veldwijk vraagt; b-verpleegkundigen 'verpleegkundige A desamaritaan AFDELINGSHOOFD I RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT' BEZfiGHEIDSTHERAPEUT(E) Stichting Hervormd Diakonaal Ver pleeghuis De Samaritaan te Som- melsdijk, gem. Middelharnis a) paviljoenshoofd b) waarnemend paviljoenshoofd psychiatrisch verpleegkundigen medisch direkteur clara feyoena heem verpleegkundigen psychiatrisch ISI ziekenhuis "vogelenzang" B-verpleeg- kundigen/ H.B.O.V.-ers PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO verpleegkundig hoofd kraamafdeling ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen ANAESTHESIE VERPLEEGKUNDIGE medewerk(st)er Verpleeghuis Velserduin Voor de hieronder genoemde afdelingen vragen wij op korte termijn Verpleeg- en reactiveringscentrum „Tamarinde" vraagt een Tamarinde" is een modern verpleeg- en reactiveringscentrum met 122 patiënten. Er zijn vier verpleegafdelingen van 30 bedden. Van het afdelingshoofd wordt gevraagd: - het diploma ziekenverpleging A of A en B een voortgezette opleiding organisatorische kwaliteiten. nlichtingen kunnen telefonisch worden verstrekt door de huidige unctionaris, zr. H. Poppens, tel. 030-611211. Sollicitaties te richten lan de directie van „Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht. uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken Stichting Hervormd Rusthuis Sliedrecht Voor ons verzorgingstehuis voor bejaarden 'HUIZE OVERSLYDRECHT' dat plaats biedt aan 100 bewoners en een ziekenafdeling heeft met 9 bedden, vragen wij voor spoedige indiensttreding een Van deze medewerkster wordt verwacht: het geven van leiding aan de verpleging/verzorging; het bevorderen van een goede leef- en werksfeer; belangstelling voor en liefst ervaring in de bejaardenzorg; positief Chr. levensovertuiging. Salariëring volgens C.A.O. bejaardentehuizen en opname in PGGM-pensioenfonds. Verpleeg- en reaktiveringscentrum voor somatisch zieken „Tamarinde" vraagt een voor 36 uur per week. Hij/zij zal deel uitmaken van een team van 4 bezigheidstherapeuten. De bezigheidstherapeut(e) neemt aktief deel in het behandelingsteam en in het gebeuren op de verpleegafdeling. Hij/zij heeft hierin een eigen verantwoordelijkheid. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Bezigheidstherapie (tel.; 030-611211, toestel 234). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directeur van „Tamarinde", de heer R. J. van Essen, Neckardreef 6 te Utrecht. uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken. In ons verpleeghuis met 5 paviljoens van 31 bedden voor somatische en psychogeriatrische zieken zijn de volgende funkties vakant: Wij vragen verpleegkundigen met een A B of A-diploma, ervaring in leidinggeven en een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wij bieden voor de onder a genoemde funktie de rang van 1e verpleegkundige A en voor de onder b genoemde funktie de rang van 1e verpleegkundige, alsmede alle rechten en plichten zoals vastgelegd in de CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne door de direktie ingewacht, terwijl nadere inlichtingen desgewenst worden verstrekt door de verpleegkundig direkteur. "de Samaritaan' onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg. Koningin Julianalaan 59. Sommelsdijk (Middelharnis). Telefoon 01870-2500. Psych ia trische In rich ting 'Groof Bronswijk' uitgaande van de Vereniging 'TCL' Op korte termijn zoeken wij een aantal Wij zijn een psychiatrische inrichting voor ca. 400 patiënten. Er wordt gewerkt aan een meer gekategoriseerd behandelingsbestel voor de hele inrichting. O.a. daardoor is Groot Bronswijk sterk in be weging. Van personeelsleden wordt verwacht dat ze kunnen en willen participeren in nieuwe ontwikkelingen binnen hun eigen werkveld. Inlichtingen over deze funkties kunt u in winnen bij de heer K. Klip, hoofd van de Socio-milieutherapeutische Dienst, tel. (05964) 12 31. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, postbus 1, 9945 ZG Wagenborgen. PSYCHIATRISCHE INRICHTING ."GROOT BRONSWIJK" Het 'Clara Feyoena Heem' te Harden berg is een verpleeghuis voor ruim 100 lichamelijk gehandicapten. In aanbouw is een afdeling voor 100 geestelijk hulpbehoevende bejaarden, die in december 1979 gereed zal komen. In september 1979 bereikt de huidige geneesheer-direkteur de pensioengerechtigde leeftijd. In verband hiermee wordt gezocht naar een voor ruim 200 bedden. De medisch direkteur maakt deel uit van een driehoofdige leiding. Van hem wordt verwacht, dat hij beschikt over goede kontaktuele eigenschappen, leidinggevende capaciteiten en dat hij zich betrokken voelt bij het welzijn van patiënten en personeelsleden. Evenzeer dat hij zal bijdragen aan het verder ontwikkelen van een demokratische struktuur en dat hij ervaring heeft in de geneeskundige vraagstukken van een gekombineerd verpleeghuis. Wij geven de voorkeur aan een arts, die de bijscholingscursus voor verpleeghuisartsen heeft gevolgd of bereid is te volgen. Hardenberg heeft een ziekenhuis, verbindingen met overig Nederland en veel voorzieningen voor onderwijs, rekreatie en sport. Belangstellenden met een christelijke levensovertuiging kunnen inlichtingen inwinnen bij de voorzitter van het bestuur, Drs. G. Jonker, Kometenlaan 1, Hardenberg (tel. 05232 - 1584) en bij de geneesheer-direkteur. Dr. J. Kuyvenhoven (tel. 05232 - 2666 of 1063 thuis). Wij verwachten sollicitaties, voorzien van personalia, opleiding en ervaring, die kunnen worden gezonden aan de sekretaris van het bestuur, de heer B. ter Veen, Hoofdweg 48 te De Krim (Ov.). De mogelijkheid van een psychologisch onderzoek is niet uitgesloten. NH G K C G K - G K vfijfl VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM TE HARDENBERG Voor het opname- en screenings- paviljoen Eikenhorst vragen wij in het bezit van het diploma ziekenverpleging B of A en B of HBOV. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de paviljoens- koördinator Willem van Kapel, Tel. (02502) 77 41, toestel 2150 Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Het psychiatrisch ziekenhuis ..VELDWIJK" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit ziekenhuis biedt de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiënten. Op de a fdelingen: geron to-psychia trie, algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent Ter vervulling van enkele vakatu- res in de drie bovengenoemde hoofdafdelingen zouden wij gaar ne willen overgaan tot de aan stelling van die bij gebleken geschiktheid kun nen worden aangesteld als groepsverpleegkundige. Om deze funktie optimaal te kunnen vervul len wordt u in de gelegenheid gesteld om een aan ons zieken huis verbonden opleiding (van ca. 1 jaar) tot groepsverpleegkundige te volgen. In deze opleiding wordt ruime aandacht geschonken aan de diverse aspekten die samen hangen met het werken met groepen. Aan de aanstelling tot groepsver pleegkundige is de rang van verpleegkundige-A verbonden. Onze voorkeur gaat uit naar mede werkers met een Christelijke levens instelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatie formulier kan kontakt worden opge nomen met de afdeling personeels zaken (tel. 03417-4848. tst. 205). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen-direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis ..VELDWIJK". Postbus 1000. 3850 BA Ermelo. (18 bedden) Op de afdeling, waartoe ook de verloskamers behoren, vinden jaarlijks ruim 400 bevallingen plaats. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige, die de specialistische kursus obstetrie en gynaecologie heeft gevolgd en de stafopleiding heeft voltooid. Rang afhankelijk van kapaciteiten en ervaring. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot zr. A. M. van der Meer, hoofd verplegingsdienst, tel. 035-854151. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis.Van Riebeeckweg 212,1213 XZ Hilversum. s De paramedische dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt ten behoeve van de afdeling anaesthesieeen die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging, alsmede de opleiding operatiekamer-assistent, differentatie anaesthesie, heeft gevolgd Ook zij. die binnenkort bovengenoemde opleiding zullen beëindigen, kunnen reflekteren. De werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats binnen het operatiekamerkomplex. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door één van de aanwezige anaeshesisten of het betrokken diensthoofd, de heer J. H. Broerse. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken Dr.G.H. Amshoftweg 1 -4 «Hoogeveen*05280-65987 Ziekenhuis BETHESDA on verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN beharti gen, op christeliiko grondslag, de mtramu- raio gezondheidszorg in do regio Zuid-Drenihe. Ruim 600 medewerkers zi/n m beide meuwe in stellingen werkzaam. Een medische stal. waarm alle basisspecia- hsmen zgn vertegen woordigd. biedt moderne medische zorg Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebuik gemaakt Hoogeveen en omstreken gemeten bekendheid vanwege een goed woon- cn werkklimaat Do verbindingen mot hel Wasten cn Noordon van het land zijn snol en komlortabei. Voor ons verpleeghuis te Driehuis vragen wij een voor de afdeling Bezigheidstherapie. Deze afdeling bestaat uit 6 personen en is nog in opbouw Naast een erkende oplei ding als bezigheidsthera- peut(e) is. behalve ervaring met somatische zieken, vooral ook ervaring met psychogeriatrische patiën ten zeer gewenst. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling Bezigheids therapie. tel 02550-19100. toestel 2569. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen. postbus 464. 1970 AL IJmuiden. Het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) behoort evenals het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen De verblijfs-/resocialisatieafdeling Heideheuvel. De taak van de verpleegkundigen zal zijn om samen met de groepsoudsten de zorg en begeleiding van de dames en heren op zich te nemen. Het begeleiden van de leerling verpleegkundigen zal mede tot hun taak behoren. De groepsmatige benadering van de dames en heren staat op de voorgrond. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij mevrouw W. Tiggelaven, toestel 323, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. VTD 148 De Socio Therapeutische afdelingen bestaan uit een aantal woningen, waarin langdurig verpleegde patiënten in groepen van 6 verblijven. De verpleegkundigen begeleiden de patiënten in woon- en vrijetijdssituatie, in samenwerking met de groepsverpleegkun- digen. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de dames D. Mulder, toestel 256, en R.G. de Vries, toestel 361, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. VTD 149 De afdelingen worden geleid door multi disciplinaire teams, bestaande uit een psychiater, een psycholoog, een verpleeg kundig hoofd en een maatschappelijk werkende. Ook kandidaten die in het bezit zijn van een MBO/HBO-V diploma kunnen solliciteren. Een woning is beschikbaar. Het salaris varieert - afhankelijk van ervaring - van 1.968,36 tot 2.594,99 bruto per maand op het niveau van 1 augustus 1978. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308- 1121.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 31