3 FAMILIEBERICHTEN HOOFD DINSDAG 3 APRIL 1979 TROUWKWARTETPHS 12 - R kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is 1 dit alleen mogehk van 18 00-20 00 uur 1929 1979 Ps. 1252 Rondom Jeruzalem zijn bergen also is de Here, rondom zijn volk, van nu aan tot in eeuwigheid. Blij en dankbaar delen wij u mede. dat onze lieve ouders en grootouders M. A. Bakker en H. Bakker v.d. Berg 50 jaar geleden met deze tekst in het huwelijk zijn getreden. Gelegenheid om hen te feliciteren op dinsdag 17 april a.s. in het Bejaardencentrum ..Het Hoge Heem" te Uithoorn van 16.00 tot 18.00 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Uithoorn. 3 april 1979 De Merodelaan 20 Zalig zij die genodigd zijn tot het örut- loftsmaal van het Lam Openbaring 19:9 Mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Akke Eilens-Penninga mocht naar haar Heer en Heiland gaan. Zij bereikte de leeftijd van 80 jaar. Barendrecht: A. Ellens Eindhoven: E. Ellens A. Ellens-Bouwman Anke. Ron en Ard Barendrecht: D. van der Stoel-EUens P. J. van der Stoel Akke. Martha. Hans en Ineke. Barendrecht, 31 maart 1979. Huize ..Borgstede" Marjoleinlaan 1 kamer 219. Correspondentie-adressen E. Ellens, Tweelingenlaan 1. 5632 AW Eindhoven. P. J. van der Stoel. Schoener 59. 2991 JJ Barendrecht Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30- 20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in voornoemde aula op woensdag 4 april om 15.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis ca. 15.30 uur zal plaatsvinden. In plaats van kaarten Voor de vele bewijzen van deelneming na het overlijden van onze geliefde zuster, behuwd zuster. tante en nicht Suzanna den Boeft weduwe van Simon Abraham Versluys zeggen wij u zeer hartelijk dank. Familie Den Boeft Familie Versluys Fijnaart, 3 april 1979 Tot onze grote droefheid is plotseling van ons heengegaan mijn zoon, onze broer, zwager en oom Cornells Johannes Jan Priester op de leeftijd van 53 jaar. Rotterdam. 1 april 1979. G. E. Priester-Beeke Grienderwaard 370. Jannie en Joop Jos en Jan Joop en Alice neven en nichten „De eeuwige God is u een woning" De Here heeft thuisgehaald Zijn kind, onze lieve Moeder en Grootmoeder N eelt je Jacoba Graaf t oud 89 jaar sinds 1953 weduwe van Jacobus Johannes Adriaanse. Zij was verlangend en bereid om heen te gaan. Eindhoven. A. J. N. Veenendaal-Adriaanse H. J. Veenendaal Den Haag, J. Adriaanse J. M. F. Adriaanse-Oerlemans Amsterdam. P. Adriaanse L. W. Adriaanse-Bijlmer Zaandam. N. Adriaanse F. P. C. Adriaanse-Schotman Amstelveen, N. Pelleboer-Adriaanse P. Pelleboer Castricum, J. J Hutter-Adriaanse F. W. Hutter en kleinkinderen Diemen, 30 maart 1979 Correspondentie-adres: J. Adriaanse Jan Muschlaan 206 2597 VD Den Haag Geen bloemen Gelegenheid tot condoléance-bezoek dinsdag avond van 7 tot 7.30 uur in Huize ..Probezo Arent Krijtsstraat 48 te Diemen. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 4 april om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan te Amsterdam Ver trek van Huize „Probezo" om 12.30 uur Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. 1919 17 april 1979 „Die in het huis des Heren geplant zijn, dien zal gegeven worden te groeien in de voorhoven van onze God." Psalm 92:14 (trouwtekst) Met dank aan de Here voor al Zijn zegeningen, hopen wij, met kinderen en familie, ons 60-jarig huwelijk blijde te mogen gedenken. Jb. Gutter M. Gutter-den Engelse Noord-Scharwoude, Dorpsstraat 649 K. Slot G. Slot-den Engelse Broek op Langedijk, Langebrugpad 1. Gelegenheid tot gelukwensen: te Broek op Langedijk: dinsdag 17 april van 19-21 uur in gebouw „Irene" Dorpsstraat 74. te Noord-Scharwoude: Vrijdag 20 april van 16.30-18.30 uur in Hotel „De Burg" Dorpsstraat 571. „Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed, gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Wacht op den Heer^gods vruchte- schaar houdt