Duo nieuw anders van Volkswagen O ver Volkswagen raak je nooit uitgepraat DERBY POLO (vanaf 10 februari bij uwdealer) Prijsverlaging op de voorlaatste modellen.f600,-op de Polo f1.000,-op de Derby fm wi Volkswagen P0I9: v.a. f 12.148,-. Volkswagen Derby: v.a. f 13.600,-. (Prijzen zijn inclusief BTW, of leusden, vrijblijver Het eerste autonieuws van Volkswagen in het nieuwe jaar is meteen dubbel nieuws. Want Volkswagen heeft èn de Polo èn de Derby vernieuwd. De twee vernieuwde frontjes die u aankijken zijn daarvan een sprekend voorbeeld. Overigens bleven de vernieuwingen niet tot de buitenkant beperkt. Als Volkswagen iets veran dert, is dat om functionele ver beteringen tot stand te brengen. Dus werden kleine wijzigingen in het interieur doorgevoerd. Dus werden ook technisch een aantal zaken verder geperfectioneerd, 't Resultaat van die vernieuwingen kunt u één dezer dagen Mooi meegenomen, zolang de voorraad strekt. Voor de nieuwe Derby en Polo van het voorlaatste model gelden fibe prijsverlagingen. Dat maakt deze toch al zo economische Volbwagens nog weer voordeliger. Uiteraard is één jaar garantie zonder km-beperking inclusief. op uw gemak bij uw dealer aanschouwen (of op stand nr. 106 op de RAI). Diezelfde dealer heeft bovendien nog een aardige verrassing in petto. Want 't mooie van die gloednieuwe Polo en Derby is ook dat u nu voor de iets minder nieuwe Polo en Derby beduidend minder betaalt, tijdelijk, zolang de voorraad strekt. Da's nóg een reden om bij uw dealer langs te gaan.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16