in Peters: voorbeeldig talent Knetemann hard toe aan zege Franse rugbybond houdt been stijf Hockeyteam komt moeizaam op gang 5% extra verstandig met energie móet toch haalbaar zijn: laat de zon uw kamer binnen. W snoord met echte centrum-spits weer een eenheid ijjeybalsters :ht ware ■eenketel L T -c Zuid-Afrika blijft welkom Maleisië B in slotfase verslagen Regenboogtrui heeft oud-Amsterdammer geen windeieren gelegd Wiersma nestelt zich aan de kop 14 APRIL 1979 SPORT TROUW/KWARTET 33 |QI vail Jitu jaai ut ider jeugd nog op poet krijgen, blijf «•"fen die geen wel '2p, Als iemand ai t sportcorrespondent tDAM Het nieuwe Feyenoord is hard op weg het flu van het jaar te worden. Hoewel een aantal spelers der jeugd nog op de kaken heeft en de baard nog in blijft de ploeg van Vaclav Jezek presta- weldenkend mens voor mogelijk had aan het begin van het seizoen had dat Feyenoord landskampioen PSV vier punten zou maken, zou hij voor gek zijn verklaard. ;en g tgtussen heeft de stadion- och maar klaar gespeeld, jescheiden en sympathie- ^etrainer Jezek enkele rug voorzichtig ventlleer- 1111 -opa-Cupvoetbal volgend icht tot de mogelijkheden inken nu plotseling nög ler geluiden op. Niet uit an de Tsjechische coach, n H weer teruggekeerde legi- eerst gewonnen uitwed- olle en na de zege op PSV er prd kandidaat geworden (1. ld voetbal in Rotterdam- weer een opbloei, die her- «oproept aan de jaren rond ^het gemiddelde aantal toe- ^Irca 40.000 bedroeg. Voor lttitie was uitgegaan van jïe van 15.000 kijkers, maar ubliektrekkers als Feye- - (op 29 april) en Feye- JC (op 13 mei) in het ziet het er naar uit, dat aantal ruimschoots zal veerschreden. „We zullen de ig {met een sluitende begro- n afsluiten," roept direc- Stephan monter. De voor lager van Go Ahead Eag- iputatie in Deventer door gal omstreden wordt ge- ft in Rotterdam de wind (der twijfel de verdienste h Stephan, dat hij het in- Teyenoord, dat bijna ten st« gegaan aan een opportu- coopbeleid, weer op het heeft gezet. Stephan is »r gegaan .bij het Maas- ïdrijfsleven en heeft dras- ïes gezet in de salarispos- >en, Eddie Treijtel, Ge- Lem en Jan van Deinsen >p dit moment nog riante lar met uitzondering van Wim Jansen, zullen de :mde spelers in de toe- ;gen moeten nemen met salarissen. „Er valt voor ;noeg te verdienen, maar punten moeten worden ieti de keiharde, maar gezon- Hg van Stephan, wie het ;recht niet in dank wordt s hi dat hij met name bij gingen in het werk heeft „„Jn Doesburg, die nog een 5 jn drie jaar bij zijn huidige heeft, naar de Kuip over te It soort praktijken is ken- in de voetbalwereld, D vaak buiten het maat- hij^e normenpatroon stelt. 32^endien al evenzeer onbe- lat Stephan elk moment it Feyenoord in elke linie behoeft, wil het tot nog ities komen. Dat kan op >t zijn, maar het getuigt IRA Het Nederlandse volleybalteam wacht pnd in een bomvol Ata- tadion (8000 toeschou- een ware heksenketel, de ploeg moet aantre- k de finale van de Lente- tegen West-Duitsland. ■rt' ieve sfeer binnen het in geen relatie staan daarbuiten. r bijna honderd pro- lit manvolk bestaande staat in Ankara zes te voren in de rij om aartje te bemachtigen. de loketten het bordje tocht hebben opgehan- lat de oproerpolitie de idende meute uit el- De enkeling, die het om over het circa vijf me hoge hek te klimmen, alsnog in de kraag ge- «aai >ud >e$ Dt on Irken maken op de tribu- n vreselijk lawaai. Sa- »ng is het niet te noemen, irken produceren vrijwel ,gjtend een hels lawaai lond en handen. Toeters, I of andere mechanische e' makers kennen zij niet. •rdt gescandeerd en in tilde weg geschreeuwd, v.ak heeft een schreeuw Trcjksuele bijbetekenis. k uitschakeling van de e% dames door West- land zal het publiek de tandse volleybalsters