Prisma is pittig Prisma Is voordelig Van Nelle Prisma van Van Nel FAMILIEBERICHTEN Trot Advertentiemateriaemoet donderdags (1e post) in ons bezi Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's ft TEL. 020-913456 j! TOESTEL 794, resp. 783 en 750 TROUW/KWARTET P Kennisgeving IDe burgemeester van Am sterdam brengt ter algemene kennis. dat door het bestuur van de Prinses Irenesehool voor L M N O een vergunning is aangevraagd voor het tijde lijk plaatsen van een uit vijf lokalen bestaande nood- school op het terrein beho rende bij de bestaande school aan de Jan van Galenstraat 325; dat dit bouwplan in strijd is met het bestemmingsplan Rembrandtpark. vastgesteld bij raadsbesluit van 7 novem ber 1973, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten op 24 september 1974, aangezien dit terrein deels bestemd is voor openbaar groen, dat burgemeester en wethou ders voornemens zijn met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening voor de tijd van ten hoogste vijf jaar vrijstelling te verlenen van dit bestem mingsplan en een bouwver gunning als bedoeld in artikel 49 lid 1 sub e af te geven; dat in verband daarmede de bouwtekeningen ter inzage liggen in de periode van 13 tot en met 27 april 1979 in kamer 318 van het stadhuis. Oude Zijds Voorburgwal 197-199 op werkdagen van 9.00 tot 16.30 uur; dat gedurende die periode be zwaren schriftelijk bij het ge meentebestuur kunnen wor den ingediend. Amsterdam, 12 april 1979. De burgemeester van Amsterdam. W. Polak Provincie Utrecht Bekendmaking Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend, dat op kamer B3-24 van het pro- vinciekanloor Rijnsweerd, Galiieïlaan 15 Utrecht, alsme de ter secretarie van de ge meente Amerongen. voor een ieder gedurende de periode 16 april 1979 tot en met 15 mei 1979 ter inzage ligt een na mens de hoofdingenieur-di recteur van de provinciale waterstaat van Utrecht door D.H.V. Raadgevend Ingeni eursbureau B.V. ingediende aanvrage om ontheffing inge volge de Grondwaterverorde ning provincie Utrecht 1972 voor een grondwateronttrek king ten behoeve van de bouw van een rioolgemaal met bergbassin zuid-west van de Utrechtse Heuvelrug in de uiterwaard van de Nederrijn te Amerongen. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door een ie der bij gedeputeerde staten van Utrecht schriftelijk be zwaren worden ingediend te gen de aanvrage. Gedeputeerde staten voor noemd. voorzitter. F. N. Sikkes. griffier. P. van Zanten. De advertentieafdeling be houdt zich het recht voor ad vertenties eventueel zonder opgave van redenen te wei geren. (Art. 16 Regelen voor het Advertentiewezen) Pittige, geurige Prisma moetje geproefd hebben. Dat is koffie met!' een geheel eigen karakter, met zorg geselecteerd en gebrand door Van Nelle. Een melange waarin smaak en aroma echt tot hun red* komen. Bovendien, nog dubbeltjes voordeligejj i je zou verwachten bij zo'n kwaliteit. n dan je ÖONDERDAG 12 APRIL 1979 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 10 00-20 00 uur Goedemorgen opa en oma Schalk hartelijk gefeliciteerd met uw 45-jange huwe lijksdag Kinderen en kleinkinderen Buitenkaag. Lieve Opa, hartelijk gefeliciteerd Leonard 1954 1979 25 jaar geleden, op 28 april 1954 trouwden onze ouders, T. Verbrugge en I. Verbrugge-Houweling Dit stemt ons tot dankbaarheid en vreugde. Ieder die in onze vreugde wil delen is van harte welkom op vrijdag 27 april a s. van 19 00-20.15 uur in feestzaal Crooimans. Steynlaan 15-23a te 's-Graven- hage. De kinderen; Marga en Flip Corrie en Martin Nel, Herman Theo, Bert 's-Gravenhage. april 1979. Blois v. Treslongstraat 36. Voor Uw overgrote belangstelling bij ons Gouden Huwelijksfeest betoond zeggen wij U heel hartelijk dank. H. Kraay J. Kraay-Stolk Theodoor van Hoytemastraat 41. Amsterdam. 1929 1979 Op 24 april D.V. hopen onze lieve ouders en groot ouders: Bertha Millenaar-Den Daas en Joh. Millenaar de dag te gedenken, dat zij 50 jaar geleden zijn getrouwd. Dat zij nog vele jaren in goede gezondheid gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Aalst-Waalre: G J. Scholten-Millenaar Dr. P. C. Scholten Anton Bertha Hendrieke Johannes Aalsmeer: G. B. de Vries-Millenaar H. S. de Vries Henk en Marion Betüna en Peter Joost Catrientje Pasadena. Calif U.S.A.. Anne Jenkins-Millenaar Jeanette Denise Brigitte Pasadena. Calif. U.S.A Hans en Sally Millenaar Kathleen Tom La Jolla. Calif. U S A Louise en Chris Frymann-Millenaar Correspondentie-adres Mr. and Mrs. John. Millenaar, 349 Coast Blvd. South. La Jolla. 