I ruimte ddorp de glmd theoloog/ vormingswerker de glind> Stichting Dagverblijf Gehandikapten Alkmaar E.O. psycholoog en/of ortho-pedagoog psycholoog een KOÖRDINATOR/-TRICE Maatschappelijk werker (m/v) Een vormingslelder(ster). eif groepsleidster DEDRENTSE STICHTING VOOR DIENSTVERLENING TEN BEHOEVE VAN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN LOGOPEDISTEN „HEDENESSE" A. een KURSUSLEIDER/STER, B. een ervaren kursusleidster, Leger des Heils 3e full-time leid(st)er school vooi handenarb "3 DIREKTEUR groepsleid(st)er hoofdleid(st)er ZATERDAG 24 JUNI 1978 TROUW/KWARTI zoekt per 1 augustus a.s. voor haar kinderdagverblijf "DE VIJFHOEK" een (17uurp/wk; mof vr.) Het dagverblijf wordt door 40 geestelijk gehandikapte kinderen bezocht, in de leeftijd van 3 tot ongeveer 14 jaar. De Vijfhoek ligt in Heiloo. taakomschrijving met medewerkers denken over ontwikkelingsmogelijkheden en benadering van kinderen; begeleiding van groepsleiding, ook in teamverband; deelname aan begeleidings- en kinderteam; deelname aan oudergesprekken; individueel bezig zijn met kinderen. Verwacht wordt een enthousiaste man of vrouw, die zin heeft in een leuke baan. Informatie kan ingewonnen worden bij Harm van der Land, hoofdleider. Telefoon: 072-333366. Tussen half negen en half vijf. Tevens zoekt zij voor haar dagverblijf voor ouderen "DE FRANS" een (7,7 u p/wk; m of vr) Het dagverblijf wordt bezocht door 48 geestelijk gehandikapten in de leeftijd van 17 tot 60 jaar. Het is gelegen te Heerhugowaard. taakomschrijving: deelname aan selektieteam en stafvergaderingen. Diagnostiek. begeleiding individuele pupillen; supervisie groepsleiding; observatie pupillen; groepsbesprekingen samen met groepsleiding. Verwacht wordt een man of vrouw die ervaring heeft in de zwakzinnigenzorg, flexibel is in de omgang en mensen ruimte biedt voor eigen ideeën. Hij/zij moet in een team kunnen funktioneren. Informatie kan ingewonnen worden bij Bert van Schagen, hoofdleider. Telefoon: 02207-10866 (tussen 9 uur en half vijf) De uren voor de psycholoog zijn eventueel te kopelen. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan de secretaris van het bestuur: Dhr. J.W. de Haas Van Houtenkade 32, Alkmaar. Stichting Ontmoetingscentrum ,HOOG-MOERSBERGEN' te Doorn opgericht op initiatief van de gezamenlijke kerken te Doorn, vraagt in verband met het vertrek van haar enige beroepskracht In ons nieuwe centrum zijn in de afgelopen drie jaar uiteenlopende sociaal-kulturele aktiviteiten ontwikkeld, met en voor jongeren en volwassenen, zoals „open huis"-bijeenkomsten, verschillende soor ten kursussen, soos-avonden voor teeners, werk met gehandikapten, bejaarden-ochtenden, handenarbeid- klubs, politieke markt, etc. Wij zoeken iemand, die als taak op zich neemt de dagelijkse leiding en de koördinatie van het werk; de begeleiding van de vrijwillige medewerkers en van de conciërge/beheerder; het verder ontwikkelen van een aanbod van gevari eerde aktiviteiten; het onderhouden van vele interne en externe kon takten. Voor deze taken achten wij gewenst een afgeronde opleiding Sociale Akademie of Mikofel; ervaring in het klub- en buurthuiswerk; organisatorische bekwaamheid. Salariëring en rechtspositie volgens de LOAC-regeling (funktiecode FIIB) Bij de sollicitatie-procedure zijn ook de medewerkers betrokken. Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd een uitvoe rige schriftelijke sollicitatie (met vermelding van redenen) vóór 20 juli te zenden aan de secretaris van het bestuur, de heer J. Kuiper, Koninginneweg 9, 3941 DP - Doorn. De afdeling reclassering van het Leger des Heils zoekt op korte termijn een voor haar afdeling Maastricht Vereiste opleiding; diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diplo ma H.B.O.