refaja I Management voor ziekenhuizen en instellingen Gemeente «P Rotterdam bejaardenhelpster verzorgster waarnemend afdelingshoofd ajjjyt^Jvasjj hoofd van de afdeling bezigheidstherapie (vr./m.) Stichting Prot. Christelijk Verpleeghuis COENDERSHOF Helperbrink 59 - Groningen bezigheidstherapeute sub-afdelingshoofd waarnemend afdelingshoofd DIËTIST(E) verpleegkundige of doktersassistente receptioniste Instituut voor Bedrijfswetenschappen Wie bij het I.BW studeert, studeert praktijk protestants christelijk streekziekenhuis bennekom waarnemend afdelingshoofd waarnemend eerste verpleegkundige ambulance- verpleegkundige (mnl) In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met 291 bedden, waarvan 207 voor somatisch rieken en 94 voor geestelijk gestoorde bejaarden, vragen wij een Vereiste opleiding: diploma Bezigheidstherapie plus Voortge zette opleiding of een kursus Kreatieve Handvaardigheid A en B Wij verwachten van deze funktionaris dat: - zij/hij ervaring heeft in het leiding geven en goed mee kan funktioneren in de dagelijkse werkzaamheden, - zij/hij doelgericht en inspirerend het team van bezigheids therapeuten, stagiaires en vrijwilligers kan begeleiden, - zij/hij er voldoening in vindt om het leven van somatisch zieken en psychisch gestoorde bejaarden zo reeë! mogelijk te maken. Aanstelling vindt plaats in de rang van Bezigheidstherapeut A. Salarisgrens: maximum f2.558,06. De ovenge arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de direktie, ter attentie van mevrouw J.K. Wever van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 amstelveen tel. 020-458351 Uitgaand? van dr Chnstehfke Vereniging Het Zonnehuis met verpleeghuizei te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zmdhom en Zvroile In ons Verpleeghuis met accomodatie voor 120 somatische patiënten ontstaat binnenkort een vacature voor een Hiervoor zoeken wij een verpleegkundige met diploma A en/of B en enige ervaring met c.q. belangstelling voor het verpleeghuiswerk. Aanstelling geschiedt in de rang van Verpleegkun- verpleegkundige A. Salariëring afhankelijk van diplomering en ervaring. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgend de Richt lijnen van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de verpleegkundig direktrice Zr. A. Karsten, Helperbrink 59. Groningen. Inlichtingen uitsluitend telefonisch (tussen 11.00 en 12.00 uur) onder nr. 050-262855. diakonessenhuis Het Diakonessenhuis- Relate m Dordrecht. gelegen aan de rgksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust nekermuis mat een capaciteit van 476 bedden Het kompleomvat res verpieegatdehngen. een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse. een polikliniek met traumatologiache functie, een ktinlach-chemisch- en iaotopenlabora tor mm. een verpleegkundige opleiding en een personeelsllat voor 190 mtem gehuisveste leerling verpleegkundigen. De medische stat bestaat uit pim. 40 specialisten. Het ziekenhuis heeft ruim 700 medewerkers in dienst. In ons moderne algemene ziekenhuis kan op zeer korte termijn een worden geplaatst. De werkzaamheden omvatten zowel de chirurgische en interne afdelingen alsmede de afdelingen haemodialyse en psychiathe. Op onze P.AXZ. vindt de behandeling m teamverband tussen de verschillende disopknes p*aats Kandidaten voor deze funktie dienen m het bezit te zijn van het offioéie diploma van bezigheidstherapeuten. Ervaring in deze funktie is gewenst Somatabes Ie richten aan de afdekng personeelszaken van ons ziekenhuis. Postbus 444 te Dordrecht „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op het paviljoen ..Vierackers" van onze Centrum is op sub-afdeling C de funktie vakant van Taak: Het sub-afdelingshoofd maakt deel uit van de pavil- joensstaf en heeft met name tot taak de dageiqkse leiding en koördinatie van de werkzaamheden op de sub-afdekng en de begeleiding van de medewerk- (stjers. Eisen: Bezit van het Staatsdipioma Ziekenverpleging B of B en A; De kaderopleiding hebben gevolgd of bereid zijn deze te volgen. Ervaring op het gebied van de geriatrie: Beschikken over leidinggevende kwaliteiten. Afhankeli|k van opleiding en ervaring kan een salans worden geboden in één van de verpleegkundige rangen. Inlichtingen: Deze kunnen desgewenst worden verstrekt door de verpleegkundig adjunkt-direktrice. mevr Bijkerk Tele foon 05920-21777. toestel 2202 Sollicitaties: Schnftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, onder vermelding van vakaturenummer T 78.45 Voor een der verpleegafdelingen van ons ver pleeghuis voor 100 somatisch zieken wordt gevraagd een Naast het verrichten van verpleegkundige werkzaamheden wordt verwacht dat hij of zij het hoofd van de afdeling zal assisteren bij de organisatie, de coördinatie en de uitvoering van alle op de afdeling voorkomende werk zaamheden. De gedachten gaan uit naar een verpleegkun dige met A diploma die beschikt over leiding gevende capaciteiten en die kan bijdragen aan de bevordering van een goed leefklimaat voor de overwegend bejaarde patiënten. Ervaring in een verpleeghuis strekt tot aanbeveling doch is niet vereist. Telefonische verzoeken om nadere inlichtingen, alsmede schriftelijke sollicitaties te nchten tot de adjunct-directrice, mevr. S. Tijssen. telefoon 030-938246, adres