenstander en werd door de te veel toelatende scheidsrechter Verschuur opgeschre ven Daarop volgde de vrije trap die door Jan Zwaan werd genomen. Deze lanceerde een streep a la Neeskens en Barendrecht was opnieuw geklopt f0- 2' SHO leek verslagen vooral toen Henk de Graaf, tien minuten voor het eindsignaal opnieuw toesloeg Nu via een strafschop omdat Slechtenhorst onzacht naar de aarde werd gestuurd De international had er geen moeite mee '3-0» Kort voor tijd deed Rob Grauss via een solo nog wat terug '3- 1» Bij SHO viel het goede spel van Jacob Groenenboom op terwijl Klaas Groeneweg weinig veine bij zijn ac ties had Kees van Rooyen scoort in het duel met NSW de winnende treffer van Quick Boys door Peter Wilschut NUMANSDORP Trieste ontwikkelingen tekenen zich af bij NSVV Nadat de wedstrijd van zaterdag tegen SDCP al met 3-1 verloren was gegaan, bleek Quick Boys op Tweede Paasdag de meerdere van de Hoekse Waard-équipe lO-ll. Nog slechts twee punten scheiden de Numansdorpers van de voorlaatste positie in de eerste klasse A. Waar de concurrentie dit weekeinde nog enige puntjes bijeen sprokkelde, kon trainer Joop Molendijk van NSVV een zeer sombere balans gaan opstellen Quick Boys haalde een verdiende zege binnen in Numansdorp. In de eerste helft kon NSVV Quick Boys alleen in het eerste kwartier bijbenen Al in de 7e minuut had Quick Boys' Bart Zandbergen trouwens het hout werk al geteisterd, maar in die situa tie bleef doelman Heemskerk nog overeind. Quick Boys was in de per soonlijke duels wat agressiever, en het belangrijkste gewicht dat de Kat- wijkers in de schaal legden was de fysieke kracht. In de lucht werden de NSVV-voorwaartsen keer op keer af getroefd door hun forserp tegenstre vers. Haasnoot Martin Haasnoot en Van Tricht Goed voetbal liet Quick Boys overi gens ook niet zien, maar het simpele ..lange halen-systeembleek effec tief. Met name libero Joep den Hol lander toonde zich sterk op dit ge bied In de 20e minuut wierp het spelletje dat de Katwijkers speelden, al vrucht af. Een voorzet vanaf rechts van Jaap Heerikhuisen kwam terecht bij de vrijstaande Kees van Rooyen en die had vanaf enige meters geen moeite de uit balans geraakte Ad Heemskerk te passeren 0-1 Ook het vervolg in het eerste bedrijf liet een sterker Quick Boys zien Kansen wa ren er nog voor Jaap Heerikhuisen Freek Rienks en Bart Zandbergen Aan de andere zijde was het treuriger gesteld met het aantal kansen Wel geteld één reële mogelijkheid wist NSVV zich voor de pauze te schep pen De verder onopvallende Peter Knoop schoot echter tegen de goed keepende doelman Theo Guyt aan Het was duidelijk dat NSVV na de hervatting uit een ander vaatje moest gaan tappen Pressievoetbal was het devies Inderdaad bestormde NSVV de Quick Boys-veste drie kwartier onafgebroken Dit gebeurde echter zo chaotisch dat een treffer niet voor de hand lag. en ook niet verdiend zou zijn geweest. Alleen de uitblinkende Roel van Eekelen was tot drie keer dicht bij een doelpunt. Door