-m.w. Cursisten die vergevorderd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. ARBEIDSVOORWAARDEN: Salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkenden. De verschil lende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondis sementen in Nederland en tellen maximaal 13 mede- workors UITGANGSPUNT EN DOELSTELLING van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen, wordt van de sollicitan-, ten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aan vraag te verkrijgen. RECLASSERING wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt, de mens die met het strafrechtssysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu- gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappe lijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij het bureauhoofd, de heer D. A. Monk- horst, telefoon: 043-12537. Sollicitaties te richten aan: De directeur Centraal Bureau Reclasse ring Leger des Heils, Damstraat 13-15, Amsterdam, lel. 020-241703. U.L CHRISTELIJK VORMINGSINSTITUUT RIJNLAAN 175 8032 MX ZWOLLE TELEFOON 05200-32264 Het bestuur vraagt ingaande 1 augus tus 1978, Voorlopig tot 1 november 1978 die: een relatie kan opbouwen met werkende jongeren, positief achter christelijk onderwijs staat, voor een twee-dagengroep kan programmeren in samenwerking met het team, enkele keuzevakken kan geven, bevoegd is en het liefst ervaring heeft. Een psychologische test behoort tot de sollicitatieprocedure. Inlichtingen: C. van de Meent, tel. 05255-1808 (thuis), 05200-32264 (centrum). Sollicitaties, aan de secretaris van het bestuur, Zwartewaterallee 10, Zwolle. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. Met ingang van 1 augustus vertrekt één van onze teamleden en daarom zoeken wij een Ons team bestaat uit 2 groepsleidsters en 2 groepsleiders, die samen in ons huis Wilde Wingerd een groep meisjes in de leeftijd van 14 tot 18 jaar begeleiden in de groei naar zelfstandigheid. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die: tenminste 24 jaar oud zijn; ervaring in het jeugdwerk hebben; een afgeronde opleiding in het jeugdwerk hebben; werken vanuit een christelijke levensbeschouwing Salariëring volgens rapport Haeck. Informaties in te winnen bij drs. B. A. R. Dallinga. tel. (03425) 1441 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van het Jeugddorp de Glind, drs. C. Goede Dzn, Postbus 130, Barneveld. Een uniek nederlands dorp waar normale kinderen, die door omstandigheden buiten hun eigen gezins verband moeten verblijven, een verzorging en op voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. verzorgt een aantal diensten w.o. personeelszaken, financiële admini stratie en agogische begeleiding voor een aantal stichtingen werkzaam in de provincie Drenthe op het gebied van de zwakzinnigenzorg. Voor een aantal dagverblijven, zowel voor kinderen als volwas senen, vragen wij Het ligt in de bedoeling dat de nieuwe logopedisten erg nauw gaan samenwerken via en met de groepsleiding van de verschillende dagverblijven. Er wordt gewerkt vanuit een sterk agogische be naderingswijze. Salariëring vindt plaats volgens normen van C.R.M. en bedraagt op dit moment maks. bruto f3.619,98 per maand. De rechtspositieregeling voor dag verblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het bestuur van de stichting. Groen van Prinstererlaan 73a te Assen t.a.vde heer F. van Tilburg, tel. 05920-43047] onder vermelding van gemaakte vakantieafspraken en van vakaturenummer 1-100/27. m DE STICHTING VOOR KERKELIJK SOCIALE ARBEID der HERVORMDE GEMEENTEN te ROTTERDAM zoekt voor haar afdeling die voornamelijk levensbeschouwelijk