waarnemend hoofd (m/v) groepsleid(st)ers direkteur (mnl./vrl.) maatschappelijk werkende (m/v) hoofd (m/v) janskliniek MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER V stichting samenlevingsopbouw k. kampen BUURTWERK(ST)ER. DE STICHTING TEHUIZEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN IN DRENTHE vereniging ervaren groepsleid(st)er stichting voor maatschappelijke dienstveriening geestelijk verzorg(st)er GROEPSLEIDER! HOOFDGROEPSLEIDER Maatschappelijk werker ENIGE ZIEKEN- VERZORG(ST)ERS ZATERDAG 30 DECEMBER 1978 trouw/kwarte; centrum voor gezinsverzorging en meatscheppelijk werk rijktwijk en voorburg vraagt voor spoedige indiensttreding voor het team maatschappelijk werk Voorburg. Wij denken aan iemand die: - liefst enige ervaring heeft in het (algemeen) maatschappelijk werk; - zich aktief in de wijk wil opstellen; - bereid en in staat is met andere disciplines samen te werken; - in teamverband wil werken. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma Sociale Aca demie. Binnen de sollicitatieprocedure zal een gesprek met het team plaats vinden. Voor zover subsidiabel is de COAM-rechtspositieregeling van toe passing. Voor informaties: Claire Bothe-Dunselman, leidinggevend maat schappelijk werkster. Sollicitaties vóór 15 januari 1979 richten aan de direkteur: Geestbrugkade 35 te Rijswijk. Telefoon 070 - 906860. Voor een afdeling van het Socio Therapeu tisch Centrum (long-stay patiënten), be staande uit een wijk van dubbele woonhui zen. zoeken wij een Van deze f unktionaris wordt verwacht de bereidheid om vanuit een multidisciplinair team te werken aan de psycho sociale be geleiding -zoals financiën, werksituatie, woonsituatie, maatschappelijke relaties en eventuele ontslagvoorbereiding- van de bewoners Defunktie-eisen zijn: - voltooide opleiding sociale akademie, richting maatschappelijk werk of HBO MWofSPV. - bij voorkeur ervaring als maatschappelijk werkende binnen de psychiatrie; - rijbewijs en gebruik van eigen auto Een positieve instelling t a v. een christe lijke levensovertuiging vinden wij voor onze therapeutische gemeenschap be langrijk. Wij geven de voorkeur aan kandi daten van 25 jaar of ouder Het salaris zal -afhankelijk van leeftijd en ervaring- variëren van f 2.234,- tot f 3.430.— bruto per maand. Voorts is de C.A.O -Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere informaties betreffende boven genoemde funktie kunt u verkrijgen bij de heer H.J. Gerritsen, toestel 253, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220 Schriftelijke sollicitaties kunt u. binnen 2 weken na verschijning van dit blad. richten aandedirektie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze". Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze(bij Arnhem). Tel. 08308- 241 Vraagt op korte termijn een Deze buurtwerk(st)er krijgt tot taak, in samenwerking met de huidige beroepskracht, in de wijken Hanzewijk en Brunnepe: 1Samen met de bewoners en wijkraden te werken aan het tot stand- komen van een wijkgebouw voor de beide wijken. 2. Het geven van hulp en bijstand bij de opzet en uitvoering van een aktiviteitenprogramma m.b.t. spel, ontspanning, diskussie en voorlichtingsaktiviteiten voor verschillende leeftijdsgroepen. 3. Begeleiden van de beide wijkraden. 4. Doen van behoeftenonderzoek naar Sociale Culturele aktiviteiten in de andere wijken. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij: 1. In het bezit is van een diploma Sociale Akademie, liefst ook kader- basiskursus Opbouwwerk. 2. Ervaring heeft in het buurt- en clubhuiswerk. 