Zonder renteverhoging toch meer spaarrente voor thuisbankiers. Dagelijkse renteberekening is in uw voordeel. j postgiro en rijkspostspaarbank FAMILIEBERICHTEN •I Tot voor kort werd bij ons de rente op spaar rekeningen berekend volgens de gebruikelijke half- maandelijkse methode. Dit houdt in, dat als u bijvoorbeeld op 7 maart een bedrag inlegt, de rente pas op 16 maart ingaat; bij opname op 7 maart werd de rente daarover maar tot 1 maart vergoed. Met behulp van onze computers zijn we nu in staat de rente op de dag af nauwkeurig aan u te vergoeden. Vanaf januari 1979 wordt de rente op de meeste spaarvormen* daarom berekend volgens de dagelijkse methode. En dat is in üw voordeel. Het gestorte bedrag is namelijk rentegevend vanaf de dag van storting tot de dag waarop u het bedrag weer opneemt of laat overboeken. Voor u betekent dat een hogere rente-opbrengst. Conclusie: het is thans nog voordeliger te sparen bij postgiro en rijkspostspaarbank. De dagelijkse rente berekening zorgt ervoor dat uw geld al vanaf de eerste dag rente oplevert. En het blijft dat doen tot de dag van opname van uw spaargeld. DONDERDAG 8 FEBRUARI 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur Dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, delen wij u met droefheid mede. dat heden, zacht en kalm, na een ziekbed, nog vrij onver wacht van ons is heengegaan, in vertrouwen op God. mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma. zuster, behuwd-zuster en tante. Jacoba Maria Vervelde-Bos op de leeftijd van 64 jaar. Leer mij Uic weg, o Heer. Leer mij Uw weg. E L. Vervelde Huib en Willie Dé en Leen Magda en Pleun Leen en Sjanie Aartje en-Kees Wien en Herman Rinus Evert Coby en Bram Hanny en Teun en kleinkinderen Dordrecht, 7 februari 1979 Rijksstraatweg 104 Moeder is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid is tot condoleren van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op vrij dag 9 februari a.s.. aanvang 13.00 uur. in de Andreaskerk aan de Jacob van Heemskerck- straat te Dordrecht, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats te Dubbel dam. om 14.00 uur. Na de begrafenis is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in de bijzaal van de Andreas kerk. Heden is van ons heengegaan, onze lieve oma Jacoba Maria Vervelde-Bos De kleinkinderen. Dordrecht. 7 februari 1979. Het hoofdbestuur van de Nederlandse Vereni ging Voor Slechthorenden geeft met leedwe zen kennis van het overlijden van de heer Ds. P. A. Stapert oud-penningmeester van de vereniging. Wij zijn hem zeer dankbaar voor de grote inzet en toewijding waarmee hij in moeilijke tijden de belangen van de vereniging en van de slechthorenden heeft gediend. Het hoofdbestuur De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Als dann vom Tod' erwecke mich. dass meine Augen sehen dieh in aller Freud'. o Gottes Sohn. mem Heiland und Genadenthron! Herr Jesu Christ, erhöre mich, ich will dich preisen ewiglich! Uit het slotkoraal van de Johannes Pas sion van J. S. Bach. (Tekst van Martir Schallingj Met grote verslagenheid geven wij kennis var het plotselinge overlijden van mijn zeer gelief de man en onze vader Jan Willem Doeve Geboren 8 juni 1918 te Den Haag eerder gehuwd geweest met Gretha Knoester. Tine Doeve-Baas Jan Willem en Maike Wim Leen Liesbeth en Karei Tineke Coby en Peter Niek en Rita Ringel, Mark Utrecht, 6 februari 1979 Albert Neuhuysstraat 30 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Er zal een rouwdienst gehouden worden 9 februari om 14 uur in de Nicolaïkerk, Agnie- tenstraat te Utrecht, waarna de begrafenis in besloten familiekring op de begraafplaats „Den en Rust" te Bilthoven zal plaatsvinden. Met ontroering heeft de kerkeraad van de Hervormde Gemeente van Musselkanaal ken nis genomen van het overlijden op 6 februari 1979 van Dr. J. W. Doeve Hoogleraar R.U. te Utrecht Van 1957-1962 was hij predikant van onze gemeente. Dankbaar gedenken wij zijn arbeid in ons midden verricht. Wij wensen zijn vrouw en kinderen Gods troost toe. Namens de kerkeraad: Ds. H. P. Swets, praeses Mevr. H. A. de Niet, scriba. De Faculteit der Godgeleerdheid aan de Rijks universiteit te Utrecht geeft met verslagenheid kennis van het ontslapen van dr Jan Willem Doeve hoogleraar aan deze universiteit sedert 1962 in de geschiedenis van het jodendom. Hij gaf een groot deel van zijn krachten jaren lang aan het bestuur van onze faculteit en het geheel van het instituut, ook bij het wisselen van de structuren. Namens de faculteitsgemeenschap: Otto J. de Jong, dekaan. Egbert Schroten, secretaris. Utrecht, 6 februari 1979. Heidelberglaan 2. Tot onze grote droefheid is na een langdurige ziekte op 31 januari 1979 te Sheffield (Enge land) overleden