assistente Er varen 18 verschillende veerdiensten op Engeland! Xorih Sea Ferries is daarvan de comfortabelste, de lekkerste, de gezelligste, zet u 't hoogst in Engeland af. En als u goed rekent niet duur. BON North Sea Ferries «F Studeer 's avonds ZIEKENHUI? 0RONOKO <S> Stichting Willem Arntsz BUBEL TEKSTEN KALENDER „DE NIJENBURGH" la Culemborg SEKRETARESSE (m/V) ervaren secretaresse secretaresse Boekhouder GELD de krant he u op wee ZATERDAG 30 DECEMBER 1976 TBOUW/KWARTE Voof teder* dag Hoort in ied«f christelijk gezm HET BUBELHUtS ApekJoornseiaan 2. Oen Haag Tel 070 636029 Brooftveid 152. Schiedam Voorstraat 406. Dordrecht Of in de christetqka boekhandel rechten, geschiedenis, universitair toelatings examen (colloquium doctum) Efficiënte particuliere opleiding voor tentamens en examens van de Rijks universiteit van Utrecht. Cursusplaatsen Eindhoven, Utrecht, Zwolle; eventueel ook Amsterdam, den Haag. Rotterdam. Groningen. Stichting KUR Onderwijs VMmerttpiein 368 I 3621 60 Utrecht j Tal 030-M 06 41/43 KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag 29 januari 1979 te 11.00 uur ten Provinciehui- ze. Achter SL Pieter 20 te Utrecht in een openbare ver gadering van een commustc uit hun college zullen behan delen de tegen het bestem mingsplan ..Noord" van de gemeente Linschoten inge diende bezwaarschriften. JUWELEN, GOUO •n ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 10 T«L 023-320481 (bij de Ridderzaal) NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK NV gevestigd te Amsterdam Over het boekjaar 1978 wordt per gewoon aandeel van nominaal J 50.- een interim-dividend uitgekeerd van, naar keuze van de houder, 4,50 in contanten of 2,50 in aandelen ten laste van de agio-reserve. Het interim-dividend zal met ingang van 9 januari 1979 betaalbaar worden gesteld bij alle kantoren van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Indien aandeel houders de uitkering in contanten wensen, zal op dividend bewijs nr 1 der gewone aandelen worden uitgekeerd 4,50 per gewoon aandeel van nominaal 50.- onder aftrek van 25% dividendbelasting. De aandeelhouders die opteren voor een uitkering in aandelen ten laste van de agio-reserve als hiervoor ver meld, zal tot 10 maart 1979 tegen inlevering van telkens 20 dividendbewijzen nr 1 een gewoon aandeel worden uitgereikt. Tot de datum, waarop de thans uitstaande aandelen voor het eerst ex-slotdividend 1978 noteren, zullen bij-de omwisseling uitsluitend K-stukken en daarna naar keuze van de houder ook CF-stukken kunnen worden verkregen. De uitkering in aandelen is niet onderhevig aan de Nederlandse dividend- of inkomstenbelasting. De nieuwe aandelen zijn gerechtigd tot het dividend over het boekjaar 1979 en volgende boekjaren. Voor zover de dividendbewijzen nr 1 op 10 maart 1979 nog niet zijn aangeboden, zullen de daartegen validerende aandelen worden verkocht en zal de netto opbrengst ter beschikking van de houders van de niet- aangeboden dividendbewijzen nr 1 worden gesteld. Voor de omwisseling van dividendbewijzen nr 1 in aandelen zal aan de bedrijfsleden van de Vereniging voor de Effectenhandel de reglementaire provisie vermeerderd met BTW worden vergoed, zodat bedoelde omwisseling voor de houders vrij van de in artikel 2, lid lil van het Provisiereglement van de Vereniging voor de Effecten handel genoemde provisie zal kunnen geschieden. Voor de houders, die terzake van de omwisseling om verzending of uitlevering van de nieuwe aandelen ver zoeken, geldt dat overeenkomstig de reglementen van de Nederlandse Bankiersvereniging aan hen uitleverings provisie in rekening kan worden gebracht. Bij inlevering van de dividendbewijzen nr 1 door een bank of commissionair dienen deze dividendbewijzen aan de achterzijde voorzien te zijn van een naamstempel. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Amsterdam, 29 december 1978. Sociale Akademle De sociale akademle „De Nljenburgh" te Culemborg Zijn/haar werkzaamheden omvatten het sekretanaat van Interne beleidsorganen: bestuur, akademieraad en centraal orgaan, alsmede administratieve onder steuning van een van de direktieieden. Voor deze funktie is vereist een grondige kennis van de nederiandse taal. typevaardigheid en ruime erva ring in het notuleren van vergaderingen. Wij bieden een gevarieerde werkkring en een gunstige vakantieregeling Salariëring afhankelijk van oplei ding. leeftijd en ervaring met een maksimum van 2 665,— per maand (schaal 57 BBBRA). Onder bepaalde voorwaarden kan een part-time funk tie worden overwogen. Gaarne zijn wij bereid bemiddekng te verlenen bij het verkrijgen van woonruimte. Telefonische Informatie bij Uda üeverse (02154- 16779 na 2 januari 1979) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktle van ..De NijenburghPostbus 131. 