Kreymborg Kleine kraagjes, grote klepzakken.Zózitdat! FAMILIE BERICHTEN WOENSDAG 11 APRIL 1979 TROUW/KWARTET Dankbaar zijn we voor de geboorte van Geeske Hendrika Wieke Ridderbos- Bakema Fred Ridderbos Niek Swanneke Zandvoort. 9 april 1979 Emmaweg 5 Hartelijk 80 jaar. gefeliciteerd Tante Greta jan. jimmy, bert. na. regina. froukje. martine. ger. wil. edith. jan-raj. Met blijdschap en dank baarheid geven wij ken nis van de geboorte van Frederik Jan Ferdinand F. G. M. Broeyer J H M. E Broeyer- Bogers 9 april 1979 Alfred Nobellaan 541. De Bilt tijdelijk: St Antonius Ziekenhuis. Utrecht. 1919 1979 Op 10 april jl. mochten onze geliefde ouders Leendert Noordermeer Hadewina Izanna Noordermeer-Kastelein herdenken, dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. ,,'k Wil U, o God! mijn dank betalen, U prijzen in mijn avondlied" Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oudenhoorn, april 1979 Molendijk 92 Ter gelegenheid van het 60-jarig huwelijk van onze ouders en grootouders C. Splinter en J. Splinter-Bakker willen wij u in de gelegenheid stellen om hen te feliciteren en wel op dinsdag 17 april 1979 van 20 tot 22 uur in jachthaven ..Robinson". Dorpsstraat 6. Landsmeer Hun kinderen en kleinkinderen Landsmeer, april 1979 Rietland 10. Op 6 apil jl. heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Adriana Kruit op de leeftijd van 77 jaar. Namens de familie: Joh. Kruit 10 april 1979 Willem III straat 36 Corr. adres: Ruimzicht 248. 2543 RS 's-Gravenhage. De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op de Ned. Hervormde begraafplaats te Loos duinen. Plotseling nam de Here uit ons midden weg onze lieve vader, groot- en overgrootvader Henderikus Ottens sedert 7 oktober 1965 weduwnaar van G. A. Ottens-Troost op de leeftijd van 73 jaar. Psalm 23 De Heer is mijn Herder Rijssen. J. J. Ottens M. Ottens-Bakker Aalden: J. W. Renting-Ottens A. Renting Leek. H. Ottens B. Ottens-Boer Zuidlaren: W Ottens 1 L. Ottens-Feijen Sappemeer. G. H. Ottens Klein- en achterkleinkinderen. Meppen. 9 april 1979. Corresp.-adres: Oldeveen 8. Aalden 7854 TH, post Zweeloo. De begrafenis zal plaatsvinden a.s. zaterdag 14 april vanuit de Geref. Kerk te Aalden. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden om 12 uur verwacht. Gelegenheid tot condoleantie van 12.00-12.25 uur in het Ger. jeugdgebouw. Aanvang rouw dienst 12.30 uur. Vertrek 13.00 uur. Vader is opgebaard in het rouwcentrum „De Wolfsbergen". Weerdingestraat 150 te Emmen. De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets. Wij geven U kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en grootmoeder Maria Johanna Nieuwstraten-Bodingius Zij werd 64 jaar. Rijswijk: H. J. Nieuwstraten Zeist: Kiky Vermeulen-Nieuwstraten Stan Vermeulen Marilene Thom Rijswijk. 7 april 1979 Sir Winston Churchill-laan 132 geen toespraken De rouwdienst, geleid door Ds Vijzelaar, zal worden gehouden op donderdag 12 april om 14 uur in de pula van de begraafplaats Eikeien burg. Eikelenburglaan 7 te Rijswijk, waarna de crematie zal plaatshebben. Rie is opgebaard in de rouwkamer van Honor Postremus. Emmastraat 11 te Rijswijk. Gele genheid tot condoleren aldaar woensdag van 16.30-17.30 uur en na de rouwdienst In Jezus ontslapen onze geliefde schoonzuster Egberdina Henderika Bakker-Kuitert Zij mocht 90 jaar oud worden Soest. N. Bakker-Bakker Leeuwarden. L. Bakker-van der Kluft 't Harde, H. E. Bakker-Dik Badhoevedorp. C. Bakker-Houtman 7 april 1979 Het overlijden van Ds. Jacob Bos is voor de Gereformeerde kerk van Montfoort aanleiding om met dankbaarheid terug te den ken aan het werk dat deze predikant in de jaren 1946-1949 voor haar gemeente heeft gedaan. Moge de troost van het geloof mevrouw Bos en haar kinderen kracht geven om dit verlies te dragen. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Montfoort Heden is in Jezus ontslapen mijn lieve vriendin Minke Feikens op de leeftijd van 79 jaar. Haar lievelingspsalm was psalm 17:3 (oude ber.) D. Steenhuis-Barkmeijer De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 12 april a.s. om 10 uur vanuit de Geref. Kerk te Roden. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 9.30 uur aanwe zig te zijn. Roden, 8 april 1979. Bejaardencentrum „De Halle". ..Dan ga ik op tot Gods altaren tot God. mijn God. de bron van vreugd; dan zal ik juichend sternen snaren ten roem van zijne goedheid paren, die. na kortstondig ongeneugt. mij eindeloos verheugt. Psalm 43 4(O.B.) De HERE heeft heden tot Zich genomen onze onvergetelijke vrouw en moeder Catharina Wilhelmina Collet geb. Warnaar op de leeftijd van 72 jaar. I. C. Collet Hanneke Heemstede, 10 april 1979. Jacob van Campenstraat 27. Gelegenheid tot afscheidnemen is er in het mortuarium van de Maria-Stichting, ingang Kamperlaan, naast de oude hoofdingang, te Haarlem, donderdag 12 april 's middags van 15.30 uur-17.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 13 april a.s. om 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Vertrek van Jacob van Campenstraat 27 om 11.45 uur. Kennisgeving Bouwplan tot het verande ren van het gebouw BASIS WEG 29. bestemd voor kan toor en magazijn. De Burgemeester van Am sterdam brengt ter algemene kennis: dat door H. van Ge- mert B.V. een bouwplan is ingediend tot het veranderen van het gebouw Basisweg 29. bestemd voor kantoor en garijn; dat het genoemde gebouw is gelegen in het bij raadsbe sluit van 2 maart 1938. no. vastgestelde bestemmings plan „Algemeen Uitbrei dingsplan" waarmee dit bouwplan in overeenstem ming is: dat het genoemde gebouw echter gelegen is in het gebied waarvoor het bestemmings plan ..Havens en Recreatiege bied West", vastgesteld bij raadsbesluit van 21 juni 1978. no. 676. in procedure is; dat het onderhavige bouw plan past in de nog door Bur gemeester en Wethouders na der vast te stellen uitwerking van dit bestemmingsplan; dat ÉH verband hiermee Burge meester en Wethouder voor nemens zijn de gevraagde bouwvergunning. onder goedkeuring van Gedepu teerde Staten van Noord-Hol land. reeds nu te verlenen; dat gelet op het bepaalde in art. 3A van de bebouwings voorschriften van het in pro cedure zijnde bestemmings plan belanghebbenden in de gelegenheid worden gesteld tegen het verlenen van de bouwvergunning bezwaren in te dienen; dat in verband hiermee de bouwtekeningen voor het bouwplan voor een ieder ter inzage zullen liggen van 12 april 1979 tot en met 26 april 1979 ten stadhuize kamer 318, op maandag tot en met vrij dag van 9.00 tot *16.00 uur; dat gedurende deze termijn eventuele bezwaren schrifte lijk bij het gemeentebestuur kunnen worden ingediend Amsterdam, II april 1979 De burgemeester van Amsterdam. W Polak De advertentieafdeling be houdt zich het recht voor ad vertenties eventueel zonder opgave van redenen te