4 Kreymborg0 Trouw Kunstiaadt Liquideer Noorder Com pagnie FAMILIEBERICHTEN GELDERSE LEERGANGEN INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 Sociale dinstï ton benadeeld* WOENSDAG 4 APRIL 1979 kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Liewe oupa en ouma Kool Putschebocht 20. Rotterdam Baie geluk met u 45e troudag Geniet die dag. Seenwen- se van Margreet Liesbeth WiLlemien Kurpershoek Wim Pieter Vnjheid-Suid-Afrika 4 April 1979 Lieve oma. hartelijk gefe liciteerd met uw 60ste ver jaardag van Jeannet Gertjan Annemieke Geboren Johannes Theodoor (Job) en Roelof Theodoor (Roel) Ide Zinkstok Pauline Zinkstok-Bruins Janneke Henriétte Ede. 1 april 1979 Diedenweg 69 Tel 08380-34658 Tijdelijk adres Juliana ziekenhuis. Ede. 1949 5 april Gelegenheid tot feliciteren 6 april vanaf 20 uur ..Vredehorst". Tarthorst 1. Wageningen J. Boender J. Boender-Steinmeier Leisterbpslaan 6. Wageningen Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde medewerker Gert Mentink op de leeftijd van 26 jaar Moge God zijn familie in dit leed nabij zijn. Bestuurscommissie, directie en medewerkers „Groot-Schuylenburg" Apeldoorn. 1 april 1979 Onverwacht nam de Heer heden tot Zich onze geliefde Fokko Pieter Dijksterhuis neuro-chirurg geb. 24 april 1917 Zalig de doden die in de Heer sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun wer ken volgen hen na Fokko Joop en Korrie Lenie Pesse (Dr 31 maart 1979 Echtensedijk 5 De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 6 april om 3 uur op de begraafplaats te Zijldijk (Gr.) Vertrek vanaf het sterfhuis om 1 uur, alwaar gelegenheid is tot condoleren van 11-12 uur Onverwacht nam de Here uit onze familie kring tot Zich onze geliefde zwager en oom Fokko Pieter Dijksterhuis op de leeftijd van bijna 62 jaar Want wij weten, dat. indien de aardse tent. uiaarin wij wonen, wordt afgebro ken, wij een gebouw van. God hebben, in de Hemelen, met met handen gemaakt, een eeuwig huis 2 Cor 5 1 Pesse. 31 maart 1979 Wmsum (Gn) C J. Dijksterhuis-Ubbens Henri Anta. Dick. Niek en Menko Gonda Korrie en Joop Ineke Mea Ik leef en gij zult leven In Jezus ontslapen onze lieve broer, zwager en oom: Ernst Meindersma echtgenoot van Aukje v.d Zee Hij werd 73 jaar Drachten. 1 april 1979 Nijkerk v. Oldenb.str. 123. J. Meindersma R. Memdersma-Greving neven en nichten Algemene Kennisgeving Tot onze droefheid ging van ons heen. mijn lieve dochter, onze zus en tante Anna Everdina Strijland in de leeftijd van 35 jaar uit aller naam K Strijland-Karsscmeyer Nieuwersluis. 2'.' maart 1979 Rijksstraatweg 12 De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaats ge vonden op maandag 2 april in het crematorium Daelwijck te Utrecht- Psalm 42 Geheel onwetend wat er met en rondom haar gebeurde, is. na een zeer liefdevolle verpleging, eerst in de Feithenberg te Ermelo en de laatste jaren in de Lisidunahof te Leusden. toch nog onverwachts overleden mijn zeer geliefde vrouw Elizabeth Meima-Kolstein op de leeftijd van 74 jaar. God heeft haar walmende levens kaars behoedzaam uitgeblazen en haar opgenomen in heerlijkheid (Math 25:40) H. Meima Julianalaan 3 D 7 3722 GB Bilthoven Leusden. 