tochtelijk als favoriet on- tunen. Nederland is ook t die steun favoriet. In ltste zes gespeelde toer- 6 werd nimmer van Puitsland gewonnen. C-ëthie hebben de Turken West-Duitsland niet. In 3e0el tegen Turkije gooide stduitse aanvoerster Syl- aierton een in het speel- geworpen bierblikje lig terug het publiek in, anle nodige fluitconcerten Ie fanatieke Turken tot had. van weinig psychologisch inzicht om dit steeds publiekelijk uit te roepen. Het kweekt maar onrust in een jonge, bezield en enthousiast elftal, dat mede door de positieve resultaten een geweldige eenheid vormt. Eenheid Een eenheid, die door de komst van Jan Peters nog is versterkt. De voor malige spits van de eerste divisieclub FC den Bosch heeft zich wonderwel bijzonder snel aangepast en wordt door de meeste van zijn clubgenoten op handen gedragen. Het besef dat er eindelijk weer een onvervalste spits- speler is aangetrokken zal daar zeker niet vreemd aan zijn. Vele miljoenen immers investeerde het Rotterdamse management sinds het vertrek van Ove Kindvall de afgelopen jaren in diens opvolgers. Het bleek in de meeste gevallen weggegooid geld, want Maiwald, Schoenmaker, Pos thumus, Ladinsky, Best, Kreuz en recentelijk Peter Houtman konden maar hoogst zelden tippen aan de Zweedse koningsschutter. De wijze waarop Peters zich vorige week zater dag in Eindhoven tegen PSV mani festeerde, nam de laatste twijfels weg: Feyenoord heeft weer een echte centrum-spits. De Rotterdamse club, die Peters in december strikte, heeft hem al eens eerder op de korrel gehad. Dat was in februari van het vorig jaar. Er is toen even sprake geweest van een ruil met bijbetaling de namen van Ernst, Van Til en Stafleu werden toen ge noemd maar toen FC den Bosch opnieuw verzekerd was van gemeen telijke subsidie verlengde het het contract met Peters met een jaar. Ook in de periode dat Ad Zonderland nog als assistent-trainer bij Feyen oord werkzaam was, hebben de scouts van de stadionclub de toen nog voor Unitas en het Nederlands amateurelftal uitkomende Peters en kele malen onder de loep genomen. Zonderland was toen erg enthousiast over de Gorcumer, maar het oordeel van de andere rapporteurs was ken nelijk van dien aard dat Feyenoord ervan afzag om Peters te contracte ren. Hij ging toen samen met Zonder land naar FC den Bosch dat zegge en schrijven 9000 gulden voor de 1.80 meter lange spits moest betalen. Fey enoord heeft nu bijna 400.000 gulden voor Peters moeten neertellen. In zijn 2'Harig contract heeft hij de clausule laten opnemen waarin is bepaald hoeveel de Rotterdamse club te zij- PARIJS De voorzitter van de Franse rugbybond, Albert Ferrasse. heeft voor de Franse televisie verklaard dat de uitnodiging aan de Zuidafrikaanse rugbybond om het „Springbokkenteam" een tournee door Frankrijk te laten maken, nog steeds van kracht is. Het interna tionale Olympisch Comité heeft Frankrijk met uitsluiting van de Spelen in Moskou bedreigd als de rondreis van de Zuidafrikaanse rugbyspelers doorgaat. De Franse regering heeft inmiddels afkeurend gesproken over de trip in oktober. Bovendien is er internationale druk op Frankrijk uitgeoefend. Eugby-voorzitter Albert Ferrasse was er niet van onder de indruk. „De uitnodiging aan Zuid-Afrika blijft geldig. Het bezoek gaat alleen niet door als de Franse regering het verbiedt". Ferrasse heeft zitting in het Franse Olympische Comité, ofschoon rugby geen Olympische sport is. Het Franse Olympische Comité heeft voor 24 april een speciale vergadering belegd over dit actuele onder werp. Jean-Francois Poncet en Jean-Pierre Soissons, respectievelijk minis ter van buitenlandse zaken en sport, hebben verklaard dat de tournee niet doorgaat wanneer ze niet volgens de rugbykringen met kleurlingen in de