moed! Hij is getroufu, de bron van alle goed. Zo daalt Zijn kracht op u in zwakheid neer. Wacht dan, ja wacht, verlaat u op den Heer!" Bijna aan het einde van haar tachtigste levens jaar heeft onze lieve moeder, grootmoeder en huisgenote Gerredina Cornelia van Coeverden sedert 1967 weduwe van Tijmen van *t Einde, het leven, dat ze zij zo zeer beminde, weer in Gods Vaderhand moeten terugleggen: Maurik W. J. A. van 't Einde G. van 't Einde-Flinterman Houten: G. C. Kosters-van 't Einde M. Kosters Maurik: J A. Bus-van 't Einde P. S. Bus Utrecht. H. J. van 't Einde Hilversum: A. W. Kruise Hilversum, 2 april 1979 Insulindelaan 7 Thuis liever geen bezoek. Liever geen bloemen. De begrafenis vindt plaats vrijdag 6 april a.s. op de Algemene Begraafplaats te Nijkerk. Vooraf zal om 11.15 uur in de aula aldaar een rouwdienst worden gehouden. Na afloop is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Heil wien Jacobs God wil bij staan, heil die God ter hulpe riep. Want zijn heil zal niet voorbij gaan, God is trouw aan wat Hij schiep. Wat in hemel, zee of aard woont, is in Zijn hand bewaard. Psalm 146:3 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader en onze zoon Hendrik Anthonie Visser in de ouderdom van 66 jaar. Maasdam: M. Visser-Leeuwenburgh Numansdorp: G. P. Visser A. M. Visser-Hagens Marianne en Hendrik Skjeldtun (N): P. Visser G. G. Visser-Glette Reidar en Maaike-Margrete Amsterdam: K. R. Visser Dordrecht: H. M. Visser N. Visser-de Meer A. M. Visser 's Gravendeel: G. Visser R. M. Visser-de Jager Maasdam. 31 maart 1979 Maaslaantje 16 Er is heden dinsdag 3 april, om 10.30 uur een korte rouwdienst in „Ons Centrum". Kerk straat, 's Gravendeel. Daarna heeft de begrafenis plaats op de nieu we algemene begraafplaats te 's Gravendeel. Gelegenheid tot condoleren direct na de begra fenis in „Ons Centrum." Zij die de rouwdienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 10.00 uur in „Ons Cen trum" aanwezig te zijn. Liever geen bloemen, toespraken en bezoek aan huis. Met grote droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons geacht bestuurslid Steven Eilander Wij gedenken met dankbaarheid het vele. dat hij. in de jaren vanaf de oprichting tot heden, voor de stichting heeft mogen en kunnen doen. Moge de Here zijn vrouw en kinderen nabij zijn en troosten in dit smartelijk verlies. Bestuur, directie en medewerkers van de Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverle ning. Heerde, 29 maart 1979. „Want het leven is mij Christus en het sterven gewin." Philippenzen 1:21. Heden nam de Her^ tot Zich onze lieve zorgza me Man, Vader en Grootvader Johannes Adrlanns van Amerom op de leeftijd van 77 jaar Voorschoten: J. van Amerom-van Noort Katwijk: J. A. van Amerom L. van Amerom-van Wijk Rijnsburg: L. van Amerom J. C. van Amerom-Vahrmeyer Spijkenisse: A. M. M. Mol-van Amerom A. Mol Voorschoten: J. J. van Amerom en kleinkinderen 2252 XP Voorschoten, 31 maart 1979 Wijngaardenlaan 42 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St. Elisabethziekenhuis te Leiderdorp. Aan de rouwkamer geen bezoek. Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op woensdag 4 april a.s. om 12.15 uur in de Gereformeerde Kerk, Leidseweg, Voorschoten, waarna om ca. 1.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats „Rosenburgh" te Voorschoten. In vol geloofsvertrouwen en uitziend naar de ontmoeting met zijn Heer en Heiland is ons voorgegaan onze innig geliefde, zorgzame Va der en Opa Machiel Klaassen weduwnaar van Alida de Wit, op de leeftijd van bijna 91 jaar. 2 Tim. 4:7 en 8 Vijfhuizen, P. Klaassen G. C. M. Klaassen-Keller Vijfhuizen, M. Klaassen H. Klaassen-van Dijk Machiel Jaap Pieter Liedeke Hoofddorp, 2 april 1979 Huize „Horizon", Kruislaan 54 Corresp.adres: d'Yserinckweg 5, 2141 AA Vijf huizen. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van Huize „Horizon". Condoleance-bezoek op donderdag 5 april van 13.15-13.45 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 5 april om 14.00 uur in Huize „Hori zon", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.45 uur op de nieuwe algemene begraaf plaats, aan de Hoofdweg, hoek Vijfhuizerweg te Hoofddorp. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Na een langdurig geduldig lijden nam God tot Zich. onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Jacoba Dirkje Aaltje Broers op de leeftijd van 77 jaar. S. W. de Vries-Broers M. J. de Vries en verdere familie Rijswijk, 30 maart 1979 Huize Westhoff Correspondentie-adres: Emmas traat 18 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den dinsdag 3 april om 2 uur op de algemene begraafplaats aan de Sir Winston Churchill- laan 233 te Rijswijk. Vertrek vanaf het rouwcentrum Emmastraat 11, om 1.45 uur. Zaterdag j.l. werd uit onze verenigingskring weggenomen ons gewaardeerd lid br. J. Maan De Here trooste zijn vrouw en kinderen Namens de Geref. Mannenvereniging: „Onderzoek de Schriften": M. C. Los, voorzitter M. v.d. Berg, secretaris De Lier, 31 maart 1979 Na een langdurig lijden heeft God op Zijn tijd tot Zich genomen onze geliefde zuster en tante Johanna Berndina Matser echtgenote van Jan v.d. Nadort, in de leeftijd van 84 jaar. H. J. van Strijland-Matser Ph. van Strijland. Nunspeet: W. J. Faber-Matser. W. Faber. Wageningen A. Matser-Baan B. G. Th Börgeling K. Börgeling-Abbink R. Havinga Dieren. 29 maart 1979. In volle vrede, is van ons heengegaan op 1 april 1979 mijn lieve man Hendrik Niclaas Venhuizen echtgenoot van G. Pees op de leeftijd van 76 jaar ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn" Blokzijl, G. Venhuizen-Pees Blokzijl, april 1979 Zuiderkade 10 De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 5 april om 14.00 uur, vertrek vanuit de Geref. kerk te Blokzijl. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 13.30 uur aan wezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in gebouw „De Plaats" te Blokzijl. Bij het heengaan naar het Vaderhuis vaij mevr. H J. B. van de Nadort-Matser (tante Dien) denken wij in dankbaarheid terug aan allel wat zij voor ons heeft betekend. Alle nichten en neven. Thuis geen bezoek. In Christus, zijn Heer, is ontslapen mijn gelief de man en mijn lieve papa Wolter Vis op de leeftijd van 54 jaar. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij, Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Psalm 23:4 E. C. Vis-van Oord Tjamme Ö266 BT Kampen, 2 april 1979 Boelestraat 9 Een dienst van woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 6 april om 11.00 uur in de Nieuwe Kerk, Broederweg 34, Kampen. De begrafenis zal daarna plaatsvinden om 12.45 uur op de algemene begraafplaats van IJsselmuiden. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 5 april van 19.00 tot 20.30 uur in het gebouw van de Nieuwe Kerk te Kampen. Want wij weten dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen wordt afgebroken, wij een ge bouw van God hebben, in de he melen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Co*. 5:1 Diep bedroefd zijn wij, nu de Heere onze schoonzoon, broer, zwager en oom Wolter Vis van ons heeft weggenomen. Hij werd 54 jaar. Wij treuren, maar niet als degenen, die geen hoop hebben. Kampen, 2 april 1979 Boelestraat 9 Utrecht: A. A. van Oord-Visser Gorredijk: S. Vis J. Vis-Hoekstra Heerenveen: R. Vis F. A. Vis-Busstra Lutten a.d. DedemsvaarU R. van Turennout-Vis D. van Turennout Assen: G. Wiegers-Vis H. Wiegers Drachten: S. Dijkstra-Vis R. Dijkstra Wainfleet (Canada): H. Vis A. Vis-van de Honing Burlington (Canada): J. Visser-Vis Albany (Australië): A. Dijkstra-Vis M. Dijkstra Zeist: G. van Oord Mej. R. Husen Haarlem: L. M. van Oord De Bilt. J. van Oord K. van Oord-Damminga De Meern: J. G. van Oord A. M. van Oord-Groen Zeist: A. van Oord L. van Oord-Wielaart