Heeft u al een ideevoor Moederdag? En nu nog niet? FAMILIEBERICHTEN DONOERDAG 11 MEI 1978' TROUW/KWARTET PRS10-H| kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00- 20 00 uur. W. F. J. Takkebos weduwn. van J E. Droppert en G. H. van Wolfswinkel wed. van J J v.d. Sterre Rotterdam. 10 mei 1978 Molenvijver 26. Hartelijk gefeliciteerd Opa Elderman Dirk Robert Janneke, Kibboets Kefar Masarijk. Israel In plaats van kaarten 1938 Soli Deo Gloria 1978 Met grote dankbaarheid hopen wij D.V op 18 mei a.s. met onze ouders en grootouders Arie Oudhof en Anna Sophia van Barneveld hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Vader viert dan ook zijn 40-jarig jubileum als koordiri gent Gelegenheid tot feliciteren van 17.00 tot 18.30 in hotel: De Kastanjehof" te Lage Vuursche Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Maartensdijk. 11 mei 1978 Fazantlaan 48 Zo de Heere wil en wij leven hopen onze lieve ouders en grootouders C. B. van Oeveren en P. J. van Ocveren-Vlasveld op donderdag 18 mei 1978 hun 40-jarige echtvereniging ie herdenken Dat zij nog lang voor elkaar gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Krimpen a d IJssel. Lansing 32 mei 1978 Gelegenheid tot feliciteren op 18 mei 's avonds vanaf half acht in de zaal van de Seba-Kerk van de Ger. Gem te Krimpen ad IJssel. Kon. Wilhelminaplein. Tot uielke komende als tot een levende steen, zo wordt gij ook zelf als levende stenen gebouwd. I Petr 2 4a en 5a Dit zijnde woorden waarmee Ds. C. M. v. d. Loo op 25 mei 1938 het huwelijk van onze geliefde ouders en grootouders Pieter Schoneveld en Teuna Brussee kerkelijk heeft bevestigd. Dat de Heere bovengenoemde woorden door Zijn Geest aan hen en ons zou willen bevestigen is onze wens en bede. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Jan en Anneke Jan. Hans en Jolanda Truus en Hein Kees Pieter. Jefta en Rebekka Mi en en Dick Marja. Ernst-Jan en Sander Riet en Teun Gert, Miranda en Teuntje Barry en Cees Cees en Peter Jaap Thea Valkenburg (Z-H). 11 mei 1978 Katwijkerweg 34 Dit 40-jarig huwelijk hopen wij D.V. op donderdag 25 mei met onze ouders te vieren in zaal het ..Trefpunt". Gerei Kerk 't Boonrak. te Valkenburg (Z-H). Allen die onze ouders willen feliciteren zijn hartelijk welkoqi van 19 tot 20 uur Dankbaar en blij hopen "Wij met onze kinderen en kleinkinderen D.V 24 mei a s te vieren dat wij 50-jaar getrouwd zijn L. C. Zaal D. A. Zaal-van Baren Gelegenheid tot fe'iciteren en een gezellige avond 24 mei m avonds na 8.00 in het Dorpshuis te Driebruggen. Driebruggrn mei 1978 Ruige Weide 162 Op Zijn tijd maar voor ons onverwacht nam de Here tot Zich. mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Fenje Venema-Walraven op'de leeftijd van 74 jaar Gezang 393:1 Onnen. 7 mei 1978 De Vennen 3 W Venema Siddehuren G Spithoff-Venema H J Spithoff Westerlee S Slijm-Venema B Slijm en kleinkinderen Geen bloemen Liever geen he/ook aan huis Condoleantiebezoek donderdag II mei van 19 30 uur-21 00 our in de Gereformeerde Kerk. Bak kersweg Onneo De hegrafeni* zal plaatshebben a s vrijdag 12 mei op de „Eiinor* te Haren om plm 11 30 uur. vooraf gegaar. door «-en rouwdienst van de Geref. Kerk. aanvang 10 30 uur De beroemde SuperFrileuse van Tefal met in effektieve ann- reukfüter heeft nu 't verwarmingselement ingebouwd onder de bodem. Daardoor nog gemakkelijker schoon te maken. Met afneembaar deksel KEMA-keur garan deert ekstra veiligheid