FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 2 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET j )|N kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Gij zijt bij mij; Uw stok en Uw staf. die vertroosten mi]. Pt. 23 4B Na heldhaftig gestreden te hebben tegen een langdurige ziekte is door God thuisgehaald mijn lieve dappere vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Cornelia Hoogendoorn-Floor op de leeftijd van 57 jaar. Badhoevedorp. H. R- Hoogendoorn Veenendaal. H. B. Hoogendoorn R. C. Hoogendoom-Peppink Andrea, Petra en Bas Badhoevedorp, Bert en Alice Badhoevedorp, Dineke Badhoevedorp, André Badhoevedorp, 29 december 1978 Ohmstraat 6 Geen bloemen. Geen toespraken De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woensdag 3 januari om 11.15 uur in de Chr. Gereformeerde kerk „De Bron", Willem Kloos- straat 1 te Amsterdam, waarna om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats Westgaarde, Ookmeerweg 275 einde Os- dorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Prediker 121-7 Heden nam de Here tot Zich na een moedig en gelovig gedragen ziekte onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Maria Cornelia Floor e.v. H. R. Hoogendoorn in de ouderdom van 57 jaar. Badhoevedorp, 29 december 1978. Apeldoorn: J. H. Floor-de Bruijn Den Haag: J. L. Floor Z. Floor-Bakker Apeldoorn: J Floor B. M. Floor-Elshout Potchefstroom (Z.-Afrika) L. Floor G. Floor-v.d. Hel Leusden: A. C. Floor A. Floor-van Raaij Amstelveen: E. I. F. Floor A. Floor-Wieringa Bunnik: M de Graaf-Floor W. D. de Graaf Apeldoorn: G. J. Versteeg-Floor J. P. Versteeg Neven en nichten Dat u die al mijn vreugde zijt en eind'loos mij verblijdt In deze verwachting ging van ons heen, na moeilijke laatste levensjaren, onze geliefde man, vader en opa Rijke Jan Beukema op de leeftijd van 80 jaar. 8181 BD Heerde. 29 december 1978. Christmalaan 6. Heerde: H. G. Beukema-Grezel Brisbane (Austr): Rijke en Ineke Beukema- Haverkamp Soestdijk: Bob en Els Beukema-Allebrandi Sauwerd Anne en Hilda Sybesma-Beukema Amersfoort: Gert en Anja Bosch-Beukema Sneek: Dirk en Joke v.d. Linde-Beukema en kleinkinderen De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden te Winschoten. Uit onze familiekring heeft God thuis gehaald zijn moegestreden kind, onze lieve zwager en oom Rijke Jan Beukema echtgenoot van H. G. Grezel Openb. 21 4 Heerde, 29 december 1978. Winschoten: E J. Grezel G H W Grezel- Veldhuizen van Zanten B. J. F. Grezel M. G. Grezel-Molenkamp Borger H. J Grezel K. Grezel-Bouwman Winschoten G A. Grezel E. L. Grczel-van Rijn neven en nichten Voor ons zo onverwacht nam God tot zich Zijn dienstknecht, onze lieve zorgzame man. vader en opa Heinze Sikkema echtgenoot van W. Bloemsma Ridder in de Orde van Oranje Nassau Die tot het eind volhardt Schenkt Hij de zegekroon Heemskerk: W. Sikkema-Bloemsma Bloemendaal: C. Barends-Sikkema T. Barends Joop - Willeke Pernis: F. Sikkema P. Sikkema-Bijl Corrie - Hans Lelystad. H. Sikkema L. Sikkema-Valster Hetty - Matty Heiloo: T. Sikkema L. Sikkema-Brakenhoff Ivo Tialda Bilthoven: T. Poortenaar-Sikkema M. Poortenaar Rutger - Bastiaan Heemskerk, 30 december 1978 Maerelaan 62 Gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcen trum, A. Verherentstraat 6, Heemskerk op woensdag 3 januari 1979 van 15.30-16.00 uur en van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 4 januari 1979 om 14.00 uur in de Morgensterkerk, Vrijburglaan 1, Heemskerk gevolgd door de teraardebestelling om 15.00 uur op de begraafplaats Eikenhof te Heems kerk. Geen bloemen - Geen toespraken Het bestuur van de Prot Chr. Ouderen Bond in Nederland deelt met grote droefheid mede dat zaterdagavond plotseling uit dit leven werd weggenomen ons hoofdbestuurslid Ds H. Sikkema te Heemskerk (N.H.) Zijn ijver voor onze organisatie zal in dankba re herinnering bij ons blijven voortleven. Trooste God zijn diepgeschokte echtgenote en kinderen bij dit zo geheel onverwachts heen gaan van hun geliefde man en vader. Namens het bestuur van de Prot. Chr. Ouderen Bond in Nederland: H. Zwaag, Enter (O), voorzitter