Op zoek naar een huis? Kijk in de Huizen-mini^. 2 FAMILIEBERICHTEN Uitnodiging concierge- l kantinebeheerder DINSDAG 6 MAART 1979 TROUW/KWARTET P 12 - RW kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. God heeft tot Zich ge nomen onze lieve broer en zwager Derk de Wit wedn. van Heepke Smit op de leeftijd van 75 jaar. Groningen: M. Buist-de Wit Groningen: H. Muntingh- Amstcrdam: R. Oosterhuis- de Wit Hoogkerk: P. Akkerman- de Wit Alphen a/d Rijn: R. Smid-de Wit Amstelveen: F. Prummel- Alphen a/d Rijn: G. Middel-de Wit Dankbaar en blij geven wij kennis van de geboor te van onze dochter en zusje Elfriede roepnaam Elke Aruba (NA). Balashi 85 5 maart 1979 Come en Henk Aardse-Herlé Inge Geboren: Pieter Frans Frans Kootte Janneke Kootte- van den Heuvel Floortje Voorburg. 3 maart 1979 Parkweg 137. Geboren op 1 maart 1979 Bart Lukas Zoon van Harry van der Kamp Geertien Morsink. Wezer 13, Amstelveen „Ik zal u niet begeven en u niet verlaten" Jozua 1 vers 5b Vrijdag 9 maart 1979 hoi>en onze ouders Jan en Janny de Maa-Vellekoop te gedenken, dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Wij zijn dankbaar en blij, dat wij dit samen met hen mogen vieren. Kwintsheul: Adri en Bart Naaldwijk: Ellen en Joop Tine U heeft de gelegenheid hen te feliciteren op vrijdag 9 maart 1979 van 17.00 tot 18.30 uur in Jeugdcentrum „de Kiem", Koningin Juliana weg 91 te 's-Gravenzan- de. 2671 KR Naaldwijk, februari 1979 Chrysantenstraat 10 S-3-1924 Onze geliefde ouders en grootouders P. Verburg en M. S. C. Verburg-Unk zijn nu 55 jaren getrouwd. Amerongen: Chr. Verburg M. E. L. Verburg-de Waard Bemmel: J. Verburg H. Verburg-van Esveld en kleinkinderen Wij hebben dit heuglijke feit in familiekring her dacht. Imminkstraat 6 Amerongen „Heden zult gij met Mij in het Paradijs zijn". Heden nam de Heere. in zijn slaap, tot Zich. Zijn moegestreden kind, mijn lieve man. onze zorgzame vader, opa en grootopa, broer en zwager Arle van Rooden op de leeftijd van 79 jaar. G. van Rooden-van Loon kinderen, klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam, 3 maart 1979 Kempevweg 110 Geen bloemen Geen bezoek aan huis Geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer Mathenesserlaan 470. Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot afscheidnemen aldaar woens dag van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst welke zal worden geleid door de Weleerw. heer Ds. A. S. Timmer, is DV bepaald op donderdag 8 maart a.s in de Vrede- vorstkerk. Wilgenplaslaan 200. om 10.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk", Kerk- hoflaan 1, circa 11.00 uur. Psalm 116 4 Heden nam de Heere tot Zich, na een langdu rig, geduldig gedragen lijden, mijn innig gelief de vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoon moeder, oma, zuster, schoonzuster en tante, Maria Taal-Nutbeij op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam Scheveningen: D. Taal Scheveningen. 3 maart 1979. Nieboerweg 13. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292-294. Gele genheid tot condoleren dinsdag en woensdag van 20-21 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 8 maart om 10.15 uur in de Prinses Juliana- kerk, Vlielandsestraat, waarna de begrafenis om ongeveer 11.30 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. In Zijn hoede zijn wij wel geborgen Nog vrij onverwacht heeft de Here weggeno men in de leeftijd van 78 jaar mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Leendert Jacob Mostert echtgenoot van Leentje Bijl, oud-gemeentesecretaris van Maarssluis. Rotterdam: L. Mostert-Bijl Papendrecht: F. Mostert J. H. Mostert-Boschma Rotterdam: W. v.d. Boom-Moptert Beek (Z.L.): S. Mostert M. Mostert-v.d. Pols Rijswijk (Z.H.): P. M. v.d. Veer-Mostert Th. v.d. Veer Amersfoort: L. Mostert Pijnacker: A. Rodenburg-Mostert J. Rodenburg Vlaardingen: J. v.d. Hulst-Mostert R. v.d. Hulst Haarlem: C. Mostert Utrecht: E. B. Mostert en kleinkinderen Rotterdam, 3 maart 1979 3068 JC Robert Kochplaats 149 Corr.adres: 2641 GE Pijnacker, Kerkweg 34 Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard op de Kerkweg 34 te Pijnacker. Condoleancebezoek