hoofd van de keuken \t> gestichtswachter vakdocente) psychologie Klynveld Kraayenhof co: eindexaminandi 1979 assistent-accountant I- de opdracht ACCOUNTANTSKANTOOR J. MARTINI B.V. direktie-sekretaresse hollando hardhout b.v. boekhouder (m/vr) assistenten accountant De Stichting Volk en Verdediging stafmedewerker (mnl./vrl.) i Werken èn studeren! ZATERDAG 24 FEBRUARI 1979 TROUWKWARTET 'de Slingeborgh' is een verzorgingstehuis, uitgaande van de Stichting op Gereformeerde Grondslag tot Huisvesting van Bejaarden voor Assen e.o. Het is in 1971 in gebruik genomen en telt 94 inwoners. Het heeft een ziekenafdeling met 10 bedden. Bij het tehuis behoren 38 woningen voor zelfstandig wonende bejaarden. Binnenkort komt in ons verzorgingstehuis de funktie vakant. Wij zoeken daarom op korte termijn kontakt met gegadigden voor deze belangrijke funktie. Hij dient in bezit te zijn van: diploma instellings-kok diploma dieet-kok ervaring in het leidinggeven. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Gezien de doelstelling van het tehuis wordt van de kandidaten een positief christelijke levenshouding verwacht. Uitvoerige sollicitaties, die spoedig worden verwacht, te richten aan de sekretaris van het bestuur, J. C. van Leeuwen, Slinge 30 te 9406 EC Assen. Tel. Cs-avonds) 05920-50673. BURO VOOR ARCHITEKTUUR fcN RUIMTELIJKE ORDENING Wij vragen voor ons buro een De belangrijkheid van deze funktie, als-schakel in het kontakt tussen direktie-leden en opdrachtgevers, brengt met zich mee, dat kandidaten die aan de volgende eisen kunnen voldoen, de voorkeur genieten: middelbare en/of sekretaresse opleiding in bezit van de diploma's steno en typen ervaring als zodanig Een goede honorering wordt in het vooruitzicht gesteld. Indiensttreding op 1 juni a.s. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen omtrent opleiding, leeftijd, ervaring etc. te richten aan ons kantooradres: Zuiderdiep 139, 9711 HEGRONINGEN. is een internationale onderneming op het gebied van de verwerking van en handel in Afrikaans hardhout met vestigingen en deelnemingen in Iberia. Voor ons hoofdkantoor in Amsterdam, waar de centrale administratie van bovengenoemde vestigingen wordt gevoerd, zoeken wij een Vereist is een middelbare opleiding en het bezit van het diploma M.B.A. verdere studie voor S P.D, wordt zeer op prijs gesteld. Leeftijd tot 35 jaar. Het is de bedoeling, dat hij/zij, na een inwerkperiode, indien nodig voor kortere tijd uitgezonden wordt naar Liberia ter assistentie van de administratie aldaar. Brieven met volledig curriculum vitae gaarne richten aan direktie Hollando Hardhout B.V. Jacob Obrechtstraat 56 1071 KN Amsterdam tel. 762422 VAN DE VERENIGING VAN NEDERLANDSE GEMEENTEN (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) NASSAULAAN 12 - 's GRAVENHAGE vraagt voor de standplaatsen Delft, Rotterdam, Vlaardingen, Spijkenisse of naaste omgeving AANKOMENDE en GEVORDERDE Ons Bureau oefent als groot accountantskantoor onder leiding van register-accountants een omvangrijke controle- en adviespraktijk uit op het terrein van de provinciale en gemeentelijke overheid en van instellingen waarin de overheid is geïnteresseerd. In verband met de nog steeds groeiende omvang van de werkzaamheden, bestaat er behoefte aan jonge dynamische mensen. Wij bieden: een afwisselende werkkring tewerkstelling in een jong dynamisch team goede vooruitzichten voor ambitieuse krachten gunstige studiefaciliteiten een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorzieningen (o.a. A.O.W./A.W.W. premie voor rekening van de werkgever, opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds) Wij vragen: - een gedegen vooropleiding (HAVO, VWO, MEAO of HEAO-diploma), aangevuld met of studerende voor Praktijkdiploma Boekhouden, MBA. SPD. of NIvRA - voor gevorderde assistenten is controle-ervaring gewenst - leeftijd tot 27 jaar Eigenhandig geschreven brieven met informatie omtrent opleiding, ervaring e.d. te zenden aan de