HET UITERJOON HET UITERJOON a. HOOFD HUISHOUDING b. HOOFD KEUKEN C. FUNCTIONARIS TECHNISCHE DIENST HOOFD VERZORGING EN VERPLEGING, TEVENS ADJ.DIREKTEUR(TRICE) detrappenber *5 Londen Jersey Guernsey Herm Wight 8-daagse Bourne mouth Bath „Protestants Christelijke Stichting Bejaardenhuisvesting Scheveningen" EEN ANAESTHESIE- ERPLEEGKUNDIGE Arts-assistent in algemene dienst „Protestants Christelijke Stichting Bejaardenhuisvesting Scheveningen" praktijk-koördinator(trice) voor de A-opleiding gemeenteziekenhuis slied recht academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam anaesthesie- assistenten Wie wil er mee naar Engeland varen? Belhel Ziekenhuis Delf! V erpleegkundige academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam operatie-assistenten a) een zaalhoofd (Ie fysiotherapeut b) een fysiotherapeut!# revalidatiecentra huizen (n.h.) e.e.g.-laborant(e) b hoofd van de keuken - kok c b. kok-a Zo heet het laatste baken van de vleet. Wanneer de vissers bij het binnenha- len var\ de netten dit baken hebben bereikt, weten zij dat het zwaarste werk gedaan is. Daarom heeft het bestuur van de het in 1979 te openen bejaardencentrum aan de Vissershavenstraat te Scheveningen zo genoemd. Voor dit bejaardencentrum dat een verzorgingstehuis voor 190 bewoners, alsmede 37 flatwoningen voor bejaarden omvat, wordt gezocht een: Van de te benoemen functionarissen wordt het volgende opleidingsniveau verwacht: ad a. opleiding voor Huishoudkundige voor Inrichtingen of MBOCD oplei ding. ad b. goede vakopleiding en ervaring als instellings- en dieet-kok. ad c. opleiding op het gebied van één of meer technische vakken, bij voor keur op M.T.S.-niveau, met ervaring op het terrein van het onderhoud van gebouwen. Salaris en rechtspositieregeling overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardente huizen. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectiepro cedure. Gelieve sollicitatiebrieven met volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan het bestuur van de stichting, Stadzijde 5, 2543 VZ 's-Gravenhage. BERGEN BOSCH PROF BRONKHORSTLAAN BAJHO/EN TEL 030 789911 Het Medisch Centrum Berg en Bosch bestaat uit een regionaal ziekenhuis, waarin alle specialismen vertegen woordigd zijn, een (kinder)Astmacentrum en de Van Creveld Kliniek voor hemofilie-patiënten. Bovendien fungeert Berg en Bosch als Experimenteel Diagnostisch Centrum voor de huisartsen uit de regio. Op de operatie-afdeling, die bestaat uit twee klinische en poliklinische operatiekamer, ontstaat binnenkort een va ka tu re voor: r of voor een verpleegkundige die hiervoor wil worden opgeleid. Salariëring volgens C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. "Berg en Bosch" is schitterend gelegen in een bosrijke omgeving 6n in Midden-Nederland. Ms u belangstelling hebt dan zullen nadere inlichtingen larne verstrekt worden door Zr. A Lekkerkerk, hoofd j.K., toestel 236. t schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd neelszaken van het 3-789911 Bonifatius Hospitaal Leeuwarden Het Bonifatius Hospitaal is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 364 bedden. Het complex omvat o.m. 12 verpleegafdelingen en een centrum voor nier dialyse. De medische staf bestaat uit plm. 30 specialis ten. Het ziekenhuis heeft bij na 500 medewerkers in dienst. In ons ziekenhuis kan op korte termijn worden ge plaatst een Inlichtingen worden verstrekt door dr. W. J. A. Rademaker, geneesheer-direkteur, tele foon 05100-32211. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Mr. P. J. Troel- straweg 78, Leeuwarden. Zo heet het laatste baken van de vleet. Wanneer de vissers bij het binnenha len van de netten dit baken hebben bereikt, weten zij dat het zwaarste werk gedaan is. Daarom heeft het bestuur van de het in 1979 te openen bejaardencentrum aan de Vissershavenstraat te Scheveningen zo genoemd. Voor dit bejaardencentrum dat een verzorgingstehuis voor 190 bewoners, als mede 37 flatwoningen voor bejaarden omvat, wordt gezocht een Van de te benoemen functionaris wordt o.a. verwacht dat hij/zij een protestants-christelijke levensovertuiging heeft; in het bezit is van het diploma verpleegkundige A en B. Salaris en rechtspositieregeling overeen komstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Een psychologische test zal on derdeel uitmaken van de selectieprocedure. Gelieve sollicitatiebrieven met volledige vermelding van opleiding en erva ring zo spoedig mogelijk te zenden aan het bestuur van de stichting, Stad zijde 5, 2543 VZ 's-gravenhage. In het Gemeenteziekenhuis te Slie- drecht vaceert per 1 september a.s. de funktie van: Gedacht wordt aan een verpleegkun dige met een voltooide docentenoplei ding of die hiermee bezig is. De taak van de praktijk-koördinator omvat o.a. de volgende onderdelen: samenwerking en overleg met de praktijkbegeleider(s), overleg met de hoofden van de afdelingen betreffende de praktijk stages, beoordelingen etc., organiseren en plannen van klinische lessen, kontakt onderhouden met de Prinses Margrietschool te Rotter dam waar de theoretische opleiding wordt gegeven, kontakten onderhouden met andere ziekenhuizen waar de leerlingen stage lopen. Verzoeken om inlichtingen en solli citaties kunnen gericht worden aan de verpleegkundig direktrice, Zr. B. Boudewijn, tel. (01840) 55 55. Op de afdeling Anaesthesie van ons christelijk ziekenhuis bestaan plaatsings mogelijkheden voor Wij beschikken op de afdeling over de meest moderne apparatuur. Bovendien biedt het grote aantal specialismen, waaronder neurochirurgie, allen, die bij ons in de anaesthesie werkzaam zijn, een interessante werkkring. De werktijden zijn nog de gebruikelijke vroege en late diensten, maar wij willen er in de toekomst naar streven, een zodanige roulatie toe te passen, dat de bestaande bereikbaarheidsdiensten kunnen komen te vervallen. Voor diegenen, die tijdelijk moeten worden gehuisvest, zijn kamers beschikbaar. De heer M. Vinke, coördinerend hoofd verpleegkundige, is graag bereid telefonisch inlichtingen te verschaffen. (020- 548 48 75) Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeeldienst van ons zieken huis, De Boelelaan 1117, 1007 MB Amsterdam. r~\ Vliegen kan natuurlijk ook 3-daagse vliegreis v.a. 320 8-daagse vliegreis v.a. 556 8-daagse vliegreis v.a. 596 8-daagse vliegreis v.a. 625 boot-autoreis v.a. 255 auto-bootreis 8-daagse v.a. 259 8-daagse autoreis v.a. 336 8-daagse vliegreis v.a. 359 Informatie/boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 Reynier de Graefweg 3. 2625 AD Delft. Telefoon 015-569340. In ons ziekenhuis komt de functie vrij van (vacaturenummer 78022) op de recovery. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur. Geen weekend- of avond diensten. Informatie kunt u inwinnen bij Zr. H.T. v.d. Zalm, hoofd operatiekamer, oproepnummer 1478. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. M De operaties voor de afdeling „Heel kunde" van ons christelijk ziekenhuis vinden plaats in 6 O.K.'s en betreffen: algemene chirurgie, thorax-chirurgie, vaatchirurgie, orthopedie, urologie en kinderchirurgie. Bovendien vinden in één O.K. de ingrepen plaats voor het specialisme neuro chirurgie. De werkzaamheden worden verricht door een vaste staf samen met een aantal leerlingen en cursisten. Dat betekent niet alleen interessant en veelzijdig werk, maar ook de nodige ontplooiingsmogelijkheden. Onze coördinerend hoofdverpleeg kundige, de heer M. Vinke, heeft op deze afdeling nog plaats voor enkele Zij zullen afwisselend gaan werken in de vroege dienst van 7.30-16.00 en in de late dienst van 14.30-23.00 uur. Met daarbij - zo lang het nog duurt - de gebruikelijke bereikbaarheidsdiensten. (Het ligt namelijk in de bedoeling om de dienst roosters