1 I FAMILIEBERICHTEN r ZATERDAG 14 APRIL 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lol en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummei 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur GETROUWD CHRISTIAAN DE WIT en CORNELIA. CAROLINA WYNDOLINA. MAGDALENA GRENU Kerkelijke bevestiging op Zaterdag 26 mei 1979 in de V.P Christus Kerk. Bexstraat 13 Antwerpen door de Weleerw Heer Ds B C Carp Aanvang dienst II uur v.m. Correspondentie aan Fruithoflaan 93 F.9 box 21. 2600 Berchem Belgie In plaats van kaarten Op zondag 24 april zijn onze ouders Elze de Boer en Janny de Boer-Ridder 25 jaar getrouwd We hopen dit D.V te vieren op maandag 23 april. Een ieder die hen daarmee wil feliciteren is van harte welkom tussen 19.30 en 21 00 uur in gebouw „Irene". Oosterseweg 8 te Zuidwolde (Gr.) Margie Alide Freddy Noorddijk (Gr.) april 1979 ..Zolang de mensen woorden spreken, zolang wij voor elkaar bestaan, zolang zult Gij ons niet ontbreken, wij danken U m Jezus' naam" Op 27 april hopen wij dankbaar en blij het 40-jang huwelijksfeest te vieren van onze ouders en grootou ders Joh. van der Stok H. van der Stok-ten Boer Hun kinderen en kleinkinderen. U heeft de gelegenheid hen te feliciteren op vrijdag 4 mei 1979 in ..Het Gouden Hoofd". Hoogstraat 37, Montfoort van 16 tot 17.30 uur. Heeswijk 1. 3461 AR Linschoten. Dankbaar dat God hen zo lang voor elkaar heeft gespaard gedenken wij dat Ds. I. Groenenberg en B. Groenenberg-de Kleer op 19 april a s 50 jaar zijn getrouwd Els en Henk Greet en Henk Gerda en Hans Kees en Joke Lies en Jan Ada en Hans Hans en Hennie Loek en Jaap en kleinkinderen Om gezondheidsredenen kan er geen bezoek worden ontvangen. Schriftelijke felicitaties worden echter heel erg op prijs gesteld. Torenlaan 341 9411 KD Beilen D.V. op woensdag 25 april a s. hopen onze geliefde ouders en grootouders Maarten Groeneveld en Maaike Lena Groeneveld-Groenenboom de dag te herdenken dat zij voor 50 jaren in het huwelijk zijn verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Ottoland, april 1979 B 75 Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 27 april van 15.30- 17.30 en 's avonds na 20 uur in het ..Dorpshuis" te Ottoland. I v m ziekte gaat de receptie ter gelegenheid van het 60-jarig huwelijksfeest van C. Splinter en J. Splinter-Bakker Landsmeer, april 1979 Rietland 10 God nam tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve moeder en oma. mevrouw Fenna Huising-Kamphuis gehuwd geweest met de heer G E. Huising. op de leeftijd van 79 jaar. ..Want wij weten, dat, indien de aardse tent. waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw ran God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig thuis." 2 Corinthiërs 5 Vers 1. Ten Boer: F Zandbergen-Huising J. M. Zandbergen Amstelveen: F. van der Kooij-Huising J. van der Kooij Ottawa: A H. A. Meyer-Huising C. W Meyer Meppel O. Huising B. Huistng-Bijma en kleinkinderen Meppel. 11 april 1979 Prinses Irenelaan 4 Correspondentie-adres: 28. 7944 GD Meppel Pieter Lastmanstraat De begrafenis heeft inmiddels m familiekring plaatsgehad. Heden nam de Heere tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijkheid onze zeer geliefde en zorgzame zuster, schoonzuster en tante. Wietske Henriëtte Crans op de leeftijd ven 72 jaar Papendrecht B C. Crans J. E F. Crans-Draak Holten: J. J. Crans F C Crans-Hoogendonk H. Crans J C. Crans-Vrijer 's-Gravenhage H. G Crans Maasland,, J. Crans J. Crans-Wolsmetmer Lunteren H G B Vink-Crans J Vink Oldenzaal J B Crans A. H. Crans-Lambrechtse Neven en nichten 's-Gravenhage. 