wei geren (Art 16 Regelen voor het Advertentiewezen) Heden overleed in volle vrede onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Hendrik Cornells Mostert gehuwd geweest met Lena de Bruyn in de ouderom van 89 jaar. Oshawa. (Canada) Teuni en Daan Bomhof-Mostert Bob en Lou Irene Utrecht, Mart Mostert Veenendaal, Piet en Hil Mostert-Been Henk en Margit, Enrique Sieo en Marieke Theo en Els Gerard Nieuwegein Leny en Bert van Veen-Mostert Els en Kees. Peter. Martijn Geert en Bep, Anneloes. Utrecht, 8 april 1979. „Zuylenstede", Perudreef 8. Corr.-adres: Croeselaan 211 bis. 3521 BN Utrecht Liever geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden op donder dag 12 april om 12 uur in de aula van de begraafplaats ..Den en Rust". Frans Halslaan te Bilthoven, waarna aansluitend de teraarde bestelling zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. 'k Zal dan gedurig bij U zijn Psalm 73:12 berijmd Dankbaar dat wij hem zolang mochten behou den. overleed heden in volkomen overgave, mijn innig geliefde man, vader, groot- en over grootvader Willem van Dam echtgenoot van T. Bloem eerder weduwnaar van A. J. van Diggele op de leeftijd van bijna 84 jaar. T. van Dam-Bloem kinderen en achterkleinkinderen 3034 XE Rotterdam, 9 april 1979 Rusthoflaan 21 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de Rouwka mer van de C. V. U. aan de Heemraadssingel 278 bij de Nwe. Binnenweg te Rotterdam. Bezoek donderdag van 19.00-19.30 uur tevens gelegenheid tot condoleren. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag 14 april op de Algemene begraaf plaats Crooswijk aan de Kerkhoflaan 1-5 circa 12.30 uur Vooraf zal er een Rouwdienst wor den gehouden in de Nwe. Oosterk«rk aan uc Gerdesiaweg 94 (hoek Boezemweg) aanvang 11.30 uur. En Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen en de dood zal niet meer zijn. noch rouw. noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn, want de eerste dingen zijn voorbijgegaan En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: Zie. Ik VnaaJc alle dingen nieuw. Openbaring 21 4 en 5. God nam in Christus tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijkheid, mijn dierbare vrouw, onze dier bare moeder en oma Hilletje Splinter-Slegt op de leeftijd van 68 jaar. J. J. Splinter A. Schotanus-Splinter G. Schotanus H. M. Splinter G. Splinter-Verdonk A. Splinter N. Splinter-Jaasma N. Gils-Splinter J. Gils en kleinkinderen Amsterdam, 10 april 1979 Schellingwouderdijk 331 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a, Vondelstraat 101 te Am sterdam. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 13 april om 11 uur in de Noachkerk aan de Nieuwendammerdijk, waarna om 12 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zunderdorp. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in het Jeugdgebouw te Zunderdorp. Wie overwint, zal aldus bekleed worden met witte klederen; en Ik zal zijn naam geenszins uitwissen uit het boek des levens, maar Ik zal zijn naam belijden voor mijn Vader en voor zijn engelen. Openbaring 3:5 Wijkkerkeraad III der Gereformeerde Kerk van Rotterdam heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van haar ouder ling. br. W. van Dam Dankbaar gedenken wij het vele werk door hem verricht in onze Gemeente. Wij wensen in het bijzonder zijn vrouw en kinderen de troost van Gods nabijheid toe. Ds C. Schakel, praeses G. van