gelederen zouden komen. Volgens de aanhangers van de anti-apartheidbeweging is het voor Zuid-Afrika onmogelijk een gemengd sportteam samen te stellen. Jan Peters juichend voor Feyenoord. De nieuwe spits van de Rotterdamse club wil volgend seizoen graag Europa-Cupvoetbal spelen. KOEALA LOEMPOUR Het Nederlandse herenhockeyteam is het vierlandentoernooi in het Maleisische Koeala Loempour begonnen met een moeizame overwinning. Het voornamelijk uit jeugdspelers bestaande B-team van Maleisië werd pas in de slotfase met 5-1 verslagen na een ruststand van 2-0. ner tijd maximaal voor hem kan vra gen. Dit bedrag ligt in de buurt van de vijf ton. Peters scoorde vorig seizoen in de eerste divisie negentien doelpunten. Op de lijst van topscorers eindigde toen vlak achter Peter Houtman, die voor FC Groningen 22 maal de roos had getroffen. De 25-jarige spits heeft in de zeven wedstrijden, die hij voor Feyenoord uitkwam, zes maal raak geschoten zoals hij zich afgelopen zaterdag manifesteerde is hij de beste spits van Nederland. Ernie Brandts, toch een knappe speler in de lucht, kan zich geen tegenstander herinne ren die hem in zoveel kopduels de baas was en die zo gemakkelijk van hem wegdraaide. Peters heeft de kracht van een beer en de moed van een leeuw. Hij laat zich door niemand intimideren en maakt een goed ge bruik van zijn body, schouders en z'n heupen en als het moet ook met zijn armen. Hij heeft zich ontpopt tot een beweeglijke aanvaller, die door zijn loopvermogen gaten trekt voor de opkomende middenvelders. „Een spits moet beweeglijk zijn", vindt hij. „Die moet storen en niet als een pi laar blijven staan, want dan ben Je gemakkelijk uit te schakelen." Typerend voor zijn zelfverzekerdheid is de opmerking, dat hij zich bij Feye noord als meteen op zijn gemak heeft gevoeld. De voormalige winkelbe diende die nu de status van full-prof heeft en drie Jaar geleden nog ama teur was: „Ik ben blij dat ik me hele maal op het voetbal kan concentre ren. De sfeer bij Feyenoord is op dit ogenblik fantastisch. Ook bulten het veld kunnen we goed met elkaar op schieten. Over een kampioenschap praten we niet eens. Uefa-cupvoetbal daar mikken we op. Het is belangrijk dat Rotterdam volgend seizoen ein delijk weer internationaal voetbal krijgt. Dat moet lukken, zeker als je er van uit gaat dat Ajax of PSV de beker wint." Vertrouwen Peters is overgelukkig bij Feye noord." Ik ben nu full-prof, train elke dag. Bij Den Bosch was dat maar vier keer in de week. Die trainingen heb je hard nodig wil Je negentig minuten lang als spits de tegenstanders bezig kunnen houden. Ik ben redelijk tevre den tot nu toe, maar ik weet ook dat ik nog veel beter kan." Hij heeft in elk geval het vertrouwen van het terug gekeerde legioen weten te winnen. En dat van bondscoach Jan Zwartkruis die hem aan de selectie toevoegde voor de interland tegen Zwitserland. Zwartkruis vertrouwde hem toe voor al niet te denken als vijfde keus te zijn opgeroepen. „Ik moet naar de toekomst kijken", liet hij Peters in Zeist weten. Daarom laat ik je nu alvast wat sfeer proeven." Jan Peters vond het in elk geval alle maal prachtig. „Nu alvast wat aan die sfeer rond Oranje wennen, kan im mers geen kwaad.Hoe eerder hoe beter." Voor Jan Peters is voetbal alles in het leven. Hij vormt wat dat betreft een tegenpool van Stanley Brard, die per se zijn studie aan de Haagse Acade mie voor Lichamelijke Opvoeding wil voltooien. Feyenoord Gees: Stephan) ziet dat absoluut niet zitten. Step han: „Het is kiezen of delen voor hem. Ik ben niet van plan bij Feyenoord een kopie binnen te gaan halen van AZ *67 met een Jaan de Graaf. Die kan zaterdags wel spelen, maar moet 's zondags bidden. Ik redeneer dan zo dat-ie altijd maar moet bidden". Be taald