12 april 1979 Thomsonlaan 76 Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer ..Atropos". Van Boetzelaerlaan 294 Bezoek aldaar zaterdag en maandag van 16-17 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben dinsdag 17 april om 13.30 uur op de be graafplaats „Nieuwe Eykenduynen", Kamper- foeliestraat 2A. Vertrek vanaf de rouwkamer „Atropos" om 13 uur. Met droefheid geven wij kennis dat onver wacht van ons is heengegaan onze lieve zorgza me vader, groot- en overgrootvader, onze broer, zwager, oom en beste vriend Salomon Flamman, weduwnaar van Jansje Brandse. in de ouderdom van .86 jaar Wassenaar J. J. Flamman A. Flamman-Westerlaken Leiderdorp: W Pison-Flamman A. Pison Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Leiderdorp T. Wagemaker-Jenner Leiderdorp, 13 april 1979 Bejaardencentrum „De Dillenburg". Mauritssingel 29 Corr. aders: van Zuylen van Nijeveltstraat 201, 2242 LE Wassenaar De overledene is opgebaard in „De Dillen burg", ingang Wilhelminastraat te Leiderdorp. Gelegenheid tot bezoek dinsdag van 7.00 uur tot 8.00 uur n.m. De uitvaardienst is bepaald op woensdag 18 april omstreeks 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden aldaar Heden werd, toch nog vrij onverwacht, van ons weggenomen onze geliefde vader en groot vader Willem Schouten weduwnaar van Sandrina Scholten op de leeftijd van 80 jaar ..'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn." Voorthuizen: W. Schouten J. H. Schouten-Lammers Marco André Zeist. 12 april 1979 „De Looborch" Woudenbergseweg 42 Corr.-adres: Steenkamp 4, Voorthuizen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Looborch". De rouwdienst zal gehou den worden in „De Looborch" op dinsdag 17 april a.s. om 13.00 uur. Hierna zal de begrafe nis om 14.30 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats „Tolsteeg" te Utrecht. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in „De Looborch" ..Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen." Psalm 91 vers I In de hoop van de opstanding is heden ontsla pen onze geliefde vader, grootvader en over grootvader Andries Frans Sanders weduwnaar van Barbara Overweel 1 mei 1882-13 april 1979 Driebergen P C Sanders M. Sanders-van den Heuvel Zuidhorn. J M. Sanders C. Sanders-Craijé Lisse T. Sanders Abcoude: C. Sanders Gr A. Sanders-Dirkmaat Amsterdam: N. L. Los-Sanders J. M. Los Soest: A. F. Sanders G. Sanders-Kruiderink kleinkinderen en achterkleinkinderen Heemstede, 13 april 1979 Corr. adres: Doude v Troostwijkstr 67 Abcoude De begrafenis zal plaatshebben woensdag 18 april a s. om 13 00 uur op de Algemene Be graafplaats van de Herfstlaan te Heemstede Gelegenheid tot condoleren van de familie na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Rem 14:8 Na een arbeidzaam, opgewekt en dankbaar leven is mij voor gegaan in Gods eeuwige heerlijkheid, mijn innig geliefde man Reinier Cornelis Nijmeijer Hij mocht de loeftjd van ruim 58 jaar bereiken Namens de gehele familie Jantien Nijmeijer-Vording Heeze. 9 april 1979 P. Theeuwenlaan 5 Op uitdrukkelijke wens van de overledene heeft de begrafenis in kleine familie- en vrien denkring plaatsgevonden d.d. 13 april 1979 op de begraafplaats „Den en Rust" te Bilthoven Voorlopig liever geen bezoek Ik ben de opstanding en het leven; une in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven Johannes 11:25 God nam tot Zich mijn geliefde zoon, schoon zoon, onze lieve broer, zwager en oom Reinier Cornelis Nijmeijer op de leeftijd van 58 jaar. echtgenoot van J. Vording Beilen- A. Nijmeijer-Nijsing Hoogeveen L. Vording-Timmer Beilen. A A Wolting-Nijmeijer Smilde: A. Sikkema-Nijmeijer H. Sikkema Gert Emmen: C. Nijmeijer Beilen. R. Vording H. Vording-Bonnen Heeze, 9 april 1979 De teraardebestelling heeft plaats gevonden op Goede Vrijdag 13 april 1979 te Bilthoven De Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boeren- leenbank b.a. geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer R. C. Nijmeijer