t- directrice of directeur opleiding tot ziekenverzorgende nO B 1 hsl zeister ^ziekenhuis svn stichting verpleeghuizen nederland STICHTING -BEILEROORD b33jSbaj*i)3jj leerling ziekenverzorgende HOOFDVERPLEEGKUNDIGE staf verpleegkundigen gediplomeerde ziekenverzorgsters wijkverpleegkundige verpleegkundig docent(e) psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam hoofdverpleegkundige verpleegkundige A verpleegkundige de tjongerschans ADJUNKT-HOOFD VERPLEGINGSDIENST een hoofd fysiotherapie paviljoenshoofd ZATERDAG 27 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET 32 In ons nieuw gebouwde verpleeghuis voor 120 licha melijk zieken hebben wij nog enkele plaatsingsmoge lijkheden als voor onze vooropleiding die op 19 februari 1979 aanvangt Een afgeronde 4-jarige voortgezette opleiding na het basisonderwijs is vereist. Minimum leeftijd 17 jaar. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door onze verpleegkundig docente Zr L. Jahn-Enklaar, tel. 05766- 1220 tst 46. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de heer D. Panjer, Verpleegkundig directeur, p/a Dorpsstraat 49, 7360 GA Beekbergen. Uitgaande van de Christei/ke Vereniging "Het Zonnehuis met verpleeg huizen te Amstelveen, Beekbergen, Doom, Vlaardtngen. Zuidhom en Zwolle. F ie Larc huizen 4I de Stiel "De Stichtse Hof' onder Laren (N-H) is een van de 4 psychogeriatrische verpleeg - voor hulpbehoevende beiaarden, die ressorteren Stichting Verpleeghuizen Nederland. Wij streven ernaar naast een vakkundige verpleging en verzorging ook een goede begeleiding van de bewoners te realiseren. Een gunstig leefklimaat en bevordering van hun zelfstandig funktioneren zijn daarbij belangrijke voorwaarden. Wq zoeken door funktioneel leeftijdsontslag van de huidige funktionaresse Werkzaamheden: - geeft in nauwe samenwerking met het hoofd verplegingsdienst en andere diensthoofden vorm aan een beleid, dat is gericht op een optimale verzorging en begeleiding van de bewoners; - bevordert een goede samenwerking met andere disciplines; begeleidt en ondersteunt de leiding van negen afdelingen (232 bedden) in hun taakuitoefening; - draagt zorg voor een doelmatige personeelsbezetting op de afdelingen. Wij verwachten: - belangstelling voor het werken met psychisch gehandicapte bejaarden; - organisatorische kwaliteiten en ervaring in leidinggeven; diploma A B en kaderopleiding. Gezien de samenstelling van de huidige staf gaat onze voorkeur uit naar een vrouweli|ke verpleegkundige. Salaris volgens richtlijnen N.Z.R. vtrièrend van f2.963,37 tot f3.483,33. Voor huisvesting hebben wij op korte termijn een dienstwoning beschikbaar. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer A.L.M. van der Klein, hoofd verplegingsdienst, telefoon: 02153 - 87744. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: de Heer H. Bos. verpleegkundig direkteur verpleeghuis "De Stichtse Hof" Naarderstraat81.12S1 BG LAREN IN-H). Het bestuur van de Stichting Christelijk Woon en Verzorgingscentrum, waarin de Gerefor meerde en Christelijk Gereformeerde Kerk te Amersfoort zijn vertegenwoordigd, zoekt voor haar bejaardentehuis DE AMERHORST' een in verband met het huwelijk van de tegenwoor dige directrice. De Amerhorst biedt plaats aan 115 bewoners. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij hun taak verrichten vanuit de Christelijke levens overtuiging. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met ruime ervaring in een leidinggevende functie in de bejaardenzorg of het maatschappelijk werk.* Bewoners en personeel zullen betrokken worden bij de selectie. De kandidaten moeten bereid zijn zich aan een psychotechnisch onderzoek te onderwerpen. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, met vermelding van personalia en referenties kunt u zenden aan mevr. HW. te Velde-Dekker, Park Schoonoord 6, Hoogland, tel. 033-801912. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot bovenstaand adres of tot de directrice van 'de Amerhorst'. Zandbergenlaan 44, Amersfoort, tel. 033-13219. KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGL1JDERS voor de damesafdeling (32 bedden) en herenafdeling (36 bedden). Van hem/haar wordt verwacht de leiding van de verpleegafdeling op zich te nemen. Het gevolgd hebben van een H.B.O.