1 april 1979 Verpleeghuis Lisidunahof Bavoortseweg 99 Voorlopig liever geen bezoek. De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Na een langdurige ziekte nam God tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Eliezabeth Meima-Kolstein Bilthoven: G. den Boesterd-Kolstein Winsum (Gr.) J. Steenhuis-Kolsteïn M. A. Steenhuis Zuidwolde (Dr.): J. K. Kolstein J. C. Kolstein-Kuiper Emmen: C. Hoekstra-Kolstein Sliedrecht: W. v.d. Rotte-Kolstein C. v.d. Rotte Utrecht: L. Meima neven en nichten Wie zijn dezen, die bekleed zijn met de witte gewaden en vanwaar zijn zij geko men'' En hij zeide tot mij: Dezen zijn het die uit de grote verdrukking komen Openbaring 7. Op 29 jaart is na een langdurig lijden op 84- jarige leeftijd nog onverwacht van ons heenge gaan Johanna Berndina Matser echtgenote van J van de Nadort J. van de Nadort Ede. A. H. van de Nadort M. van de Nadort-van der Heide Sydney. H. A. van de Nadort De begrafenis heeft overeenkomstig de wens van de overledene in alle stilte plaats gehad in Wageningen op 2 april 1979 Gouda. 3 april 1979 Ronsseweg 60 De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23. vers 1. Heden nam de Heere tot Zich, voor ons geheel onverwachts, op de leeftijd van 72 jaar. onze geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma. zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina van der Ven, weduwe van Jacobus Taal. Mede namens kinderen, kleinkinderen en verdere familie A D Taal Voorburg. 2 april 1979 St. Martinuslaan 177. Corr.-adres Haagweg 33A. 2681 PA Monster Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Er is gelegenheid om van moeder afscheid te nemen in de rouwkamer. Burg. van Karne- beeklaan 13. 's-Gravenhage; woensdag 4 april van 16-17 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 5 apnl om 12.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. waarna de bijzetting in het familiegraf aldaar zal plaats hebben Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.15 uur. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Veilig in Jezus' armen. Dankbaar voor wat zij voor ons heeft bete kend. is in Christus ontslapen, mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Jansje Guda Stork echtgenote van Jan Roetman op de leeftijd van bijna 89 jaar Weesp J. Roetman Hellendoorn: F. W. Roetman E. Roetman-v d. Lugt Zeist: R. v.d. Lugt-Roetman W. v.d. Lugt Weesp C. Roetmarv M. Roetman-Bouwer Klein- en achterkleinkinderen Weesp. 2 april 1979 Talmastraat 30 Geen bloemen Moeder is opgebaard m het Opbaarcentrum aan de Papelaan 47 te Weesp Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 5 april a s van 19 30-20 00 uur De rouwdienst zal D V gehouden worden za terdag 7 april a.s om 10.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats ..Carspelhof Utrechtseweg te Weesp. waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatshebben Wiskunde M.O.-A Boekhouden M.O. Handelswetenschappen M.O. Staathuishoudkunde M.O. OPLEIDINGEN VOOR MIDDELBARE AKTEN De Gelderse Leergangen verzorgen te Arnhem mondelinge opleidingen voor de onderstaande middelbare akten. Nederlands M.O.-A en B Frans M.O.-A Duits M.O.-A en B Engels M.O.-A en B Geschiedenis M.O. Voorts wordt opgeleid voor het Staatspraktijkdiploma Bedrijfsadmini stratie (S.P.D.) en worden cursussen verzorgd voor onderwijskunde en latijn. Met ingang van het cursusjaar 1979-1980 worden voor de met aangemerkte vakken de examens volledig door de eigen docenten afgenomen. In de afdelingen Frans. Duits. Engels M.O.-A en Boekhouden M.O. is de te bestuderen stof zodanig ingedeeld dat tussentijds, d.w.z. na twee jaar, staatsexamen kan worden gedaan voor de L.O.