in leven directeur van de Centrale Rabobank. Zijn jarenlange ervaring en grote deskundig heid maakten hem tot een persoonlijkheid, die wij met veel sympathie en dankbaarheid ge denken C. G. A. Mertens. voorzitter raad van beheer Ir. P J. Lardinois, voorzitter hoofddirectie. Psalm 103:2 oude berijming Heden nam de Here tot Zich Zijn moegestre den kind, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Elizabeth van Dijk weduwe van Teunis Cornelis van der Perk op de leeftijd van 75 jaar. Vlaardingen W. van Dijk-Verkouteren Pernis: PI. van Dijk Pernis: W. van Dijk-Holleman Harmeien: C. van Dijk G. van Dijk-Walgaard Per nis: J. van Dijk B. van Dijk-Dubel Pernis: J. van Dijk neven en nichten Pernis, 12 april 1979. Van Zyll de Jongstraat 40. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdag 14 april a.s. van 4.00 tot 4.30 uur in de rouwkamer van het verpleeghuis „De Elf Ranken". Aesopus- plaats 2. Rotterdam-Lombardijen. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 17 april a.s. op de algemene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 Geheel onverwacht is van ons heengegaan in de Hope des Eeuwige Levens onze geliefde moeder en oma, zuster, schoonzuster en tante Manna Petronella Sinterniklaas weduwe van Hendrik van der Roest eerder weduwe van Daniël Broere op de leeftijd van 77 jaar. H. van der Roest A. van der Roest-Borst kleinkinderen en verdere familie 13 april 1979 Ruysdaellaan 30, N ieuw-Loosdrecht Corr. ad res: Herenweg 232, 3645 DW Vinkeveen. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize „Den Huil", Utrechtse- weg 11, Hilversum. Bezoek aldaar op dinsdag 17 april van 10.30- 12.00 uur en van 18.30-19.30 uur. Geen bloemen. De rouwdienst, geleid d.d. Weleerwaarde Heer Ds. T. Poot. zal worden gehouden in de Ned Herv. Kerk aan de Nieuwe Loosdrechtsedijk te Nieuw-Loosdrecht op woensdag 18 april om 12.00 uur. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats aan de Radeweg te Loosdrecht. Waf de toekomst brenge moge. mij geleidt des Heren hand." Heden is. voor ons toch nog onverwacht, door de Here tot Zich geroepen, mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en groot vader Bouke Daniël de Jong op de leeftijd van 67 jaar C. M. de Jong-Verseveldt Roel. Anja, Bous en Rolf Cees. Jeannette. Sabine en Martijn Bous en Andrea Yvonne en Ron Rijswijk, 13 april 1979 Cederlaan 9 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum ..Honor Postremus". Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek zaterdag en dinsdag van 4.30- 5 30 uur De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de Algemene begraafplaats ..Eikelenburg" aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk woens dag 18 april om 3 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Heden heeft God op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve zorgzame schoonzoon en onze zwager Bouke Daniël de Jong: op de leeftijd van 67 jaar. C. M Verseveldt-van der List en kinderen Rijswijk, 13 april 1979 Op 13 april heeft God uit ons midden weggeno men onze geliefde zwager en oom Bous de Jong: op de leeftijd van 67 jaar. Den Haag: T. J. Verseveldt A. J. Verseveldt-v.d. Dool Berkel-Roderijs: G. L. Verseveldt D. Verseveldt-Uittenboogaard Bleiswijk: C J. Bruil P. Verseveldt-Bruil Den Haag H. Verseveldt A C. Verseveldt-v.d. Wart Bleiswijk: G H. Looijen G. Verseveldt-Looijen en kinderen Rijswijk (ZH) 13 april 1979 Midden uit het volle leven weggerukt tengevol ge van een ernstig ongeluk ir» Lesotho onze lieve dochter en zuster Margaretha Elisabeth Thijs-Gilhuis en haar elf maanden oude dochtertje Nanny Marije Samen met haar man Gerard, via de VU ver bonden aan de Universiteit van Botswana. Annette en Roland woonde zij sinds begin '77 in Gaborone, Marije werd daar geboren. Margreeth werd 34 jaar. In alle bescheidenheid en rust heeft zij steeds voor Gerard en de kinderen en ons allen klaar gestaan. Zij is ons voorgegaan in geloof, hoop en liefde. 