voetbal in 1979, het is me het wereldje wel! Bondscoach Wim van Heumen ka rakteriseerde de eerste wedstrijd in het snikhete Koeala Loempour als „tomeloos zwaar". De ruime zege doet dit niet vermoeden, maar Neder land had het zeker niet gemakkelijk tegen de bewegelijke jonge atletische Maleisiërs. Vooral door het slechte begin van Paul Litjens kon Neder land het ritme maar moeilijk vinden. De zwaargebouwde Kampong-speler had evenals een paar andere teamge noten voor verkeerd schoeisel geko zen en ging bij vrijwel elke actie on deruit op het door de nachtelijke on weersbuien gladde terrein. Na de matige gewenningsperiode nam Nederland langzaam maar zeker het initiatief. Het eerste doelpunt viel in de veertiende minuut, toen Rode- riek Bouwman een vrije slag van Wouter Leefers slim intikte. Negen minuten later was het weer Bouw man, die doel trof. Bouwman werkte een rebound van een door Tim Steens ingeslagen lange corner goed af. In de tweede helft kwam Nederland onder grote druk te staan. Dit resul teerde in een Maleisische treffer van Colin Sta Maria. Bij de vierde straf- corner was Maleisië B dicht bij de gelijkmaker. De ba) wilde echter na een enorme scrimmage voor het Ne derlandse doel het doel niet in. Aan voerder Ron Steens zette Nederland weer op het goede spoor door er 3-1 van te maken. Paul Litjens bleek in de slotfase uiteindelijk toch nog de kracht te hebben om de zege met twee treffers wat meer glans te geven, Van Heumen koos in deze eerste westrijd voor Pierre Hermans in het doel en Maarten van Heeswijk als laatste man. De voorhoede bestond uit Bouwman. Doyer en Borstlap. Voor Wouter Leefers was deze eerste voorstelling van de drie weken duren de tournee aanleiding een gesprek met Van Heumen aan te vragen. „I# heb het idee, dat het straks op kuns£ gras beter is als ik midvoor ga spelen. Niet echt in de spits, maar meer om een opkomende middenvelder te hel pen waardoor een ander de vrijko mende ruimte kan opvullen," aldu$ Leefers. Nederland speelt vandaag tegen K#» nya, dat met 2-0 verloor van de A? ploeg van Maleisië. Morgen ontmoet Nederland Maleisië A en op tweede Paasdag reist de ploeg naar het Aus tralische Perth, waar op 20 april eeff tienlandentoernooi begint. Programma Eredivisie door Johan Woldendorp AMSTERDAM De belangstelling van de televisiemaker mag dan behalve uit Nederland ook uit België, West-Duits- land en Frankrijk stammen, in de uitslagenlijst van de enige Nederlandse profklassieker zal vanmiddag weinig plaats voor buitenlandse wielrenners worden ingeruimd. Het prestige van de wegwedstrijd Heerlen-Meerssen wordt in hevige mate besmeurd door de afwezigheid van prominenten Belgen, Fransen en Italianen. Om uiteenlopende redenen maar in alle gevallen omdat er in eigen omgeving wedstrijden worden georganiseerd, die lucratiever zijn ontpoppen Francesco Moser, winnaar van de voorjaarsklassiekers Gent-Wevelgem en Parijs-Roubaix, zijn evenknie ln dat opzicht, Roger de Vlaeminck (Gent-Gent en Milaan-San Remo), Tour de Fran- ce-winnaar Bernard Hinault en de beloftes Guiseppe Saronnl, Daniël Willems en Fons de Wolf zich als kopmannen ln het langgerekte peloton afzeggers. Het lijdt derhalve geen twijfel, dat de klassieker (zij het niet in de officiële zin des woords) in het Zuidlimburgse heuvelland voor de derde keer in suc cessie een Nederlandse winnaar ople vert. Wie dat is, hangt af van de strategie, die de ploeg Post vandaag uitstippelt. Wat dat betreft is er alle ruimte voor speculaties. Jan Raas, tweevoudig triomfator over Heerlen- Meerssen, heeft na zijn zegetocht in de Ronde van Vlaanderen baat bij nog een eerste plaats om op die ma nier zijn faam als klassiekerkoning hoog te houden. Maar ook wereld kampioen Gerrie Knetemann is hard