Ook deze week weer 5 handige Tefal-ideeën. DIRECTEUR Trouw ervaren redakteur/redaktrice Administratief economisch medewerker For the Young teautiful Peoj Astrid Nijgh From the Clock House Fashion Group NEDERLANDSE KOORSTICHTING Hudig-Langeveldt Groep n Echt glanzende ch X overall, met schou ^vullingen, gesmo taille en veel rit Kwaliteit Wegens het vertrek van de huidige directeur komt bij de Nederlandse Koorstichting, een door het Rijk gesubsidieerde instelling'die het beheer voert over het Nederlands Kamerkoor en het Nederlands Operakoor, de lunctie vacant van De eisen die deze werkkring vraagt kunnen als volgt worden aangegeven - ruime ervaring in een leidinggevende tunctie waarbij het werkoverleg een belangrijke plaats inneemt - een brede culturele achtergrond en gedegen kennis van de muziekliteratuur, in het bijzonder de koor- en operaliteratuur - zakelijk-organisatorische kwaliteiten - zeer goede contactuele eigenschappen Het salaris zal in overleg worden vastgesteld volgens richtlijnen van het Ministerie van Cultuur. Recreatie en Maatschappelijk Werk. Sollicitatiebrieven, die naast de algemene persoonsgegevens een duidelijk beeld moeten geven van de verkregen opleiding en ervaring dienen te worden gericht aan het bestuur van de Nederlandse Koorstichting, van Baerlestraat 138,1071 BE Amsterdam. Bij de selectie zal een vertegenwoordiging van de koren en de staf worden betrokken. Een psychologisch onderzoek kan in de eindfase deel uitmaken van de procedure. DONDERDAG 12 APRIL 1979 Bij de kerkredaktie van Trouw is plaats voor een De kerkredakt«e bestaat uit dne journalisten die het totale terrein overzien en tevens een eigen deelspeciahsme bezitten. Wi| zoeken een vierde jonge kollega die een onbevangen belangstelling heeft voor de dingen die zich afspelen op het gebied van kerk en theologie, van een beroepingsbericht tot en met een encycliek. Gezien de huidige samenstelling van de redaktie heeft een |Ournalist(e) met minstens enige jaren ervaring de voorkeur Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal indeling plaatsvinden in klasse II of III van de journalisten-CAO Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de kerkredacteur A. J. Klei. tel. 020 - 913456. tst 760 Sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdelmg van Trouw. t a v. D van der Windt. Wibauitst raat 131. Amsterdam zangeres: "Die Clock House Fashion Group.dat moeten toch wel een bijde hand stelletje modefiguren zijn. Als er ook maar iets nieuws aan zit te komen dan kun je er zeker van zijn dat ze 't direkt voor'n gis prijsje op de markt gooien." De SuperStoomStrijker met spray) van Tefal is 't strijkijzer dat eindelijk alle goeie eigenschappen kombineert. Extra krachtige stoomstraal maakt ontkalken overbodig. Groot doorzichtig reservoir bevat 'b liter water. Knoopgleuven aan beide zijden. Geschikt voor zowel links- als rechrshandigen. Twee jaar garantie. Met KEMA-keur. Adviesprijs f 115.-. Hudig-Langeveldt Groep B. V. met vestigingen in Rotterdam en Am sterdam, een aantal buitenlandse kantoren, circa 1500 medewerkers en uniek in Europa wat betreft dienstverlening op verzekeringsgebied, zoekt voor haar holding-administratie een Naast de dagelijks voorkomende administratieve werkzaamheden zal zijn taak bestaan uit het zelfstandig maken van eenvoudige financiële overzichten en het assisteren bij het samenstellen van uitgebreide periodieke informatie die nodig is voor de bedrijfs voering. Bij gebleken geschiktheid zijn doorgroeimogelijkheden aanwezig. Voor deze funktie denken wij aan een medewerker met MEAO-op- leiding of in bezit van het MB A-diploma of daarvoor studerend. Leef tijd bij voorkeur tot 25 jaar. Voor nadere informatie of sollicitatie kunt u zich richten tot de Per- soneelafdeling van de Hudig-Langeveldt Groep B.V., Wijnhaven 61, 3011 WJ Rotterdam, telefoon (010) 14 80 11, toestel 290. Hudig-Langeveldt Groep B.V., Wijnhaven 613011 WJ Rotterdam, telefoon (010) 14 80 11 Anti-aanbakpannende echte Tefal pannen met de originele Tefal anti-aanbaklaag. Geven jarenlang kook-, bak- en braad- plezicr en garanderen moeiteloos afwassen. In vele maten, modellen en uitvoeringen (ook voor elektra). Let op het merk in de steel of bodem. Adviesprijzen v.a. f 13,50. Frituren zonder vette walm: dat kan alleen met hermetisch sluitend deksel plus anti-reuk- filter. De Tefal Super Friteuse heeft beide. Bovendien van buiten af bedienbare lift, regelbare ther mostaat en grote frituurmand voor 1 kg frites. Met KEMA-keur. Adviesprijs f 209,-. TROUW/KWARTET P 24 - RH CtAutbcA\t Karbonades, vis, saté's, een paar dubbeldekker tosti's- alles grillt u snel, tweezijdig in de Grill Minute van Tefal. Instelbare hoogte. Afneembare grillplaten met originele Tefal-anti- aanbaklaag. Met KEMA-keur. Adviesprijs f 169,-. Een echt feestelijk kopje koffie maakt u met een echt Espresso apparaat; pittiger, geuriger dan gewone koffie. Elk kopje speciaal -en snel- gezet. Daardoor toch heel voordelig in 't gebruik. Met KEMA- keur. Adviesprijs f 179,-. Voor verkoopadres! bel Tefal Veenendaal L (tel. 08385- 19058). N

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30