1 Thess. 5 8-11 Goede Vrijdag 1979 C. Gilhuis M. Gilhuis-Klapwijk Gerdien en Frans Verstraelen-Gilhuis Piet en Gudrun Gilhuis-Glenthpj Karsten en Mirjam Henk Gilhuis en Noortje Labruyère Petra Gilhuis Corresp.adres. C. Reinierszkade 19. Den Haag De begrafenis zal op een nader bekend te maken tijdstip in Amstelveen plaats vinden. „Wij staan geschreven in Zijn Hand" Nadat ons de vorige week het ontstellende bericht bereikte, dat ten gevolge van een ern stig ongeluk in Lesotho van ons is heengegaan ons lieve jongste kleindochtertje en nichtje Nanny Marije op de leeftijd van 11 maanden, werd nu onze vrees, dat we ook onze lieve schoondochter en schoonzusje Margaretha Elisabeth Thijs-Gilhuis geboren 20 juni 1944 zouden moeten afstaan. bewaarheid. Onze zorgen en gebeden omringen Gerard, die nog in het ziekenhuis ligt, en zijn kinderen Annetje en Roland. Den Haag J. D. Thijs Z. G. Thijs-Pothuis Mijdrecht Bert en Marian Den Haag Jan en Amanda Badhoevedorp Jaap en Francien Amsterdam Gerda en Hans Amsterdam Wim en Annet Den Haag. Laan van Poot 428 12 april 1979 Heden nam de Heer in Zijn wijsheid \L tijdens de vakantie in Canada onze rf broer en zwager fell Pieter Johannes van Driesuj S oud 56 jaar ..Jezus Uw verzoenend g blijft het mstpunt van oni Prins George D.C. (Canada) A. van Driesum J. van Driesum-Meijer Moe (Victoria) Australië A. J. van Driesum A. van Driesum-Rietberg I Ede J. van Driesum G van Driesum-Helder Peize J. van Driesum E J van Driesum-Marien F Goede Vrijdag 1979 Heden overleed na een langdurige ziektfi lieve schoonzuster, tante en vriendin Christina Antonia van den H<f weduwe van Ds J. Vink in de ouderdom van 68 jaar Bolsward 9 april 1979 „Bloemkamp" Bloemendaal l J. van Schieveen-Zuidema F C. van Schieveen Neven en nichten Leeuwarden I G Woudstra-Andringa H Woudstra en kinderen Bolsward I J. Wildschut-Feitsma S. Wildschut en kinderen De crematieplechtigheid heeft in befc kring plaatsgevonden. Correspondentie-adres Pr. Bernhardstraat 60 8931 DK Leeuwarden. Heer, Gij zijt onze toevlucht in lelet sterven. Onze geliefde broeder, zwager en oom r Barend Herman Scholten tn tn is ontslapen tot heerlijkheid, op de leeftijd 70 jaar. he Enschede. F. J. Scholten Boekelo: M. E. ter Horst-Scholten Hengelo: A. Hutten-Scholten J. Hu ten bo Enschede: rn H. J. van Bolhuis-Scholten t P. van Bolhuis neven en nichten. Ermelo, 12 april 1979. Begrafenis zal plaatsvinden te Ermelo in I ten kring. Plotseling is overleden mijn lieve vrien< Titia Heijs op de leeftijd van 37 jaar. „Ik ben de opstanding en het levet. in Mij gelooft, zal leven, ook al gestorven Johannes Henk Krol Oud-Beijerland, 9 april 1979 Wielsingel 32 De begrafenis heeft in stilte plaats gevêfm id Met grote verslagen heid geven wij u ken nis van het overlijden van onze secretaris de heer G. Vink Namens het be stuur van de grafi sche bond CNV: afdeling Rotterdam. Dankbetuiging Langs deze weg willen wij onze hartelijk betuigen aan allen, die ons bij ons Gouda* lijksfeest schreven, persoonlijk geluk wen] prachtige bloemen of cadeaus stuurden, giften voor „Kinderen in Nood", hetgeen j* bracht. Heerlijk. Het was hartverwarmend om dit alles saj onze kinderen te mogen beleven. Uw H. en A. Boerma-Verkuyl. Enkhuizen, 10 april 1979. In plaats van kaarten Voor de zeer vele blijken van medeleven ^1 mochten ontvangen, tijdens de ziekte overlijden van mijn lieve man, onze vader f vader Anne Jan Brands betuigen wij u onze hartelijke dank C. Brands-Meijer Kinderen en kleinkinderen Rottum, april 1979 i-

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14