onze lieve moeder en zuster Theodora Johanna Elisabeth Kramer weduwe van Gerrit Jan Hoijtink op de leeftijd van 54 jaar. Londen: Henk en Isa Langedijk: Frans Alkmaar: Jan Doetinchem: Maaike Breukelen: J. P. Kramer Apeldoorn: M. J. Kramer Corr. adres: G. J. Hoijtink. Regulierslaan 21. Alkmaar De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 9 februari om 15.30 uur op de Algemene be graafplaats aan de Westerweg te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Mijn genade is U genoeg. Na een moedig gedragen lijden werd op 31 januari 1979 uit dit leven weggenomen op de leeftijd van 54 jaar onze schoondochter, schoonzuster, nicht en tante Theodora Johanna Elisabeth Kramer sedert 11 april 1978 weduwe van Gerrit Jan Hoijtink 4 Laatstelijk wonend in Sheffield (Engeland). Alkmaar: M. E. Hoijtink-Rijkers Marknesse: G. C. Gootjes-Hoijtink Alkmaar: L A Hoijtink L. A. Hoijtink-van der Meulen Leeuwarden: N. H. Spanninga-Hoijtink L. S. Spanninga Bergen (N.H.): E. J. Hoijtink Lunteren: J. G. H. Hoijtink G. A. W. Hoijtink-Hol Alkmaar: B. Hoijtink D. Hoijtink-Koopmans P. H. Hoekstra-Hoijtink F. Hoekstra M. E. Ruiter-Hoijtink A. Ruiter Th. Hoijtink neven en nichten Heden nam de Here van onze zijde weg, na een langdurig en moedig gedragen lijden, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Laurens Arensman op de leeftijd van 67 jaar. Oosterland: P. Arensman-Bogerman Geraardsbergen (B.): B. Arensman Stad aan 't Haringvliet: A. Arensman E. Arensman-Holleman René Bovensmilde: A. van Maaren-Arensman M. van Maaren Mark Haarlemmermeer: P. Mosselman-Arensman M. Mosselman Rensco en Ingmar Raamsdonksveer: D. van Drimmelen-Arensman N. C. van Drimmelen Geen bloemen 4307 BS Oosterland, 7 februari 1979 Weelstraat 42. De ter aarde bestelling zal plaatshebben zater dag 10 februari a.s. om 11.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Oosterland, voorafgegaan door een rouwdienst in het dorpshuis „Ooster hof". Aanvang 10.15 uur. Degene die deze dienst wenst bij te wonen wordt verzocht om 10.10 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren aan huis vrijdag 9 februari van 19.00 tot 21.00 uur en in het dorpshuis „Oosterhofna afloop van de begra fenis. en zij noemden Hem Jezus, de Redder". Na een zeer langdurig, in geloofsver trouwen aanvaard lijden, overleed toch nog vrij plotseling onze zuster, schoon zuster, tante en nicht, Johanna Sophia van Gils, bijna 64 jaar oud. A. Ouwehand-van Gils J. H. Ouwehand Utrecht: Sophie Ouwehand Amstelveen: E. C. D. van Gils J. J. van Gils-Den Duik en kinderen 's-Gravenhage: C. J. de Voogd 's-Gravenhage, 7 februari 1979 Correspondentie-adres: Lupineweg 4. Liever geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 10 februari om 10.30 uur op „Westduin", Oc- kenburghstraat te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Het heeft God behaagd tot Zich te neme« Zuster Jantina Fokkens Diacones van ons huis. op de leeftijd van 68 jaar. Zij was 35 jaar aan ons huis verbonden. R Psalm 1 God kent de stillen in den lande. Bestuur, directie, diaconessenkring en medewerkers van het Scheperziekenhuis. Emmen, 5 februari 1979 Boermarkeweg 60 De crematie zal plaatsvinden in het creir.™ um te Meppel, vrijdag 9 februari om 11.00 lJ* Zij die de laatste eer wensen te bewijzen den verwacht in het crematorium. Er vertrekt een bus voor belangstellenden* af het Scheperziekenhuis om 9.15 uur. Vertrek rouwcentrum, E.B.O. Stichting 1 uur. Het afdelingsbestuur van de Vereniging vi Christendocenten bij het voorbereidend i tenschappelijk en algemeen voortgezet ondi wijs heeft met grote ontroering kennis gen et men van het toch nog plotselinge overlijdi lei van zijn secretaris Pieter Dertien die met grote trouw zijn werk voor onze vera ;jr, ging heeft verricht. Hij beminde de schoonheid van de natuur erkende de Schepper daarvan als de Heer v zijn leven. Moge God zijn vrouw en kinderen nabij zijni een bange dreiging werkelijkheid is geworde K. Troost, voorzitter P. Réede, h.t. secretaris. Rotterdam, 5 februari 1979. Het bestuur van het district Rotterdam vanhj Nederlands Genootschap van Leraren veri met ontroering dat, noch sneller dan wij \i den uit ons midden is weggenomen collega Pieter Dertien Slechts korte tijd heeft hij zijn aandeel in c werkzaamheden kunnen leveren. In die tijd hebben wij meegeleefd in zijn tegen de ziekte die hem steeds meer de vervi ling van zijn werk onmogelijk maakte. Wij verliezen in hem een trouw medewerken 1 een goed collega. K. Troost, voorzitter D. Brands, secretaris Rotterdam, 5 februari 1979. Dagelijkse renteberekening bij het RPS boekje, de Zilvervloot en Spaardeposito's wordt later dit jaar ingevoerd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14