neven en nichten Bedroefd maar in grote dankbaarheid voi wat zij voor ons is geweest geven wij u kennj dat God tot Zich heeft genomen onze lie- zorgzame moeder, behuwd-, groot- en ov grootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Aartje Johanna Boon geboren Verberk t in de ouderdom van 84 jaar. Bameveld: H. Boon S. A. C. Boon-van Velzen Waddinxveen: N. J. Dijks-Boon J. Dijks Schiedam: D. Meijer-Boon J. F. C. Meijer klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam. 1 april 1979 Huize "Waelestein" l Schulpplein 50 Corr. adres: J. F. C. Meijer. Obrechtstraat 6k' 3122 AJ Schiedam. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer va Waelestein" (ingang Schulpplein 46). Rouv bezoek en gelegenheid tot condoleren, woen dagavond van 19.00-19.30 uur. De rouwdien zal gehouden worden donderdag 5 april in c rouwkamer van „Waelestein" om 10.15 uu waarna de crematie zal plaats vinden in h* crematorium Maeterlinckweg 101, Rotterdan Zuid om plm. 11.10 uur. Heden behaagde het de Here tot Zich te neme onze lieve zuster en tante Johanna Cornelia van der Valk weduwe van Job Stam op de leeftijd van 71 jaar. Gij zult mij leiden door Uw raai en daarna zult Gij mij in heerfijlB heid opnemen. Psalm 73 vers 24 's Gravenhage: (1 L. Flink-van der Valk jë Johs Flink f IJmuiden: H. L. van der Valk J. van der Valk-van Beelen IJmuiden: L. van der Valk nichten en neven Driehuis, 2 april 1979 Nic. Beetslaan 4 Corr. adres: 1972 TB IJmuiden, Vechtstraat 8 Aan huis geen bezoek. Geen bloemen. De ove ledene is opgebaard in de rouwkamer van h< Zeewegziekenhuis te IJmuiden. Bezoek aldaar van 19.00-19.30 uur. De begrafJ nis zal D.V. plaatshebben donderdag 5 apr om 14.00 uur op de begraafplaats „Duinhof" 1 IJmuiden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren i de ontvangkamer van de begraafplaats. Ve trek van Havenkade 17, omstreeks 13.30 uur Lied 394 en gaan uw hoge venste\ 1 stralen recht op uw open huifc deur aan. Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen na ee geduldig lijden mijn lieve man, onze zorgzam vader en opa Leendert Korstiaan Trouw op de leeftijd van 63 jaar. Geen bezoek aan huis geen bloemen. Rotterdam: W. Trouw-de Zeeuw Achthuizen: Ank en Harry de Waard Rotterdam: Ad en Marie Trouw Ridderkerk: Joost en Carla Trouw Hardinxveld-Giessendam Corrie en Hans Bout en kleinkinderen. Rotterdam, 31 maart 1979 Charloisse Kerksingel 46 c Mijn man is opgebaard in de rouwkamer va het Zuiderziekenhuis, Groene Hilledijk 311 Rotterdam. Rouwbezoek en gelegenheid tot condolere dinsdagavond van 18.30-19.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woem dag 4 april in de zaal van de Bethelkerl Boergoensevliet 24. Rotterdam-Zuid om 11.0 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden o 1 de hervormde begraafplaats „Charlois", Cha '1 loisse Lagedijk 680 om plm. 11.45 uur. In Jezus ontslapen Ds. W. Vis *29-4-1924 +2-4-1979 Commissaris van onze vennootschap. Wij gedenken in dankbaarheid zijn samenbin dend gezag en wijsheid, in de geschiedenis en het heden van onze werkgemeenschap. Commissarissen, directie, on dernemingsraad en werkne mers van Oord-Utrecht N.V. Odijk. SCHIEDAM Prinses Beatrixschool voor G.L.O. Buys Ballotsingel 108 3112 JH Schiedam Het bestuur van de Vereniging voor Christel Onderwijs te Schiedam vraagt voor genoemt school per 1 augustus a.s. een Dit in verband met het feit, dat het tegenwoor< ge hoofd per de genoemde datum een funkl heeft aanvaard bij het buitengewoon lager o derwijs. De gedachten van het bestuuf gaan o.a. uit na iemand, die het christelijk onderwijs uit overtuiging dienen ervaring heeft als hoofd van een school volledig wil meewerken aan de integral KO/LO Uw sollicitatiebrief ziet het bestuur graag teg moet op het bureau der Vereniging. Westfra kelandsestraat 152. 3117 AZ Schiedam

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12