UK] EXSE 4 3 sindbad' Yfy A raD@ran[Lora HUIS de krant helpt u op weg ESSEX DINSDAG 17 APRIL 1979 TROUW/KWARTET Familieberichten In plaats van kaarten Op zondag 22 april zijn onze ouders Elze de Boer en Janny de Boer-Ridder 25 jaar getrouwd. We hopen dit D.V. te vieren op maandag 23 april. Een ieder die hen daarmee wil feliciteren is van harte welkom tussen 19.30 en 21.00 uur in gebouw „Irene", Oosterseweg 8 te Zuidwolde (Gr Margie Alide Freddy Noorddijk (Gr.) april 1979. .Mijn genade is u genoeg" Geheel onverwacht nam God tot Zich zijn kind, mijn lieve man en altijd zorgzame en liefhebbende vader van Ad. Greet en Douwe, Henk en Marja, Henny Kreukniet Hij werd 59 jaar. Maartje Kreukniet-Bakker 14 april 1979 Vondellaan 21 2951 TN Alblasserdam De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden op woensdag 18 april a.s. om 13.30 uur in de Havenkerk, Ieplaan te Alblasserdam. In aansluiting op de dienst vindt ca 14.30 uur de teraardebestelling plaats op de begraaf plaats te Alblasserdam. Gelegenheid tot con doleren van 13.00-13.30 uur in de Havenkerk en na de teraardebestelling in de aula op de begraafplaats. Op 14 april 1979 overleed geheel onverwacht onze medewerker Hendrik Adriaan Kreukniet op de leeftijd van 59 jaar. Wij zullen deze ijverige en behulpzame collega erg missen. God geve zijn vrouw en kinderen troost en kracht om dit zware verlies te dragen. Nieuw Lekkerland: Direktie en personeel van N.V. Constructiewerkplaats en Machinefabriek Bailey. De Here nam tot Zich, onze geliefde dochter en zuster Gea Petronella Prins op de jeugdige leeftijd van 17 jaar. ,Jk leef en gij zult leven". Joh. 14 19 b. Schoonoord, 14 april 1979 Kerklaan 33. B. Prins C. J. Prins-van Heijst Henk en Grietje Margo Gerard De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 april om 12.30 uur vanuit de aula te Schoon oord. Gelegenheid tot condoleren van 11.30 tot 12.00 uur. Aanvang rouwdienst 12.00 uur. Geen bloemen. In Zijn liefde nam de Here tot Zich mijn lieve kleindochter, onze nicht Gea Prins „Ik ben de Opstanding en het Leven wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven". Joh. 1125 Krimpen aan de Lek: G. C. van Heijst-van der Meer Den Haag; H. van Werven J. M. van Werven-van Heijst Hattem: J. C. van Heijst M. van Heijst-Hoogeveen Den Haag: M. A. J. van Heijst S. van Heijst-Faber Sceaux (Frankrijk): H. van Heijst A. M. van Heijst-Sikma Neven en nichten Schoonoord, 14 april 1979 Als God mij vertroost, is 't kruis niet te zwaar, dan ken ik geen vrees in 't bangste gevaar. dan win ik al strijdend vertrouwen en kracht en zing ik mijn psalmen in duistere nacht. Gezang 470 3 Op Paasmorgen nam de Heere tot Zich, in Zijn heerlijkheid, onze lieve moeder en oma. Eigje van Wensveen-Prins weduwe van C. van Wensveen, op de leeftijd van 82 jaar. Rotterdam: D. Hagendijk-van Wensveen Barendrecht: A. van Wensveen P. van Wensveen-van Oorschot klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam, 15 april 1979 Jan Evertsenplaats 77. Corr. adres: Kofschip 8. Barendrecht Moeder is opgebaard in het rouwcentrum. Maasdamstraat 4 (bij Mijnsherenplein), Rot terdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren woens dag van 19.30-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 19 april a.s. op de Algemene Zuiderbe- graafplaals, na aankomst in de kapel om 11.50 uur. Vertrek van het rouwcentrum om 11.30 uur. Heden nam de Here tot Zich, voor ons nog onverwacht, onze lieve vader, opa, broer en huisgenoot Eels Mast weduwnaar van G. J. Schalen, op de leeftijd van bijna 75 jaar. Amsterdam: Brecht, Piet en Peter Auckland (N.Z.): Janny, Joop en Eric IJsselstein: Rens, Wytze en Regien Haarlem: R. Mast Eibergen: H. Mast N. Mast-Wapstra Almelo: B. C. van 't Hag-Greveling 7607 NV Almelo. 14 april 1979 Thomas Ainsworthlaan 14-113. De rouwdienst, waarbij wij belangstellenden verzoeken aanwezig te zijn, zal plaatsvinden op woensdag 18 april om 12.30 uur in de Pniëlkerk, Rembrandtlaan, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats (ingang W. de Clercqstraat). Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst. Psalm 1383 Ten dage dat ik riep, hebt Gij mij geantwoord. Gij hebt mij bemoedigd met kracht in mijn zieL Op de dag van de Opstanding heeft God tot Zich genomen Neeltje Hadewij Groenewegen echtgenote van Gerard van der Ende op de leeftijd van 57 jaar. Zij was mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma. Maasdijk: G. van der Ende Koekange: Anneke Windemuller- van der Ende Sjoerd Windemuller Silco en Merijn Boskoop: Joke van Vliet-van der Ende Paul van Vliet Jeroen en Anneloes Bodegraven: Nelleke Walrecht-van der Ende Jan Walrecht Gerjan en Erik Maasdijk: Simon van der Ende Henny van der Ende-van Geest Gerard en Martij n Leiden Peter van der Ende Loes Verhoef Janny Schadenberg-van der Ende Harm Schadenberg Maasdijk, 16 april 1979. Maasdijk 95. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren donderdag 19 april van 19.30-20.30 uur in de zaal van de Geref. Kerk te Maasdijk. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 20 april a.s. om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Maasdijk waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Maasdijk. „Hetl hen die God een plaats bereidt in Zijn verheven woning". Psalm 91:1 In dankbare herinnering voor wat hij voor ons heeft betekend, berichten wij u dat in vertrouwen op Jezus is ontslapen, onze geliefde vader, grootvader, over grootvader, broer en zwager Engel Noltee Sinds 28 oktober 1966 weduwnaar van Johanna Susanna van Ulden. Hij mocht de leeftijd van 87 jaar be reiken. 's-Gravenhage: F. Noltee W. C. Noltee-Adema Fred en Silvy Conny Rotterdam: S. J. Bosma-Noltee L. W. Bosma Wim en Ans Mexico City: Lineke en Alejandro Marco, Saskia Rotterdam: Ans en Lolkejan 's-Gravenhage: M. A. Noltee H. Noltee-Uittenboogaard Hannie en Hans Bert, Harry, Dik 's-Gravenhage: G. M. Noltee P. Abels 's-Gravenhage: H. Noltee H. E. Noltee-ten Hoove Ineke en Anne Jan Anja en Rudolf 's-Gravenhage: C. W. Garritsen-Noltee J. W, Garritsen en verdere familie. 's-Gravenhage. 13 april 1979 Bejaardencentrum „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52. Correspondentieadres: Schrijnwerkersgaarde 142. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Uitzicht". De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Opstandingskerk, Daal en Bergselaan 50 op woensdag 18 april a.s. om 2 uur waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Oud Eik-en-Dui- nen" Laan van Eik-en-Duinen 38 om 3 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de ontmoetingsruimte van de kerk. Op een manier waarbij vrijheid en eigen initiatief een grote rol spelen. Alles over onze reizen en de manier waarop, is te lezen in ons 25-jarig jubileumprogramma, dat we op aanvraag gratis Peru, 29-d. Hotelrond- reis inklusief Inca-Trek f3.980,- Leendenveg 189, 5643 AG Eindhoven, teL 040-111444 uitzonderlijk goede wegvastheld •breed en soepel loopvtak tot In de afgeronde schouders voortreffelijke stuurpreclsle In bochten perfekte stabiliteit en souplesse mllleu-vrlendeltjke extra's als - hoge ktiometeropbrengst, zuinig door lage rol weerstand comfortabel, veilig en geruisloos uitstekende grip, óók op natte wege - brede proflelbanen in lengte- en breedterichting met talrijke antislip-lamellen - zeer goede waterafvoer voor verdergaande veiligheid In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze innig geliefde vrouw, moeder en oma Jacobs B. Hofsteenge-Eldering op de leeftijd van 55 jaar. Psalm 23 onberijmd Grootegast, 14 april 1979 Hoofdstraat 139 Grootegast: K. Hofsteenge Grootegast: Jan en Pietie Grootegast: Klara en Nanne Grootegast: Siep en Bineke Drijber: Klaas en Wimmie Groningen: Johan en Gerry en kleinkinderen De begrafenis vindt plaats op woensdag 18 april a.s. De rouwdienst wordt gehouden om 14.30 uur in de Goede Herderkerk te Groote gast. Gelegenheid tot condoleren vanaf 14 uur in de consistorie. Thuis liever geen bezoek. Op Goede Vrijdag is van ons heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Al bert ine Binsbergen-Colenbrander weduwe van ds. Pieter Adriaan Binsbergen op de leeftijd van 82 jaar. Zalig zijn de doden, die in den Here sterven Openb. 