hoofd maatschappelijke sector (m/v) 5 graficom bv Centrale Rabobank S L? secretariaatsmedewerkster administratief medewerksters leraar/lerares Frans voor 13 uur In klas 1,3 en 4 Engels PERSCOMBINATIE N.V De Gemeentelijke Sociale Dienst van Leiden is belast met de uit voering van de Algemene Biistandswet en de daarvan afgeleide re gelingen. de Wet Werkloosheidsvoorziening en immateriële hulp verlening. De dienst telt circa 110 medewerkers, verdeeld over 7 afdelingen, waarvan 4 buitendienstafdelingen. De algemene leiding van de dienst berust bij de directeur, die daar in wordt bijgestaan door een hoofd maatschappelijke sector en een hoofd administratieve sector. Na een moeilijke periode van enkele jaren is de dienst nu bezig met het critisch bezien van en een nader vormgeven aan het functio neren van de dienst, zowel ten aanzien van de hulpverlening aan de burger als de interne organisatie. Tevens is er een discussie op gang gebracht omtrent de plaats van de dienst op het terrein van de maatschappelijke hulpverlening en de functie van de dienst na herstructurering van het gehele ambte lijk apparaat. De dienst is reeds opgenomen in een sectie Zorg, tezamen met de G.G. en G.D., de Dienst sociale werkvoorziening, het Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. en de secretarie-afdeling Maatschappe lijke Aangelegenheden en Volksgezondheid. Binnenkort komt bij deze dienst de functie vrij van De belangrijkste aspecten van deze functie zijn: - de coördinatie van de 4 buitendienstafdelingen met 65 medewer kers en het mede leiding geven aan de ontwikkeling van deze af delingen; verantwoordelijkheid voor de toepassing en uitvoering van wet ten en regelingen - het gezamenlijk met de directeur en het hoofd administratieve sector formuleren van het interne beleid. Aan sollicitanten worden de volgende eisen gesteld: - het beschikken over duidelijke leidinggevende kwaliteiten en goe de contactuele eigenschappen; - visie op het terrein van het maatschappelijk werk; - kennis van wetten en regelingen welke bij de Sociale Dienst in uitvoering zijn en ervaring in de welzijnssector strekken tot aan beveling. Het salaris zal maximaal f 5.909, bruto per maand bedragen. Aan de selectie wordt deelgenomen door een inspraak- en selectie- groep, waarin het personeel van de dienst mede vertegenwoordigd is. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie-procedure. Het uit te brengen rapport kan desgewenst door de kandidaat met het bureau worden besproken. Telefonisch kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij de waarnemend directeur, mevrouw Th.A.A. van Miltenburg-Kraakman, tel: 071-131941. Sollicitaties met vermelding van num mer 79008 kunnen binnen 3 weken wor den gezonden aan burgemeester en wet houders van Leiden, stadhuis. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Beatrixschool voor Chr. MAVO Krabbendljkeetraat 240 Rotterdam-Pendrecht Gevraagd wegens ziekte voor onmid dellijke indiensttreding en/of voor 11 uur in klas 3 en 4. Ervaring in de examenklas gewenst. Brieven en inlichtingen: A. J. van Huizen, tele foon thuis 010-294618. school 010-800068 I J «itrnvitiserinas certrum is hot automatiseringscontrum van Perscombinatie N.V.. maar verricht tevens werkzaamheden ten behoe ve van derden. Wij zoeken op korte termijn een oproepbare die Ingezet zal gaan worden ten tijde van grote drukte en indien nodig ter vervanging van de secretaresse. Zij zal dan ingeschakeld worden bij alle secretariaats werkzaamheden in overleg met de secretaresse. Wij denken aan kandidaten met een opleiding op Havo-niveau en een type-diptoma. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Uw sollicitaties kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelal- deting van Perscombinatie NV.. 1091 GL Amsterdam, onder vennel- ding van NB/34 Ons telefoonnummer is (020) 92.68.70 toestel 504. Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. gevestigd te Amsterdam Uitgifte van nominaal f 150.000.000,obligaties 1979 per 1980/1989 in stukken van nominaal f 1.000,aan toonder. Koers van uitgifte is vastgesteld op 99,5 Pet., op basi: rendement 8,625 Pet. bedraagt. basis waarvan het effectieve Inschrijving sluit op 2 februari 1979,15.00 uur. Amsterdam, 1 februari 1979. Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven van Trouw worden u gaarne verstrekt tel. advertentie-exploitatie 020-913456 toestel 796 is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N.Holland. De administratie van Perscombinatie N.V. is opgebouwd uit de abonnementenafdeling, de faktureerdafdeling, de verslagafde- ling, de loonadministratie, de centrale administratie en de incassoafdeling. Wij zoeken ten behoeve van de laatstgenoemde afdeling enkele Op Mavo niveau De werkzaamheden van deze medewerksters bestaan onder andere uit: het controleren van de in- en output van betalingen van advertentiegelden het controleren van betalingslijsten het behandelen van telefonische klachten ten aanzien van betalingen. Wij denken aan kandidaten in de leeftijd van 18 tot 24 jaar. met een mavo-diploma (administratief pakket). Enige praktische ervaring strekt tot aanbeveling. Voor inlichtingen omtrent deze funktie kunt u zich wenden tot de heer M. Timmler, te bereiken via telefoonnummer (020) 926870 toestel 225. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling van Perscombinatie N.V. Wibaut- straat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/35

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12