dinsdag en woensdag van 19-21 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 8 maart a.s. om 14 uur op de begraaf plaats „Oud-Kralingen". Kralingseweg 334, Rotterdam. Vertrek van Kerkweg 34 ca. 13 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren m de ontvangkamer van de begraaf plaats. Na een ernstige ziekte werd van ons weggeno men onze nicht Corrie van Delft-Zwaan weduwe van G van Delft, in de leeftijd van 44 jaar. God sterke alle nabestaanden Rijnsburg: M. Zwaan L. Zwaan J. Nagtegaal N. Ouwersloot W. C. Ouwersloot-van der Kwaak Brunssum: C. te Nijenhuis-Ouwersloot Hillegom: G. Azier A. Ouwersloot Leiden: G. van der Meij N. Ouwersloot A. C. Ouwersloot J. Noppen Heden nam de Here voor ons toch nog onver wacht tot Zich Henriëtte Antonia van Alphen op de leeftijd van 66 jaar. G. H. Jonker E. G. Jonker-Bouw Marjan Margriet Nanda Henriëtte Ermelo, 2 maart 1979. Harderwijkerweg 12. Correspondentie-adres: G. H. Jonker. Eperweg 35. Epe (Gld.). De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden op maandag 5 maart op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Wie in de schuilplaats des Aller- hoogsten is gezeten vernacht in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 vers 1 Voor ons nog onverwachts heeft de Here tot Zich genomen onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Roelofje van den Hof op de leeftijd van 62 jaar. Hooghalen, 3 maart 1979 Hoofdstraat 35, 9414 A B Ezerveen; E. Oving Hooghalen: J. G. van den Hof J. van den Hof R. J. van den Hof T. C. van den Hof-van Buren Assen; W. van den Hof A. van den Hof-Greving Neven en nichten De rouwdienst zal plaatshebben D.V. donder dag 8 maart om 13.15 uur in 't Haolderhoes te Hooghalen, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Hooghalen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 't Haolderhoes. De overledene is opgebaard in de aula van het Wilhelmina Ziekenhuis Oosterhoutstraat 9, Assen. Bezoekuur woensdagavond 18.30-19.30 uur. Geen bloemen. „Zie, Ik heb u in mijn handpalmen ge grift". v Jesaja 49:16a Onverwachts bracht de Here thuis, onze gelief de vader, schoonvader en opa Jan Aukes Koopmans weduwnaar van Maria Elisabeth Hendrika Veldhuis op de leeftijd van 82 jaar. De Bilt: A. H. E. Koopmans A. Koopmans-Jaarsma Soest: f M. E. H. van den Brink- Koopmans C. A. van den Brink Heiloo: J. J. Koopmans G. A. Koopmans-Heije Bilthoven: A. J. E'. Landman-Koopmans P. Landman en kleinkinderen Bilthoven 3 maart 1979, Oranje Nassaulaan 42. Liever geen bloemen. Condoleancebezoek dinsdag 6 maart van 19.00-20.00 uur aan huis, Oranje Nassaulaan 42. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 7 maart om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Julianalaan 42 te Bilthoven, waarna de graflegging omstreeks 15.00 uur zal plaatsheb ben op de begraafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. Na de begrafenis eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de bei graafplaats. .Mij geeft het zijn beminden in de slaap" Psalm 127:2 'Op de dag des Heren ging onverwachts naar zijn hemelse huis onze lieve vader en groot vader Leenderd Hendrik van der Deijl weduwnaar van Hendrika van der Zwan op de leeftijd van 79 jaar Den Haag M. H. Kegge-van der Deijl Johannes, Annie Arnhem: A. van der Deijl N. van der Deijl-van der Bijl Leenderd, Sietske, Aarnoud, Rie- ke, Wim Leersum: A. H. Klein Wassink-van der Deijl B. G. Klein Wassink Bernhard, Leonard Apeldoorn: W. van der Deijl K. J. van der Deijl-Melis Leendert Jan, Martijn, Marleen, Carolijn Arnhem, 4 maart 1979 „Drie Gasthuizen" Correspondentie-adres: Rozendaalseweg 534 - Arnhem Vader ligt opgebaard in de rouwkamer Park laan 36 te Haarlem, alwaar gelegenheid tot bezoek woensdag a.s. van 15.00-16.00 uur en van 19.00-19.30 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 8 maart a.s. om 14.00 uur in de Geref. Kerk. Vijverweg 14 te Bloemen- daal. Na afloop van deze dienst is er gelegen heid tot condoleren. De begrafenis zal daarna in besloten kring plaatshebben. Ps. 89:7 Hoe zalig is het volk dat naar Uw klanken hoort. Plotseling nam de Here tot Zich