aan een overwinning in een klassieke wegwedstrijd toe. De regenboogtrui heeft de gewezen Amsterdammer geen windeieren gelegd, doch zijn marktwaarde (en indirect die van zijn ploeg) stijgt, wanneer hij met een publicitair aantrekkelijke prestatie in het voorjaar kan pronken. Lubberding En dan is er nog Henk Lubberding: enkele jaren een meesterknecht, maar nu zo sterk, dat hij met een vrije opdracht op pad kan worden ge stuurd. De sterke Gelderlander mocht al een keer iets aardigs winnen (vorig jaar de Nederlandse titel; de op dat ogenblik sterkere Jan Raas kneep in de eindsprint enthousiast in de remmen), maar geniet internatio- naai nog niet de aandacht, die hij r GltGIl verdient. Daarom zou een overwin- ningszoen op de mond van Lubber ding keurig in zijn en Post's straatje kunnen passen. In (te) veel koersen is de winnaar eigenlijk al bekend, voor dat het startschot wordt gelost. Van daag waarschijnijnlijk ook. Er is nu niet eens combinevorming (samen spannen tegen een bepaalde renner; zo zorgde de concurrentie er bijvoor beeld voor, dat Raas Gent-Gent niet won) voor nodig. Al met al is het alleen voor nationalis tisch ingestelde Nederlandse wieler fanaten een vreugdevolle dag. Voor de wedstrijd en de organisatie is het jammer, omdat het parcours met zo'n twintig beklimmingen een ge varieerder deelnemersveld verdient. Heerlen-Meerssen is echter geen offi ciële klassieker, zodat de vedettes niet verplicht zijn om de presentie lijst te tekenen. Voor (veel) geld zijn ze bereid te komen, maar daarvoor leent de sponsor van het evenement zich weer niet.Het gevolg: twee van de drie keer is het gokken geblazen. Volgend jaar is de koers „hors catego rie" en dan zijn de wielergroten der aarde verplicht te rijden. Die waarde ring krijgt een officieuze klassieker eens ln de drie jaar van de UCI (inter nationale wielerbond) toegemeten. Overigens was de Duitser Didi Thu- rau de enige, die een fiks startgeld verlangde. Dat hij er niet is, is geen ramp. Afgezien van het feit, dat hij nog eigenwijzer is dan zijn landgeno ten, die 's zomers op het Zandvoortse strand een kuil voor zichzelf graven, heeft hij verleden jaar en in de eerste fase van dit voorjaar nog niets ge presteerd. Knetemann in actie op de Keuterberg. Een overwinning in de klassieker Heerlen- Meerssen zou de wereldkampioen niet ongelegen komen. De in kwalitatief opzicht gekortwiek te rennerskaravaan drukt de organi satoren van voorjaarsklassiekers wel zij het waarschijnlijk vergeefs met de neus op de harde feiten. Een paar jaar geleden protesteerden de fietsende smaakmakers ai tegen het extreem zware programma in maart en april. Er werden in hun ogen te veel zware koersen in te korte tijd georganiseerd. Het gebruik van ver boden stimulerende middelen (toen stimul) nam als gevolg daarvan toe, maar omdat de controle in dat op zicht vooral in België aanzienlijk is verscherpt, zonnen de coureurs op andere maatregelen. Het scherp se lecteren van de wedstrijden is het gemakkelijkst te hanteren wapen ge worden. Want eerlijk is eerlijk, de spreiding is een dijenkletser, zolang er zoals in de eerste helt van deze maand het geval is (was) vijf klas siekers in veertien dagen worden gepropt Zo zegt Gerrie Knetemann: „Ik vraag me af, waar de organisatoren mee bezig zijn. Waarom moest de Waalse Pijl deze week op dinsdag worden verreden en kon dat niet op woens dag? Zo iets scheelt één dag, maar voor de renners maakt dat honderd procent uit. Het mes had dan waar schijnlijk aan twee kanten gesneden Zowel in de Waalse Pijl als ln Parijs- Roubaix (twee dagen eerder - red) waren er misschien meer renners ko men opdagen. Iedereen wil iedereen aan de start, maar de organisatoren houden nog niet eens rekening met zichzelf." De