districtsaccountant de heer A.G.V. Vergeer, Roerdompstraat 63,3291 VK Strijen. zoekt t.b.v. haar voorlichtingsactiviteiten een die in woord en geschrift o.l.v. de Directeur en in samenwerking met overige stafleden gestalte kan geven aan informatie en het bevorderen van de maatschappelijke discussie over vraagstukken van veiligheid en verdediging. Gevraagd: diploma VWO (HBS/Gymnasium); meerjarige ervaring als journalist of voorlichtingsfunctionaris; kennis van copywriting, voorlichtingsmethodiek en middelen organisatievermogen, zelfstandigheid en representativiteit; leeftijd 30 - 40 jaar; bekendheid met defensievraagstukken strekt tot aanbeveling. Aanvangssalaris tenminste f 3011maximaal f 4335,- per maand. Inpassing naar ervaring. Arbeidsvoorwaarden overeenkomstig die van Rijksambtenaren. Sollicitaties te richten aan de Directeur, Bachmanstraat 1, 2596 JA 's-Gravenhage, die gaarne bereid is nadere informatie te verstrekken. Ter versterking van het opleidingsteam zoeken wij een die op basis van 50% dienstverband het vak psychologie zal doceren aan de kursisten van de in-service opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. De funktie-eisen ziin: -onderwijsbevoegdheid psychologie -ervaring in het lesgeven aan kursusgroepen -enige ervaring met het psychiatrische werkveld -bereidheid bij te dragen tot verdere ontwikkeling van het vak psychologie en de totale opleiding Het salaris zal - op basis van full-time dienstverband - variëren van 2.644,- tot .4.542,- bruto per maand op het niveau van 1 augustus 1978. Voorts is de C.A.O.- Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer J. Jongstra, hoofd opleiding, toestel 481, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308- 1121. Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuw zieken. PZ 20 J ACCOUNTANTS De functie van assistent-accountant biedt de unieke mogelijkheid een interessante beroeps opleiding op academisch niveau, die gedeeltelijk overdag plaatsvindt, te doen samenvallen met het opdoen van veelzijdige ervaring in het bedrijfsleven Wij zoeken contact met die geïnteresseerd zijn in.de functie van in een internationaal georiënteerde accountants praktijk. Assistent-accountant kunnen worden: Afgestudeerden van het H.E.A.O. (bedr. econ. afd.) Bezitters van het diploma Atheneum A of B of Gymnasium a of b Bovengenoemde opleidingen geven rechtstreeks toelating tot de studie voor Registeraccountant, die gedeeltelijk in kantoortijd plaatsvindt. Wendt u zich voor nadere inlichtingen reeds nu tot de Centrale afdeling Personeelszaken te Amsterdam, Prinses Irenestraat 59, telefoon 020-5410 541. Amsterdam Almere Amersfoort Apeldoorn Arnhem Breda Deventer Dordrecht Eindhoven 's-Graven hage Groningen Haarlem Heerlen Hengelo Hoorn Leeuwarden Middelburg Botterdam Utrecht Zwolle Antwerpen Barcelona Brussel Düsseldorf Hamburg Londen Madrid Milaan Parijs Zug Zurich Bogoté Buenos Aires Caracas Curacao Jakarta Montevideo New York Paramaribo Rio de Janeiro Salvador Sao Paulo. Het Ministerie van Justitie vraagt Lb.v. het Korps Gestichtswacht jonge mannen van 20-25 jaar, die opgeleid wensen te worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste jaren 4) dienst doen bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring, Gevangenis sen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Bij de selectie van gestichtswachter wordt rekening gehouden met een doorstroming naar de functie van bewaarder. Vereist: enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MAVO-4/LTS strekt tot aanbeveling. Aanvangssalaris bedraagt f 1734,- per maand voor bezitters van het diploma LTS en f 1826.- per maand voor bezitters van het diploma MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f 2401,- per maand, exclusief de toelage voor onregelmatige dienst, die gemiddeld f 150 - netto per maand bedraagt. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. U kunt deelnemen aan een voorlichtings bijeenkomst die gehouden zal worden op 17 maart 1979 te Breda of Den Haag. Aanmelding kan geschieden door inzending van onderstaande coupon aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, waarna u een uitnodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voor lichtingsbijeenkomst. Naam: Straat: Woonplaats: Geb.datum: Brilsterkte: vac. nr. 8-6280/0156 (S.v.p. postcode invullen) Wil de voorlichtingsbijeenkomst voor gestichtswachter bijwonen op 17 maart 1979. CHRISTELIJKE WONINGBOUWVERENIGING IN LELYSTAD De Chr. Woningbouwvereniging 'De Opdracht' is vanuit een op het evangelie geïnspireerde maatschappij visie in 1977 opgericht. Samen met de andere in Lelystad werkzame woningkorporatie zal zij in de ko mende jaren een bijdrage leveren aan het realiseren v3n de taak van de groeikern Lelystad. Naar verwach ting zullen per 1 juli 1979 door de vereniging 1800 woningen in beheer worden overgenomen van de Stichting Woningbouw Lelystad (SWL). Dit aantal kan in de loop der tijd uitgroeien tot een bestand van 8.000 10.000 verhuureenheden. De overdracht van de woningen per 1 juli 1979 en de daarmee korresponderende beheerstaken, betekent voor de vereniging dat de opbouw en ontwikkeling van de organisatie snel moet geschieden. Het belang rijkste uitgangspunt hierbij is dat de woningbouwvereniging nu, maar ook in de toekomst d.m.v. goede kommunikatie met en het verlenen van inspraak aan bewoners, het specifieke karakter van het instituut korporatie vorm wil geven. Voor de opbouw en ontwikkeling van de organisatie acht het bestuur het nodig over te gaan tot het aantrekken van gekwalificeerde medewerkers. Gelet op de ontwikkelingen en het horizontale karakter van de organisatiestruktuur, worden hoge eisen gesteld ean het werken in teamverband. Vanuit de eigen discipline wordt een grote bijdrage verwacht aan het be- leidsvormingsproces. Daarbij zal een positieve benadering van het instituut korporatie als sociale instelling en de service-bereidheid t.a.v. bewoners, woningzoekenden en anderen on misbaar zijn. Van de medewerkers wordt verder verwacht dat zij hun taak ook bij een groter aantal verhuureenheden kunnen uitoefenen. Het bestuur van de christelijke woningbouw vereniging 'De Opdracht' zoekt in dit kader de volgende medewerkers: Financieel Ekonomisch medewerk(st)er Funktie-informatie: De fmancieel-ekonomisch medewerkt stier staat rechtstreeks onder het bestuur. Hij/zij is verantwoordelijk voor de voorbe reiding en uitvoering van een door het be stuur vastgesteld financieel beleid. Tevens bestaat zijn/haar taak uit het bege leiden van projekten op het gebied van bouwen en wonen t.a.v. de administratieve en financieel ekonomische aspekten daar van. Verder is hij/zij verantwoordelijk voor een doelmatige opbouw van de organisatie van de financieel-ekonomische dienst. Funktie-eisen: Van de kandidaat verwachten wi| dat hi|/zij beschikt over kennis en/of ervaring op HBO(SPD-HEAO)-niveau. Financiële affi niteit. ervaring en een brede all round interesse in het instituut woningkorporatie zijn van groot belang. Kontaktuele en organisatorische vaardigheden, alsmede over tuigingskracht zijn onmisbaar. Technisch Administratief medewerk(st)er. Funktie-informatie: De medewerk (stier staat rechtstreeks onder het bestuur. Hij/zij is verantwoordelijk voor het samenstellen van de één/meerjaren planning en de één/meerjaren begroting van het onderhoud. Hiernaast bestaat zijn/haar taak uit de administratieve begeleiding, verwerking en voortgang van de dagelijkse onderhoudswerkzaamheden. Tevens behoort tot zijn/haar taak het opzet ten en bijhouden van technische woning dossiers. Verder is hij/zij verantwoordelijk voor een doelmatige opbouw van de orga nisatie van het bedrijfsbureau. Funktie-eisen: Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij beschikt over kennis en/of ervaring op HBO (HTSJ-niveau. Ervaring met bouwtech nische aangelegenheden toegespitst op het onderhoud, strekt tot aanbeveling. Verder moet hij/zij