-akte in het betreffende vak. Centraal Bureau: Bothaplein 1 6814 AJ Arnhem, tel. 085-45 42 42 De studiegids voor het studiejaat 1979-1980 kan bij het Centraal Bureau worden aangevraagd. Op zaterdag 12 mei a.s. zijn de studieleiders beschikbaar voor het geven van meer informatie dan de studiegids biedt. Een gesprek met de betreffende studieleider(s) dient te worden aangevraagd door inzending van de in de gids ingesloten kaart. Lucas 22 vers 32 a Twee maanden nadat zijn lieve dappere vrouw haar onafgebroken jarenlange zorg voor hem uit handen moest geven, is uit zijn lijden verlost Henk Simoons Hij is 70 jaar geworden. Amsterdam: P. Jo S. Simoons M. C. G. Simoons Soestdijk: D. Simoons J. Simoons-Pott Amsterdam J. H. Gerritsen Dieren. W. N. Simoons-Willemse Amsterdam F. J E. Simoons Bussum J F. Simoons J. Simoons-Kievit Amsterdam: C. G. van Heelsum Leiden. J. H. Clausen E. P. Clausen-de Bruijn Amsterdam: A. G. Clausen-van Amerongen Blaricum: P. Clausen J. Clausen-Karman Neven en nichten Amsterdam. 3 april 1979 Correspondentie-adres: Fam. Simoons J. M. Coenenstraat 33 1071 WE Amsterdam De overledeqe is overgebracht naar het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC P. C. Hoofstraat 183, Amsterdam-Zuid. Geen bezoek Geen toespraken De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 6 april a.s. tegen 11.00 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan 126 te Amsterdam Op de dag des Heren is in haar Heiland ontsla pen onze Ti oeder. groot- en overgrootn oeder Petronella Landheer-Kalisvaart weduwe van Klaas Landheer op de leeftijd van 79 jaar ..Berust in 's Heren welbehagen" Zoetermeer: S Landheer J. Landheer-Van Wezep Rotterdan K Landheer J. Landheer-van 't Hof Brielle: J Landheer M. Landheer-Hamerslag Vlaardingen: A. Landheer N. I. Landheer-Berger Rotterdam B. Landheer klein- en achterkleinkinderen Schiedam. 1 april 1979 Bejaardencentru-n ..De Harg" Hargplein 100. kamer 807 Corr. adres: J. Landheer. Van Alkemadelaan 81. 3232 XJ Brielle Moeder ligt opgebaard in de aula van het bejaardencentrun „De Harg" Gelegenheid tot bezoek en condoleance woensdag 4 april van 20.00-20.30 uur Op donderdag 5 april zal er om 13.30 uur in de aula van het bejaardencentrun een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, welke ge leid wordt door de weleerwaarde heer ds S Landheer, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op de Algen ene Begraaf plaats, Laan van Spieringshoek te Schiedam. Veilig in Jezus armen, veilig aan Jezus hart, daar in Zijn teer erbarmen, daar rust zijn ziel van smart Op 1 april heeft onze Heiland thuisgehaald, onze lieve vader en opa Leonardus Albertus Harshagen op de leeftijd van 68 jaar Ondanks we weten dat hij daar boven nu echt gelukkig is. zullen wij hem erg missen Richard. Corinne, Monique van Scherpenzeel Capelle a d IJssel 3 april 1979 God heeft welgedaan Heden heeft de Here uit haar lijden verlost onze lieve schoon dochter, schoonzus ter en tante Bets Droogers- Brouwer Kamerik, 2 april 1979 Uit aller naam. Zwolle: J. Droogers J. C. Droo gers-Sjoer ZOEKT U EEN HUIS9 LEES ELKE ZATERDAG DE HUIZEN-MINI'S Op zaterdag 31 maart overleed onze ouderling Jan Maan Wij gedenken hem als een oprecht man met een rijk gedachtenleven. die daardoor een goe de plaats had in onze kring. Moge de HERE ons allen, maar vooral zijn vrouw en kinderen, troosten en verder leiden. Namens de Raad van de geref. Kerk in De Lier H. Moll, praeses B. den Hoedt, scriba Getroffen door de vele blijken van belangstelling en medeléven, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. us heit en us pake Gerrit A. van der Lij betuigen wij u onze hartelijke