wereldkampioen ontbrak in Pa rijs-Roubaix, algemeen bekend als de Koninginneklassleker. Door een lich te ziekte zegde hij af. „Daar komt bij, dat ik rekening met mijn titel moet houden. Ik kan het als wereldkampi oen niet maken om in Parijs-Roubaix een half uur na de winnaar over de finish te komen. Daarom zoek ik mijn wedstrijden uit". Snuffelaar Aan de serie originele uitspraken, die Knetemann in de loop der jaren heeft geloosd, moet hij een platgesleten cliché toevoegen: adel verplicht. „Ik ben op dezelfde manier blijven rijden. Het verschil is, dat ik nu niet meer zoals vroeger een snuffelaar ben. Wanneer ik me maar even beweeg, springt bij de concurrentie het licht op rood. De consequenties van een wereldtitel zijn bekend: Je weet van te voren wat je te wachten staat. De enige remedie is nuchter blijven. Wanneer je je geweldig gaat vinden, stort de hele wereld in elkaar. Je verliest meer wedstrijden dan dat je ze wint. Iemand als Harm Ottenbros werd helemaal gek van een regen boogtrui; hij heeft er zo ongeveer een maagzweer aan over gehouden. In het begin heb ik er ook een beetje mee gezeten, maar ik ken mijn mogelijk heden en handel daarnaar. Natuur lijk is het belangrijk een ploegleider te hebben, die je met rust laat. Hij weet ook wat ik kan. Hij verwacht echt niet van mij, dat ik een gat van tien minuten dicht rijd. En als de baas tevreden is, vind ik het goed." Het dragen van het witte shirt met de horizontale, gekleurde strepen heeft er toe bijgedragen, dat Gerrie Knete mann een soort relativeringsproces kon voltooien. De gouden medaille betekende voor hem zichzelf verko pen, maar ook om geen hersenschim men na te jagen. „Het is trouwens nooit een doel geweest om mijn zin nen op bepaalde wedstrijden te zet ten. Piet van Katwijk wilde per se Parijs-Roubaix winnen, maar toen hij een wiel aan Jan Raas moest geven, kon hij dag met zijn handje tegen die koers zeggen. Voor hem stortte er een wereld in elkaar." Ook het trainen ls eerder doelgericht dan gekruid met de specerij van de bezetenheid. „Als ]e maar conse quent elke dag op de fiets zit, dan is er niets aan de hand. Natuurlijk zijn er ook dagen, dat ik zeven uur train, maar soms stelt het niet veel voor. Ik kan tot rust komen, wanneer ik in het bos de vogeltjes hoor fluiten. Echt, het is heerlijk om bij wijze van spre ken met een snelheid van nul kilome ter per uur te rijden." Vandaag: Ajax-Haarlem AZ'67-Go Ahead Eagles FC Den Haag-PSV Sparta-FC VVV NEC-Vitesse MVV-Feyenoord FC Utrecht-Roda JC PEC Zwolle-FC Volendam NAC-FC Twente Maandag (2de Paasdag) worden d« returns van vandaag gespeeld. Eerste divisie Vandaag: Fortuna SC-De Graafschap SC Heerenveen-SVV FC Dordrecht-SC Amersfoort Excelsior-SC Veendam FC Groningen-Willem II FC Wageningen-FC Den Bosch FC Vlaardingen-SC Cambuur Eindhoven-FC Amsterdam Telstar-Helmond Sport Maandag (2de Paasdag) worden da returns van vandaag gespeeld. ZEVENAAR Harm Wiersma is nf de zesde ronde van het NederlandjJ damkampioenschap samen met Ges» rit Boom koploper geworden. De oud- wereldkampioen versloeg Jansen, terwijl Boom niet verder kwam dan een puntendeling met BastiaannefJ, Rob Clerc, die eerder al verloor van Bastiaannet, is nog altijd van slag. In de zesde ronde verloor Clerc opnieuw; nu van Van der Wal. Ook Bronstring verloor verrassend van De Boer. m Zesde ronde: Stokkel De Ruiter 11 Jansen 2-0 Droat-Van AaJten 1-1, De Boer Bi lins 2-0. Van der Borst-Hooijberg M. Baal i-1, Van der WaJ-Clerc 2-0. Stand: i. Wiersma en Boom S punten. 3 Van da» Wal. Jansen en Bronstrtng 7.0. De Ruiter. Van da» Borst, De Boer, Bastiaannet en Clerc 8, II Stola kei en Drost 5. 13 Van Aalten 3, 14. Hooljberg |g ADVERTENTIE

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 33