het va- banque voetbal van NSVV kreeg Quick Boys eigenlijk nog betere mo gelijkheden om te scoren. Via Van Rooyen en Zandbergen werden deze echter om zeep geholpen NSVV-oefenmeester Joop Molendijk was duidelijk ontevreden met de ne derlaag. en zijns inziens had Quick Boys teveel gekregen: ..Als je toch ziet dat we de tweede helft constant het initiatief hebben gehad, dan vind ik toch wel dat we een punt verdie nen. Dit weekend heeft ons helaas niets opgeleverd; zaterdag terecht, tegen Quick Boys onterecht. Er zijn nu nog acht wedstrijden te spelen, en ik geloof wel dat we ons kunnen handhaven, mits we niet teveel bles sures krijgen. Onze groep is niet groot genoeg om blessures te kunnen op vangen." NSVV-Quick Boys 0-1 (0-1). 20 Kees van Rooyen 0-1 Scheidsrechter Mcllenbergh Toeschouwers 300 NSVV: Heemskerk, Vos. Helleman, Gebuis. Van Holten: Van der Velden iKleini. Hoogwerf. Van Eekelen Hoogvliet. Knoop, Reedijk QUICK BOYS: Guyt. Martin Haasnoot. Den Hol lander Arie Haasnoot. Van Tricht. Kuyt Rienks. Van Quyn Heerikhuisen. Van Rooyen. Zandber gen (Zuiderduin' WERKENDAM - Kozakken Boys is tegen Vitesse Delft door het oog van de naald gekropen. Normaal gespro ken zijn de Werkendammers thuis een te vrezen ploeg, tegen de Delfte naren was dat echter anders De eer ste helft begon in een traag tempo en een hard. soms op de man spelend. Kozakken Boys Het eerste bedrijf gaf weinig kansen te zien en was kwalitatief van een matig karakter De tweede helft begon later daar scheidsrechter De Winter zich moest laten vervangen door invallerigrens- rechter Meyer De Werkendammers kwamen al binnen tien minuten voor dank zij een verkeerde terugspeelbal van de Delftse voorstopper Greida- nus Hierna ging Vitesse drukken op het doel van doelwachter Ottevanger. maar deze was goed op zijn post Toch kwam Vitesse verdiend gelijk. Een voorzet van Peter van de Meer werd fraai door Ton Zoutendijk met het hoofd benut. De Delftenaren ble ven daarna sterker en de wedstrijd werd onvriendelijker Dieptepunt .was het wegzenden van Koos Ver schoor van Vitesse. Hij dacht eigen rechter te mogen spelen: de scheids rechter dacht daar anders over KOZAKKEN BOYS Ottevanger. Klop. Van der St*lt Van Brugge Verschoor Kortman Leeggan- gerv Van Oord Damen D*n Haan iSchout*n> Van Vuuren VITESSE DELFT Oostwijn Verschoor. Greida nu» Shung Euser Van der Lee Blok Var. der Burg Van der Meer T Zoutendijk J Zoutendijk Van Petten' Uw krant onverhoopt niet ontvangen? Als u voor 12 uur belt wordt de krant zo vlug mogeii|k, maar ln ieder geval dezelfde dag nog. bij u nabezorgd In DEN HAAG. VOORBURG en RIJS WIJK kunt u bellen nummer 070-469445 In DELFT nummer 015-132519. b.g.g 070-469445 Voor LEIDEN nummer 070-469445 Heinenoord-Excelsior P. 1-2 <8-11. 15. Henk Borst 0-1. 