3. Ervaring heeft in het werken met bewonersgroepen Geboden wordt: 1. Rechtspositie volgens LOAC 1B.B.) 2. Medewerking bij het zoeken naar huisvesting. Sollicitaties voor 15 januari 1979 te richten aan het bestuur van de Stichting Samenlevingsopbouw Kampen, Postbus 225 te Kampen. De sollicitatiekommissie bestaat uit leden van het Algemeen Bestuur en bewoners uit de beide wijken. Informatie te verkrijgen bij G. Neuteboom (opbouwkonsulent) tel. 05202 -11885 (privé) 16580 (na 8 januari 1979) is een intertevensbeschouwelijke stichting welke 8 gezinsvervangende tehui zen in geestelijk gehandicapten beheert in Drenthe. Deze tehuizen hebben een algemene-, protestants-christelijke-, of roomskat- holieke signatuur. Momenteel zijn wij in de gelegenheid om op korte termijn een tehuis te openen voor volwassen bewoners in Emmen. Dit tehuis zal een algemene signatuur hebben en is bestemd voor 16 bewoners van een vrij hoog nivo en een grote mate van zelfstandigheid. Het tehuis bestaat uit een aantal met elkaar doorverbonden eengezinswoningen. Overdag zullen de bewoners elders werkzaam zijn (bijv. sociale werkplaats). Gezien de groep bewoners gaat onze voorkeur uit naar wat oudere leiding (totaal 7 personen) die beschikt over een ruime ervaring in de zwakzinnigen zorg en gericht is op/kunnen omgaan met: relatievorming/-problemen individuele problematiek „praatzorg Er wordt gewerkt vanuit een sterk gerichte agogische benaderingswijze en men moet bereid zijn om samen met ouders, bestuur en deskundigen verder inhoud te geven aan deze benaderingswijze en ontwikkelingen. Gezien de personeelsbezetting (7) dient men bereid te zijn om volgens een strak rooster te werken, waarbij de werktijden aangepast zijn aan de aanwezigheid van de bewoners. Er is overdag dan ook geen groepsleiding aanwezig, (tot 16.00 uur). Teneinde aan een verdere realisering gestalte te kunnen geven, zoeken wij op korte termijn: Vakaturenummer 3-60/58 Wij denken aan iemand vanaf ongeveer 35 jaar (tot 45 jaar) die bij voorkeur in het bezit is van het diploma HBO-IW of vergelijkbare opleiding (bijv. BO-akte. Stafkursus Z). er geldt momenteel een maksimum salaris van 4.044,02 bruto per maand. Vakaturenummer 3-60/59 de voorkeur gaat uit naar iemand vanaf 25 jaar, die bij voorkeur in het bezit is van het diploma HBO-IW of hiermee in een vergevorderd stadium is, of in het bezit is van het diploma MBO-IW. het salaris is momenteel maksimaal f 3.149,81 bruto per maand. Vakaturenummer 3-60/60 onze voorkeur gaat uit naar leiding die in het bezit is van het diploma Z. MBO-IW, VSID/GVLITs. K en O. het salaris is momenteel maksimaal 2.998,80 bruto per maand. Voor alle funkties geldt een salariëring en arbeidsvoorwaarden konform de Regeling Arbeidsvoorwaarden dagverblijven en gezins vervangende tehuizen voor gehandicapten. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u uiterlijk binnen 14 dagen richten aan het bestuur van de stichting, afd. personeelszaken, Postbus 214, 9400 AE Assen, onder vermelding van het vakaturenummer. In het instituut Bartimëus te Zeist wonen ca 200 blinde en slechtziende kinderen in de leef tijd van 6-20 jaar. De thuissituatie van 6 van hen (4 meisjes en 2 jongens) in de leeftijd van rond de 16 jaar laat veelal niet toe, dat zij deel hebben aan een ge zinsleven. Dit groepje jongeren leeft en woont in een huis. direkt in de omgeving van het instituut, waar voor hen een woon- en leefsituatie wordt gekreeërd, die de gezinssituatie zo veel moge lijk benadert. Naast de huidige leidster en leider vragen wij voor zo spoedig mogelijk een derde om aan deze woon- en leefgemeenschap zo optimaal mogelijk gestalte te geven. Van hem/haar verlangen wij, dat hij/zij de MBO-iw heeft afgerond of in het bezit is van een opleiding hieraan gelijkwaardig. Als minimum leeftijd voor deze verantwoorde lijke funktie hebben wij 23 jaar bepaald. Tevens wordt van hem/haar verwacht goed in teamverband te kunnen funktioneren, vanuit een Protestants Christelijke levensovertuiging Schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van Bartiméus, Utrechtseweg 84. 