hoofd huishouding hsl doorj) fulltime nachthoofd afdelings- hoofdverpleegkundige voor leidinggevende posten Schakenbosch zoekt verpleegkundigen gediplomeerd B-verpleegkundigen en/of gediplomeerd arbeidstherapieleideif (M.B.O.-A.T.) 2 gediplomeerde bejaardenhelpsters 2 gediplomeerde bejaardenverzorgsters E GROEPSLEIDSTER „Amandelhof" verpleeghulp of bejaardenhelpster SCHAKENBOSCH waarnemend hoofdverpleegkundige paviljoen "Olmhoeve" 1e verpleegkundige en verpleegkundigen paviljoen "Weidezicht" 1e verpleegkundige paviljoen "Larikshof" Ie verpleegkundigen paviljoen "Vlietzicht" verpleegkundigen SCHAKENBOSCH B-verpleegkundigen Arnhemse Bovenweg 2, 3708 AB Zeist, tel. 03404-18321. Bij ons is plaats voor een voor de ziekenafdeling. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de normen van de C.A.O. voor bejaarden tehuizen. Voor deze funktie geldt een positief christelijke levens overtuiging. Sollicitaties te richten aan de direktnce. Nieuw-Vrijthof, prot chr verpleeghuis en reaktiveringscentrum biedt plaats aan 120 somatische en 120 g.g.b.- patiënten. Wij zoeken een Voor deze functie denken wij aan een verpleegkundige met de diploma's A of A en B> eventueel stafopleiding en met ervaring in leidinggeven; met goede contactuele eigenschappen; met een positieve instelling t.o.v. het karakter van het huis; interesse in de begeleiding van leerlingen. Inlichtingen over deze functie kunt u krijgen bij dhr. F. Hendriks, coördinerend- hoofdverpleegkundige, tel. (03344) 1 67 41, toestel 614. Sollicitaties te richten aan de directie van Nieuw-Vrijthof, Postbus 94, 4000 AB Tiel. Voor ons verpleeghuis met plaats voor 103 lichamelijk zieken en 58 geestelijk gestoorde bejaarden, zoeken wij een ten behoeve van één van de afdelingen voor somatisch zieken met 33 plaatsen. Als afdelingshoofd ressorteert u direkt onder de verpleeg kundig direkteur. Naast het geven van leiding op de verpleeg- afdeling hechten wij er grote waarde aan. dat u in staat bent te werken in teamverband en te komen tot een meer groeps gerichte verzorging en begeleiding van onze bewoners. Van u wordt verwacht dat u in staat bent mee te werken aan het scheppen van een goed leefklimaat onder zowel bewoners als medewerkers onderling en dat u positief staat ten opzichte van de signatuur van ons huis. Naast het diploma A-verpleegkunde vragen wij een voltooide kaderopleiding en enige ervanng in het geven van leiding. Leeftijd niet ouder dan 40 jaar. Huisvesting in een kamer van een van onze personeelshuizen behoort tot de mogelijkheden. Oe rang. waarin u wordt aangesteld, is afhankelijk van op leiding en ervaring. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden worden geregeld overeenkomstig de geldende C.A.O. voorhetZiekenhuis- De verpleegkundig direkteur, de heerJ.P. van Hekezen, is bereid telefonisch nadere inlichtingen te geven (03430-45 51. toestel 152). Schnftekjke sollicitaties kunnen gericht worden aan de direktie van HET ZONNEHUIS DOORN Postbus 150 3940 AD Doorn. Tel. 03430-45 41 Bejaardencentrum 'RONSSEHOF' uitgaande van de Interkerkelijke Stichting Bejaardenwerk Gouda In ons verzorgingstehuis, gebouwd in 1972 en plaats biedend aan 196 bewoners, komt door huwelijk een vakature voor een medewerkster in de funktie van die in staat is in goed overleg met de andere stafleden haar taak zelfstandig uit te voeren. Vereist zijn: - diploma huishoudkundige voor instellingen en/of ruime ervaring in soortgelijke funktie - leeftijd minstens 25 jaar - positief prot. chr. levensbeschouwing - organisatorische en leidinggevende capaciteiten - goede contactuele eigenschappen. Datum van indiensttreding: mei/juni 1979 of vroeger indien mogelijk. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie-procedure behoren. De C.A.O.-Bejaardentehuizen en pensioenregeling PGGM zijn van toepassing. Eigenhandig geschreven sollicitaties met inlichtingen over opleiding, vorige werkkringen, funkties enz. worden ingewacht bij de secretaresse van het bestuur Mevr. J. Boersma-den Houting, Wilde Wingerdlaan 3, 2803 VR Gouda. ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam Schakenbosch, ned. hervormd psychiatrisch centrum te Leidschendam, nodigt verpleeg kundigen uit voor de volgende funkties: 'Olmhoeve' is een nieuw paviljoen voor 72 patiënten. Het is opgezet voor een zo snel mogelijke resocialisatie van de patiënten. Als waarnemend hoofdverpleegkundige bent u tevens afdelingshoofd van 24 patiënten, waarbij u terzijde wordt gestaan door 2 ver pleegkundigen als unit-oudsten en door een groepje leerlingen. Vereist zijn de diploma's B en A, kaderop leiding, leidinggevende ervaring en de bereid heid om in teamverband te werken. Rang van aanstelling: 1 verpleegkundige A. 'Weidezicht' is een paviljoen waar 80 vrou welijke patiënten verpleegd worden. Als 1e verpleegkundige bent u in het bijzon der verantwoordelijk voor 40 patiënten. In samenwerking met de psychiater en de ver pleegkundige staf, wordt uw inbreng ver wacht bij het verder gestalte geven aan de vorming van patiëntengroepen. 