70 Hans de Lange 0-2, 90. Peter Louter 1-2. Scheidsrechter Verhoef Een slechte wedstrijd Bij Heinenoord werd Hans Langenberg uit het veld gestuurd wegens het slaan naar de tegen stander. Groote Lindt-Phoenix 1-1 <8-11.22 Rob 8maal0-l 85. Jan Uittenbroek 1-1. Scheidsrechter: Tetro Phoenix was de iets betere ploeg, maar de kansen w aren voor Groot* Lindt. De Zwijndrechtenaren kregen veel kansen die niet werden benut Wegens ruw spel verdwenen vier man in het boek van arbiter Tetro. Aan Groote Lindt-zljde Buymk en Hofland, en bij Phoenix Nellssen en De Leeuw Sunlicbt-HVO 3-1 <1-1». 21. Rienke Baalma 0-1. 43. en 65 Boudewijn Groen 1-1. en 2-1. 73 Mar Ver- burgh 3-1. Scheidsrechter Van Kreuningen Na een goed eerste hall uur van HVO kwam Sunlight terug en HVO kwam constant onder druk Boude wijn Groen schoot nog op de paaJ Groot Ammers-De Alblas 1-1 (14). 40. Jan Mourik 1-0, 68 Ad Zwartbol 1-1 Scheidsrechter Rosier. Twee aanvallend ingestelde ploegen die de pun ten broederlijk deelden Groot Ammers joeg het felste op de zege en schoot vla Jaap de Boer op de lat. Ook De Alblas raakte het houtwerk en al met al kende de wedstrijd een juiste uitslag. De Alblas-SC Voorne 2-1 (2-0). 3:. Paul Lekkerker ker 1-0, 40. Gert van Muilwijk 2-0. 64. Jan Arken mans 2-1. Scheidsrechter: Vervloet. Een gelljkop- gaande wedstrijd waarin de thuisploeg het wind voordeel goed benutte. Na rust konden de bezoe kers slechts een tegentreffer produceren De Zwerver-Heinenoord 1-0 (1-0). 22. Pleun de Pauw 1-2. Scheidsrechter: Den Toom. De scheids rechter verving de niet opgekomen scheidrechter Krul goed. De Zwerver had met veel grotere cijfers kunnen winnen. Doelman Leen van Slobbe was echter een te grote sta in de weg Groote Lindt-Piershil 0-1 (0-0). 75. Karei Snijders 0-1 Scheidsrechter Prinsenberg. Groote Lindt was wel gedurende het grootste gedeelte van de wedstrijd in de aanval mar het kon niet tot scoren komen Piershil had aan een kwan voldoende om de punten mee naar huls te nemen. Sunlight-Excelslar P 0-C. Scheidsrechter Rosier Een typische 0-0 wedstrijd Het groote gedeelte van de wedstrijd speelde zich op het middenveld al Uitgespeelde kansen kregen geen van belde teams. Piershil 16-20 Excelsior P 15-13 De Zwerver 15-19 SC Voorne 15-12 Phoenix 15-19 Groot Ammers 16-12 Sunlight 16-19 Groote Lindt 16-12 De Alblas 15-18 HVO 15-10 Heinenoord 16-16 LEIDERDORP - RCL heeft in de wedstrijd tegen het hooggenoteerde ACV de winst niet in eigen huis kun nen houden. Sterker nog, het bleef puntloos. Het doelpunt viel al vroeg in de wedstrijd reeds in de vijftiende minuut scoorde Gerrit Volkerts voor de bezoekers. RCL streed met een grote inzet maar was voor de rust niet opgewassen tegen het technisch beter spelende ACV. Na de pauze had RCL mogelijk heden zat om de gelijkmaker op het scorebord te brengen. Dick van der Bijl miste echter tot tweemaal toe op een jammerlijke ma nier. Rel moest het deze middag heb ben van werkvoetbal. Alles werd op de aanval gegooid maar resultaat le verde het derhalve niet op. Bij de counters van ACV was doelman Bram Brandt steeds op zijn post om een achterstand te voorkomen. Een gelijk spel had de verhouding beter weergegeven maar