representatief kunnen optreden, over verbale en in zekere mate redaktionele vaardigheden beschikken en openstaan voor maatschappelijke ontwikke lingen. Medewerk(st)er Bewonerszaken Funktie-informatie: De medewerk!stier bewonerszaken staat rechtstreeks onder het bestuur. Hij/zij is verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van een dóór het bestuur vast te stellen sociaal beleid. Dit omvat in hoofdlijnen het beleid t.a.v. de bewonersparti cipatie en het beleid t.a.v. de woonruimteverdeling. Tevens bestaat zijn/haar taak uit het begeleiden van projekten op het gebied van bouwen en wonen t.a.v. de sociaal maat schappelijke aspekten daarvan. Verder is hij/zij verantwoor delijk voor een doelmatige opbouw van de dienst bewoners zaken, Funktie-eisen: Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij beschikt over kennis en ervaring op het niveau van een hogere beroepsop leiding in de sociale sektor. Dat hij/zij in staat is de relatie met bewoners en bewonersgroepen zo goed mogelijk te onderhouden. De nodige methodische kwaliteiten zullen praktijkgericht moeten zijn. Interesse in bouwtechnische processen wordt op prijs gesteld. Goede kontaktuele eigen schappen en verbale en redaktionele vaardigheden zijn noodzakelijk. Een brede interesse in het instituut woning korporatie is van groot belang. Ook wordt verwacht dat hij/zij behalve het organiseren, ook kan bijdragen aan de praktische uitvoering van het werk van de dienst Extern Koördinator (mnl./vrl.) Funktie-informatie: De medewerk(st)er staat rechtstreeks onder [j; het bestuur en hij/zij adviseert deze met betrekking tot projekten. Hij/zij is mede verantwoordelijk voor het totstandkomen van een eigen korporatievisie met betrekki tot te ontwikkelen aktiviteiten op het ge bied van bouwen en wonen. Namens de korporatie zal hij/zij de voorbereiding en koórdinatle van nieuwbouwaktiviteiten verzorgen. Tevens zal van hem/haar worden verwacht dat hij/zij de huidige en mogelijk toekom stige, overdracht van woningen aan de kor poratie zal begeleiden. Funktie-eisen: Wij verwachten van de kandidaat dat hij/zij beschikt over een opleiding op HBO-niveau bij voorkeur met een bouwkundig specia lisme. Een all-round interesse t.a.v. het instituut woningkorporatie, alsmede ge richte ervaring in de begeleiding van sociale woningbouw zijn voor deze funktie van groot belang. Kontaktuele en organisato rische vaardigheden, alsmede overtuigings kracht zijn onmisbaar. Voor alle funkties geldt dat het salaris in overeenstemming met de funktie zal worden vastge steld oo basis van ervaring. kennis en leeftijd. Daarbij zal zoveel mogelijk aansluiting worden ge zocht bij de CAO voor personeel in dienst van woningkorporaties. De mogelijkheid bestaat dat aan de kandidaten zal worden gevraagd deel te nemen aan een psycho technisch onderzoek Van de kandidaten wordt verder verwacht dat zi| bereid zijn te verhuizen naar Lelystad. Binnen redelijke termijn zal een passende eengezinswoning beschikbaar zijn. De wervingen worden op verzoek van het bestuur van 'De Opdracht' begeleid door de afdeling organisatie-advies werk van het Nederlands Christelijk Instituut voor Volkshuisvesting (NCIV) in De Bilt. Belangstellenden voor de hierboven genoemde funkties kunnen bij deze afdeling nadere informatie verkrijgen. Tevens is een uitgebreid in matiepakket beschikbaar, waarin nader wordt ingegaan op de funktie-mhoud, de organisatie van De Opdracht, de groeikern Lelystad, de wervingsprocedure e.d. Telefoon (030) 76 48 44, D. van Ginkel. toestel 151 of M. de la Rambelje. toestel 149. Privé (03404) 2 73 77. resp. (01823) 57 11. Belangstellenden worden verzocht hun uitgebreide schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na verschijning van dit blad te richten aan het bestuur van de Christelijke Woningbouwvereniging 'De Opdracht', t.a.v. de sekretaris. de heer D. Kiljan, Archipel 25-618224 GV Lelystad.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16