een leerkracht Galniet met de massa op vakantie. Ga met Tor Line naar Zweden, Noorwegen en Finlan iland docent(e) aardrijks kunde AMSTERDAM DOCENT(E) GESCHIEDENIS DOCENTEN nor: a. leraar WERKTUIGBOUWKUNDE b. leraar MAATSCHAPPIJLEER JL. christelijke scholengemeenschap amsterdam noord WIS- NATUURKUNDE 14 uur (2e graads) JURIST(E) Trouw de rijksuniversiteit groningen vraagt: lbrUnere,sb0€k' ZATERDAG 30 DECEMBER 1978 TROUW/KWARTE Comenius College Bisonlaan 1 1217 GH Hilversum Tel. 035-15751 Gevraagd z.s.m. een aantal uren nader overeen te komen. Sollicitaties van gegadigden die het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen, te richten aan de rector van de school, drs. R. Hartman. Tel. privé: 05280-63395. CHRISTELIJKE SCHOLEN GEMEENSCHAP BUITENVELOERT Gevraagd per 1 februari 1979: voor 26 uur (vervanging wegens ziekte, vermoedelijk tot aan de zomervakantie). Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij op basis van hun eigen overtuiging creatief deelnemen aan het proces waarmee de school aan haar christelijk karakter vorm wil geven. Brieven zenden aan de rector: A. A. H. Maurice, De Cuserstraat 3. Amsterdam. Tel.: 423902. VLAARDINGEN VERENIGING VOOR CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS vraagt t.b.v. de Scholengemeenschap Groen van Prinsterer aardrilksknnde 8 uur wiskunde 15 uur ter vervanging wegens ziekte. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk Inlichtingen: L. F. Jansen, rector, tel. 010-357000. Brieven te richten aan het bureau van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onder wijs, Van Hogendorplaan 100a, 3135 CE Vlaar- dingen. Rotterdam-Pernis De besturen van de Chr. scholen te Per nis vragen z.s.m. voor 14 lesuren j 5 schooltijden taakverlichting 1 schooltijd r Wij vragen iemand die bewust kiest voor het chr. onderwijs. Bevoegd is voor j en r. Door combinatie is een volledige weektaak mogelijk. Irtl. bij G. Leskens. h.d.s. tel. 010-382532 of H. Langeveld, vakleerkracht, tel. 010- 845905. Sollicitaties aan h.d.s. G. Leskens, Burg. Beyenstr. 85. Pernis. CHR. M.T.S. Adm. de Ruyterlaan 2 9726 GR Groningen Met SPOED gevraagd: met akte Nj (evt. met NIV) voor 27 lessen. Deze betrekking betreft vervanging wegens ziekte tot 1 augustus 1979. voor 7 lessen, bij voorkeur op donderdag. Voor deze betrekking is herbenoeming per 1 augustus 1979 mogelijk. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de school, tel.: 050-130742 toestel 2. Sollicitanten van christelijke levensovertuiging wordt verzocht hun sollicitatiebrief, gericht aan het bestuur, uiterlijk 8 januari 1979 te zenden aan het schooladres. voor atheneum en havo Nieuwendammerkade 31, telefoon 020-36 97 29 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk (ter vervanging wegens ziekte) DOCENT(E) voor: Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze binnen het bestaande team van docenten zullen trachten mede gestalte te geven aan het christelijk karakter van de school. Sollicitaties te richten aan de rector, de heer drs J. A. J. Stoffels. MR J. L. DE BRUYN KOPS SCHOOL Alg. Chr. School voor M.E.A.O. Edisonweg 13, Alkmaar. Tel. 072-151202. Gevraagd wegens ziekte z. sp. m. een voor 13 uren Recht. Reacties bij voorkeur telefonisch aan d adj. dir. M. G. v. Halen, tel. 072-111840 ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (fa post) in ons bezit i Inlichtingen over deze specials advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 ^9/ subfaculteitsbeheerder m/v (vac nr. 701240/0156) ten behoeve van