schotloosheid in de aanval stond een doelpunt in de weg. Het gaat de laatste weken duide lijk niet goed met RCL. Alles op Alles zal gezet moeten worden om niet in de onderste regionen te belanden. RCL: B Brandt. Ruys. Haneveld. Van der Zwan Van Es. Braat. D Brandt Van der Bijl. Van Gemeren. Heemskerk. Pleljten. Hoekse Boys Vlaardlngen Monster 's-Gravenz Maasdijk HBSS 16-25 MW '27 16-25 Scheveningen 15-22 Devjo 15-21 Naaldwijk 16-16 Semper Alt 15-15 OUD-BEYERLAND - Tot de 15e mi nuut ging de strijd gelijk op, maar na een kwartier kreeg Quick Boys een vrije schop toegekend en uit deze vrije trap lanceerde Jaap Heerikhui sen een kopbal die te machtig was voor SHO-sluitpost Jan Barendregt: 0-1 Vanaf deze goal ging Quick Boys be ter voetbal spelen. Het speelde feller op de bal en het kreeg de betere kansen, zonder verder de score uit te bouwen. Ook SHO liet zich niet onbetuigd wat het creëren van kansen betreft. SHO had zelfs het initiatief in de slotfase van de eerste helft weer overgeno men. In de 2e helft behield het dit initiatief en de gelijkmaker had niet onverdiend geweest. Quick Boys ver dedigde de aanvalsdriften van de Hoekse Waard-equipe echter knap en het mocht zich gelukkig prijzen dat de punten mee naar huis konden wor den genomen naar Katwijk. SHO: Barendregt. Van der Hoeven. Hitzert, Visser iGraussi. Van Dam. Groenenboom, Van Gent 1 Orgers i. Bres Groeneweg. Kooiman Quick Boy»; Guyt. W van der Plas. Hollander Haasnoot. Van Trigt Kuyt. Rienks. Van Duin Heerikhuizen Van Rooyen Zandbergen TSB VVGZ TOGR Hcrkingen Saiellie'. Hermandad 15-22 Hoogvliette 16-21 Pelikaan 15-18 Stellenda# 15-17 H berg 15-16 FC Maiul 15-15 Zaterdag: De Zwerver-Sunlight. Groot Ammers- Groote Lindt. SC Voorne-Heinenoord, De Albias- Excelsior P. HVO-Phoenix Vierde klasse A 's Gravenzande-Naaldwijk 3-2 (2-1). 1. Peter Sterk 0-1. 35. Leo van Paassen 1-1, 60. Hennle Langen berg 2-1,70. Ben Wever 2-2.83. Hennle Langenberg 3-2. Scheidsrechter Van Duivenbode Gelijkop- gaande wedstrijd, die helaas te veel harde mo menten kende s Gravenzande was aanvallend sterker, maar Naaldwijk counterde sterk. Bizar scoreverloop met een juiste winnaar MVV '27-Mjasdljk 04. Duel dat werd uitgevoch ten op het middenveld. In een matige wedstrijd was MVV voor rust beter, en Maasdijk na de pauze Al met al juiste uitslag. Monster-DEVJO 2-1 (2-1). 15 Kees Kwak 1-0. 25. Koos van de Kruk 2-0 (strafschop). 39. Jan dc Hartog 2-1 Scheidsrechter Van Namen Beide ploegen speelden ver onder hun kunnen, maar voor rust wisten zij toch nog een aanvaardbare partij voetbal op de mat te leggen. Na de pauze werd het minder: geen kansen en veel balverlies. HBSS-Vlaardingen 0-3 (0-1). 30. Cees Bouwman 0- 1. 70 Eddy Seijmoer 0-2. 87 Herman Hoogerboord 0-3. Scheidsrechter: Van de Burg. Een uitermate zwak HBSS werd overklast door Vlaardlngen Vlaardlngen speelde pressievoetbal en won ver diend. Scheveningen-Hoekse Boys 1-2 (0-1). 10. Ed van Dijk 0-1. 60. Kees van de Pol 0-2. 