C. H. Steenwinkel. Amersfoort, secretaris Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van Drs. J. C. van Nieukerken V.D.M. In hem verliezen wij een wijze raadsman en trouwe vriend. Directie, personeel en patiënten van het verpleeghuis „Wendhorst" Heerde, Eperweg 33, 1 januari 1979. Het bestuur van de Stichting Algemeen Protes tants Diaconaal Verpleeghuis „Wendhorst" geeft met droefheid kennis van het plotseling heengaan van zijn voorzitter en waarnemend huispredikant. Drs J. C. van Nieukerken V.D.M. In hem verliezen wij een wijze en beminnelijke leidsman, die vanaf de oprichting van de stich ting, het voorzitterschap heeft bekleed. Psalm 90:17b Heerde, 1 januari 1979 Namens het bestuur: G. de Boer, wnd. voorzitter J. Driesten, secr. Nog onverwacht heeft de Here tot Zich geno men mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Harm Weessies in de leeftijd van 76 jaar, echtgenoot van Stijntje Langerhuizen Psalm 49 16a Bedum, 29 december 1978 Thedemastraat 57 9781 BG Bedum S. Weessies-Langerhuizen W-Australië Jan en Anny Henk Harry en Jacky Richard Bellinda Leiderdorp: Piet en Regier Nw. Beijerland: Ab en Matje Harry Ciska Bussum: Stef Glimmen: Harry en Coby Harald Alfred en achterkleinkinderen Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. woensdag 3 januari 1979 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Bedum. voorafge gaan door een rouwdienst in „Concordia". Prof. Mekelstraat 1 te Bedum. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „Concordia". Gen. 48:15b In volle overgave door haar rotsvast geloof in haar Heer en Heiland is rustig en kalm ontsla pen onze lieve zorgzame moeder, oma en over grootmoeder Elisabeth Kelder weduwe van Hendrik Klingers in de gezegende leeftijd van 80 jaar Westzaan: H. Verhoef-Klingers E. H. Verhoef H. Klingers R. Klingers-Broers N. van Ollefen-Klingers J. L. van Ollefen Heerhugowaard: P. H. Klingers W. Klingers-de Carpentier Klein- en achterkleinkinderen Zaandam, 30 december 1978 Huize „Groenland" Corr. adres: Gruttostraat 18, Westzaan. Gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum Jan van Scorelstraat 9 te Zaandam woensdag 3 januari a.s. van 19.00-19.30 uur. De begrafenis is D.V. bepaald op donderdag 4 januari om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Westzaan. Vertrek vanaf het uitvaartcentrum omstreeks 14.30 uur. Heden overleed toch nog onverwacht mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder Maria Johanna Antonia Siedenburg-van Halm op de leeftijd van 74 jaar. Wij lazen samen enkele uren voor haar over lijden: Dit licht dat in het duister sliep is God die ons bij name riep, Hij roept totdat Hij wordt gehoord in den beginne was het woord. Gezang 150 vers 5 Amersfoort: A. W. Siedenburg M. Siedenburg Groningen: R. Ietswaart-Siedenburg W. L. Ietswaart Monnickendam: P. Siedenburg R. A. Siedenburg-Voorwinden en kleinkinderen Amersfoort, 30 december 1978 Otellopad 8. Geen bezoek aan huis Woensdag 3 janurai a.s. is om 12.45 uur de rouwdienst in het Kerkelijk-Centrum „de Brug" aan de Schuilenburgerweg te Amers foort. De dienst zal worden geleid door drs. Ph. Loggers, Herv. Predikant te Amersfoort. Gelegenheid tot condoléance na afloop van de rouwdienst in de kerk. De teraardebestelling zal in stilte plaats hebben. Geheel onverwacht werd zondagmorgen uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, onze lieve opa Eppo Kooy op de leeftijd van 68 jaar. Hij keek reikhalzend uit naar: „Wat geen oog heeft gezien en geen oor heeft gehoord en wat in geen mensenhart is opgekomen, al wat God heeft bereid voor degenen, die Hem liefhebben." 1 Corinthe 2 9 J. Kooy-Schuilenga Jan en Debbie Taeke Hans en Jolande Eppo Angelina en de kleinkinderen Scheveningen, 31 december 1978. Doornstraat 162. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 4 januari om 7 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 175 te Scheve ningen. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 5 janu ari om 2.30 uur vanuit de Gereformeerde Kerk te Surhuisterveen, Friesland. