(v0Gp De Vereniging van Nederlandse Gemeenten MAA' XSCHAPPHLE] OP SCHOOL. IN DE KRANT STAAT INFORMATIE. rsoucel 16 juristen vrije universiteit pedagoog/ schoolbegeleider (m/v) DIRECTIESECRETARESSE Vereniging van Nederlandse Gemeenten een TESTASSISTENT(E) WERK de krant helpt u op weg Sociaal-ekonomisch voorlichtster a Rotterdamse School Advies Dienst plaatsvervangend chef Gemeente 's-Gravenhage ZATERDAG 24 FEBRUARI 1979 steil zich ten doel de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten te behartigen Op korte termijn vraagt de VNG een (vacaturenummer 2 184) Functie-Informatie Het zelfstandig onderhouden van zowel schnfteli|ke als telefonische contacten met diverse instanties, zoals: gemeente besturen en departementen. Hiertoe be hoort onder meer het uitwerken van (gedicteerde) no ta s, rapporten en brieven het bijhouden van de agenda het beleggen en voorbereiden van vergaderingen het verstrekken van inlichtingen het selecteren van binnenkomende informatie het biihouden van het archief met werkdossiers het opvangen van binnenkomende telefoongesprekken Functle-elsen Leeftijd vanaf 23 jaar Voltooide middel bare schoolopleiding, gevolgd door een opleiding (directie)secretaresse (Neder lands) bi| een gerenommeerde instelling. Ervaring in een soortgelijke functie. Salariëring; secundaire arbeidsvoor waarden Bij de VNG vindt honorenng plaats naar kennis, ervaring en belangrijkheid van de functie Na gebleken geschiktheid kan een rang worden bereikt, waarvan het maximum salaris 2733.— bruto per maand bedraagt Onze medewerk(st)ers krijgen 8% vakantietoelage. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a deelname aan het Algemeen bur gerlijk pensioenfonds, ziektekostenvoor ziening (I2A). verplaatsingskostenrege ling. tegemoetkoming m de kosten woon werkverkeer. enz.). Psychologisch onderzoek Van gegadigden wordt bereidheid tot me dewerking aan een psychologisch grafo- logisch onderzoek verwacht. Het resul taat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitante besproken, welke laat ste dan kan beslissen of zij de sollicitatie wenst te handhaven. Zo dit niet het geval is, wordt geen rapport uitgebracht. Eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen worden gericht (met vermelding van het vacaturenummer) aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. Post bus 30435, 2500 GK s Gravenhage Men gelieve een uitvoerige beschrijving met referentieopgave (waarvan alleen na toestemming gebruik wordt gemaakt) en zo mogeli|k een pasfoto bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na ver schijnen van de oproep in dit blad. Tele fonische informatie kan worden ingewon nen bij de afdeling Personeelszaken (toestel 561). i r Nassaulaan 12, 'a-Gravanhage. Telefoon 070-624721. GELDERSE CHRISTELIJKE STICHTING VOOR SCHOOL- en BEROEPSKEUZE. Utrechtsestraat 41, Arnhem. Tel. 085-427502 mei als werkterrein de gehele provincie Gel derland, inclusief de Noord-OostpokJer en de Flevo-polder, vraagt per 1 juni as In hoofdzaak het afnemen van schriftelijke tests, zowel aan scholen (5e en 6e klas basisscholen en scho len voor voortgezet onderwijs, zoals lbo. mavo. havo. vwo) in bovengenoemd gebied, als aan het Bureau te Arnhem, bij jeugdigen en vol wassenen Dit omvat het geven van mondelin ge instructies aan groepen en de korrektie van het gemaakte werk Daarnaast: assisteren bi| het typen van rapporten en andere administratieve werkzaamheden positief prot. chr. levensovertuiging minimum-leeftijd 21 jaar goede gezondheid, i.v.m. reizen opleiding op havo (mms. hbs)-niveau goede typevaardigheid. Praktische ervanng in het instrueren van groe pen strekt tot aanbeveling. Subsidienng overeenkomstig Rijkssubsidieschalen. Sollicitaties te nchten aan de direkteur-psycholoog van bovengenoemde Stichting, met op de enveloppe de vermelding TA Kandidaten moeten bereid zijn deel te nemen aan een psychologisch test-onderzoek, waarvan de uitslag zal worden besproken INTERUNIVERSITAIR REACTOR INSTITUUT DELFT Ter assistentie van de Technisch Administratief Directeur van het instituut kan worden geplaatst een secretaresse die o.a. zal worden belast met: het verzorgen van de correspondentie; - het voorbereiden en notuleren van vergade ringen en het verwerken van de uitvoering van de genomen besluiten; - de zorg over het archief; - het geven van leiding aan de medewerksters. Vereist: diploma middelbare school en een secretares- seopleiding. Ruime ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris 2665 bruto per maand). Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Alge meen Bestuur p.a. Hoofd van de Centrale Per soneelsdienst van de Technische Hogeschool Delft. Juiianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. R 7809 in de rechterbovenhoek van de brief. Door het Bestuur van de Groninger Christelijke Boeren- en Tuindersbond is aan een bij de organisatie werkzame voorlichtster, met in gang van 1 september 1979, langdurig studie verlof verleend voor twee dagen per week. Ter voorziening in deze tijdelijke en gedeeltelij ke vakature worden thans belangstellenden opgeroepen voor de funktie van Taak: het organiseren en verzorgen van groepsvoor- lichting over o.a. ruimtelijke ordening, landin richting, milieuwetgeving en wetgeving op het gebied van personen- en familierecht. Vereist: een hogere beroepsopleiding: een positief Christelijke levensovertuiging; belangstelling voor problemen binnen de agrarische sektor; - desgewenst bereid tot deelname aan de kursus „sociaaFekonomisch voorlichtster". Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 3 weken na hel verschijnen van dit blad. worden gericht aan het Bestuur van de Groninger C.B.T.B.. Praediniussingel 15. Groningen. (Tei. 050-129143). Het is van belang dat de zittende magistratuur zo is samengesteld dat een nagenoeg gelijke verhouding be staat tussen hen die uitsluitend binnen de rechterlijke macht hun loopbaan hebben aangevangen en degenen die over maatschappelijke ervaring daar buiten beschikken. Er zijn plaatsingsmogelijkheden als rechter en ais kantonrechter voor (mnl./vrl.) die over ruime maatschappelijke ervaring buiten de rechterlijke macht beschikken. Er wordt zonodig voor- zien in een inwerkperiode (eventueel op part-time basis naast de huidige functie). ;;yQ«h9V 9Ü aboSTubd! Vereist: doctoraal examen Nederlands recht en een praktijkervaring van tenminste zes jaren. De standplaatsen zijn verspreid over Nederland. De kansen op een benoeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij speelt een rol welke ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met hen die een dergelijke functie ambiëren Documentatiemateriaal kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het secretariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Paleis van Justitie. Postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage, telefoon: (070) -82 40 41, toestel 2511. Mr. M. J. Heikens, raadsheer in het gerechtshof te 's-Gravenhage, tevens lid-secretaris van genoemde com missie. is desgewenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere, inlichtingen te verstrekken. omsterdam De vakgroep Kunstgeschiedenis van de faculteit der Letteren (subfaculteit Kunstgeschiedenis en Ar cheologie) zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (voor 0,5 deel van de werktijd) (vacaturenummer 452-429) Taak: het geven van onderwijs en het verrichten van wetenschappelijk onderzoek op het gebied van de bouwkunst. De voorkeur gaaf uit naar een afgestudeer de kunsthistoricus gespecialiseerd in de periode na 1500. De vacature is ontstaan door uitbreiding van de forma tie; deze advertentie is derhalve geen herhaling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof dr CA van Swigchem. tel. 020-548 30 42 of 020-76 73 15 De vakgroep Oude Geschiedenis van de faculteit der Letteren (subfaculteit Geschiedenis) zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (voor 0.5 deel van de werktijd) (vacaturenummer 451-419) Hjj zal worden belast met onderwijs in de Oude Ge schiedenis en het verrichten van wetenschappelijk on derzoek en dient bereid te zijn ook bestuurlijke taken te vervullen. Nadore informatie wordt gaarne verstrekt door prof. dr G J D AakJers. tel 020-548 37 39 of 02152-5 45 42. Herhaalde en uitgebreide oproep De faculteit der Economische.Wetenschappen zoekt een gewoon hoogleraar/ lector marktkunde (m/v) (vacaturenummer 501-499) Marktkunde vormt zowel een accentvak als een keuzevak in het doctoraalprogramma van de bedrijfs economische studierichting. Als accentvak vormt het het hoofdvak van de marktkundige variant. Voor de vervulling van deze functie is een ruime theoretische en praktische kennis vereist van het vakgebied marktkunde, waaronder consumenten- en concurrentengedrag. Tevens wordt veel belang gehecht aan didactische en leidinggevende capaciteiten alsook aan goede con tactuele vaardigheden, mede in verband met de te verrichten werkzaamheden op bestuurlijk gebied. De aanstelling zal geschieden voor de volledige werk tijd. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de secretaris van de benoemingscommissie drs. EJ. van Bentum, tel. 020-548 46 05. of 073-56 01 33. Ook zij die de aandacht op mogelijke kandidaten willen vestigen worden verzocht dit kenbaar te maken aan de secretaris van de benoemingscommissie. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instellling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan dedienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert. m PO.M 'iinmrteft fit gfcbzivxiw gc ror-T' Vjj ^r,r. \i>Rxbr.