dank Velp: T. van der Lij-Schaap Voorburg: G van der Lij Velp: H. Egberts-van der Lij E. Egberts en kleinkinderen Velp (Gld), april 1979 Biesdelselaan 89. Daar het ons door de overweldigende belangstelling niet mogelijk is om een ieder persoonlijk te danken voor de blijken van medeleven, die wij hebben ont vangen bij het overlijden van mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Johannes Luyten willen wij langs deze weg onze dankbaarheid voor uw aller medegevoel tot uitdrukking brengen. D. P. Luyten-Verme kinderen en kleinkinderen Amsterdam, april 1979 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor uw belangstelling en me deleven ons betoond na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader en opa Johannes van Eek in leven burgemeester Namens de familie M. van Eck- Zoeteman Brakel. april 1979 Weitjesweg 2 De C.S.G Joh. Calvijn (v.h. 2 Chr H B S. L-Maasoe- ver) bestaat 50 jaar Reünistendag voor oud-1.1. en oud-doc. op 6 okt. 1979. Opg. voor 15 mei richten aan: Reüniecomm. „Joh. Calvijn". Postb. 91014. 5007 MA R'dam. over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt DEN HAAG (ANP) -DeRaad J de Kunst gaat minler Garden' van CRM advisere de Sticht 'I Noorder Compagnien Drachtei B liquideren, de besókbare gel f voor toneel en ad-lc-projecten bestemmen, het teclisch en ad nistratief apparaat i stand te h' den. om zodoende iveel moge acteurs en actrices e overige pei neelsleden aan het wk te houdt De Afdeling Toneel ede Commii Jeugdtheater van délaad voor 0 Kunst hebben dit aties opgest u Het Dagelijks Bestui van de Ri- voor de Kunst heefhet maani onderschreven. Het Ut de geno de organen de enige ngelijkheid uit de impasse te konn die er bij gezelschap is ontstaain het conf tussen bestuur en psoneel, na ook bemiddeling opiiets is uit lopen. De Raad voor de Kut denkt, dati weg vrij kan komen or een nieu toneelvoorziening in it noorden het land. In de organgssituï kunnen de desbetffende lag overheden-subsidiën^i duidel" maken wat voor v-rzieningen JJ wensen. Een groep dkundigen !f" hiervoor een plan ontprpen, dat ife gend jaar gereed karijn. aldus Raad De moeilijkheden bij'oorder Cdu pagnie ontstonden toe;rorig jaar bestuur niet bereid bek het céa tract van artistiek leid<Z. Krausja verlengen. Een deel va het bestif< stapte op. De 32 werkuners eis c dat de overige bestuuers zout ir worden geschorst omdae de suljc diëring in gevaar brachn Het stuur vroeg collectief onlag aan wil dit niet intrekken. De kwesti o de rechter voorgelegd, dil april 2 e oordeel zal geven p] Man aangehoudo ARNHEM «ANP» R.herchei'J van de sociale dienst heten een jarige tegelzetter uit Renim aan houden, die ten onrecht^edurei ruim vijf jaar een wekekse uit ring van zes a zeven hon-rd gulc}» ontving. De man heeft «armee sociale dienst voor ongevr een t e opgelicht. De tegelzetter liep tege de lanfo toen hij in werkkleding i een ai is vol materialen zijn wekelsse brie bij de sociale dienst kwarinlever Behalve dat hij zelf werk. wooi hij ook samen met zijn eechtge te. die ook een uitkerir ontvi le deze uitkering was wel wtig De sociale dienst ontdektkort gin den nog een geval van fude betrof een voormalig diestplichjn militair, die niet had bpgieven hij in dienst was. Zodoendkreegfc; twee jaar zijn wedde plusen ko winnerstoelage, alsmede <n uit r ring volgens de wet werkvozieni De voormalig soldaat zei cl hij geten had te vertellen ct hij i dienst was gegaan.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8