Adviespnjs f 209,- ■^02- Een echt feestelijk kopje koffie maakt u met een echt Es presso-apparaat. Pittiger, geunger dan gewone koffie. Elk kopje speciaal - en snel - gezet Daardoor toch heel voordelig m 't ge bruik. Adviespnjs f 189, Weer zori Tefal apparaat dat ge woon zri werk goed doet Een stoere elektri sche Blikopener die elke vorm blik tot 1 kg aankan Aan de wand of op de tafel te ge bruiken. KEMA- keur. Adviespnjs f 65-(Tijdelijk, een gameermo lentje GRATIS, zolang de aktie- voonaad strekt). Karbonades, tomaten, vis. saté's, een paar dubbeldek ker tosti's.alles grillt u snel, tweezijdig in de Grill Minute. Instelbare hoogte. Afneembare grillplaten met anti aanbaklaag. Adviespnjs f 169,- i Voor verkoop adressen, bel Tefal. Veenendaal. (08385-19058) Al die kleme en fijne tussendoor wasjes gaan voortaan in de Wash Minute van Tefal. Instelbare washjd -1 tot S minuten dus een minimaal gebruik van wateren stroom De veiligste mini wasmachine. Past in een gootsteenkastje. Adviespnjs v.a f 192.— Handig zori Folie-lasapparaat voor eigen diepvnes: Voor lunchpakkettea Voor kralen, schroeven en spijkertjes. Vooru vindt elke dag een nieuwe praktische toepassing. Adviesprijs f 65,- (Tijdelijk, F olie-lasapparaat en diepvriesmes, zolang de aktie-voorraad strekt, samen vari f 84,95 voor f 69,-. Wie zelf veel bakt kan eigenlijk niet buiten zo'n Slaq- roomspuit'. In 15 sekonden is de A slagroom pre- li cies zoals hij zijn moet Bo-t vendien goed voor mayonai se, luch tige sari- zenen milk shakes. Advies- Deze Bakvormen, zijn naadloos geperst uit aluminium, dus roestvrij en natuurlijk voorzien van dé ahti-kleeflaag die sukses garandeert. Voor e|k,soort gèbak heeft Tefal de juiste vorm-In leuke kadoverpak- kmg. Adviespnjs vanaf f 9,95. Tefal brengt een betaalbare Strijk/Pers machine die laat u voortaan zittend, moeiteloos en perfekt strijken. Walsbreedte 55 cm dus ook voor grote lakens. Speciale persstand voor pantalons. Makkelijk op te bergen. Adviesprijs f 499-. Zin in 'n lekker hapje? Dan is er nu de Snack Minute. De handige, zui nige mimfnteuse voor krokante snelle snacks: kroketten, bitter ballen, vis, fri ka dellen, loempia's en natuurlijk ook patates fntes Praktische ovale vorm. Korte op warmtijd. Met thermostaat. Inhoud 0,'5 kg fntuurvet. Adviesprijs f 95- Nog vrij onverwacht is uit ons midden weggeno men mijn lieve broer, onze beste zwager en oom Arie van Schaik weduwnaar van Helena P. van Kralingen in de ouderdom van 82 jaar. Den Dolder: M. Harperink-van Schaik Arnhem: A. van Schaik-Kuyper neven en nichten Oosterbeek. 9 mei 1978 Huize ..de Sonnenberg" Corr. adres: Beatrixstraat 26. Arnhem De overledene is opgebaard in het mortuarium van Huize ..de Sonnenberg". De crematie is be paald op vrijdag 12 mei a s. om 10.00 uur in het crematorium „Moscowa" te Arnhem. Vertrek vanaf Huize „de Sonnenberg" om 9.30 uur. Wij berichten u met droefheid dat. na zijn ziekti moedig te hebben doorstaan, in gelovig vertrou wen van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Niklaas Theodoras Hummeien in de leeftijd van 61 jaar. ..Ik heb de goede strijd gestreden, de wedloop voleind, het geloof bewaard 2 Tim 4 7. Deventer L R Hummeien M P Hummelen-van Andel Rotterdam: I. C. H. Kruyswijk:Hummelen Groningen- J C Hummeien A L Hummelen-Althuis Lunteren T H. Hummeien E. Hummelen-Nugteren Eindhoven t K J Homan-Hummelen A. H. Homan Malden: W M H Hummeien H N Hummelen-Bijleveld Neven en nichten Putten. 