4100 AC Culemborg. De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Voor de afdelingskeuken van de verpleeg- dienst vragen wij voor spoedige indienst treding een Zij verricht werkzaamheden van huis houdelijke aard in de afdelingskeuken en ze verzorgt o.a. de diëten voor patiënten. Onze gedachten gaan bij voorkeur uit naar iemand met INAS of LHNO-onder- wijs. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt mini maal f 1220,11 en maximaal f 2093,25 per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd van de Verpleegdienst, Zr J M.Th VoUaers, telefoon 070-264141, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag, onder vermelding van de letters VCD. STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel 070 - 264141 Hoffmann-La Roche B.V. te Mijdrecht, één der belangrijke importeurs van pharmaceutica. vitamines en smaak stoffen. diagnostica en cosmetica zoekt een voor de Finance and Administration Manager. Haar taak zal ondermeer bestaan uit: Het verzorgen van de correspondentie, waarvoor met name een goede kennis van de Duitse taal noodzakelijk is, De administratieve afhandeling van de exportorders. Het zelfstandig beheren van het auto park. Voor deze afwisselende job met een ver trouwelijk karakter komen wij graag In kon- takt met jonge ambitieuze secretaresses, die een middelbare schoolopleiding en een secretaresseopteiding hebben gevolgd Gevoel voor organisatie en management zal bij de uitvoering van de funktie erg prettig zijn. Wilt U voordat U solliciteert nadere infor matie, belt U dan de heer W. van Weijen, Finance and Administration Manager. Uiteraard behoren bij deze funktie uitste kende arbeidsvoorwaarden, die we in een persoonlijk onderhoud graag toelichten. Uw sollicitatie wordt met belangstelling te gemoet gezien door: Hoffmann-La Roche B.V. afd. Personeelszaken Nijverheidsweg 38 3641 RR Mijdrecht Tel 02979-3251 Naar Schotland? Naar Wales? Naar Noord- of Midden-Engeland? Dan biedt North Sea Ferries u vele voordelen. Om te be ginnen wordt u vlak bij uw vakantiebestemming afge zet, hoog en centraal in Engeland. In Huil. En wel zó, dat u het gevoel krijgt, dat uw vakantie gelijk met de afvaart al begonnen is. De meest comfortabele. Gunstige afvaarttijd: 6 uur 's avonds. En de tijd van aankomst is al even comfortabel. Niet in het holst van de nacht, maar 's morgens om 8 uur (van uit Zeebrugge 9 uur). Dus uitgeslapen en uitgerust aan uw eerste dag op Britse bodem beginnen. Afvaart iedere dag, goede doorverbinding en (ook naar Ierland, met B 1). De lekkerste. 's Avonds 'n diner van 5 gangen en 's morgens 'n 'tussen Scheveningen en Calais Dagelijks Rotterdam/Europoort-Huil en Zeebrugge-Hull v.v. dansen of een beetje gokken. U doet maar. Als u goed rekent niet i Reken maar na wat kwijt bent via 'n ander route. En wat u dan m aan rust, aan gezellighi aan comfort. Vraag de folder maar aan. Of ha hem bij uw reisbureau Ook verzorgde reizen. Met eigen auto viag serveerde hotels naar Schotland enNoord-E land: da's ontspannen avontuur. Vraag de sp< ciale IT-folder. compleet Engels of conti nentaal ontbijt. U neemt zoveel u wilt, krijgt ook nog bij het ontwaken thee op bed. En dat alles bij de prijs inbegrepen! De gezelligste. Tax-free winkels en bars, ruime lounges, 'n discotheek. gezellig I I I I I I I I Ik wil graag meer informatie over North Sea Ferries. Stuur ntij daarom uw folder: Overvaren met of zonder auto Verzorgde reizen naar Schotland cnNoord-Engeland. NAAM: ADRES: I! PLAATS: Opzenden in enveloppe aan North Sea Ferries, antwoordnummer 800.3000 WB Rotterdam. te Den Dolder Ten behoeve van het hoofd van de Financieel-Ekonomische Dienst van het Psycho-Geriatrisch Centrum van de Willem Arntsz Stichting zoeken wij een (voor 27 uur per week) Wij zoeken iemand met: een opleiding op MAVO/MEAO-nivo, type- en stenodiploma, een leeftijd van bij voorkeur niet jonger dan 23 jaar. Wij bieden; salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, geen inhouding van A.O.W./A.W.W.-premies. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, werktijden in overleg, op basis van een vijf-daagse werkweek. Inlichtingen over deze funktie kunnen verkregen worden bij het hoofd van de Financieel-Ekonomische Dienst, de heer H. Egberts, telefoon (030) 79 93 03 of (privé) (030) 78 38 41 Schriftelijke sollicitaties richten aan het hoofd Personeelszaken van het Psycho-Geriatrisch Centrum, Dolderseweg 164, Den Dolder. De Stichting Prot. Chr. Gezondheidszorg van Het Oranje-Groene Kruis 's-Gravenhage zoekt een voor het verzorgen van de boek houding, salarisadministratie, het opstellen van financiële overzich ten en begrotingen. Vereist wordt het diploma M.B.A. en middelbare school of vergelijk bare opleiding; maximum leeftijd 35 jaar. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de direkteur van de Stichting, De la Reyweg 297, 's-Gravenhage. iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen lee

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20