de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen (P.A.W.). Taakomschrijving: De beheerder van de subfaculteit voert, onder verantwoordelijkheid van het College van Bestuur van de Universiteit en in overleg met het bestuur van de subfaculteit, het beheer over de subfaculteit P A W. In deze hoedanigheid is hij verantwoordelijk voor de personele, materiële en financiële aangelegenheden van de subfaculteit. Van de betrokkene wordt tevens verwacht dat hij in samenwerking met en onder verantwoordelijkheid van het bestuur van de subfaculteit een belangrijke bijdrage levert aan het bestuur van de subfaculteit. Tot de taken, die in overleg mët het bestuur verricht worden, behoren: - voorbereiden en uitvoeren van het beleid van de subfaculteit - opstellen van rapporten, pré-adviezen, brieven, e.d. - verrichten van coördinerende werkzaamheden op het gebied van onderwijs en onderzoek. Hij geeft leiding aan het bureau van de subfaculteit dat hem ter beschikking staat voor de uitoefening van de hierboven genoemde taken. Vereisten - bi| voorkeur voltooide academische opleiding, bijv in de juridische, economische of gedragswetenschappen - beschikken over organisatorische kennis - in staat zijn om diverse aktiviteiten te ondersteunen op basis van inzicht in de hoofdprocessen onderwijs en onderzoek - bij voorkeur beschikken over ervanng in een bel e ids voorbereidende functie. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal 5.103.-bruto per maand. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij prof. dr W.J Brandenburg, voorzitter subfaculteit PAW tel 050-114330 of drs A te Velde, huidige beheerder subfaculteit P.A.W.. tel 050-114630 wetenschappelijk ambtenaar m/v (5/10 dagtaak) (vac nr. 761242/0156) bij de Vakgroep Onderwijskunde t.b.v. de wetenschapswinkel voor onderwijs De wetenschapswinkel voor onderwijs is een nieuw te starten aktiviteit van de Vakgroep Onderwijskunde-met de bedoeling de werkzaamheden van de Vakgroep Onderwijskunde meer dienstbaar te maken voor het onderwijsveld. T aakomschrijving - opzetten en uitbouwen van een wetenschapswinkel voor onderwijs in samenwerking met de overige leden en andere direkt betrokkenen van de vakgroep. Na de startfase zal de winkel zich o.a. richten op - geven van informatie - analyseren en formuleren van problemen - opzetten, uitvoeren en coördineren van kort lopend onderzoek - onderhouden van contacten met informanten uit het onderwijsveld. - samenwerken met andere wetenschapswinkels, de bestaande onderwijswinkel Groningen en dienstverlenende organen in het onderwijs. Vereisten: - voltooide academische opleiding in een der sociale wetenschappen; bij voorkeur met specialisatie onderwijskunde - bekendheid met het onderwijs- en onderzoeksprogramma van de vakgroep onderwijskunde - kennis van het onderwijsveld in het bijzonder de noordelijke regio - affiniteit met kort lopend onderzoek gericht op maatschappelijke dienstverlening - zo mogelijk ervaring met verschillende onderzoeksvormen - vaardigheid zich in woord en geschrift te verstaan met het onderwijsveld. De aanstelling vindt voorlopig plaats voor een duur van 3 jaar. na deze periode zal er een evaluatie plaatsvinden van de aktiviteiten van de wetenschapswinkel Salariëring vindt plaats overeenkomstig het rangenstelsel van wetenschappelijk ambtenaar. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. J.J. Peters. Westerhaven 16. Groningen, tel. 050-115258 sollicitaties: schriftelijk binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie te richten aan de direkteur van de Dienst Personeelszaken, Postbus 72, 9700 AB Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. va.22Q-pp 4 dagen luxueus naar Zweden Met zo'n machtigTbr Line schip naar Göteborg of omgeving. Incl. hut aan boord en overnachting in luxe hotel. Ideaal tripje als u nog vóór de echte vakantie even weg wilt. Zie pag. 22 t/m 30 van het Tbr Line reisboek. va.296,-pp. 14 dagen bungalow Zweden/Noorwegen Rustvakanties voor natuurlief hebbers die wel 'ns een paar weken aan een meer, Qord of berghelling willen wonen. In een vrijstaande houten bungalow met alle komfort. Incl. zeereis met hut aan boord.Uw auto kan gratis mee. Zie pag. 56 t/m 67 van het Tbr Line reisboek. ua.lSCVpp Retourtje Zweden met de auto De goedkoopste en meest komfortabele autoroute naar Scandinavië: met de Tbr Line boot. Leuker en rustiger dan de Autobahn, vooral met kinderen. Bij 4 personen auto gratis mee (m.u.v. hoogseizoen). Altijd gereserveerde f hut aan boord inbegrepen. Zie pag. 4 t/m 6 van het ua.195.-pp Zweden provinciaal Korte en lange vakanties naar de bossen, meren en bezienswaardige stadjes van het gemoedelijke, pro vinciale Zweden. Incl. Tbr Line zee reis met hut aan boord en ovemach - ting in luxe hotel. Zie pag. 38 t/m 42 van het Tbr Line reisboek. Uniek:TörLine Gezinstarief Naast de gewone kinderkorting heeft Tbr Line een extra laag retour tarief voor gezinnen met 2 (of meer) kinderen tot 16 jaar. Zie pag. 6 van het Tbr Line reisboek. ua. 310,-p.p 7dagen zweedse westkust Warme Golfstroom, fantastisch landschap, duizenden eilandjes, pit toreske vissersplaatsjes en talrijke herinneringen aan de Vikingtijd. Incl. zeereis met hut aan boord en overnachting in luxe hotel. Zie pag. 40 t/m 42 van het Tbr Line reisboek. ua.300,-p.p. Tor Line campingretours Zeeretour incl. staanplaats tent, I caravan e.d. op de beste campings van Zweden en Noorwegen naar keuze. Vanaf 8 dagen. Bij 4 pers. au to gratis mee. Gereserveerde hut aan boord. Ook ideaal voor trektochten Zie pag. 74 t/m 79 van het Tbr Line reisboek. Scandinavië 2x in prijs verlaagd. De zweedse en noorse kroon zijn tweemaal gedevalueerd. U kunt méér doen met uw vakantiebudget. 14 dagen bungalow noorse fjorden Riant gelegen, vrijstaande hou ten bungalows op de bergwanden van de fjorden. Met alle komfort. Max. 6 personen. Aparte slaapka mers. Groter dan een caravan, fijner dan een tent. Met dezelfde vrijheid. Incl. zeereismethutaanboord.Uw auto kan gratis mee. Bruin worden in Scandinavië Geen verzengende hitte maar wel méér zon dan in Nederland. Sta tistiek KNMI (periode april t/m september): de Bilt 1129 uren zon, Göteborg 1469 uren zon (340 uren méér). va. 215,-pp. Oslo en Stockholm Gecombineerd boot/busretour van Tbr Line en haar eigen buslijn naar Oslo en Stockholm. Voor indivi dualisten die ook deze wereldstedei gezien willen hebben. Retour is on beperkt geldig. Voordelige hotel- boeking vialbr Line mogelijk. Zie pag. 32 t/m 33 van het Tbr Line reisboek. GratisTorLine reisboek 1979 84 pagina's informatie over Zwe den, Noorwegen en Finland. Auto-, bus- en treinreizen incl. hotel, bun galow of camping. Altijd incl. Tbr Li ne zeeretour met gereser veerde hut aan boord. Haal het Tbr Line reisboek bij uw reisbureau, Rabobank of ANWB. Of bij Tbr Line, Rokin 34, Amsterdam Tfel.020- 236792. Of stuur de bon op. 58 Boot-,auto In blokletters invullen en zenden aan: Tbr Line, Postbus 8238, 1005 AE Amsterdam. Ctf' Ofu„i non oocnnn

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18