83. Jan Knoester 1-2 (strafschop). Scheidsrechter: De Kuiper. In een leuke wedstrijd werd het publiek getracteerd op aanvallend voetbal. Hoekse Boys won verdiend, ondanks een wegens hands toegekende straf schop. De uitslag van de gestaakte wet berg-TSB op 10 4 is wel in de s" Morgen: Pelikaan-FC Maluku Zaterdag: Hillegersberg-TOGR ku TSB-Pehkaan. Satelliet-Her lendam-Hoogvliet VVGZ-Stellendam 3-3 (2-1). 27 1 35. Rien van der Bogaard 1-1. 40 Johj 34 en 75 Jan Bakelaar 2-2 en 2-3 90 Otter 3-3 (strafschop! Scheidsrecl» VVGZ mag van geluk spreken dat» punt heeft overgehouden aan deze «m lendam was goed op dreef, maar mil kansen Vierde klasse I WNC-Bergambacht 1-3 (0-1). 7 en 57.] 6T 0-1 en 0-2, 82 Koos de Mos 0 3 epri Fokkert 1-3. Scheidsrechter: Bot. Voo het een gelijkopgaande wedstrijd. N ting werd Bergambacht sterker en n afstand van een met condltiegebB !fl-C WNC. ad Ameide-ASII 0-0. Scheidsrechter Ki „j, sterk aanvallend Ameide kreeg van rend ASH weinig ruimte. De bezoek t O' hun uitvallen zelfs gevaarlijker, mat Eri hoede konden ook niet tot scoren k( »Qa GJS-VVOR 0-1 (0-01. 85. Leo Lam Scheidsrechter: Boet In dit. op en de duel met twee schotloze voorhoedei jok aanvoerder Gijs Grootendorst wegi p_ kingen op de leiding van het vek VVOR kwam op gelukkige wijze aani lUU ning dankzij een dubieus doelpunt in ijze ll.iaften-Meerkerk 0-1 (0-0). 70 Jan va Scheidsrechter Corbijn Het werd duel Beide partijen kregen uitgespei KU maar de voorhoedes bleken maehtelo )d( werd de gelukkige winnaar. nn ZBVH-Maasdam 1-1 (1-0). 40 Rene I 87 Jan Smits 1-1 Scheidsrechter: Maasdam was in dit treffen technist ^2 dan het enthousiast spelende ZBVH uitslag van dit leuke duel. Bergambachl-LRC 0-0. Scheidsrecl men Een echte nul tegen nul wedj i_ teams durfden weinig initiatief te n m hel een saaie match werd. ill i Meerkerk-ZBVI! 0-0. Scheidsrechter: bei ter Een wedstrijd met stilstaand v j was het nog hard Door dat laatst» 1 Ooien van Meerkerk genoteerd !en llaaften-ASH 0-1 (0-0). 71. Leendert Ba [ell Scheidsrechter Staterse Haalvcn kr i weinig De gehele wedstrijd speelde B op de ASH-helft flK VVOR-WNC 0-0. Scheidsrechter Strui 0r melige pot voetbal tussen beide elfta had meer kansen, maar wist deze niet t z» Meerkerk 16-21 LRC Hf Ameide 15-18 GJS Bergambacht 15-18 ZBVH WNC 16-18 VVOR WNC 16-18 Haaften ASH 16-18 Maasdam 15-17 15-12 15-10 16-10 PUTTEN NSW staat v beide benen op de grond De} kelijke resultaten van de weken werden zaterdag abrupt afgebroken door een 1 3-1 nederlaag tegen SDCP. Zaterdag: Semper Altius-Monster. HBSS- MVV'27. Schevenlngen-'s-Gravenzande, Vlaardin- gen-Naaldwijk, DEVJO-Maasdijk. Vierde klasse B SVGEB-DSVP 2-2 (0-1). 30. Floor Vijfhuizen u-i. 60. Paul van Rijn 1-1, 85 Ger van Dongen 1-2, 88 Aad Timmers 2-2 (strafschop). Scheidsrechter Hoenselaar Het sterk bezette middenveld van SVGEB hield DSVP de gehele wedstrijd onder druk Toch kwam de thuisclub met uitblinker Cees Springer niet verder dan een gelijkspel in dit redelijke duel. SVOW-Hazerswoudese Boys 1-2 (0-1). 