onze zeer geliefde zwager en oom, de heer Leenderd Hendrik van der Deijl weduwnaar van Hendrika van der Zwan, op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller nAam: W. van der Zwan 1879 1979 Ver. voor Christelijk Onderwijs Harderwijk aan alle belangstellenden, waaronder oud-bestuursle den. oud-personeelsleden en oud-leerlingen voor a. de receptie ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan der vereniging op woensdag 21 maart a.s. in de Chr. Huishoud school „De Weiburg", Weth. Jansenlaan 1, 's middags van 16 tot 17.30 uur; b. de herdenkingssamenkomst in de Plantagekerk, Stationslaan 130 ook op woensdag 21 maart a.s., 's avonds om 20 uur. Spreker is drs. T. M. Gilhuis over „Al wat een kind beminnen moet en weten Dat kan alleen de Heer ons doen verstaan" Ds. Jan de Liefde 1846 leder, die zich gedrongen gevoelt een gave te schenken wordt verzocht dit te doen door het storten van een bijdrage op postrek. nr. 3257507 t.n.v. „Jubileum Chr Onderwijs Harder wijk". Het totaal komt ten goede aan de chr. scholen in Suriname. In Jezus is ontslapen mijn innig lieve vrouw en onze dierbare zorgzame moeder Aagje Cornelia Jeanette Schoon echtgenote van L. J. Fieret op de leeftijd van bijna 39 jaar. Leen Fieret Gijs Heléne Arjen 1 Leon Rockanje, 2 maart 1979 Vogelgaarde 27 De teraardebestelling zal plaats hebben op woensdag 7 maart des namiddags 2 uur op de algemene begraafplaats te Oudenhoorn. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in het jeugdhonk van de Ned. Herv. Kerk te Oudenhoorn. Mijn ziel vol angst en zorgen, wacht sterker op de Heer, dan wachters op de morgen, de morgen, ach wanneer. Heden, 1 maart 1979, stierf onze lieve man, vader en opa Adrianus van Middelkoop op de leeftijd van 78 jaar. M. van Middelkoop-'Hartsuiker kinderen en kleinkinderen Borculo, Berkellaan 11. De begrafenis heeft in familiekring plaats gehad. Doomiksestraat 10 Scheveningen „Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in Heerlijkheid op nemen" Psalm 73 24 onber. In haar Heer en Heiland is heden ontslapen onze lieve zorgzame moeder en oma Klaartje Bijl weduwe van Pieter Keemink in de ouderdom van 80 jaar. Pemis: L. Keemink J. Keemink-Don Ridderkerk: M. E. Keemink Zwijndrecht: H. K. Berghout-Keemink C. Berghout Pernis: M. Keemink Pernis: A. Keemink L. Keemink-De Bruin Oosterhout: P. Bezemer-Keemink F. L. A. Bezemer Ridderkerk: K. Keemink Rotterdam: G. Keemink Damwoude (Friesl.): L. Bax-Keemink G. Bax Nuenen (N.Br.): A. Struik-Keemink G. Struik en kleinkinderen Pernis, 5 maart 1979 Burgemeester van Esstraat 121 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag en don derdagavond van 7.30-9 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal DV worden gehouden vrij dag 9 maart a.s. om 2 uur in het Gereformeerd Jeugdgebouw, Burg. van Esstraat 34 te Pernis, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats U. Pernis. Vertrek vanaf het Gereformeerd Jeugdgebouw om 2.30 uur. In dankbare herinnering voor wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis.dat de Here tot Zich nam onze lieve schoonzuster en tante Helen Marie Angela Haak-Tracy weduwe A. A. Haak Driebergen: M. M. Broertjes-Haak Delft: F. W. Meijer Vaassen: H. J. Steeneveld-Haak J. Steeneveld Rotterdam: E. J. Haak-van Gijssel Utrecht: M. J. Haak nichten en neven Weybridge, Surrey England 4 maart 1979 De bijzetting in het fam. graf zal plaatsvinden te Cork, Ierland Corr. adres: Pieter Saanredamstraat 12 Utrecht. Ver. „EEN SCHOOL MET DE BUI 1979 ANDEL NB. Het bestuur van de vereniging nodigt alle oud-1 gen en verdere belangstellenden uit tot het bij van een herdenkingsdienst in de Ned. Herv. ANDEL op vrijdag, 16 maart te 19.00 uur. Sprek T. M. Gilhuis. Na afloop van de dienst wordt ri gehouden in de Basisschool „De Zaaier", Burj laan 3. Reünie op zaterdag. 