op bouwwerk verricht een m/v zo mogelijk met ervaring in het werken met kerkelijke kaders (bijv. als predikant) en in het welzijnswerk. Van het toekomstige staflid wordt verwacht dat hij/zij in samenwerking met de andere stafleden onder steunend en motiverend werkzaam is naar ambtsdra gers en andere kerkelijke vrijwilligers op het raakvlak van kerk en samenleving. Systematische publiciteit is hiervan een onderdeel. Leidinggevende kapaciteiten worden op prijs gesteld aangezien de funktie afhankelijk van ervaring, tevens het teamleiderschap kan inhouden. Kontaktuele eigenschappen en redaktionele vaardig heid zijn vereisten. Een psychologische test zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae ge lieve u binnen 14 dagen te richten aan de sekretaris van het bestuur, Molenvliet 172,3076 CM Rotterdam, die tevens telefonische informatie kan verschaffen. Tel. 010-195230. Oecumenisch Vormingscentrum te CADZAND in ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Vormingscentrum in internaatsverband; de kursusstaf (momenteel 6 pers.) werkt met groepen uit onderwijs, jeugd- en jongerenwerk, gezondheidszorg, bedrijfsleven (oudere werknemers), vrouwenorganisaties en kerkelijke/ levensbeschouwelijke verbanden. Wij zoeken op korte termijn: die kan werken met onderwijsgroepen (mavo/havo/vwo) kerkelijke/levensbeschouwelijke groepen zo mogelijk met kadergroepen. Hij/zij werkt met themagerichte groepen, heeft zicht op ontwikkelingen binnen het onderwijs en zal aktief bijdra gen tot kerkelijk opbouwwerk. dien kan werken met: groepen uit de gezondheidszorg vrouwengroepen onderwijsgroepen (mhno/intas). Zij werkt met trainingsgerichte groepen, heeft zicht op organisatieontwikkeling, kennis van leermethoden en po litiserend vormingswerk. Beide funktionarissen kunnen bijdragen aan de algemene staftaken als werving, werkontwikkeling en beleidsbepa ling. Het kunnen funktioneren in teamverband is basis voorwaarde. Opleiding: sociale akademie of een studie op akademisch niveau, gericht op genoemde werkvelden. Sollicitaties met uitvoerige gegevens omtrent opleiding en ervaring en met vermelding van referenties, kunt u vóór 4 juli a.s. richten aan N. M. P. Peterse, direkteur van Hedenesse, Vierhonderdpolderdijk 10, 4506 HL Cadzand. Tel. 01179-1654. Het goodwill-centrum van het Leger des Heils houdt zich bezig met verschillende vormen van sociale dienstverlening in Amsterdam. Eén van deze vormen is het verlenen van gezins- en bejaardenhulp. Voor deze kleine afdeling (2 leidsters) zoeken wij een Tot haar/zijn taak behoren: - het beoordelen van de hulpvragen - het leidinggeven aan help(st)ers en verzorg(st)ers zowel individueel als in groepsverband - het onderhouden van contacten met gezinnen waar hulp geboden wordt - het meedenken en meewerken aan de verdieping en uitbouw van het werk, alsmede het participeren in beleidsmatige aangelegenheden van het goodwill- centrum Vereist zijn: - diploma Sociale Academie, H.B.O. M.B.O. of N-akte - bereid en in staat zijn om en een klein team te werken. - onderschrijving van de doelstelling van het Leger des Heils. De C.O. A.M.-rechtspositieregeling is van toepassing. Uw sollicitatie kunt u richten aan: De directie van het Goodwill-centrum, O.Z. Voorburgwal 14, Amsterdam. Inlichtingen kunnen worden verkregen onder tel. no. 020-230500 Walstraat 34, 9711 VS Groningen. Tel. 050-123495/120761. Door benoeming van de huidige funk ris elders wordt per 1 oktober 1978 gevraagd. De School voor Handenarbeid is een vinciaal werkend centrum voor beeldi en audio-visuele vorming 16.000 per jaar, 70 docenten). De aktiviteiten van de School bestaa ,i. buitenschoolse kursussen, de onderj ning van het