3702 AD Zeist. Telefoon (03403) 2 15 44 a istelling. De Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" is een instelling, die door middel van Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk hulp) tracht te verlenen in de regio. |i De regio wordt gevormd door de plaatsen Katwijk, Rijnsburg. Valkenburg, Noordwijk, Noordwijker' hout. Voorhout en Den Zilk. I Vanuit buro's die in deze plaatsen zijn gevestigd, wordt het werk gedaan door een team van totaal f, 15 leidsters en 8 maatschappelijk werkers, terwijl ca. 380 helpsters en verzorgsters dagelijks in ca. 500 gezinnen werken. Administratieve ondersteuning gebeurt door een 5-tal medewerkers. De Staf wordt gevormd door de direkteur, een hoofdleider en een staffunktionaris van de afdeling Gezins- en Bejaardenverzorging, één van de drie koördinatoren van de afdeling Algemeen Maatschap pelijk Werk en de administrateur. Voor deze Stichting worden kandidaten gevraagd voor de funktie van Van kandidaten verwachten wij, dat zij: over voldoende ervaring beschikken om de instelling te kunnen leiden; een demokratische grondhouding hebben; organisatorisch en ekonomisch bekwaam zijn; de vaardigheid hebben zich mondeling en schriftelijk duidelijk uit te drukken; een adekwate opleiding hebben genoten; bij voorkeur bekend zijn met Maatschappelijke Dienstverlening; in staat zijn externe kontakten vanuit de Stichting te leggen en te onderhouden. Wij bieden: een rechtspositieregeling volgens COAM, voor zover subsidiabel; salaris, afhankelijk van goedkeuring door CRM, tot maximaal f 4.229,56 bruto per 4 weken (1-8-78); autokostenvergoeding. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Gezien het interkerkelijke karakter van de Stichting is een bewuste, christelijke levenshouding een vereiste. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitaties, binnen 3 weken na het verschijnen van dit blad, te rich ten aan het bestuur van de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk (Z-H). 3 De Janskliniek is een verpleeghuis - uitgaande van de Stichting Hervormd Diaconaal Verpleegtehuis voor 200 somatisch zieken en heeft een dagbehandelingscentrum voor 100 patiënten. Bij de opname van de-overwegend bejaarde patiënten (300 a 400 per jaar) en bij de aanstelling van medewerkenden (ca. 230) is de geloofsovertuiging geen kriterium. Binnenkort ontstaat door emeritaat van de huidige predikant de vakature van Het werkterrein zal behalve de Janskliniek ook het ziekenhuis St. Joannes de Deo omvat ten, hetgeen geschiedt in samenwerking met de R.K. pastoraal werker aldaar. De geestelijk verzorg(st)er in de Janskliniek zal als predikant(e) van de Hervormde Ge meente Haarlem deel gaan uitmaken van de dienst "psycho-sociale zorg". Hij/zij zal wor den geruggesteund door een orgaan van bij stand waarin medewerkenden een belangrijk aandeel hebben. De profielschets welke door een voorberei- dinskommissie -waarin ook de ondernemings raad participeerde werd opgesteld, noemt o.a. de volgende punten: Gedacht wordt aan een Ned. Hervormd predikant(e) tussen de 30 en 50 jaar. Hij/zij moet in staat