zijns vnraiiiM rilGGEHDto. J r vormingsleid(st)ers een bezigheidstherapeute :i|i hoofd v/d huishouding maatschappelijk werker (m/v) ..al Stichting De Rustenburg Rotterdam zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad twee proiectleid(st)ers, bejaardenverzorgenden bejaardenhelpenden MAATSCHAPPELIJK WERKENDE hoofdleid(st)er AKTIVITEITENLE1D(ST)ER ervaren groepsleid(st)ers aankomend groepsleid(st)er groepsleider/ster ZATERDAG 7 APRIL 1979 TROUWKWARTET rTITU ffl Het Protestants Chrlstelilk Vormingsinstituut „Het Bruggehoofd" Singel 443 3311 HH Dordrecht zoekt per 1 augustus a s. twee De voorkeur gaat uit naar mensen die een afgeronde sociaal culturele opleiding op HBO niveau hebben en/ ol ervaring hebben met de doelgroep (partieel leerplichtigen) bereid zijn ook keuzeaktiviteiten te begeleiden (o.a. textiele werkvor men. technische aktiviteiten) bereid zijn mee Ie denken in de ontwikkeling van het vormingswerk zich minstens 40 uur per week willen inzetten Eén vakature moet zeker vervuld worden door een vormingsleidster Sollicitanten dienen een positief protestants christelijke levensovertui ging te hebben Meer inlichtingen bij het vormingsinstituut tel. 078-134413 of bij de direkteur K. v. d. Knijff, tel. 078-173269. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. willen wij nog graag aan onze stichting verbinden. Wij, dat is de stichting "De Rustenburg", die in Rotterdam en omgeving twee verpleeghuizen beheert Naast het huis in Bergsehenhoek, waar chronisch psychiatrische patiënten worden verpleegd, betreft dat een verpleeghuis voor 126 somatisch zieken op de Mathenesserlaan 500. Voor dat verpleeghuis vragen wij thans een bezigheidstherapeute, die in het bezit is van een diploma van "Huize Norel" te Epe of "Princenoord" te Breda, dan wel met succes de middelbare beroepsopleiding Inrichtingswerk (Sociale Akademiejheeft gevolgd. Bovendien verwachten wij dat zij beschikt over een paar jaar praktijkervaring. Geboden wordt een plezierige en zelfstandige werkkring, met een salaris volgens do CAO- Ziekenhuiswezen en een waardevast pensioen (boven de 25 jaar). Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken, aan wie u ook uw sollicitatiebreif - met vermelding van opleiding, leeftijd, ervaring, enz. - kunt richten. Hij is telefonisch te bereiken onder no. (010) 22.12.55 en zijn postadres is Bergweg Zuid 90, Bergse henhoek. (Rectificatie) Bij de toekomstige gemeente LELYSTAD worden voor spoedige indiensttreding gevraagd vacaturenummer L/120. Ten behoeve van de stedebouwkundige ontwikkelingstaken zullen per geografische eenheid projectgroepen worden ingesteld. De projectgroepen hebben de primaire taak het totale projectproces te sturen vanaf het opstellen van de uitwerkingsplannen tot en met de uitvoering. De projectleiders dragen zorg voor het optimaal functioneren van hun projectgroep. De coördinatie, de organisatie en de voort gangsbewaking van het projectgebeuren zullen de belangrijkste taken zijn. De voor de projectgroepen te verrichten vakinhoudelijke activiteiten zullen in de lijnorganisatie worden uitgevoerd onder ver antwoordelijkheid van de afdelingschef/ directeur. De projectleiders dienen verant woording af te leggen aan een stuurgroep, waarvan een gedeelte van het dagelijks bestuur van het openbaar lichaam c.q. gemeente deel uitmaakt. Organisatorisch wordt vooralsnog uitgegaan van een positie bij de dienst publieke werken. Functie-eisen: - een opleiding op HBO- of academisch niveau ruime kennis en ervaring op het gebied van stadsuitbreiding; - ervaring met het leiden van project groepen; - gewerkt moet worden met een grote mate van zelfstandigheid binnen bestaande werkstructuren, waardoor goede con tactuele eigenschappen vereist zijn; - organisatorisch vermogen. Salaris, afhankelijk van opleiding en er varing. zal in overleg worden vastgesteld. De salarisgrenzen bedragen Z3.874,- tot f5.103,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aan wezig. Nadere informaties worden u gaarne ver strekt door de heer H.J. van der Dussen, directeur dienst publieke werken, telefoon 03200-26844, toestel 345. Per 1 januari 1960 wordt Lelystad gemeente. De groeikern Lelystad zal dan 40.000 inwoners tellen. In het jaar 2000 zal dit aantal zijn uitgegroeid tot 100.000 inwoners. De vertegenwoordigende organen zijn nu ook al gekozen door de inwoners en functioneren als gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders, onder voorzitterschap van de landdrost. Lelystad kent vrijwel alle voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport, cultuur, etc. en heeft een rijk verenigingsleven. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Usselmeerpolders, Postbus 91, 8200 AB Lelystad. HUIZE HENRIETTE SWELLENGREBEL Verzorgingstehuis voor 200 bejaarden Burg. Fockema Andreaelaan 10. 3582 KD Utrecht. Op korte termijn zoeken wij: gediplomeerd Voor volledige diensten in teamverband te verrichten. Salariëring in overeenstemming met opleiding en ervaring overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten t.a.v. Zr. E. Lindemans, direktrice. Interkerkelijk Verpleeghuis De Meent Ten behoeve van ons in april 1978 geopende ver pleeghuis. dat plaats biedt aan 120 psycho-geriatri- sche bewoners zoeken wij kontakt met een voor 20 uur per week Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat(date), die de volgende taken kan behar tigen: het voorbereiden van opnames het begeleiden van familieleden van bewoners het inbrengen van eigen deskundigheid in de bewonersbesprekingen het onderhouden van kontakten met instellingen op het gebied van de gezondheids- en welzijnszorg. Onze gedachten gaan uit naar iemand die de hogere beroepsopleiding, bij voorkeur m.w. heeft gevolgd die ervaring heeft in het maatschappelijk, resp. welzijnswerk voor ouderen die de protestantse levensovertuiging heeft. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van verpleeghuis De Meent, Grote Beer 10 te Veenendaal. Voor nadere inlichtingen kunt u zich in verbinding stellen met de verpleeghuisarts, de heer A. C. van Grootheest, tel. 08385-19177. Het bestuur van de Stichting Gereformeerd Rusthuis 'AVONDRUST' te EMMEN zal gaarne in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van Funktie-inhoud: het organiseren en koördineren van alle huishoudelijke werkzaamheden, zowel op de kamers van de interne bewoners als in de overige ruimten van het tehuis; het optreden als gastvrouw, zowel voor de bewoners als voor bezoekers; het vervangen van de directrice bij haar afwezighed. Funktie-eisen: warme belangstelling voor bejaarden; goede kontaktuele eigenschappen; leidinggevende en organisatorische kapaciteiten; bereid in teamverband (met directrice en vier hoofden van dienst) samen te werken; Gereformeerde Godsdienst (bel. lid); leeftijd boven 30 jaar; bij voorkeur ervaring in soortgelijke funktie. Ons tehuis heeft, na de op gang zijnde renovatie, een kapaciteit van 94 bewoners, terwijl een flat met 15 aanleunwoningen deel uitmaakt van het komplex. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de C.A.O. Bejaardentehuizen. Pensioenregeling P.G-G-M. Inwoning in het tehuis is I mogelijk. I Korte schriftelijke of telefonische sollicitaties worden gaarne ingewacht bij het bestuur, waarna toezending van een sollicitatieformulier volgt. Voor nadere inlichtingen kunnen belangstellenden zich wenden tot de directrice van ons tehuis. Prinsenlaan 71 - 7822 GG Emmen, Tel. 05910-18352 De Stichting Dagverblijven voor geestelijk gehandicapten Deventer en omgeving roept wegens vertrekt van de huidige hoofdleidster sollicitanten op voor de functie van het Kinderdagverblijf 't Lantaarntje" voor geestelijk gehandicapte kinderen, gevestigd te Deventer. Eén van de volgende opleidingseisen is verplicht: - akte van bekwaamheid als hoofdleidster bij het kleuteronderwijs, - akte N XX - diploma K. en O. diploma Zwakzinnigenzorg diploma Kinderbescherming A en B. C.q. diploma M.B.O. inrichtingswerk, - diploma V.S.I.D.-K.D.V. diploma Kadercursus Dagverblijven 3 jaar ervaring als groepsieid(st)er na het behalen van het diploma V.S.I.D. Voor alle opleidingen is tevens 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg vereist, met uitzondering van de laatste. Minimum leeftijd: 25 jaar. Datum indiensttreding: medio jub 1979. Gedacht wordt aan een jonge, energieke kracht, die goed in teamverband kan werken, de groepsleiding weet te stimuleren en over organisatorische kwaliteiten beschikt. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Salariëring en rechtspositie volgens de nieuwe C.A.O. Informaties over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de huidige hoofd- leidster, Mej. L. Scherpenzeel, telefoon overdag 05700 -15108. Schriftelijke sollicitaties, binnen veertien dagen na verschijning van dit blad. te richten aan de secretans van het bestuur van bovengenoemde stichting, de heer J.P. van der Laan, Kolkmansweg 11, 7433 CK Schakhaar. „DE ORANJEHOF" is een protestants kindertehuis voor 45 jongens en meisjes (S-21 jaar) te HUIZEN (het Gooi). Onze kinderen zijn vooral in verstandelijk opzicht een paar pt achter b<j hun leeftijdgenootjes. Mdieufaktoren spelen hierbij va» een belangrijke rol. Wie achter is kan in principe ook weer voor komen of in k geval een stuk inhalen. Dit vraagt van de volwassenen een houding, waarin de kinder» zekerheid, veiligheid, verantwoording en stimulansen word» aangeboden. Het samenspel tussen deze (aktoren zouden we ons behande lingsklimaat willen noemen. Wij vragen een voor het organiseren, stimuleren en begeleiden van aktiviteiten <fc gericht zijn op de ontwikkeiingsmogelijkheden van onze kinderen WIJ DENKEN HIERBIJ AAN: groepsaktiviteiten, w.o. spel en handenarbeid vakantiebezigheden diverse vormen van expressie individuele spelcontacten muziek en dans Alhoewel wij enthousiasme en kennis van praktische vaardigheden als belangrijkste kritena hanteren, is een diploma Jelburg. Middek» Pedagogische akademie K en O of een vergelijkbaar diploma gewenst. Voor deze funktie is een Christelijke tevensovertuigif^ vereist. Werktijden vallen grotendeels buiten schooltijd. Salariëring volgens de CAO voor de welzijnssektor. Helaas kan gehuwden op korte termijn geen redelijk betaatbaq woning in het vooruitzicht worden gesteld. Sollicitaties en inlichtingen bij de direktie. Postbus 9€. Huizen N.H. tet. 02152-58044 De afdeling reclassering van het Leger des Heils zoekt op korte termijn een voor haar afdeling Den Haag Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H,B.O.-m.w. Cursisten die vergevorderd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des HeHs is één van de drie grote reclasseringsinsteilingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdeiingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinsteilingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien ais een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtsysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure Inlichtingen bij het bureauhoofd. brig. W. Spiegelaar. tel. 070 - 244315. Sollicitaties te richten aan de directeur, Centraal Bureau Recleaaering Leger dea I Hells, Damstraat 13-15,1012 JL Amsterdam, tel. 020 - 241703. hoender loo Het orthopedagogisch vakinternaat voor moeilijk opvoedbare jongens. o het jongenshuis „HOENDERLOO" te Hoenderloo (Gld) wil graag in contact komen met enkele omdat er binnenkort een paar vakatures ontstaan. Wij hebben 15 groepen, elke groep heeft een team van 4 groepsleid(st)ers; een groep bestaat uit ca. 11 jongens. Onze medewerkers zoeken wij onder hen die een positief christelijke levensopvatting hebben. Ook zij die er over denken groepsleid(st)er te worden, minstens 23 jaar zijn en een mavo-diploma als voorop leiding bezitten, kunnen solliciteren naar de funktie van Men moet dan genegen zijn een part-time opleiding aan een Sociale Academie te volgen voor het diploma M.B.O.-i.w. (inrichtingswerk). Voor belde funktles uitsluitend schrtttell/k sollicite ren bi) de direktie van het Jongenshuls, Door gangshuis 7, 7351 BG Hoenderloo. HUISVESTIN6SC0MMISSIE CHR. INTERNAAT VOOR SCHIPPERSJEU6D. ROTTERDAM vraagt voor één van haar tehuizen t.b.v. voortgezet onderwijs per 1 juni a s. een minimum leeftijd 21 jaar. Vooroplei ding minimaal MAVO, M.B.O./I.W. strekt tot aanbeveling. Salaris volgens rijksregeling. Vakantie praktisch gelijk aan de schoolvakanties. Sollicitaties aan het bureau van bovengenoem de commissie, Mathenesserlaan 473b. Rot terdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20