Schaik, scriba. Het curatorium van de Theologische Hoge school der Christelijke Gereformeerde Kerken en het college van hoogleraren geven kennis van het overlijden van Prof J. Hovius emeritus-hoogleraar. Met dankbaarheid ge denken wij de arbeid, door de thans in de Heere ontslapene van 14 november 1947 tot 13 januari 1972 als hoogleraar aan de Theologi sche Hogeschool verricht, alsmede zijn harte lijk meeleven met de belangen van de School gemeenschap daarna. Namens het curatorium: P. N. Ribbers, president-curator B. Bijleveld, secretaris Namens het college van hoogleraren: prof. dr B. J. Oosterhoff, conrector prof. dr W. H. Velema, secretaris Aalsmeer, Bussum, 7 april 1979 Apeldoorn. y? een leven dat naar menselijke maatstaf gemeten, door niemand te benijden was en dat beheerst werd door het medeleven met de mens in nood, in zonderheid de mede-gehandi capte, is heden overleden onze lieve Christina Holl Haar leeftijd was 77 jaar. „Het leven is: de kruisbanier tot in God's handen dragen". J. Holtslag exet. test. Baarn, 9 april 1979 Corresp.adres: Pieter de Hooghlaan 19, Hil versum. Stien ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Blinkert", Zandvoortweg 211 te Baarn. Gelegenheid tot afscheid nemen don derdag 12 april a.s. van 19.00-19.30 uur. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 13 april a.s. om 11.00 uur in het crematorium „Daelwijck" aula I, Floridadreef 7 te Utrecht (Overvecht). Dankbaar voor wat hij voor ons h< kend. delen wij diep bedroefd mee. <jj kng in Zuid-Frankrijk is overleden tijd van 48 jaar mijn innig geliefdM onze lieve zorgzame vader Anthonie de Groot Nelly de Groot-van Nana Piet Floor Juan les Pins, 9 april 1979. Dordrecht. Dennenlaan 17. De crematie zal plaatsvinden vrijdaj a.s. om 11.15 uur in het crematoriur dam-Zuid, Maeterlinckweg 101 te Roti Gelegenheid tot condoleren na de ple in het crematorium C Tot onze grote ontsteltenis vernamen Juan les Pins, Frankrijk, plotseling den onze broer, zwager en oom Anthonie de Groot op de leeftijd v in 48 jaar. Scheveningen: J. de Groot M. A. de Groot-Alting en kinderen Zwijndrecht H. A. Hövig-de Groot F. Hövig en kinderen 9 april 1979. Met grote verslagenheid hebben w 1 genomen van het plotseling overli]u onze lieve en zorgzame schoonzoon, zE oom Anton de Groot op de leeftijd van nauwelijks 48 jaar De diep bedroefde famil Zeist F. van Namen-de Groot Zwijndrecht: C. van Namen-Buitenhui 'j Zwijndrecht: H. O. Molenaar-van Nam c Zeist: J. F. C. Van Namen 9 april 1979 In Jezus ontslapen onze lieve moeder, b oerbeppe Jacomina Hendrika Weijenbergh-Wijmans weduwe van Willem Jan Weijenbej op de leeftijd van 86 jaar. J. B. M. Bogers-Weijenbei J. H. Bogers Jacqueline en Frits Jan-Willem en Willy Hans en Marijke Saskia en Jan Hanna, Jacomine Mirjam en Leo Berthe-Marie Alphen a/d Rijn, 7 april 1979. Prins Hendrikstraat 112. Aan huis geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebb( derdag 12 april om 14 uur op de 0< graafplaats te Alphen a/d Rijn. Na de p heid gelegenheid tot condoleren in de a de begraafplaats. Boven: - Geruit shirt van 100% katoen, Rugplooien. Raglanmouw. Bli groen of roest. Links: Shirt van 65% polyester/ 35 katoen. Kleine manchetten. Rugplooien. Beige. Shirt van 100% katocn.Ton-sfl ruit. Kleine manchetten. Rug plooien. Ecru,camel,oker, o of groen. 38.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12