17 maart van 14 17.30 uur eveneens in „De Zaaier". HET BE! Aan het Augustinuscollege, atheneum en havo op prot.chr.grondslagf Groningen f wordt wegens ziekte ter vervanging t vraagd een f; Salaris volgens rijksregeling. ri Sollicitatiebrieven kunnen gericht worden 1 het bestuur der Vereniging voor Prot. Voortg. Onderwijs, Grote Rozenstraat 34b, G®, ningen. T N.V. Centrale Suiker Maatschap Amsterdam Aandeelhouders worden uitgenodigd voor de lijkse algemene vergadering, welke zal worde houden op vrijdag 23 maart 1979, des middaL 3.00 uur in het Hilton-Hotel, Apollolaan 138 te c sterdam. De agenda voor deze vergadering luidt als vol| 1. Opening. 2. Verslag van de directie over het boekjaar 19 i] 3. Bericht van de balans en winst- en verliesrekt 1977/78 en de bijbehorende toelichtingen. 4. Vacature in het commissariaat 1979. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. De betreffende stukken liggen ter inzage ten ka c der vennootschap, Herengracht 493, en zijn aandeelhouders gratis verkrijgbaar. Houders van aandelen aan toonder die stem wensen uit te oefenen, dienen hun aandelen uit dinsdag 20 maart 1979 om 16.00 uur Je deponere i de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterda de Hollandsche Bank Unie N.V. te Amsterdam, tegen ontvangstbewijs, dat als toegangsbewijs de vergadering strekt. Eigenaren van aandelen op naam, die ter verj ring aanwezig of vertegenwoordigd wensen te wordt verzocht van hun voornemen daartoe sch 1 lijk kennis te geven aan de directie. Houders van certificaten van aandelen hebber gang tot de vergadering op vertoon van een b dat zij hun stukken uiterlijk dinsdag 20 maart rf bij een van bovengenoemde kantoren hebben poneerd; de voor aandeelhouders verkrijgbaa stelde stukken zijn op gelijke wijze voor houder certificaten van aandelen beschikbaar. Amsterdam, 6 maart 1979. De raad van commissari i N.V. Nederlands Administratiekantf van Aandelen Centrale Suiker Maatschappij Amsterdam Houders van certificaten van aandelen worden innerd aan hun recht van toegang tot de jaarl algemene vergadering van aandeelhouders va N.V. Centrale Suiker Maatschappij te Amsterda vrijdag 23 maart 1979, des middags om 3.00 uur i Hilton Hotel, Apollolaan 138 te Amsterdam. Verwezen wordt naar de in dit blad opgem advertentie van de N.V. Centrale Suiker Maatsi pij. Het in art. 16 der Voorwaarden van Admin tie bedoelde, voor houders van certificaten van delen bestemde, rapport is ten kantore der vem schap, Herengracht 493, gratis voor houders certificaten van aandelen verkrijgbaar. Amsterdam, 6 maart 1979. De raad van Besl Administratiemaatschappij „Wester Suikerraffinaderij" N.V Amsterdam Aandeelhouders worden hierbij uitgenodigd tot woning der jaarlijkse algemene vergadering te den op vrijdag 23 maart 1979 des middags om uur in het Hilton Hotel, Apollolaan 138 te sterdam. De agenda vermeldt o.m. de behandeling vai Balans en de Winst- en Verliesrekening over 197 Het jaarverslag 1977/78 en de agenda liggen inzage ten kantore der vennootschap, Herengr 493, en zijn voor aandeelhouders gratis verkrijgb Houders van aandelen aan toonder die stemr wensen uit te oefenen dienen hun aandelen uite dinsdag 20 maart 1979 om 16.00 uur te deponerei de Kas Associatie N.V. te Amsterdam, zulks ontvangstbewijs, dat als toegangsbewijs voor de gadering strekt. Eigenaren van aandelen op naam, die ter verg ring aanwezig of vertegenwoordigd wensen te wordt verzocht van hun voornemen daartoe schr r lijk kennis te geven aan de directie. Amsterdam, 6 maart 1979 De dire b Het leven wordt veranderd, niet weggenomen Mede namens broers, zusters en verdere fami lie deel ik u met grote droefheid mede, dat mijl 1 lieve en zorgzame vriendin Grietje Hermanna Borger weduwe van Evert Comelis op de leeftijd van 53 jaar opgeroepen is tot hoger leven. Uit aller naam: W. Teitsma 3 maart 1979 Langs water 189 1069 TS Arpsterdam De overledene is overgebracht naar het Uit- vaartcentrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91 teE Amsterdam-zuid, alwaar geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 7 maart tegen 12 uur op de begraafplaatsje Zorgvlied aan de Amsteldijk. Vertrek van™ Langswater 189 te 11.15 uur. Voor uw hartelijke blijken van medeleven betofl 'I na het overlijden van onze zeer geliefde moet 1 groot- en overgrootmoeder Neeltje Vermaas weduwe van Jan Frans Middelhoek

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14