Trouw MEDEWERK(ST)ERS EEN NIEDEWERK(ST)ER Wolfheze HET UITERJOON ADMINISTRATEUR met opleiding M.E.A.O. jong expediteur ^erifiïofD kommerciële medewerker buitendienst hoofd van de administratie een ervaren typiste BOEKHOUDER Brinkhof Transport b.v. administratief medewerk(st)er 1e assistent van het groepshoofd ervaren secretaresse huishoudelijk assistente aankomend kookster/kok „Protestants Christelijke Stichting Bejaardenhuisvesting Scheveningen" PERSCOMBINATIE N.V. produktie-assistent(e) vcw de reisafdeling Are you free jongedame van zo'n 18 jaar BARCLAYS KOL&CO PERSCOMBINATIE N.V Assistent projektleider/ster ZATERDAG 24 JUNI 1978 TROUW/KWART CENTROP fl Centraal Euro peescha Houtindustrie B.V. heeft plaats voor een Ons bedrijf van import van en groothandel in hout en aanverwante produkten heeft een belangrijke omzet via een eenvoudige en efficiënte organisatie. Hierin past een intelligente en aktieve medewerker met ervaring en gedegen marktkennis van zachthout en/of hardhout, gericht op de groothandel/industrie. Voor een ondernemende man hebben wij een uitstekend betaalde positie met prima arbeidsvoor waarden zomede een goede toekomst. Sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld en gelieve U te richten aan: Direktle Centraal Europee scha Houtfnd. B.V., Ha cqu artstra at 18.1071 SJ Amsterdam. Tel. 020 - 76 93 33. VERENIGDE BEDRIJVEN BREDERO NV Verenigde Bedrijven Bredero N.V. te Utrecht vraagt voor een van de vennootschappen binnen haar vast goed-divisie een Tot de taak van deze functionaris behoort onder meer: - de dagelijkse leiding van de desbetreffende afdeling - het zorgdragen voor de budgettering, financiële planning, prognoses en dergelijke - de periodieke verslaggeving - het opstellen van de jaarstukken van de vennootschap. Bovendien wordt van hem verwacht, dat hij een positieve inbreng zal leveren bij de oplossing van de financieel-economische vraagstukken binnen de overlegorganen van de vastgoed-divisie. Voor deze functie wordt geëist: - het volledige SPD-diploma of een gelijkwaardige opleiding - een aantal jaren bedrijfservaring in een vergelijkbare functie - goede contactuele eigenschappen - leeftijd 30 - 40 jaar In verband met de voortgaande internationale expansie van onze onderneming is een redelijke kennis van de moderne talen van belang. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties te zenden aan de Personnel Manager. Utrecht. Kromme Nieuwe Gracht 66. telefoon 030-335633. De afdeling dagbladverkoop Trouw houdt zich binnen ons bedri|f bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. Hiertoe wordt veelvuldig kontakt onderhouden, zowel Intern binnen ons bedrijf als extern naar abonnees en afnemers. Binnen dagbladverkoop is t.b.v. Info-losse verkoop en propa ganda afdeling te Amsterdam op korte termijn plaats voor enkele De werkzaamheden zijn van administratieve aard, omvatten het verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. diverse subafdelingen, het bijhouden van de dagelijkse mutaties in het losse verkoop bestand, het telefonisch te woord staan van afnemers. Gezien de aard van de te verrichten werkzaamheden denken wij aan enthousiaste mensen (19 20 jaar) die beschikken over typevaardigheid goede kontaktuele eigenschappen vermogen om ordelijk en systematisch te kunnen werken opleiding op MAVO-nivo Salariénng volgens de CAO en goede secundaire arbeids voorwaarden Tevens is plaats voor. Van een jonge enthousiaste en inventieve medewerk(st)er wordt een positieve bijdrage verwacht bij het interpreteren, het bekwaam registreren en analyseren van onderzoekgege- vens Hij of zij zal nauw betrokken worden bij het concipiëren van verkoopplannen Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan de personeelsafd. van Trouw-Kwartet BV, ta.v. mevr. E. Verwilligen Wibautstraat 131. Amsterdam. Op het Secretariaat en het Bureau van de Vereniging voor Prot. Chr. Voortgezet Onderwijs te Groningen wordt per 1 augustus a.s. of zo spoedig mogelijk daarna gevraagd, Sollicitaties kunnen worden gericht aan het bestuur van de Vereniging, Grote Rozenstraat 34b, Groningen. STICHTING HERVORMD BEJAARDEN-CENTRUM ZEIST TE ZEIST roept