kader in onderwijs en soc cultureel werk en samenwerkingsproje [Zn met diverse organisaties en insteliirw q (vormingsinstituten, huisvrouwen-org cofioe ofr pr saties, etc.) Van sollicitanten wordt verwacht dat ervaring hebben in een leidinggevi funktie; affiniteit hebben tot het werkgebeid de beeldende en audio-visuele ming, o.a. blijkend uit opleiding graads onderwijsbevoegdheid, of academisch gevormd) en/of hui funktie; bereid zijn om zich volledig in te zi voor het verder ontwikkelen vai school met behoud van de goede houdingen tussen alle betrokkener Salaris-indicatie: C.R.M. schaal 4.500,- per maand). In verband speciale taken is eventueel hogere insi ar en ijb wa ïek ien sisi rijt ling mogelijk. Opname in het A.B.P. Voor nadere informatie kan men zich wenden toler huidige direkteur, de heer H. J. Boiten (tel. Cie 123495/120761). Sollicitaties in te zenden vóór 6-7-1978 aan secretaris van het bestuur, de heer W. Hoogers, Walstraat 34, 9711 VS Groningen ran he. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. Met ingang van 1 augustus vertrekt één van onze teamleden en daarom zoeken wij een In ons groepshuis de Glinde wonen maximaal 11 jongens in de leeftijd van 14 tot 18 jaar. Het team bestaat uit 4 personen. Voor de jongeren die tijdel bij ons zijn, proberen wij een zo optimaal mogelijke leefsituatie te scheppen. Het Jeugddorp werkt vanu een christelijke levensbeschouwing. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die: tenminste 24 jaar oud zijn; ervaring in het jeugdwerk hebben; een afgeronde opleiding in het jeugdwerk hebbeC^ Salariëring volgens rapport Haeck. Informatie in te winnen bij drs. B. A. R. Dallinga, tel. (03425) 1441 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur v ra het Jeugddorp de Glind, drs. C. Goede Dzn., Postt n 130, Barneveld. ;te Een uniek nederlands dorp waar normale kinde, die door omstandigheden buiten hun eigen gez verband moeten verblijven, een verzorging en voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na ei tijd hun plaats in de maatschappij weer kun innemen. CENTRAAL GENOOTSCHAP VOOR KINDERHERSTELLINGSOORDEN f Landeli|ke vereniging voor residentiele hulpvpilpniny I w behandeling begeleiding onderwiis aan kinderen t m 16 iaar met somal of psychische en of sociale klachten in 7 (mertischei kindertehu Voor ons medisch kinderhuis „Boschhuis/de Hei|ov veis", Groenelaantje 35 te Nunspeet, vragen wij Het „Boschhuis/de Heuvels" biedt hulp aan 72 jo gens en meisjes tot 15 jaar, die in hun lichamelijke eft- of geestelijke ontwikkeling bedreigd worden. Het werk heeft betrekking op: Het verzorglngs aspekt: de verzorging van de kinderen en de verzorging 74 en rond de groepsverblijven; _F het pedagogisch aspekt: het bijsturen van groepsprocessen door observatfdi en het voeren van besprekingen met groepsleidin s' en orthopedagoog; ftt. het organisatorisch aspekt: el het functioneren binnen het geheel van de organ st satie en kommunikatiestruktuur in het „Boschhuifn de Heuvels"; :ei iet van tussenrapporten over h de rapportage: het schrijven groepsproces. Vereisten: H.B.O.-iw; enkele jaren ervaring; in teamverband kunnen werken; leeftijd boven de 25 jaar. Salariëring en rechtspositie zijn geregeld in het Regie ment van Arbeidsvoorwaarden voor personeel in pa ticuliere kinderhuizen, werkzaam op het terrein de kinderuitzending. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkti ic van het medisch kinderhuis onder telefoonnumnMj I 03412-2494/2138 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht at de algemeen direkteur op onderstaand adres. OiistfnKlr AniM^d-wiC* Tel (020124 32 34 /361j

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20