15. Eddy Harkens 0-1. 60. Jaap Rietdijk 1-1. 62 Jaap van Aalst 1-2 Scheidsrechter: Thomasse. Het betere veldspel van de bezoekers bracht hen een verdien de overwinning op een onsamenhangende SVOW De thuisclub had nog een kans op een gelijk spel. maar kon niet profiteren van een ongeconcen treerd Hazerswoudse Boys in het laatste kwartier De Sleulels-SMD 1-1 (0-1). 15. Hans van de Wete ring 0-1. 75 Bert Montanje 1-1 Scheidsrechter Berkhout In het eerste gedeelte had ook KMD het betere van het spel en nam dan ook verdiend de leiding Na de hervatting dwong De Sleutels de bezoekers terug in de verdediging, dat leidde tot hachelijke situaties voor het KMD-doel Uit de vele scoringsmogelljkheden wist de thuisclub slechts éénmaal te scoren. SEV-Loosduinen 1-1 (O-Oi. 55 Harry Slump 1-0, 55 Philip Oosterhout 1-1 istrafschop) SEV had in dit pittige duel meer opbouw in het team dar. een counterend Loosduinen, dat blij mocht zijn met dit gelijke spel. SEV miste veel opgelegde kansen. Spel. Lisse-Randstad Sport 2-0 (2-0). 30. Peter Slobbe 1-0. 30. Aad van de Poel 2-0 Scheidsrech ter' Straus In het eerste hoofdstuk legden beide teams een pittig duel op de grasmat Na de hervatting was het daarentegen een tamme wed strijd. waarin de thuisclub conditioneel iets ster ker was Een juiste uitslag Hazerswoudse Boys-De Sleutels 2-1 (2-l| 14 An ton Schouten 0-1. 30 Cees van Tol 1-1 34 Jaap van Aalst 2-1 Scheidsrechter Doelman Een voor al in de eerste helft middenveld duel waarin Hazerswoudse Boys toch wel de betere was De Sleutels was erg defensief ingesteld en verloor verdiend Randstad Sport-Leosduinen 0-1 (0-0). 65 Nico Vebree 0-1 Scheidsrechter: Van der Linden De wind beïnvloedde dit duel erg. Zodoende werd het een matige vertoning. Een gelijkspel had de ver houdingen beter weer gegeven DSVP 15-20 De Sleutels 15-15 JAC 15-20 Randstad Sport 16-14 Se Lisse 16-19 SEV 15-12 KMD 16-18 SVGEB 15-11 Loosduinen 16-17 SVOW 15- 8 HazerBoys lfi-lfi Zaterdag: SVGEB-De Sleutels SEV-SVOW Randstad Sport-DSVP Loosdulnen-JAC KMD- Hazerswoudse Boys Vierde klasse C FC. Maluku-Hermandad 3-3 (0-3). 15. Cor BuingO- 1. 10. John Diggelen 0-2, 35 Dick Heyboer 0-3.55. en 70. Ottls Tuhumury 1-3 (strafschop) cn 2-3. 82. Daan Tuhumury 3-3. Scheidsrechter Leydsman In het eerste hoofstuk was Hermandad sterker en nam dan ook ruim afstand van de thuisclub Na de hervatting kwam Maluku zeer sterk terug en dwong een ongeconcentreeerd Hermandad een gelijkspel af. TOGR-Hoogvliet 1-0 (1-0). 30 Peter Knibbe 1-0 Scheidrechter Vermeulen TOGR met een in de eerste hellt uitblinkende Johan Molendijk op het middenveld handhaafde het ongeslagen thulsre- cord ln dit grimmige duel noteerde de scheids rechter twee Hoogvliet-spelers wegens ruw spel. Herkingen-Stellendam 1-1 (0-1). 20. Cor Brinkman 0-1. 65 Jan van Soest 1-1 (eigen doel) Scheidsrech ter De Braber Twee hard werkende ploegen legden een matig spel op de mat. Een juiste Hillegersberg-Satelliet 6-0 (24). 