sollicitanten op voor de funktie van De stichting verzorgt de administratie van - 2 bejaardencentra (400 bedden) en - 74 bejaardenflats. Van deze funktionaris wordt verwacht - belangstelling voor en ervaring in de bejaardenzorg - financieel organisatorisch inzicht - ervaring op het gebied van salarisadministratie - waarneming van administratrice bij ziekte, vakan tie e.d. - positief protestants christelijke levensovertuiging. Het bezit van het diploma MBA is een vereiste. Honorering zal plaatsvinden overeenkomstig de CAO voor Bejaardentehuizen. U wordt verzocht uw sollicitatie met uitvoerige inlichtingen te richten aan de directeur-econoom van de Stichting Hervormd Bejaarden-Centrum Zeist te Zeist, Nolenweg 50, Zeist. Inlichtingen kunt u telefonisch inwinnen bij de administratrice Mej. J.A. Nijhoff (03404-19614), toestel 13). Op ons kantoor Aalsmeer is plaats voor een Hij dient reeds enige ervaring op een uitgebreid gebied van de internationale expeditie te hebben opgedaan. Kennis van de moderne talen en goede contactuele eigenschappen zijn noodzakelijk. Gunstige arbeidsvoorwaarden. Goede salariëring. Schriftelijke sollicitaties uitsluitend aan Brinkhof Transport b.v.. Antoon Coolenlaan 1. Uithoorn. STICHTING KONINKLIJK ONDERWIJSFONDS VOOR DE SCHEEPVAART, AMSTERDAM vraagt voor spoedige indiensttreding een met diploma MAVO of LEAO en typevaardigheid voor eenvoudig administratief en typewerk. Salaris minimum 1.622,- (21 jaar) maximum 2.236,- bruto per maand, een 8% vakantie toeslag en een rijkspensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directeur van de Stichting Koninklijk Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, N.Z. Voorburgwal 120-126, 1012 SH Amsterdam. Psych. Ziekenhuis Psychiatrisch Ziekenhuis 'Wolfheze", 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) 08308-241 Vereniging tot christelijke ver zorging van geestes- en zenuw zieken. A77 EVRAAGE Voor onze personeels- en salarisadmini stratie zoeken wij een Genoemde funktionaris zal in staat moe ten zijn het groepshoofd bij diens afwezig heid te vervangenTevens dient hij het ge hele takenpakket van de afdnling mede te verzorgen Wij zoeken een man van 22 tot 25 jaar, die belangstelling heeft voor en bij voorkeur ervaring in de omvangrijke werkzaamhe den van de deels geautomatiseerde sala risadministratie en de aktiviteiten op het gebied van de sociale wetgeving. Voor het goed kunnen uitoefenen v deze funktie achten wij een Meao-c en het praktijkdiploma boekhouder zakelijk, aangevuld met het MBA-d of hiervoor studerend. Enige ervaring in leidinggeven is tev een vereiste. Het salaris varieert - afhankelijk van en ervaring - van f 1.890,- tot f2.6! bruto per maand. Voorts is de C. A. Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere inlichtingen kunt u verkrijg het hoofd van de administratieve di toestel 212, of bij de afdeling persoi zaken, toestel 220. dedirektie, t.a.v. de heer H. Hubert Voor spoedige indiensttreding wordt een gevraagd door de Commissie Open School te Zeist, een commissie die de bewindslieden van Onderwijs en Wetenschappen en Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk werk adviseert over volwassenen-educa tie. Tot haar werkzaamheden behoren: - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, - het verzorgen van de correspondentie, - het bijhouden van agenda en archief, - het bijhouden van en de controle op de planning van werkzaamheden. Vereisten: - opleiding op H.A.V.O. of V.W.O. niveau. - een secretaresse opleiding, - ervaring, - vaardigheid in het opnemen van hoofdzaken uit discussies, - zelfstandigheid. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens rijksrege ling. (maximum salaris 2.576- bruto per maand). Sollicitaties binnen 1 week na verschijnen van deze advertentie te richten aan de secretaris van de Commissie Open School, Laan van Vollenhove 3227, Postbus 1004 te Zeist. Christelijk sanatorium voor neurosen en psychosen Zeist vraagt A. voor de personeelsflat: voor werk in restaurant, recreatie en woonaf- delingen; wisselende diensten, waaronder weekenddiensten. Werkweek 5 dagen van 8 uur. B. voor de centrale keuken: met dagelijkse maaltijdbereiding voor 270 personen, waaronder 60 diëten met enige ervaring in instellingskeuken. Werkweek 5 dagen van 8 uur, .waaronder weekenddiensten Belangstellenden kunnen zich schriftelijk of tele fonisch melden bij de afdeling personeelszaken, Oude Arnhemseweg 260, Zeist, (telefoon: 03404-21822 toestel 140). Voor ongehuwden desgewenst moderne huis vestingsmogelijkheden aanwezig. Zo heet het laatste baken van de vieet. Wanneer de vissers bij het binnenha len van de netten dit baken hebben bereikt, weten zij dat het zwaarste werk gedaan is. Daarom heeft het bestuur van de het in 1979 te openen bejaardencentrum aan de Vissershavenstraat te Scheveningen zo genoemd. Voor dit bejaardencentrum dat een verzorgingstehuis voor 190 bewoners, alsmede 37 flatwoningen voor bejaarden omvat, wordt gezocht een Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij een opleiding heeft op tenminste M.B.A.-niveau. Salaris en rechtspositieregeling overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Een psychologische test kan een onder deel uitmaken van de selectieprocedure. Gelieve sollicitatiebrieven met volle dige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan het bestuur van de stichting, Stadzijde 5,2543 VZ 's-Gravenhage. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, name in de regio Noord-Holland. Wij zoeken op korte termijn een (leeftijd 25-30 jaar). Deze afdeling organiseert en verkoopt buitenlandse vakantiereizen onder eigen beheer en verantwoordelijkheid. De produktie-assisten(e) zal in nauw overl met de chef van de afdeling in het bijzonde worden belast met de volgende taken: inhoud, vormgeving en verwerking van speciale reisaanbiedingen, die hetzij in serie, hetzij eenmalig worden uitgevoe alsmede de administratieve verwerkinc daarvan. verkoopbevorderende aktiviteiten. organiseren van groeps- en zakenreizt Voor deze funktie denken wij aan een representatieve man of vroi met goede kontaktuele eigenschappen, een brede algemene ontwikkeling en een goede talenkennis. Ervaring in de branche en lATA-kennis is beslist noodzakelijk. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie kunt uw schriftelijk sollicitatie richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam t.a.v Mw. E. Verwilligen. De heer F. Herrewijn geeft graag nadere informatie (tel. 020-926^1 toestel 392 of 362). mij her wo: hg mo pai het spr Wij zijn het Nederlandse kantoor van Barclays Banklnternational, één van de grootste banken ter wereld. Voor onze kredietafdeling met zijn internationale kontakten zoeken wij een die een middelbare opleiding heeft. Engels spreekt, kan typen, licht administratief werk doen. Bij Barclays heerst een plezierige sfeer onder de mensen. En je verdient er een zeer behoorlijk salaris. Daarnaast mag je rekenen op 8% vakantiegeld, een 13e maand, studiekostenvergoeding en een volle dige reiskostenvergoeding. Daarbij is het leuk om op de Herengracht te zitten, vlak bij de Vijzelstraat in het hartje van Amsterdam. Heb je belangstelling, bel dan 262209 en vraag naar de heer R.B. Bakker. IJ* ste del gec m het Bri pos (Uitgeefster van de dagbladen Het Parool, Trouw en de Volkskrant, alsmede diverse huis-aan-huis- en nieuwsbladen) Op de centrale marketing- en mediaresearch bestaat een vacature voor een )f kl (leeftijd vanaf 21 jaar) die zich binnen een klein team (de onderzoeksunit) gaat bezighouden met begeleiden en uitwerken van onderzoek Hiertoe onderhoudt deze contacten met verschillende afdelingen, zoals redad advertentie- en abonnementensectoren ik i lei Vereisten voor deze functie zijn: Opleiding op middelbaar niveau (bij voorkeur HEAO, commerciële richting) Goede taalvaardigheid. Zelfstandig en accuraat kunnen werken. Bij voorkeur met ervaring op het gebied van (markt-)onderzoek. Bereidheid zich verder te ontwikkelen door middel van studie Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schnftelijke sollicitatie rid Be aan. Perscombinatie N.V Wibautstr. 131. 1091 GL Amsterdam, t a v. mevr E Verwittig Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer 020-926870. bij de heer R. P. Koster (toestel 409).

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16