'Larikshof' is een nieuw, modern ingericht paviljoen, bestaande uit 6 units van 12 pa tiënten. Als 1e verpleegkundige wordt u het hoofd van de resocialisatie-afdeling, die 24 patiën ten telt. U werkt nauw samen met de psycho loog, 2 unit-oudsten en met een aantal leer lingen. Voor de funktie van 1e verpleegkundige zijn het diploma B en leidinggevende erva ring vereist, terwijl het diploma A en kader opleiding of de bereidheid deze te volgen tot aanbeveling strekt. 'Vlietzicht' is een opname-paviljoen voor 100 vrouwelijke patiënten met een diversiteit aan diagnoses. Aan het paviljoen zijn 2 artsen en een psycho loog verbonden. Wij zoeken verpleegkundigen met diploma A en B, die leiding gaan geven aan de opname-afdeling en verpleegkundigen met diploma B voor de resocialisatie-afdeling. Tevens zoeken wij voor diverse paviljoenen B-verpleegkundigen die samen met de 1e ver pleegkundigen de patiëntengroepen gaan be geleiden. Ook part-time verpleegkundigen voor de avonddienst (17.30-23.15 uur) zijn van harte welkom. Hebt u belangstelling voor één van de genoem de funkties? Wij willen u graag laten kennismaken met ons centrum. U kunt hiervoor telefonisch kontakt opne men met de heer H.A.P. Borsje, tel. (070) 20 92 52. toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan het hoofd Personeels zaken, Veurse Straatweg 185, Leidschendam. Uitgaande van de Ons'e'««e Vereniging Her Zonnehuis met verpleeghuizen 'c Ams-e'veen. Beekbergen. Doorr Viaardingen. Zipdhom en Zwot'c ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam In de komende maanden worden twee nieuwe paviljoens in gebruik genomen, n.l. Lindenhof en Olmhoeve. In beide paviljoenen wonen 6 groepen van 12 patiënten. Om de continuïteit in de nachtdienst te garan deren komen wij graag in contact met: die bereid zijn als oudste wacht op beide pavil joenen te fungeren. Het aantal nachtdiensten per periode kan in onderling overleg geregeld worden. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer H.A.P. Borsje, telefoon (070) 20 92 52. toestel 13T. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afde ling personeelszaken, Veurse Straatweg 185, .2260 AK Leidschendam. rn Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan I Utrecht Voor de Operatie-afdeling van ons ziekenhuis wordt gevraag een OPERATIEVERPLEEGKUNDIGE/ ASSISTENT(E). Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma operatie-assistent. Fulltime funktie. Werktijden van 07-30 - 16.00 uur, van maandag tot en met vrijdag. In avond en nacht bij toerbeurt bereikbaarheids dienst. Schriftelijke sollicitaties bin nen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad aan het hoofd Personeelszaken. Binnen de afdeling aktiviteitentherapie van ons ziekenhuis hebben wij plaats voor enkele Tot hun taak zal gaan behoren het (mede) leiding geven aan groepen patiënten. Een christelijke levensovertuiging vinden belangrijk 12; Vai Het salaris varieert - afhankelijk van er varing - van f 1.968,36 tot f 2.594,99, brui per maand op het niveau van 1 augustus 1978. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezel van toepassing. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer w. Koopmans, hoofd therapiediens toestel 469 of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aar de direktie, t a v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhen Tel. 08308- 1121 Prot. Chr. Bejaardencentrum DE KEIHOF' var) ca. 70 bejaardervzoekt op korte termijn Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de C.A.O. voor bejaarden tehuizen. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan de directrice Zr. J. Mans. Bejaardencentrum 'De Keihof', Kwartellaan 7 te Leersum. Telefoon 03434-2441. JEUGDPSYCHIATRISCH CENTRUM DE LINGEWAL zoekt voor een van haar leefgroepen van 10 jeugdigen tussen 12-18 jaar Als onderdeel van een team van zeven volwas senen is zij in wisseldienst verantwoordelijk voor het klimaat in de groep. Tezamen met stafleden neemt zij deel aan individuele en gezinstherapeutische interven ties. Persoonlijke inzet en inventiviteit zijn noodzake lijk voor het werken met adolescenten. VEREISTEN: minstens 23 jaar diploma verpleegkundige b diploma verpleegkundige z m.b.o.v. h.b.o.b. m.b.o. i.w. h.b.o. i.w. K en O Voor het voortzetten van mogelijke studies is tijd beschikbaar C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepas sing Salaris volgens de N.Z.R.-richtlijnen. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Joke van der Meer (tel. 080-226500), een van de huidige teamleden. Brieven aan Direktiesekretariaat. jeugdpsychiatrisch centrum de lingewal uitgaande van de red. herv. vereniging heldringstichtingen postbus 1 zetten tel. 08880-3838 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30