-V. opleiding strekt tot aanbeveling. Tevens kunnen geplaatst worden voor de heren-, dames- en kinderafdeling. Ziekenverzorgsters die ziekenhuiservaring hebben genieten de voorkeur. Om uw belangstelling in de oogheelkunde en oogheelkundige verpleging te ont wikkelen wordt jaarlijks een interessante cursus gegeven. Het salaris zal berekend worden naar opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O.- ziekenhuiswezen. Pensioenvoorziening via P.G.G.M. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice, waarna een informatief gesprek kan plaats vinden. F.C.DONDUtSNTRiiTttS ITRECHT TEL 0S0HW4 _y Het bestuur van de KRUISVERENIGING NIEUWERKERK A/D IJSSEL - deel uitma kend van de basiseenheid Gouwe/IJssel vraagt i.v.m. uitbreiding van de Gemeente een vereisten zijn: diploma A met wijkaantekening of voltooide MGZ-opleiding rijbewi|s goede teamgeest (met 3 verpleegkundi gen. artsen, sociaal-maarschappelijke dis ciplines) geboden wordt salaris, pensioen etc. volgens rechtsposi tieregeling van het Kruiswerk telefoon- en autovergoeding gunstige weekendregeling met omliggende dorpen medewerking bij het verkrijgen van woon ruimte landelijke woonplaats, liggend tussen Gou da en Rotterdam. Telefonische inlichtingen in te winnen bij be stuurslid. mw. G. A. M. de Groot, tel.01803- 5224. Sollicitatie schriftelijk te richten aan de secreta ris. de heer T. C. Delhaas. Zeemanstr. 59. Nieuwerkerk a d. IJssel. Het opleidingsteam van "Vogelen zang" zoekt een waarvan wij verwachten dat hij mede vorm en inhoud geeft aan de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. Het team is interdisciplinair samengesteld. Het leidt plm. 115 leerlingen op tot psychiatrisch verpleegkundige en tracht hierbij een vooruitstrevend opleidings beleid te realiseren. Betrokkene moet in staat zijn in alle leerperioden de lessen Verpleegkunde te verzorgen. Mede gezien de funktie-inhoud gaan onze gedachten uit naar iemand die: in het bezit is van de diploma's A en B verpleegkundige; bevoegd is om lessen te geven; ervaring heeft met het opleidingsbeuren. Voor mondelinge informatie kunt u bellen: (02502) 77 41. tst. 2231. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Bij de afdeling Heelkunde voor Kinderen en Pasgeborenen van ons christelijk ziekenhuis, ontstaat binnenkort een vacature voor de functie van De afdeling Heelkunde voor Kinderen en Pasgeborenen maakt als èén van de vijf Kinderafdelingen deel uit van de Kinderkliniek van ons ziekenhuis. De afdeling bestaat uit 24 bedden waarvan zes intensive care. Het verplegen van kinderen op deze afdeling draagt enerzijds door de I.C.U. en anderzijds door de enorme wisseling van patiëntjes, een intensief karakter. Een goede werksfeer, waarin het mogelijk is dat ouders participeren in de zorg voor hun kind, is een zaak waaraan op deze afdeling met veel enthousiasme gewerkt wordt. De taak omvat concreet: - dagelijkse leiding van het afdelmgsgebeuren - toezicht houden op en begeleiden van zowel leerling verpleegkundigen als cursisten specialistische opleiding - mede gestalte geven aan onze visie inzake een verantwoord personeelsbeleid. Onze gedachten gaan uit naar iemand die ervaring heeft in het leidinggeven en naast vakgerichte opleiding (Kinderaantekening aangevuld met ervaring in de kinderchirurgische verpleging) in het bezit is van het diploma staf- en kaderopleiding. Salariëring in de rang van Hoofdverpleegkundige. Voor tijdelijke huisvesting zijn eventueel kamers beschikbaar. Mevrouw A.H. Horlings. Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de Kinderafdelingen is gaarne bereid u telefonisch informaties te geven (020-548 2385). Belangstellenden kunnen zich voor een afspraak voor een oriënterend gesprek ofwel voor schriftelijke sollicitatie wenden tot het Personeelsconsulaat Verpleeg kundige Dienst, De Boelelaan 1117. 