van Heuven Goedhartlaan 3 Utrecht. de tjongerschans Voor een indiensttreding op een zo kort mogelijke termijn vragen wij een die tezamen met een kollega en in goed overleg met specialisten, verplegingsdienst en civiele dienst werkzaam zal zijn ten behoeve van zowel klinische als poliklini sche patiënten; het geven van lessen aan leerling-verpleegkundigen behoort tot de regelmatig terugkerende bezigheden. Kandidaten, die over enige werkervaring beschikken genieten de voorkeur. Salarisgrenzen: 2.063,93-/ 2.841,51. Geïnteresseerden wordt verzocht vóór 8 juli een schriftelijke sollicitatie te richten aan de dienst personeelszaken van de Tjonger schans. Postbus 10500, 8440 MA Heeren veen. (Telefoon: 05130-44444. toestel 216). protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I Op onze POLIKLINIEK ontstaan op korte termijn vakatures voor in full-time dienstverband. Het betreft hier een tijdelijk dienstverband voor de duur van een half jaar. Geen week-end diensten. in full-time dienstverband. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij een christelijke levensovertuiging hebben Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. K. Pronk, algemeen hoofdverpleegkundige, tel. 08389 -9101 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Prot. Chr. Streekziekenhuis, Édeseweg 118, 6721 KC Bennekom Ontwikkel uw leidinggevende capaciteiten bij het IBW. Doe actief mee aan de praktijkgerichte cursus: Het lesprogramma bestaat uit: doeltreffend leidinggeven motiveren werken in groepen personeelsbeleid organiseren communicatie creativiteit moderne besluitvorming doelmatig beheer De mondelinge opleiding bestaat uit totaal 48 bijeen komsten, gespreid over 24 maanden. Deze worden gehouden in alle belangrijke Vraag inlichtingen ££-55. met de coupon. voor september 1978. Postbus 43 3720 AA Bilthoven Tel 030-780044 Leiding geven aan mensen is een vak. Net als verpleging en verzorging. Een vak dat u tot in alle praktijknuances kunt leren bij het IBW. Hoe motiveert u mede werkers? Hoe lost u pro blemen op? Hoe komt u tot een verantwoorde besluit vorming? Hoe communiceert u die besluiten? Mensen uit de managementpraktijk leren het u. Boeiend en meteen toepasbaar. I.B.W. cursusplaatscn zijn: Alkmaar, Amster - dam, Arnhem, Den Bosch, Breda, Eindhoven, Groningen, Dep Haag, Heerlen, Hengelo, Leiden Rotterdam, Utrecht en Zwolle. A Graag ontvang ik geheel vrij- blijvend de studiegids M.I. 78/79 Naam: AH«-s- w lv V Woonplaats- B (blokletters s.v.pj U kunt deze coupon opsturen in Fe open envelop zonder postzegel m. M aan: 1 B.W. - Antwoordnummer 93 - 3720VB BÜthovcn MITWOI U Binnenkort ontstaan in ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt, de volgende vakatures: iere Iuna op één der Chirurgische afdelingen (29 bedden) Vereiste: diploma A Ziekenverpleging zij die reeds ervaring hebben in een leidinggevende funktie genieten de voorkeur. op de afdeling Orthopaedie, die tesamen met de afdeling Gynaecologie 45 bedden telt. Vereiste: diploma A ziekenverpleging Wat ruimere ervaring in de verpleging van Orthopaedische patiënten strekt tot aanbeveling Van sollicitanten wordt verwacht dat zij een christelijke levensovertuiging hebben. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot zr. L. A. Schaap, algemeen hoofdverpleegkundige, tel. 08389 - 91 01 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Prot. Chr. Streekziekenhuis, Bdeseweg 118, 6721 KC Bennekom. PG lalt. n 3( f>|d o'ge 1 da Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst: Rotterdam vraagt voor deze dienst een Voor deze afwisselende, zelfstandige funktie zijn de diploma's ziekenverpleging A en B vereist. Ervaring met coronary care is een aanbeveling. Een vijfdaagse week met een vast rooster wordt aangehouden. Dienstkleding wordt verzorgd. Het salaris loopt tot f 2.901,— per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een uitloopmogelijkheid tot max. f 3.175,— is aanwezig. Voor onregelmatige diensten is er een toelage van ongeveer f 367,- per maand. Inlichtingen worden gegeven door het hoofd van het Mel dingsbureau, de heer H. Hagen, telefoon 010-135000, toestel 335. Vakaturenummer 78.171/00400 Schriftelijke sollicitaties, gaarne binnen 10 dagen en onder vermelding van het vakaturenummer, te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rot terdam. Woongemeenschap voor ouderen „De Vliedberg", ouddorp zh. vraagt op korte termijn een min. leeftijd 20 jaar. Van deze medewerkster wordt verwacht dat zij reeds ervaring in het werk heeft en daardoor zelfstandig kan optreden. Gezien de aard van onze bewoners is een positief prot. christelijke levensovertuiging vereisfO Het huis is 6 jaar oud en biedt plaats aan onge veer 100 bewoners. Wij kunnen bieden: - medewerking bij het zoeken van huisvesting. Intern wonen is ook mogelijk. een goede sfeer onder personeel en bewo ners. Meedenken aan een optimale verzor ging van onze bewoners wordt zeer op prijs gesteld. - een mooie omgeving met duinen en strand. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor de bejaarden tehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van ,,de Vliedberg", de heer J. Bout, Hoge Pad2, Ouddorp Z.H., tel. 01878-1777.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 30