£\ t' Rotterdamse School Advies Oienst: De Rotterdamse School Advies Dienst werkt ten behoeve van het openbaar, neutraal-bijzonder, protestants christelijk en katholiek onderwijs. De dienstverlening sluit zo direkt moge lijk aan op de eigen aard en specifieke behoeften van elke school, hetgeen tot uitdrukking komt in een begeleidingsplan per school per jaar. Deze werkwijze is mogelijk gemaakt door de organisatie te baseren op wijkteams die de verantwoordelijkheid dragen voor de uitvoering van de begeleiding van een groep van 15 lage re scholen en 10 kleuterscholen. Binnen de dienst zijn voor zieningen die erop gericht zijn deze begeleiding te ondersteu nen. Rotterdam vraagt voor enkele van deze wijkteams een Tot zijn/haar taak behoort o.m. - in overleg met schoolhoof den en onderwijskrachten - de dienstverlening te konkretiseren door middel van het opstellen cn mede uitvoeren van het bege leidingsplan, zowel naar de systeem- als naar de individuele aspekten. Bij deze werkzaamheden wordt assistentie verleend door de leden van het wijkteam. Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar kandidaten met tenminste een M.O.-A diploma. Voorts wordt - op grond van ervaring en/of opleiding - inzicht verlangd in zowel de prakti sche problematiek van de scholen als in moderne, didaktische werkvormen en schoolbegeleiding. Goede kontaktuele eigen schappen mogen niet ontbreken. Vakaturenummer 79.142/00400 Tevens wordt voor de afdeling Schoolpedagogisch Onderzoek en Begeleiding gevraagd een i11 Xjl (bij voorkeur full time) Tot de hoofdtaak in deze funktie behoort het diagnosticeren van leer- en/of gedragsmoeilijkheden, het (raede)opstellen van behandelingsplannen en het adviseren van voornamelijk mede teamleden. Voorts het adviseren van ouders o.a. met betrek king tot hulpverleningsmogelijkheden, in nauwe samenwer king met de schoolbegeleider, de jeugdarts, remedial teacher en logopedist(e). Voor deze funktie is het doktoraal examen psychologie vereist. Ervaring strekt tot aanbeveling. Vakaturenummer 79.141 /00400 Voor beide funkties geldt dat het salaris loopt tot f 5.909,— per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedurc. Schriftelijke sollicitaties, gaarne binnen 10 dagen en onder vermelding van het vakaturenummer, te zenden aan de Rotter damse School Advies Dienst, p/a Bureau Personeelvoorzie- ning, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. TROUWKWARTET HERHAALDE OPROEP De GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST geeft uitvoering aan de Algemene Bi)standswet. de daarop steunende rijksgroepsregelingen en de Wet Werkloos heidsvoorziening. Op grond van deze wetten wordt aan daarvoor In aanmerking kortien'de'cliënten financiële hulp verleend Daarnaésl wordt - zo-mogelijk - ook immateriële hulp verzorgd. Oeze omvangrijke taak wordt uitgevoerd door de ruim 400 personeelsleden tellende Hoofdafdeling Maatschappelijke Bijstand. Bij de afdeling Secretariaten Maatschappelijke Bijstand is momenteel de functie vacant van (m/v) Deze afdeling, bestaande uit t 15 medewerkers, houdt zich bezig met de behandeling van bezwaar- en beroepsschrif ten in het kader van de bovengenoemde wetten. In concreto houden deze werkzaamheden onder meer in: 1het schriftelijk rapporteren ten" behoeve van het College van Burgemeester en Wethouders en het College voor de Verlening van Bijstand, alsmede het maken van concept-beschikkingen. 2. het redigeren van ambtsberichten aan Gedeputeerde Staten en de Raad van Beroep in verband met inge diende beroepsschriften; 3. het opstellen van beroepsschriften gericht aan de Raad van State en de Centrale Raad van Beroep; 4. het vertegenwoordigen van de Gemeente bij beroepsin stanties. De chef van de afdeling is belast met de algehele leiding en met de coördinatie van bovengenoemde werkzaamheden. De taakstelling van de plaatsvervangend chef zal voorna melijk betrekking hebben op het concipiëren van beschik kingen. ambtsberichten en beroepsschriften en de verte genwoordiging ter zitting. Tevens wordt van hem verwacht dat hij de chef vervangt bij diens afwezigheid. Funktie-eisen: Voltooide opleiding HEAO (economisch-juridische rich ting). dan wel Hogere Bestuursambtenaar (met specialisatie maatschappelijke zorg en bijstand) of doctoraal Nederlands Recht. Leidinggevende capaciteiten. Goede contactuele en stylistische kwaliteiten. Het vermogen om in teamverband te werken. Leeftijd omstreeks (30 jaer. Ervaring op dit gebied of daarmee vergelijkbaar strekt tot aanbeveling. Salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot een maximum van 3.874,— bruto per maand. Van gegadigden wordt de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hier van wordt, zo mogelijk direct na afloop, door de psycholoog met de kandidaat besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht met toestemming van de kandidaat. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer C. Wagenaar, telefoon 070-949262 tst. 509. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen na ver schijning van dit blad richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst te "s-Gravenhage, Neher- kade 110 te "s-Gravenhage, onder vermelding van no. GSD267.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18