1413 Nijeveen: L. C. Binsbergen E. H. Binsbergen-Nak Lemele: M. J. van den Berg-Binsbergen L. D. van den Berg Heerde: J. A. Nak-Binsbergen H. H. Nak C. A. Binsbergen G. A. Binsbergen-Van Dis Naarden: F. L. Binsbergen E. C. Binsbergen-van Loben Seis kleinkinderen en achterkleinkind 13 april 1979. Correspondentie-adres: H H Nak. Rhijnsburglaan 21. 8181 XW Heerde. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 18 april om 11.45 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Hattem, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Gemeenschapshuis „de Tinne", Kerk hofstraat 9 te Hattem. De begraafplaats is te bereiken met de V.A.D.- bus, lijn 24 en 27, vanaf Zwolle-station. In Hattem uitstappen Hotel de Boer. „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren." Rom. 14 8 Na een arbeidzaam, opgewekt en dankbaar leven is mij voor gegaan in Gods eeuwige heerlijkheid, mijn innig geliefde man Reinier Cornells Nijmeijer Hij mocht de leeftijd van ruim 58 jaar be reiken. Namens de gehele familie: Jantien Nijmeijer-Vording Heeze, 9 april 1979. P. Theeuwenlaan 5. Op uitdrukkelijke wens van de overledene heeft de begrafenis in kleine familie- en vrien denkring plaatsgevonden d.d. 13 april 1979 op de begraafplaats „Den en Rust" te Bilthoven. Voorlopig liever geen bezoek Op Goede Vrijdag nam de Heere tot Zich in Eeuwige Heerlijkheid op de leeftijd van 93 jaar, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johan Gerrits sinds 7 augustus 1978 weduwnaar van Hendrika Bolks. Psalm 43:3 en 4 (berijmd). Hardenberg: G. J. Gerrits H. B. Gerrits-Ramaker Santpoort: G. Gerrits W. M. Gerrits-de Jong Hardenberg: J. Borneman-Gerrits Den Ham: R. Pastink-Gerrits G. D. Pastink Hardenberg: J. Overweg-Gerrits G. Overweg Harderwijk: G. J. Gerrits-Hamhuis Amsterdam: J. Swijtink-Gerrits D. Swijtink Arnhem: J. Gerrits C. Gerrits-Waardenburg Hardenberg: J. Gerrits M. J. Gerrits-Veurink Hardenberg: H. Sweers-Gerrits J. Sweers klein- en achterkleinkinderen. 7771 SL Hardenberg. 13 april 1979 Ommerweg 3 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad li Met leedwezen geeft de Kerkeraad Gereformeerde Kerk van Utrecht-Nocgf nis van het overlijden van zijn emeriti kant Ds. W. Schouten Van 30 november 1938 tot 18 oktober 191 hij onze kerk en in die arbeid zijn Go< dienen. Dankbaar gedenken we wat hij daait! alleen voor onze gemeente maar op n terrein, voor onze wijk heeft betekend e zijn kinderen troost putten uit de geloo 1 heid van hun vader die sprak uit het vers dat hij ons zo vaak liet zingen: „Ik vaste grond gevonden waarin mijn an£; wig hecht". Namens de kerkeraad algemene'11 Ds. L. van der Veer, prae££' O. Van der Wal, scriba Utrecht, 13 april 1979. Hl Na een moeitevol leven is van ons heeip. onze geliefde vrouw, moeder, oma en Willemina Johanna Lammers-Albers op de leeftijd van 73 jaar. „Want ik ben verzekerd, dat noi noch leven, nog engelen, noch n noch heden, noch toekomst, nocl ten, noch hoogte, noch diepte, t Ü1 ander schepsel ons zal kunnen s van de liefde Gods, welke is in w Jezus, onze Heer." Rom. 8 3 Iei H. Lammers G. W. Lammers-Lammers :j H. J. Lammers W. A. Hoopman-Lammers^1 D. J. Hoopman H. A. Lammers D. J. Lammers-Gijsbers J. Lammers J. B. Lammers-Fles H. Lammers J. G. Lammers-Wildenb A. Lammers G. W. Lammers-Driessen Winterswijk: E. Oonk-Lammers J. G. Oonk Dinxperlo: J. Albers en kleinkinderen Aalten, 16 april 1979 Tweede Paasdag. „Beth-San", Ludgerstraat 47. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden oNei derdag 19 april a.s. op de begraafplaat v kenhove" te Aalten J-®' Vooraf wordt om 13.30 uur een rou' ar gehouden in het Uitvaartcentrum. Ron >rt diek 2A. Zij die de overledene de laat nu willen bewijzen, worden hierbij beleefi ijl nodigd. fan Gelegonheid tot condoleren van 13.1 Hi "de Vervolg familieberichten zie pal

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12