1081 HV Amsterdam, (tel. 020-548 3149 22 februari 1979 start in De Bieslandhof een nieuwe groep leerlingen met de Toelatingseisen: Leeftijd op 22 februari 197917 jaar of ouder Vooropleiding: diploma L.H.N.O. (2 vakken C-niveau) diploma Lager- of Middelbaar Beroeps onderwijs diploma Algemeen vormend onderwijs (b.v. Mavo-3, Mavo-4) De cursus duurt 2 jaar inclusief de vooropleiding van 2 maanden. Een erkend Staatsdiploma sluit de opleiding af. Intern wonen is mogelijk, maar niet verplicht. Voor nadere inlichtingen kun je bellen naar zuster A.H. Haverkamp, hoofd Opleiding, toestel 131. Een schriftelijke sollicitatie kun je richten aan afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer A.C. Kuijten. Qrj Stichting Verpleeghuis Delft Beukenlaan 2 2612 VC Delft Tel. 015-144948 Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. Binnenkort ontstaan op de kinderafdeling vakatures voor een (met kinderaantekening) (bij voorkeur met kinderaantekening) De kinderafdeling bestaat uit twee vleugels, elk met 22 bedden, verdeeld over zaaltjes en boxen. Gevraagd wordt: hot diploma ziekenverpleging A; leèftijd 25-35 jaar; kunnen werken in teamverband. Arbeidsvoorwaarden salariëring overeenkomstig de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen; voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Het hoofd van de kinderafdeling, mevr. A. C v. d. Enden, telefoon (03404) 28422. is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis, postbus 1002 3700 BA Zeist. algemeen ziekenhuis heerenveen De tjongerschans is een middelgroot ziekenhuis, dat 383 bedden telt. De verplegingsdienst omvat 12 afde lingen; er zijn ongeveer 120 verpleegkundigen en evenveel leerling-verpleegkundigen werkzaam. Ter versterking' van de leiding zoeken wij een Van haar (de voorkeur gaat in dit geval uit naar een vrouw) wordt verwacht dat zij een belangrijke bijdrage levert aan de dagelijkse leiding van de verplegingsdienst en aan verdere verbeteringen van het thera peutisch en het werkklimaat op de verpleegafdelingen. Tot de konkrete taken zullen behoren: het vervangen van het hoofd verplegingsdienst bij diens afwezigheid. het verzorgen van de personele planning. deelname aan sollicitatieprocedures. het helpen ontwikkelen van de kwaliteit van het verpleegkundig handelen, onder andere door het verbeteren van werkmethoden. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkundi ge. een hogere of kaderopleiding te hebben gevolgd en over een ruime ervaring in een leidinggevende funktie te beschikken. Aanstelling geschiedt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in de rangen van hoofdverpleegkundige of hoofdverpleegkundige A De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieproce- dure Belangstellenden wordt verzocht, voor nadere inlichtingen en/of sollici tatie kontakt op te nemen met de dienst personeelszaken van de tjongerschans. postbus 10500. 8440 MA Heerenveen. tel. 05130-44444. toestel 216. PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING W BEILEN. TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting "Beileroord" te Beilen it plaats voor Het Staatsdiploma Fysiotherapie Leiding en richting geven aan de Afdeling Fysiotherapie, waar een 1 fysiotherapeut en een assistente werkzaam zijn. Deelname aan bespreking met diverse diciplines Behandeling van verpleegden (er j zijn plm. 470 verpleegden in onze j inrichting opgenomen, w.o. plm. j 110 bewoners in een geriatrisch paviljoen) Salariëring: - Overeenkomstig de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad |e - Toepassing van de rijkspensioen- en verplaatsingskostenregeling Desgewenst worden nadere lichtingen gaarne verstrekt door de zenuwarts C.J. de Vries en/of de l' geriater G.H. Hereman (tel. 05930-1 2541) Sollicitaties met vermelding van uitvoerige levens loop, diploma's en referenties kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beileroord", Postbus 30000,9410 RA Beilen. "NOORDERHAVEN'' een centrum voor ver zorging en ontplooiing van ruim 600 geestelijk gehandicapten uit de provincie Noord-Holland, zoekt contact met gegadigden voor de functie van Voor deze functie komen in aanmerking Z-gediplomeerden met eventueel een A- of B-diploma. Ervaring in een leidinggevende functie is gewenst Het gevolgd hebben van een stafcursus strekt tot aanbeveling. Een christelijke levensovertuiging is een voorwaarde Het salaris wordt vastgesteld volgens de landelijke normen. Salarisschaal 24 (minimaal 2.666.66 tot maximaal 3.181.43 bruto per maand) De huisvesting biedt in de gemeente Den Helder goede perspectieven. Nadere inlichtingen worden gaarne tele fonisch verstrekt door het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer A Petersen, tel. (02235) 1744 Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van Noorderhaven. Postbus 1002, 1780 EA Den Helder NOORDERHAVEN - julianadorp christelijk centrum voor geestelijk gehandicapten j

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 32