9 mei 1978. Wij hebben voor goed afscheid moeten nemen van mijn zeer geliefde man, onze vader en opa Hilbrand Braaksma oud-leraar Baudartius College op de leeftijd van 70 jaar. Thess. 5 23 Die u roept, is getrouu;; Hij zal het ook doen. Zutphen: L. Braaksma-in 't Veld Heerenveen Jelle Braaksma Roelie Braaksma-Bruinsma Apeldoorn Roeland Braaksma Ide Braaksma-van Foreest Groningen: Anne-Héléne Heykoop-Braaksma Jan Heykoop Hoogeveen: Trudeke Broekema-Braaksma Dick Broekema en kleinkinderen. Zutphen. 9 mei 1978 Van de Capellenlaan 17 Liever geen bezoek De ter aarde bestelling zal plaatsvinden op vrij dagmiddag 12 mei 1978 om 14.45 uur op de Ooster begraafplaats. Voorsterallee te Zutphen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Sportief jack van 100% katoen. Ongevoerd. Met of zonder capuchon. Sier- ritsen.Ecru of cognac. S.M.L. Normale prijs 49.- Op 9 mei is overleden onze geliefde zwager en oom Nico Hummeien Echtgenoot van Grc Boonstra Alkmaar C Mei ma Z G Meima-De Boer Sap Hilversum J Guttmgcr-Bnonstra J J A Guttinger Groningen J S Boonstra-Van Dijk Winnipeg 'Can C Ritscma-Boonstrj R R. Ritscma Neven en nichten Zij is niet dood de Heer heeft haar geroepen bij Hem te wonen in Zijn glan zend huis In haar Heer en Heiland ontslapen, na een langdu rige ziekte, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma Dirkje Rollema op de leeftijd van 69 jaar. Psalm 23 was haar lievelingslied. Groningen. S. de Weerd Harderwijk A. M. Th Oosterhoff-de Weerd J. Oosterhof f Marjolein Heieen Amstelveen: E. M. A. de Weerd Groningen, 6 mei 1978. Gorechtkade 44. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Met ontsteltenis namen wij kennis van het onver wacht overlijden van de heer K. J. Lacourt die als leraar Ned aan onze school verbonden was Bestuur. leerlingen en personeel van de Eerste Chr. Katwijk- se Industrie- en Huis houdschool te Kat wijk aan Zee. Katwijk aan Zee. 9 mei 1978 Op 9 mei jl. nam de Here tot Zich onze lieve zus ter. schoonzuster en tante Martina Suurmond Weduwe van Dirk van der Reyden op de leeftijd van 75 jaar Uit aller naam: J. Suurmond Serooskerke. 9 mei 1978 Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Martina van der Reijden-Suurmond weduwe van Dirk van der Reijden, op de leeftijd van 75 jaar. Moordrecht: Heieen en Jos Stolk Taco, Chanou Noordwijkerhout: Jaap en Henny van der Reijden Maarten, Nico Nieuwegein: Netty van der Reijden Boele Leiden. 9 mei 1978 Fagelstraat 19- Correspondentieadres: 2841 AM \Toordrecht. Rozenplantsoen 5 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Willem de Zwijgerlaan 179. Leiden. Bezoek aldaar vrijdagavond van 7-7.45 uur. Thuis geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 13 mei a s om 10.30 uur in de „Groene- of Willïbrc>rdkerk"1e Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Vertrek van het Rouwcentrum om ca. 10 uur. Plotseling heeft de Here uit onze familiekring to Zich geroepen onze geliefde zwager en oom P. Kooijman „Wees getrouw tot de dood en Ik zal u geven de Kroon des Levens" Moge dit zijn vrouw en kinderen tot troost zij Familie Tri 9 mei 1978. Voor de blijkén van medeleven betoond tijdens de en na het overlijden van onze geliefde moeder. p moeder en overgrootmoeder Maria Johanna de Bok- van Gooi zeggen wij u hartelijk dank Namens de famflie. A Ippel Gorinchem. mei 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12