zodanig aan te passen op de groei en de nieuwe ontwikkelingen in de organisatie, dat de bereikbaarheids diensten binnenkort kunnen komen te verval len I) De heer Vinke is graag bereid, ge- interesseerden nader in te lichten en rond te leiden op de afdeling. (Telefoon 020 - 548 48 75) Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Personeeldienst van ons zieken huis, De Boelelaan 1117, 1007 MB Amsterdam. Voor tijdelijke huisvesting zijn, des gewenst, kamers beschikbaar. Op de afdeling FYSIOTHERAPIE van ons centrum is binnenkort plaats voor: met ruime ervaring in de behandeling kinderen; aantekening Bobath vereist; or INI ütt i met belangstelling voor kinderrevalidatie. Personeelsleden van het centrum heb voorrang bij toelating tot de Bobath-cursi Inlichtingen over beide functies te verkrij bij de heer H.G.J. Hofmeijer, hoofd var,gh afdeling Fysiotherapie, telefoon (02jn v 3.05.51toestel 222. Sollicitaties te richten aan de geneeshLI directeur van revalidatiecentrum rs "De Trappenberg", Crailoseweg 116, 1lu( EX Huizen. ctr de tjongerschanj algemeen ziekenhuis heerenvee Wegens vertrek van de huidige funkti* naris vragen wij voor een spoedige diensttreding een van wie verwacht wordt dat zij/hij, tezha men met een leerling E.E.G.-laborantfeh de te verrichten onderzoeken zelfsta dig uitvoert. ;tc Vereisten voor deze funktie zijn, behal |o een vermogen om goed met mensen ojo te kunnen gaan, de diploma's E.E.C laborant A en B. Ook zij, die binnenkqer het diploma B hopen te behalen kunn^is solliciteren. d< 1 Salarisgrenzen: 2.000,94 - 2.841lt De CAO-Ziekenhuiswezen is van tofer passing. Inlichtingen worden verstrekt door heren D. H. Bouman, zenuwarts en J van Lonkhuyzen, neuroloog, tel. 0513 44444, toestel 438. Sollicitaties kunt u richten aan de dien personeelszaken van de tjongerschan Postbus 10500, 8440 MA Heerenvee a. CHR. BEJAARDENCENTRUM "DE BIESDEL' Biesdelselaan 89, VELP Gld Het centrum biedt plaats aan 134 bewoners en heeft daarnaast het beheer over 38 woningen, waarvan de bewoners desgewenst hun warme maaltijd uit de keuken kunnen betrekken. Er is sprake van een keuze menu en voor de verzorging kamerbediening. Het aantal maaltijden, verdeeld over 3 menu's bedraagt ca. 160 per dag. Voor de samenstelling van de menu's fungeert een menu-commissie waarin uiter aard ook de keuken vertegenwoordigd is. De 1e en ook de 2e kok hebben het voornemen om over enkele maanden gezamenlijk een eigen zaak op ander terrein te beginnen en daardoor ontstaande volgende vacatures vereisten voldoende ervaring en leeftijd bij voorkeur boven 30 jaar bezit van diploma's instellings- en dieetkok op plezierige wijze leiding kunnen geven aan de andere mei werkers in de keuken goede kontaktuele eigenschappen t. o. v. bewoners en overige medewerkers. Ervaring in een soortgelijke instelling kan tot aanbeveling strekken. Salaris overeenkomstig C.A.O. Bejaardentehuizen en indeling in schaal 8 of 9, afhankelijk van ervaring en bekwaamheid. De salaris grenzen lopen van f 2136, tot f 3138, bruto per maand. Alle overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. Als eerste assistent van het hoofd van de keuken dient hij deze te allen tijde te kunnen vervangen. verdere vereistendiploma instelhngskok voldoende kennis van diëeten goede kontaktuele eigenschappen Salaris overeenkomstig C.A.O. en indeling in schaal 5 waarvan de grenzen lopen van f 1822, tot f 2345, - bruto per maand. Velp is zeer gunstig gelegen en beschikt over goede verbindingen wat het openbaar vervoer betreft. Voor één van beide funkties komt een dienstwo ning beschikbaar terwijl anderzijds medewerking kan worden verleend voor het zoeken naar eventuele woonruimte. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk en zo uitvoerig mogelijk, aan de direktie op bovengenoemd adres. el it

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 32