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren; woensdagavond van 7-8 uur in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78, 's-Gravenhage; donderdagavond na de kerk dienst; vrijdagmiddag om 2 uur in de kerk te Surhuisterveen. De Heere heeft tot Zich genomen en uit haar lijden verlost onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante Riemke Belksma op de leeftijd van bijna 80 jaar. Leeuwarden, 30 december 1978 Geref. Verpleeghuis „Het Nieuwe Hoek" d' Eenvoudigen wil God steeds gade slaan. 'k was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder, keer mijne ziel tot Uwe ruste wedergij zijt verlost, God heeft u welgedaan! Psalm 116:4 (o.b.) Lollum, A. Terpstra-Belksma D. Terpstra Witmarsum, J. Fokkema-Belksma Wommels. T. Belksma en tantezeggers Correspondentie-adres: Fam. Terpstra-Belksma, Noorderend 22, Lollum Gelegenheid tot condoleren dinsdag 2 januari a.s. 's avonds van 7.00-7.30 uur in de aula van de FUV. Noordersingel 4 te Leeuwarden en op woensdag 3 januari a.s. van 13.00-13.30 uur in het Geref. Verenigingsgebouw „It Iepen Hüs" te Arum, waarna de rouwdienst aldaar, ge volgd door de begrafenis op de begraafplaats te Arum. Geloofd zij God met diepst ontzag. Hij overlaadt ons dag aan dag met zijn gunstbewijzen. Psalm 68:10 (ouder berijming) Heden behaagde het de Here tot Zich te ne men. zacht en kalm, onze lieve moeder, schoon moeder en oma. onze zuster, schoonzuster en tante Margaretha Treurniet weduwe van Adrianus van Herk in de gezegende ouderdom van 83 jaar. C. van Herk G. van Herk-Westerlaken I. de Gelder W. de Gelder-van Houwelingen Kleinkinderen en verdere familie. Berkel en Rodenrijs, 29 december 1978 „Hergerborch", Raadhuislaan 7 Corr. adres: Johan van Oldenbarneveltlaan 21 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30-8.30 uur in de rouwkamer van „Herger borch" (zij-ingang) en na de begrafenis in „Hergerborch". De rouwdienst wordt gehou den in D. V. woensdag 3 januari om 3 uur in „Hergerborch", waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 4 uur op de begraaf plaats van de Ned.-Hervormde Gemeente te Berkel en Rodenrijs. Jesaja 55:1 Verzekerd van het weerzien van zijn vrouw, is rustig in zijn Heer ontslapen onze lieve, zorgza me vader en opa Hendrik Roosendaal weduwnaar van M. E. Roosendaal op de leeftijd van 70 jaar. Deventer, Kees Roosendaal Roeli Roosendaal-Karsten Niek Raai te, Doort Rückert-Roosendaal Henny Rückert Rick en Bas Deventer, Nelie Uiterwijk-Roosendaal Gerard Uiterwijk Marieke Deventer, 30 december 1978. H. Boerhaavelaan 12. Correspondentieadres: Haverstraat 29. Geen bloemen. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 3 januari 1979 om 12.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Smedenstraat 102 te De venter. De begrafenis zal plaatshebben aansluitend aan de rouwdienst om 13.00 uur op de algeme ne begraafplaats aan de Raalterweg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in aula van de begraafplaats. Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Here vrij onverwacht tot Zich heeft genomen, onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Stefina Stolp weduwe van Jacob Floor op de leeftijd van 73 jaar. Zij wist dat haar beloofd is: Ik leef en gij zult leven. Jan en Anneke Arie en Truus Remko Michiel Lida en Kees Bennekom, 30 december 1978 Nassaulaan 12 Correspondentie-adres: Achterstraat 8 6721 VM Bennekom Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Edeseweg 48 te Bennekom, bezoek aldaar en gelegenheid de familie te condole ren, woensdag 3 januari a.s. van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden in gebouw ,,'t Kerkheem" achter de dorpskerk te Benne kom donderdag 4 januari a.s. om 12.30 uur waarna om 13.00 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de „Oude Algemene Begraaf plaats" aldaar. Indien u de rouwdienst en de teraardebestelling wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.20 uur in ,,'t Kerkheem" aanwe zig te zijn. In vrede ontslapen onze geliefde zwager en 'oom Johann Hendrich Meijer geliefde echtgenoot van onze zuster Johanna Maria Schat Hij was tijdens zijn leven een trouwe raads man voor ons allen. Den Haag: A. P. Schat Utrecht: D. P. Schat D. J. Schat-Beekes Zeist: H. Kiers H. M. J. Kiers-Schat Zeist: P. A. Schat A. Schat-Fruchel Engeland: M. W. Jarrett-Schat Engeland: B. van Paassen-Schat Engeland: A. Schat-Postella Utrecht: W. A. Willemse-Schat W. Willemse neven en nichten. :r Heden heeft God na een kortstondige ziekte uit ons midden weggenomen onze lieve moeder en oma Andrea Aleida Maatjes weduwe van Albert Bakker. Zij is bijna 82 jaar geworden. Veenendaal: L. de Ruyter-Bakker J. de Ruyter Naarden: H. A. von der Möhlen-Bakker Y. A. M. von der Möhlen en kleinkinderen 3901 ZB Veendendaal, 31 december 1978 Duivenwal 38 Correspondentie-adres: Dillewijnen 10 3901 KB Veenendaal 101 >EÏ elf ele' De begrafenis zal plaatshebben donderdag 4 ot januari om 11.30 uur op de Algemene Begraaf- 00 plaats te Veenendaal. Vooraf zal om 10.30 uur 017 een rouwdienst worden gehouden in de foyer van de Ned. Hervormde Gemeente „Sola Fide", Eikenlaan te Veenendaal. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in „Sola Fide" en. at !g< ing an Na moeitevolle jaren, is in Jezus ontslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Elizabeth Brouwer-Dijkstra in de ouderdom van 83 jaar, na een gelukkig huwelijk van 55 jaar. Psalm 73:12 (Oude Ber.) Winsum (Gn), 30 december 1978 „Winkheem", Borgweg 48 U. Brouwer A. Brouwer W. Brouwer- van der Deen Jannie en Bettie De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 4 januari 1979 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Winsum (Gn). Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de Geref. Kerk, Hoofdstraat 36 te Win sum, welke aanvangt om 13.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden bij de rouwdienst uitgeno digd. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 3 januari 1979 van 19.00-20.00 uur in de aula van „Winkheem" en na de begrafenis in de Geref. Kerk. cht ric I |d ritl ve: jd« lis art ed .el am il b Ma luc Kt M mi ui iel .0 „Veilig in Jezus' armen" Op Oudejaarsdag nam de Heer tot Zich, onze lieve moeder, schoonmoeder en orpa Grietje Jansma-Krol sedert 16 januari 1928 weduwe van Wybren Jansma op de leeftijd van 78 jaar De Krim: I. I. Spiekman-Jansma N. Spiekman Wieb Ben en Nenna Bert Machteld Barneveld: R. Jansma M. Jansma-Ploeg Gerita en Henk Margreeth Wieb Jan-Jetze Zuidlaren, 31 december 1978 Correspondentie-adres: Fam. N. Spiekman, Hoofdweg 35 7782 PM De Krim De begrafenis zal plaatshebben donderdag 4 januari a.s. op de begraafplaats te De Krim. De rouwdienst zal worden gehouden in de Herv. Kerk te De Krim, aanvang 13.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. er «1 ek Wij It at bl ui v k ild Ia |jf Met verslagenheid geven wij u kennis van het zeer plotseling afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa Hilko Lantinga in de leeftijd van 72 jaar Onstwedde, 30 december 1978 Luringstraat 14 Omdat daarin zijn regelmatig gezongen wens „bij mijn Heiland wil ik wezen" wordt vervuld, zullen wij proberen dit in geloof te aanvaarden. G. Lantinga-Frikke Kinderen en Kleinkinderen De begrafenis is bepaald op donderdag 4 janu- ari a.s. om 11 uur op de algemene begraaf- ^ers plaats te Onstwedde. Zij, die de begrafenis willen bijwonen worden om 10 uur in de Geref. Kerk verwacht waar de rouwdienst aanvangt om 10.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „Brinkhof'. f-n. 11e? •kt ez< en ;le sli; en, lar tei ibi mi m R TM Heden heeft de Here, in de hope des eeuwigen levens, tot Zich genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Adriaan Kuijpers echtgenoot van Ida van Steenis weduwnaar van Annigje Stijnis op de leeftijd van 88 jaar Uit aller naam: I. Kuijpers-van Steenis Bolnes, 31 december 1978 Paul Kriügerstraat 76 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis woensdagavond van 19.30-20.30 uur. De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaatsvinden vrijdagmiddag 5 januari a.s. op de Hervormde begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid om plm. 15.00 uur. Daaraan voorafgaande is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Gereformeerde kerk Pretoriusstraat 56 Bol nes, van 13.30-14.00 uur, waarna er een dienst van Woord en Gebed gehouden wordt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 6