25. Dick Molen dijk 1-0. 32 Ed Bossche 2-0. 50 Dick Molendijk 3-0. 80 Jaap van Leeuwen 44. 85 en 88. Dlck Molen dijk 5-0 en 6-0 Scheidsrechter Alberghint In de beginfase had Satelliet een groot overwicht en niets wees op een ruime overwinning van de thuisclub Na het eerste doelpunt van HiUegers- berg stortte Satelliet op onbegrijpelijke wijze ineen en liet zich gewillig een grote nederlaag bezorgen. VVGZ-TSB 2-1 (1-1). 12 Leen Boom 0-1. 40. Jan Kees den Otter 1-1 (strafschop). 75 Hans van Gunnel 2-1. Scheidsrechter Van Eerbos In een levendige partij voetbal won VVGZ verdiend van een technisch iets sterker TSB omdat het meer uitgespeelde kansen schiep Hoogvliet-Herkingen l-l (1-1Scheidsrechter Dooicwaard 15 Rene Wie. ing 14. 40 Cor de Geus 1-l De scheidsrechter had veel invloed op du duel Hij (loot veelvuldig het spel dood Als er nog gespeeld werd was het niet iets waarvan men kon gemeten VVGZ-Stellendam 3-3 (2-1.27 Jan Bakelaar 0-1 15 Rien Bogert l-l 40 John Yonhof 2-1. 55 Meln Kamp 2-2 74 Rien Bogert 3-2. 90 Jan Koen van der Otter 3-3 Scheidsrechter Korbijn VVGZ mag van geluk spreken dal het nog epn punt heef: In een matige eerste perioi SDCP het initiatief, terwi; zich slechts tot countervoi perkte. Desondanks namei mansdorpers na een kleini minuten voetbal toch e< sprong. Zij het met behulp' Puttenaar Klaas Doorn, die eigen doel deponeerde: 0-1 Na de rust een sterker Si alles in het werk stelde de oj achterstand ongedaan te Drie minuten waren er gesp< Ronnie Lubberse de gelijkm: tekende. SDCP ging door, hi evenals NSVV trouwens matig draaiende voorhoede te. Echter, twee oplevingen Vermaat waren in de resterei nuten voldoende de belangrij a'p te grijpen: 3-1 NSW was f" machteloos in de poging om ander recht te trekken. NSVV: Heemskerk. Donder (De Haan Gebuis. Van Holten. Van Eekelen Hoo? der Velden. Hoogvliet. Knoop. Reedijk VROOMSHOOP Kozakki is duidelijk in vorm aan het te^ ken. Dat werd duidelijk in de 1 confrontatie tegen Vroom! Boys. Omdat de gastheren eens weinig van bakten kif krachtmeting het predicaat aangemeten. Toch verdienen banders een compliment. On jjj in de slotfase zeven minuten n man het laatste geweld van d a*- club wisten in te dammen. E Ui men Kozakken Boys-kansel Hans van der Stelt, zowel t -e verdedigend als in aanvalle zicht, en Adriaan van Bruggf 1 mogelijkheden bleven onbenul door het goede werk van de V hoopse Boys-verdediger Jan W waarbij de vorm. van Dirk Peil66 goed aansloot. Het was Jan K< die uit moest vallen wegens scheurde rugspier. Voordien 1 r Leo Leeggangers en Philip deiaa zich al laten vervangen. Van Bi 1 had bijna nog succes maar hl] in de verkeerde richting, hetge k van Vuuren eveneens overkwa Klop kreeg een officiële wal wing wegens ruw spel. Aldi doelpuntloze wedstrijd. le KOZAKKEN BOYS: Ottenvanger, Klop, Stelt. Van Bruggen, Verschoor. Konrrs gangers i Westerhout). Van Oord. Van Vui 1 Haan iSchouteni, Damen

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20