zijn om pastoraal met mensen van alle richtingen bezig te zijn. Zo zal hij/zij er voor moeten zorgdragen dat elke patiënt(e) betrokken wordt bij de ker kelijke gebruiken e.d. van zijn/haar eigen gezindte. Hij/zij moet over zodanige kontaktuele ei genschappen beschikken dat hij/zij in indi viduele of groepsgesprekken zijn/haar visie ten aanzien van de geestelijke verzorging op de overwegend jeugdige medewerkenden kan overdragen. Het voltooid hebben van de kursus "Klinisch Pastorale Training", de kursus "Pastorale Psychologie" of een vergelijkbare opleiding strekt tot aanbeveling. Het beroep voor de vervulling van de vakature van deze predikantsplaats met bepaalde op dracht wordt uitgebracht door de Centrale Kerkeraadskommissie van het pastoraal ver band van de Hervormde Gemeente Haarlem. Inlichtingen worden desgewenst gaarne ver strekt door de huidige predikant Ds. A.J. Kromhout. Schriftelijke sollicitaties vóór 1 februari 1979 te richten aan de Beroepingskommissie, p/a Janskliniek. RIDDERSTRAAT 32. 2011 RS HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 hartirtvSiiR Wij zoeken een nieuwe Wij zijn 17 jonge mensen in de leeftijd van 16 jaar en ouder. Wij leven in internaatsverband, omdat onze ouders bin nenvaartschippers zijn. Wij willen graag net als iedere andere jongere 10 jaar onderwijs volgen. Wij verwachten van een groepsleider: dat hij ons op een prettige manier begeleidt in onze ontwikkelingen; dat hij daarom over vakkennis beschikt, bijv. M.B.O. i.w.; dat hij vanuit een Protestants-Christelijke achter grond relaties kan leggen tussen geloof en maat schappij; Wij vinden de leeftijd erg belangrijk, daar hij over enige levenservaring dient te beschikken. Wij denken aan ca. 28 jaar Wij zoeken tevens een Die beschikt over het HBO-diploma Inrichtingswerk en tenminste 26 jaar is. Wij hebben enkele groepsleden aangewezen om plaats te nemen in de sollicitatiecommissie. Deze bestaat verder uit onze groepsleidster en de direkteur. De eindbeslissing ligt in de groep. Algemene informatie: Ons internaat telt 126 jongeren, allen studerend aan een V.O. opleiding op diverse scholen in Dordrecht. Ons huis is net 1 jaar oud en bestaat uit units voor elke groep van ca. 18 jongeren. Wil jij reageren op deze advertentie, schrijf dan naar: Protestants-Christelijk Internaat „Dubbeldam", Ko ningstraat 302, 3319 PH Dordrecht, t.a.v. de direk teur. met vermelding van sollicitatie groep A. Sla spijkers met koppen, word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. Christelijk Natioiual Vakverbond Utrecht. RavelUan 1. Postbus 2475 VERENIGING KINDERZORG Tl 's-GRAVENHAGE Door onverwachts vertrek van één onzer medew kers is bij onze vereniging een vakature ontstaan v< de funktie van (liefst mnl.) Deze funktie omvat het houden van kontakten n jongeren en hun milieu, doch tevens het meedenk in nieuwe ontwikkelingen in de jeugdweizijnszorg. Vereisten: Diploma Sociale Akademie Rijbewijs Minimum leeftijd: 25 jaar Salaris: Volgens Rijksregeling Welvaartsvast pensioen (PGGM) Sollicitaties te richten aan de sollicitatie kommiss van bovengenoemde vereniging. Prins Hendrikstra 18 te "s-Gravenhage. 1 REVALIDATIECENTRUM „DE HOOGSTRAAT" Leersum vraagt met spoad voor een afdeling waar 35 volwas J nen worden gerevalideerd. Gelegenheid tot het volgen van revalidatiecursus. Interne huisvesting is mogelijk. Voor nadere inlichtingen en schriftelijke soli 1 taties kunt U zich wenden tot mevrouw G. T. Jansen, hoofd verpleging verzorging pb. 3956 ZR Leersum. Tel. 03430-4441.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22