92037. Calif U S A. 'k Zal dan gedurig bij U zijn Psalm 73:12 berijmd Dankbaar dat wij hem zolang mochten behou den. overleed heden in volkomen overgave, mijn innig geliefde man. vader, groot- en over grootvader Willem van Dam echtgenoot van T. Bloem eerder weduwnaar van A. J. van Diggele op de leeftijd van bijna 84 jaar. T van Dam-Bloem kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 3034 XE Rotterdam. 9 april 1979 Rusthoflaan 21 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de Rouwka mer van de C. V. U aan de Heemraadssingel 278 bij de Nwe. Binnenweg te Rotterdam. Bezoek donderdag van 19.00-19 30 uur tevens gelegenheid tot condoleren. De bijzetting m het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag 14 april op de Algemene begraaf plaats Crooswijk aan de Kerkhoflaan 1-5 circa 12 30 uur Vooraf zal er een Rouwdienst wor den gehouden in de Nwe Oosterkerk aan de Gerdesiaweg 94 (hoek Boezemweg) aanvang 11.30 uur Op 10 april jl heeft de Here tot Zich genomen onze schoondochter, schoonzuster en tante Hilletje Splinter-Slegt echtgenote van J. J. Splinter op de leeftijd van 68 jaar Monnikendam: A. Splinter Monnikendam: G B de Boer-Splinter C. de Boer Monnikendam G Klok-Splinter J H Klok Zutderwoude J Splinter H Splinter-Oussoren Holysloot M Splinter D L Splinter-Spelt Amsterdam N H Splinter G Splinter-Kok neven en nichten ..En nu wat verwacht ik. Heere? mijn hoop. die is op U". Psalm 39 8 Diep bedroefd delen wij u mede.dat toch nog onverwacht van onze zijde is weggenomen, mijn lieve zorgzame man. onze lieve vader, schoonvader, opa. broer en oom Gerrit Vink op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: M. Vink-Kamp Rotterdam, 11 april 1979. Gelegenheid tot condoleren donderdag en vrij dag van 19.30-20.00 uur in het rouwcentrum „Zuid-Holland". Maasdamstraat 4. Rotterdam. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 14 april a s. op de hervormde begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680. Rot terdam. Aanvang rouwdienst omstreeks 10.15 uur in de kapel van de begraafplaats. Op ons rust de droeve plicht u te berichten, dat na een kortstondige ziekte is overleden onze procuratiehouder en chef de heer G. Vink op de leeftijd van 64 jaar. In hem verliezen wij een accurate, plichtsge trouwe medewerker en een goede leermeester. Zijn plichtsbetrachting zal ons altijd tot voor beeld blijven. Wij wensen zijn nabestaanden, in het bijzonder zijn vrouw en dochter veel sterkte in deze voor hen zo moeilijke dagen. Directie en Personeel Drukkerij J. Verhage Zoon Rotterdam, 11 april 1979. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 14 april a s. op de hervormde begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680, Rot terdam. Aanvang van de rouwdienst in de kapel van de begraafplaats omstreeks 10.15 uur. Het hoofdbestuur van de Grafische Bond CNV geeft met groot leedwezen kennis van het over lijden van zijn hoofdbestuurslid, de heer Gerrit Vink op de leeftijd van 64 jaar. Vanaf 1953 had hij vanuit de afdeling Rotter dam zitting in het Hoofdbestuur van de Grafi sche Bond CNV. De organisatie zal hem mis sen en met grote dankbaarheid aan zijn inzet voor de christelijk sociale beweging en de grafische bedrijfstak in het bijzonder, maar vooral ook aan zijn persoon, blijven terug denken. Moge de familie de troost ontvan gen van Hem. die gezegd heeft: ..Ik ben de Opstanding en het Leven". Namens het hoofdbestuur. N. F Kruijff, voorzitter K. Hemen, secretaris R E. van Kesteren, penning meester Amsterdam. 11 april 1979. Het bestuur van de RCW „Zwart Wit '28" geeft met grote droefheid kennis van het over lijden van haar medebestuurslid G. Vink Zijn trouw, toewijding en vriendschap zullen wij in dankbaarheid gedenken. Het Bestuur De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets; Psalm 23 Heden heeft de Here thuis gehaald mijn lieve man en mijn zorgzame vader Johannes Lambertus van Kolmeschate op de leeftijd van bijna 48 jaar C. A. van Kolmeschate- Kussendrager Rob Rotterdam. 10 april 1979 Boekenrode 36 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van het Sint Clara Ziekenhuis. Olympiaweg 340. Rotterdam-Z. donderdag van 19.00 tot 19.30 uur. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 13 april om 13.15 uur in het Crematorium Rotterdam- Zuid. Maeterlinckweg 101. Rotterdam-Zuid. Vertrek van Boekenrode 36 om 12.45 uur Heden ging van ons heen in vol vertrouwen op Gods belofte mijn lieve vrouw en onze lieve mamma Jantje van Rooyen-Zwiers cp de leeftijd van 45 jaar. Lucas 20.38 J J. van Rooyen Gertrude en Martha 11 april 1979 Dalmsholterweg 17 7722 KJ Dalfsen Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 13 april van 19.30 uur tot 20.00 uur in de aula van het Bethesda ziekenhuis te Hoogeveen. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 14 april in de grote kerk aan de Kerkstraat te Hoogeveen De dienst begint om 9.30 uur Daarna vindt de begrafenis plaats 'in de kring van familie en intieme vrienden op de Algeme ne Begraafplaats te Hoogeveen. Geen bloemen „de Heer is mijn Herder" psalm 23 Na een moedig gedra gen lijden, heeft de Here tot Zich geno men mijn innig gelief de Vrouw, onze zorg zame Moeder, lieve Oma en mijn Dochter Gré Oudkerk echtgenote van Mijn- dert Hoekstra op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: Landsmeer: M. Hoekstra 10 april 1979 Tormentilstraat 24, 1121 BR Landsmeer. Thuis geen bezoek. Liever geen bloemen. De uitvaartdienst zal D.V. worden gehou den in de Gerefor meerde kerk aan de Calkoenstraat te Landsmeer op zater dag 14 april a.s. om 10.30 uur. waarna aansluitend de begra fenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de algemene begraaf plaats te Landsmeer omstreeks 11.15 uur. Gelegenheid tot con doleren in „de Voor hof" van bovenge noemde kerk na de begrafenis. Op 6 april is van ons heengegaan mijn lie ve man. onze zorgza me vader Johannes Zwartveld op de leeftijd van 91 jaar. Den Haag: J. Zwartveld- Muller Leende: J. H. Zwartveld J. G. Zwartveld* Verloop Den Haag. 11 april 1979. De Sav. Lohmanlaan 202. Corr.adres. Fuzant- laan 13. 5595 BC Leende. De begrafenis heeft heden in stilte plaats gevonden. Heden nam God tot Zich, onze lieve dappere moeder, schoonmoeder en oma Maria F. Z. Reiber sedert 1945 weduwe van Hendrik de Boer op de leeftijd van 76 jaar. Zoetermeer: M. van Die-De Boer L. van Die Henk, Marion, Els Rijnsaterwoude: F. P. de Boer L. H. de Boer-Kuyl Wobbe en Pieter Bas Zoetermeer, 9 april 1979 Haagsebos 38 Correspondentie-adres: Graaf Adolfstraat 6, 2713 EK Zoetermeer. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275 te 's-Gravenhage. Bezoek woensdag en donderdag van 17-18.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 14 april om 12 uur op de algemene begraafplaats IJsselhof, Goejanverwelledijk te Gouda. Vertrek vanaf de Graaf Adolfstraat 6 te Zoe termeer om 11.15 uur. God heeft van ons weggenomen onze lieve, oudste zuster en tante Maria F. Z. Reiber weduwe van Hendrik de Boer. op de leeftijd van 76 jaar. 's-Gravenhage: A. Th. van der Lecq Z. F. van der Lecq-Reiber Arnhem: R. K. Kemeling-Reiber neven en nichten. Zoetermeer. 9 april 1979 Op 10 april 1979 nam de Here tot Zich de heer A. F. Roskam op de leeftijd van 58 jaar. We denken met dankbaarheid terug aan alles wat hij als voorzitter van ons comité heeft gedaan. Het werd ingegeven door zijn grote liefde voor de God van Israël en zijn volk. Namens het comité Midden-Holland van het huizenbouwplan Nes Ammim, H. Meindert. Albert Plesmanplein 92. Gouda. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 13 april om 11 uur in de Ichtuskerk aan de Nieuw- dorperweg te Reeuwijk-Brug. waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben om ca. 12 uur op de Algemene Begraafplaats te Reeuwijk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij onze hartelijke dank betuigen voor het medeleven en de belangstelling ondervonden van zovelen na het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Willem van Bemmel Het heeft ons goed gedaan in deze droeve dagen Familie van Bemmel Woerden, april 1979 Wij willen u hartelijk dank zeggen voor uw medeleven, aan ons betoond, na het overlijden van onze lieve man, broer, zwager en oom Jacob Jong Ook danken wij u voor uw belangstelling in de kerk en op de begraafplaats. Dit heeft ons ook goed gedaan. Uit aller naam: A. Jong-de Boer Landsmeer, april 1979 Sportlaan 10. In plaats van kaarten Van harte danken wij U voor uw medeleven na het heengaan van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan ten Cate Uw grote belangstelling in welke vorm ook heeft ons zeer goed gedaan. Ermelo, Jacob Catslaan 91 R. ten Cate-Kol kinderen en kleinkinderen. IN (ÜO-')IUvJ

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14